webtrees - en to he translation catalogue (3907 entries)

en:  but the details are unknown
he:  אבל הפרטים אינם ידועים

en:  in
he:  ב-

en:  per gender
he:  למגדר

en:  per time period
he:  בתקופת זמן

en: %1$s %2$s has a %3$s link to %4$s.
he: ל-%1$s %2$s יש קישור %3$s אל %4$s.

en: %1$s %2$s times removed ascending
he: %1$s מוזח/ת %2$s פעמים למעלה

en: %1$s %2$s times removed descending
he: %1$s מוזח/ת %2$s פעמים למטה

en: %1$s KB were downloaded in %2$s seconds.
he: %1$s KB הורדו ב- %2$s שניות.

en: %1$s does not exist.
he: %1$s אינו קיים.

en: %1$s does not exist. Did you mean %2$s?
he: %1$s אינו קיים. האם התכוונת ל-%2$s?

en: %1$s does not have a link back to %2$s.
he: ל-%1$s אין קישור בחזרה אל %2$s.

en: %1$s file was extracted in %2$s seconds. | %1$s files were extracted in %2$s seconds.
he[0]: קובץ %1$s חולץ ב-%2$s שניות.
he[1]: %1$s קבצים חולצו ב-%2$s שניות.

en: %1$s individual displayed, out of the normal total of %2$s, from %3$s generations. | %1$s individuals displayed, out of the normal total of %2$s, from %3$s generations.
he[0]: אדם אחד מוצג מתוך מקסימום אפשרי של %2$s עבור %3$s דורות.
he[1]: %1$s אנשים מוצגים מתוך מקסימום אפשרי של %2$s עבור %3$s דורות.

en: %1$s individual is missing birthplace map coordinates: %2$s. | %1$s individuals are missing birthplace map coordinates: %2$s.
he[0]: לאדם אחד חסרות קואורדינטות של מקום הלידה: %2$s.
he[1]: ל-%1$s אנשים חסרות קואורדינטות של מקום הלידה: %2$s.

en: %1$s is a %2$s but a %3$s is expected.
he: %1$s הוא %2$s אבל מצפים ל-%3$s.

en: %1$s × %2$s
he: %2$s מדרגה %1$s

en: %1$s × %2$s pixels
he: %1$s × %2$s פיקסלים

en: %1$s’s %2$s
he: %2$s של %1$s

en: %H:%i:%s
he: %G:%i:%s

en: %j %F %Y
he: %j %F %y

en: %s BCE
he: %s לפנה״ס

en: %s and her ancestors
he: %s ואב-אבותיה

en: %s and his ancestors
he: %s ואב-אבותיו

en: %s and the individuals that reference it.
he: %s והאנשים שקשורים אליו.

en: %s and their children
he: %s וילדיהם

en: %s and their descendants
he: %s וצאצאיהם

en: %s anonymous signed-in user | %s anonymous signed-in users
he[0]: משתמש אלמוני מחובר
he[1]: %s משתמשים אלמוניים מחוברים

en: %s child | %s children
he[0]: %s ילד
he[1]: %s ילדים

en: %s day | %s days
he[0]: יום אחד
he[1]: %s ימים

en: %s day ago | %s days ago
he[0]: לפני יום
he[1]: לפני %s ימים

en: %s family has been updated. | %s families have been updated.
he[0]: משפחה %s עודכנה.
he[1]: %s משפחות עודכנו.

en: %s family tree | %s family trees
he[0]: עץ משפחה %s
he[1]: %s עצי משפחה

en: %s grandchild | %s grandchildren
he[0]: %s נכד
he[1]: %s נכדים

en: %s hour ago | %s hours ago
he[0]: לפני שעה
he[1]: לפני %s שעות

en: %s individual | %s individuals
he[0]: אדם %s
he[1]: %s אנשים

en: %s individual has been updated. | %s individuals have been updated.
he[0]: אדם %s עודכן.
he[1]: %s אנשים עודכנו.

en: %s individual is private. | %s individuals are private.
he[0]: אדם אחד פרטי.
he[1]: %s אנשים פרטיים.

en: %s individual with events between %s and %s | %s individuals with events between %s and %s
he[0]: אדם %s עם אירועים בין %s ל-%s
he[1]: %s אנשים עם אירועים בין %s ל-%s

en: %s individual with events in %s | %s individuals with events in %s
he[0]: אדם %s עם אירועים ב-%s
he[1]: %s אנשים עם עירועים ב-%s

en: %s individual with events in %s between %s and %s | %s individuals with events in %s between %s and %s
he[0]: אדם %s עם אירועים ב-%s בין %s ל-%s
he[1]: %s אנשים עם אירועים ב-%s בין %s ל-%s

en: %s is disabled on this server. You cannot install webtrees until it is enabled. Please ask your server’s administrator to enable it.
he: %s אינו זמין בשרת זה. אינך יכול להתקין את webtrees עד שהוא יופעל. אנא בקש ממנהל השרת שלך שיהפוך אותו לזמין.

en: %s message | %s messages
he[0]: הודעה %s
he[1]: %s הודעות

en: %s minute ago | %s minutes ago
he[0]: לפני דקה
he[1]: לפני %s דקות

en: %s month | %s months
he[0]: חודש אחד
he[1]: %s חודשים

en: %s month ago | %s months ago
he[0]: לפני חודש
he[1]: לפני %s חודשים

en: %s note has been updated. | %s notes have been updated.
he[0]: הערה %s עודכנה.
he[1]: %s הערות עודכנו.

en: %s once removed ascending
he: %s מוזח/ת פעם אחת למעלה

en: %s once removed descending
he: %s מוזח/ת פעם אחת למטה

en: %s second ago | %s seconds ago
he[0]: לפני שניה
he[1]: לפני %s שניות

en: %s sent you the following message.
he: %s שלח לך את ההודעה הבאה.

en: %s signed-in user | %s signed-in users
he[0]: משתמש מחובר %s
he[1]: %s משתמשים מחוברים

en: %s source has been updated. | %s sources have been updated.
he[0]: מקור %s עודכן.
he[1]: %s מקורות עודכנו.

en: %s three times removed ascending
he: %s מוזח/ת שלוש פעמים למעלה

en: %s three times removed descending
he: %s מוזח/ת שלוש פעמים למטה

en: %s twice removed ascending
he: %s מוזח/ת פעמיים למעלה

en: %s twice removed descending
he: %s מוזח/ת פעמיים למטה

en: %s week | %s weeks
he[0]: שבוע אחד
he[1]: %s שבועות

en: %s year | %s years
he[0]: שנה אחת
he[1]: %s שנים

en: %s year ago | %s years ago
he[0]: לפני שנה
he[1]: לפני %s שנים

en: %s year anniversary
he: יום השנה %s

en: %s × cousin
he: דודן/דודנית מדרגה %s

en: %s&nbsp;BCE
he: %s&nbsp;לפנה״ס

en: %s&nbsp;CE
he: %s&nbsp;אחה”ס

en: %s, her ancestors and their families
he: %s, אב-אבותיה ומשפחותיהם

en: %s, her parents and siblings
he: %s, הוריה ואחיה

en: %s, her spouses and children
he: %s, בני זוגה וילדיה

en: %s, her spouses and descendants
he: %s, בני זוגה וצאצאיה

en: %s, his ancestors and their families
he: %s, אב-אבותיו ומשפחותיהם

en: %s, his parents and siblings
he: %s, הוריו ואחיו

en: %s, his spouses and children
he: %s, בנות זוגו וילדיו

en: %s, his spouses and descendants
he: %s, בנות זוגו וצאצאיו

en: &lt;select&gt;
he: &lt;בחר&gt;

[ctx: (a man’s) brother’s child’s child]
en: great-nephew/niece
he: אחיין-נכד/אחיינית נכדה

[ctx: (a man’s) brother’s child’s daughter]
en: great-niece
he: אחיינית נכדה

[ctx: (a man’s) brother’s child’s son]
en: great-nephew
he: אחיין-נכד

[ctx: (a man’s) brother’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
he: אחיין-נכד/אחיינית נכדה

[ctx: (a man’s) brother’s daughter’s daughter]
en: great-niece
he: אחיינית נכדה

[ctx: (a man’s) brother’s daughter’s son]
en: great-nephew
he: אחיין-נכד

[ctx: (a man’s) brother’s great ×(%s-1) grandchild]
en: great ×%s nephew/niece
he: אחיין/ית מדרגה %s

[ctx: (a man’s) brother’s great ×(%s-1) granddaughter]
en: great ×%s niece
he: אחיינית מדרגה %s

[ctx: (a man’s) brother’s great ×(%s-1) grandson]
en: great ×%s nephew
he: אחיין מדרגה %s

[ctx: (a man’s) brother’s great ×4 grandchild]
en: great ×5 nephew/niece
he: אחיין/אחיינית מדרגה 5

[ctx: (a man’s) brother’s great ×4 granddaughter]
en: great ×5 niece
he: אחיינית מדרגה 5

[ctx: (a man’s) brother’s great ×4 grandson]
en: great ×5 nephew
he: אחיין מדרגה 5

[ctx: (a man’s) brother’s great-grandchild]
en: great-great-nephew/niece
he: אחיין/אחיינית מדרגה 2

[ctx: (a man’s) brother’s great-granddaughter]
en: great-great-niece
he: אחיינית מדרגה 2

[ctx: (a man’s) brother’s great-grandson]
en: great-great-nephew
he: אחיין מדרגה 2

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-grandchild]
en: great-great-great-nephew/niece
he: אחיין/אחיינית מדרגה 3

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-granddaughter]
en: great-great-great-niece
he: אחיינית מדרגה 3

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-grandson]
en: great-great-great-nephew
he: אחיין מדרגה 3

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-great-grandchild]
en: great ×4 nephew/niece
he: אחיין/אחיינית מדרגה 4

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-great-granddaughter]
en: great ×4 niece
he: אחיינית מדרגה 4

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-great-grandson]
en: great ×4 nephew
he: אחיין מדרגה 4

[ctx: (a man’s) brother’s son’s child]
en: great-nephew/niece
he: אחיין-נכד/אחיינית נכדה

[ctx: (a man’s) brother’s son’s daughter]
en: great-niece
he: אחיינית נכדה

[ctx: (a man’s) brother’s son’s son]
en: great-nephew
he: אחיין-נכד

[ctx: (a man’s) sister’s child’s child]
en: great-nephew/niece
he: אחיין-נכד/אחיינית נכדה

[ctx: (a man’s) sister’s child’s daughter]
en: great-niece
he: אחיינית נכדה

[ctx: (a man’s) sister’s child’s son]
en: great-nephew
he: אחיין-נכד

[ctx: (a man’s) sister’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
he: אחיין-נכד/אחיינית נכדה

[ctx: (a man’s) sister’s daughter’s daughter]
en: great-niece
he: אחיינית נכדה

[ctx: (a man’s) sister’s daughter’s son]
en: great-nephew
he: אחיין-נכד

[ctx: (a man’s) sister’s great ×(%s-1) grandchild]
en: great ×%s nephew/niece
he: אחיין/ית מדרגה %s

[ctx: (a man’s) sister’s great ×(%s-1) granddaughter]
en: great ×%s niece
he: אחיינית מדרגה %s

[ctx: (a man’s) sister’s great ×(%s-1) grandson]
en: great ×%s nephew
he: אחיין מדרגה %s

[ctx: (a man’s) sister’s great ×4 grandchild]
en: great ×5 nephew/niece
he: אחיין/אחיינית מדרגה 5

[ctx: (a man’s) sister’s great ×4 granddaughter]
en: great ×5 niece
he: אחיינית מדרגה 5

[ctx: (a man’s) sister’s great ×4 grandson]
en: great ×5 nephew
he: אחיין מדרגה 5

[ctx: (a man’s) sister’s great-grandchild]
en: great-great-nephew/niece
he: אחיין/אחיינית מדרגה 2

[ctx: (a man’s) sister’s great-granddaughter]
en: great-great-niece
he: אחיינית מדרגה 2

[ctx: (a man’s) sister’s great-grandson]
en: great-great-nephew
he: אחיין מדרגה 2

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-grandchild]
en: great-great-great-nephew/niece
he: אחיין/אחיינית מדרגה 3

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-granddaughter]
en: great-great-great-niece
he: אחיינית מדרגה 3

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-grandson]
en: great-great-great-nephew
he: אחיין מדרגה 3

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-great-grandchild]
en: great ×4 nephew/niece
he: אחיין/אחיינית מדרגה 4

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-great-granddaughter]
en: great ×4 niece
he: אחיינית מדרגה 4

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-great-grandson]
en: great ×4 nephew
he: אחיין מדרגה 4

[ctx: (a man’s) sister’s son’s child]
en: great-nephew/niece
he: אחיין-נכד/אחיינית נכדה

[ctx: (a man’s) sister’s son’s daughter]
en: great-niece
he: אחיינית נכדה

[ctx: (a man’s) sister’s son’s son]
en: great-nephew
he: אחיין-נכד

[ctx: (a woman’s) brother’s child’s child]
en: great-nephew/niece
he: אחיין-נכד/אחיינית נכדה

[ctx: (a woman’s) brother’s child’s daughter]
en: great-niece
he: אחיינית נכדה

[ctx: (a woman’s) brother’s child’s son]
en: great-nephew
he: אחיין-נכד

[ctx: (a woman’s) brother’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
he: אחיין-נכד/אחיינית נכדה

[ctx: (a woman’s) brother’s daughter’s daughter]
en: great-niece
he: אחיינית נכדה

[ctx: (a woman’s) brother’s daughter’s son]
en: great-nephew
he: אחיין-נכד

[ctx: (a woman’s) brother’s son’s child]
en: great-nephew/niece
he: אחיין-נכד/אחיינית נכדה

[ctx: (a woman’s) brother’s son’s daughter]
en: great-niece
he: אחיינית נכדה

[ctx: (a woman’s) brother’s son’s son]
en: great-nephew
he: אחיין-נכד

[ctx: (a woman’s) great ×%s nephew]
en: great ×%s nephew
he: אחיין מדרגה %s

[ctx: (a woman’s) great ×%s nephew/niece]
en: great ×%s nephew/niece
he: אחיין/ית מדרגה %s

[ctx: (a woman’s) great ×%s niece]
en: great ×%s niece
he: אחיינית מדרגה %s

[ctx: (a woman’s) great ×4 nephew]
en: great ×4 nephew
he: אחיין מדרגה 4

[ctx: (a woman’s) great ×4 nephew/niece]
en: great ×4 nephew/niece
he: אחיין/אחיינית מדרגה 4

[ctx: (a woman’s) great ×4 niece]
en: great ×4 niece
he: אחיינית מדרגה 4

[ctx: (a woman’s) great ×5 nephew]
en: great ×5 nephew
he: אחיין מדרגה 5

[ctx: (a woman’s) great ×5 nephew/niece]
en: great ×5 nephew/niece
he: אחיין/אחיינית מדרגה 5

[ctx: (a woman’s) great ×5 niece]
en: great ×5 niece
he: אחיינית מדרגה 5

[ctx: (a woman’s) great-great-great-nephew]
en: great-great-great-nephew
he: אחיין מדרגה 3

[ctx: (a woman’s) great-great-great-nephew/niece]
en: great-great-great-nephew/niece
he: אחיין/אחיינית מדרגה 3

[ctx: (a woman’s) great-great-great-niece]
en: great-great-great-niece
he: אחיינית מדרגה 3

[ctx: (a woman’s) great-great-nephew]
en: great-great-nephew
he: אחיין מדרגה 2

[ctx: (a woman’s) great-great-nephew/niece]
en: great-great-nephew/niece
he: אחיין/אחיינית מדרגה 2

[ctx: (a woman’s) great-great-niece]
en: great-great-niece
he: אחיינית מדרגה 2

[ctx: (a woman’s) sister’s child’s child]
en: great-nephew/niece
he: אחיין-נכד/אחיינית נכדה

[ctx: (a woman’s) sister’s child’s daughter]
en: great-niece
he: אחיינית נכדה

[ctx: (a woman’s) sister’s child’s son]
en: great-nephew
he: אחיין-נכד

[ctx: (a woman’s) sister’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
he: אחיין-נכד/אחיינית נכדה

[ctx: (a woman’s) sister’s daughter’s daughter]
en: great-niece
he: אחיינית נכדה

[ctx: (a woman’s) sister’s daughter’s son]
en: great-nephew
he: אחיין-נכד

[ctx: (a woman’s) sister’s son’s child]
en: great-nephew/niece
he: אחיין-נכד/אחיינית נכדה

[ctx: (a woman’s) sister’s son’s daughter]
en: great-niece
he: אחיינית נכדה

[ctx: (a woman’s) sister’s son’s son]
en: great-nephew
he: אחיין-נכד

en: (aged %s)
he: (בגיל %s)

en: (aged less than %s)
he: (בגיל פחות מ-%s)

en: (aged more than %s)
he: (בגיל מעל %s)

en: (filtered from %s total entries)
he: (סונן מסה״כ %s כניסות)

en: (in childhood)
he: (בילדות)

en: (in infancy)
he: (בינקות)

en: (stillborn)
he: (לידה שקטה)

en: <b>Important note:</b> The transfer wizard is not able to assist with moving media items. You will need to set up and move or copy your media configuration and objects separately after the transfer wizard is finished.
he: <b>הודעה חשובה:</b> אשף העברה אינו מסוגל לסייע בהעברת פרטי מדיה. עלך להקים ולהעביר או להעתיק בנפרד את הגדרות ואת ישויות המדיה שלך לאחר שאשף ההעברה סיים.

en: <b>Please note:</b> Private information of living individuals will only be given to family relatives and close friends. You will be asked to verify your relationship before you will receive any private data. Sometimes information of dead individuals may also be private. If this is the case, it is because there is not enough information known about the individual to determine whether they are alive or not and we probably do not have more information on this individual.<br><br>Before asking a question, please verify that you are inquiring about the correct individual by checking dates, places, and close relatives. If you are submitting changes to the genealogy data, please include the sources where you obtained the data.
he: <b>שים לב:</b> מידע פרטי על אנשים חיים יינתן רק לקרובי משפחה וחברים קרובים. אתה תתבקש לאמת את הקירבה שלך לפני שתקבל את כל הנתונים הפרטיים. לפעמים גם המידע של אנשים מתים עשוי להיות פרטי. במקרה הזה, הדבר קורה משום שאין מספיק מידע ידוע על האדם כדי לקבוע אם הוא בחיים או לא, ואין לנו כנראה מידע נוסף על אדם זה.<br><br>לפני שתשאל שאלה , ודא שאתה חוקר את האדם הנכון ע״י בדיקת תאריכים, מקומות, וקרובי משפחה. אם אתה שולח שינויים לנתוני חקר שושלת היוחסין, בבקשה כלול את המקורות שמהם השגת את הנתונים.

en: <default theme>
he: <עיצוב ברירת מחדל>

en: <div class="largeError">Notice:</div><div class="error">By completing and submitting this form, you agree:<ul><li>to protect the privacy of living individuals listed on our site;</li><li>and in the text box below, to explain to whom you are related, or to provide us with information on someone who should be listed on our website.</li></ul></div>
he: <div class="largeError">שים לב:</div><div class="error">על ידי השלמת ושליחת טופס זה, אתה מסכים:<ul><li>להגן על פרטיותם של אנשים חיים שמופיעים באתר שלנו;</li><li>ובתיבת הטקסט שלהלן, להסביר מי אקרוב שלך, או לספק לנו מידע על מי צריך להיות רשום באתר שלנו.</li></ul></div>

en: A chart displaying relationships between two individuals.
he: תרשים המציג יחס בין שני אנשים.

en: A chart of an individual’s ancestors and descendants, as a family book.
he: תרשים של אב-אבות וצאצאים של אדם בצורת עץ משפחה.

en: A chart of an individual’s ancestors, as a compact tree.
he: תרשים של אב-אבות של אדם בצורת עץ קומפקטי.

en: A chart of an individual’s ancestors, formatted as a tree.
he: תרשים של אב-אבות של אדם מעוצב כעץ.

en: A chart of an individual’s ancestors.
he: תרשים של אב-אבות של אדם.

en: A chart of an individual’s descendants.
he: תרשים של צאצאים של אדם.

en: A chart of individuals’ lifespans.
he: תרשים של משך החיים של אנשים.

en: A child may have more than one set of parents. The relationship between the child and the parents can be biological, legal, or based on local culture and tradition. If no pedigree is specified, then a biological relationship will be assumed.
he: לילד יכול להיות יותר מזוג הורים. מערכת היחסים בין הילד לבין ההורים יכולה להיות ביולוגית, משפטית, או על פי תרבות ומסורת מקומית. אם שושלת היוחסין לא צוינה, אז מניחים שהקשר ביולוגי.

en: A common error is to have multiple links to the same record, for example listing the same child more than once in a family record.
he: שגיאה כללית של GEDCOM היא קיום קישורים מרובים לאותה רשומה, למשל רישום אותו ילד יותר מפעם אחד ברשומת משפחה.

en: A database server can store many separate databases. You need to select an existing database (created by your server’s administrator) or create a new one (if your database user account has sufficient privileges).
he: שרת מאגר מידע יכול לאחסן הרבה מאגרי מידע. אתה צריך לבחור מאגר מידע קיים (נוצר על ידי מנהל השרת שלך) או ליצור חדש (אם משתמש שרת מאגר המידע שלך בעל הרשאות מספיקות).

en: A fan chart of an individual’s ancestors.
he: תרשים מניפה של אב-אבות של אדם.

en: A file on the server
he: קובץ על השרת

en: A file on your computer
he: קובץ על המחשב שלך

en: A greeting message and useful links for a user.
he: הודעת ברכה וקישורים שימושיים למשתמש.

en: A greeting message for site visitors.
he: הודעת ברכה למבקרים באתר.

en: A list of changes that need to be reviewed by a moderator, and email notifications.
he: רשימת שינויים עבורם נדרש אישור מנהל, והודעות דואר אלקטרוני.

en: A list of frequently asked questions and answers.
he: רשימת שאלות ותשובות נפוצות.

en: A list of records that have been updated recently.
he: רשימת רשומות שעודכנו לאחרונה.

en: A list of tasks and activities that are linked to the family tree.
he: רשימת משימות ופעילויות הקשורות לעץ המשפחה.

en: A list of the Hebrew death anniversaries that will occur in the near future.
he: רשימת ימי שנה עבריים של פטירות שיחולו בעתיד הקרוב.

en: A list of the anniversaries that occur today.
he: רשימת ימי שנה אשר מתרחשים היום.

en: A list of the anniversaries that will occur in the near future.
he: רשימת ימי שנה שיחולו בעתיד הקרוב.

en: A list of the most popular given names.
he: רשימת השמות הפרטיים הפופולריים ביותר.

en: A list of the most popular surnames.
he: רשימת שמות המשפחה הפופולריים ביותר.

en: A list of the pages that have been viewed the most number of times.
he: רשימה של דפים שנצפו הכי הרבה פעמים.

en: A list of users and visitors who are currently online.
he: רשימת משתמשים מחוברים.

en: A media object is a record in the family tree which contains information about a media file. This information may include a title, a copyright notice, a transcript, privacy restrictions, etc. The media file, such as the photo or video, can be stored locally (on this webserver) or remotely (on a different webserver).
he: אובייקט מדיה הוא רשומה בעץ המשפחה אשר מכיל מידע על קובץ המדיה. מידע זה עשוי לכלול כותרת, הודעת זכויות יוצרים, תעתיק, הגבלות פרטיות וכו׳. קובץ מדיה, כגון צילום או וידאו, יכול להיות מאוחסן באופן מקומי (על שרת האינטרנט הזה) או מרוחק (על שרת אינטרנט אחר).

en: A new password has been created and emailed to %s. You can change this password after you sign in.
he: סיסמא חדשה נוצרה ונשלחה ל-%s. תוכל לשנות סיסמא זו אחרי שתכנס למערכת.

en: A new password has been requested for your username.
he: קיבלנו בקשה לסיסמה חדשה עבור קוד המשתמש שלך.

en: A new user (%1$s) has requested an account (%2$s) and verified an email address (%3$s).
he: משתמש חדש (%1$s) ביקש חשבון (%2$s) ואימת את כתובת הדוא״ל (%3$s).

en: A new version of webtrees is available.
he: ורסיה חדשה של webtrees זמינה.

en: A private area to record notes or keep a journal.
he: אזור פרטי לשמירה של הערות או יומן.

en: A prospective user has registered with webtrees at %s.
he: משתמש פוטנציאלי נרשם ב-webtrees ב-%s.

en: A report of an individual’s ancestors, formatted as a tree.
he: דו״ח של אב-אבות של אדם, במבנה עץ.

en: A report of an individual’s ancestors, in a narrative style.
he: דו״ח של אב-אבות של אדם, בסגנון סיפורי.

en: A report of an individual’s descendants, in a narrative style.
he: דו״ח של צאצאי אדם, בסגנון סיפורי.

en: A report of an individual’s details.
he: דו״ח פריטים של אדם.

en: A report of facts which are supported by a given source.
he: דו״ח של עובדות הנתמכות על ידי מקור מסוים.

en: A report of family members and their details.
he: דו״ח של בני משפחה והפרטים שלהם.

en: A report of individuals who died in a given time or place.
he: דו״ח של אנשים שנפטרו בזמן ומקום נתונים.

en: A report of individuals who had a given occupation.
he: רשימה של אנשים שהיו בעלי עיסוק נתון.

en: A report of individuals who were born in a given time or place.
he: דו״ח של אנשים שנולדו בזמן ומקום נתון.

en: A report of individuals who were buried in a given place.
he: דו״ח של אנשים שנקברו במקום נתון.

en: A report of individuals who were married in a given time or place.
he: דו״ח של אנשים שהתחתנו בזמן או מקום נתון.

en: A report of recent and pending changes.
he: דו״ח של השינויים האחרונים והממתינים.

en: A report of the families that are closely related to an individual.
he: דו״ח של משפחות שהן קרובות לאדם.

en: A report of the individuals that are closely related to an individual.
he: דו״ח של אנשים שהם קרובים לאדם.

en: A report of the information provided by a source.
he: דו״ח של מידע המסופק על ידי מקור.

en: A report of the information that is missing for an individual and their relatives.
he: דו״ח של הנתונים החסרים של אדם וקרוביו.

en: A report of vital records for a given date or place.
he: דו״ח של רשומות חיוניות לתאריך נתון או מקום נתון.

en: A role is a set of access rights, which give permission to view data, change preferences, etc. Access rights are assigned to roles, and roles are granted to users. Each family tree can assign different access to each role, and users can have a different role in each family tree.
he: תפקיד הוא אוסף של הרשאות גישה, אשר מרשות להציג נתונים, לשנות הגדרות תצורה, וכו׳. זכויות גישה מוקצות לתפקידים, והתפקידים מוענקים למשתמשים. כל עץ משפחה יכול להקצות הרשאות גישה שונות לכל תפקיד, ומשתמשים יכולים לקבל תפקיד שונה בכל עץ המשפחה.

en: A sidebar showing an alphabetic list of all the families in the family tree.
he: סרגל צדדי המציג רשימה של כל המשפחות בעץ המשפחה.

en: A sidebar showing an alphabetic list of all the individuals in the family tree.
he: סרגל צדדי המציג רשימה אלפביתית של כל האנשים בעץ המשפחה.

en: A sidebar showing an individual’s close families and relatives.
he: סרגל צדדי המראה משפחות קרובות וקרובי משפחה של אדם.

en: A sidebar showing non-genealogy information about an individual.
he: סרגל צדדי המציג נתונים שהם אינם של חקר שושלת יוחסין עבור אדם.

en: A sidebar showing the descendants of an individual.
he: סרגל צדדי המציג צאצאים של אדם.

en: A tab showing the close relatives of an individual.
he: לשונית המציגה קרובי משפחה של אדם.

en: A tab showing the facts and events of an individual.
he: לשונית המראה עובדות ואירועים של אדם.

en: A tab showing the media objects linked to an individual.
he: לשונית המציגה ישויות מדיה הקשורים לאדם.

en: A tab showing the notes attached to an individual.
he: לשונית המציגה הערות קשורות לאדם.

en: A tab showing the sources linked to an individual.
he: לשונית המציגה מקורות קשורים לאדם.

en: A timeline displaying individual events.
he: קו זמן המציג ארועים של אדם.

en: A user will not be able to sign in until both “email verified” and “approved by administrator” are selected.
he: משתמש לא יוכל להתחבר עד שאופציות "דוא״ל אומת" ו"אושר על ידי מנהל מערכת" יבחרו.

en: A watermark is text that is added to an image, to discourage others from copying it without permission.
he: סימן מים הוא טקסט שמתווסף לתמונה, כדי להרתיע אחרים מהעתקתו ללא רשות.

en: A.M.
he: לפנה״צ

en: ALPHABET_lower=abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
he: ALPHABET_lower=אבגדהוזחטיכךלמםנןסעפףצץקרשת

en: ALPHABET_upper=ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
he: ALPHABET_upper=אבגדהוזחטיכךלמםנןסעפףצץקרשת

en: API key
he: מפתח API

en: Aba, Nigeria
he: אבה, ניגריה

en: Abbreviate place names
he: קצר את שמות המקומות

en: Abbreviation
he: קיצור

[ctx: Abbreviation for April]
en: Apr
he: אפריל

[ctx: Abbreviation for August]
en: Aug
he: אוגוסט

[ctx: Abbreviation for December]
en: Dec
he: דצמבר

[ctx: Abbreviation for February]
en: Feb
he: פברואר

[ctx: Abbreviation for January]
en: Jan
he: ינואר

[ctx: Abbreviation for July]
en: Jul
he: יולי

[ctx: Abbreviation for June]
en: Jun
he: יוני

[ctx: Abbreviation for March]
en: Mar
he: מרץ

[ctx: Abbreviation for May]
en: May
he: מאי

[ctx: Abbreviation for November]
en: Nov
he: נובמבר

[ctx: Abbreviation for October]
en: Oct
he: אוקטובר

[ctx: Abbreviation for Persian month: Aban]
en: Aban
he: אבאן

[ctx: Abbreviation for Persian month: Azar]
en: Azar
he: אזר

[ctx: Abbreviation for Persian month: Bahman]
en: Bah
he: בהמן

[ctx: Abbreviation for Persian month: Dey]
en: Dey
he: דיי

[ctx: Abbreviation for Persian month: Esfand]
en: Esf
he: אספ׳

[ctx: Abbreviation for Persian month: Farvardin]
en: Far
he: פרב׳

[ctx: Abbreviation for Persian month: Khordad]
en: Khor
he: חור׳

[ctx: Abbreviation for Persian month: Mehr]
en: Mehr
he: מהר

[ctx: Abbreviation for Persian month: Mordad]
en: Mor
he: מור׳

[ctx: Abbreviation for Persian month: Ordibehesht]
en: Ord
he: אור׳

[ctx: Abbreviation for Persian month: Shahrivar]
en: Shah
he: שהר׳

[ctx: Abbreviation for Persian month: Tir]
en: Tir
he: טיר

[ctx: Abbreviation for September]
en: Sep
he: ספטמבר

en: Accept
he: קבל

en: Accept all changes
he: קבל את כל השינויים

en: Access level
he: רמת גישה

en: Access to family trees
he: גישה והעדפות של עץ המשפחה

en: Account approval and email verification
he: אישור החשבון ואימות דוא״ל

en: Accra, Ghana
he: אקרה, גאנה

en: Add
he: הוסף

en: Add %s to the clippings cart
he: הוסף %s לעגלה

en: Add a blank row
he: הוסף שורה ריקה

en: Add a brother or sister
he: הוסף אח או אחות

en: Add a child
he: הוסף ילד/ה

en: Add a child to create a one-parent family
he: הוסף ילד/ה וצור משפחה חד-הורית

en: Add a child to this family
he: הוסף ילד/ה למשפחה

en: Add a fact
he: הוסף עובדה

en: Add a father
he: הוסף אב

en: Add a favorite
he: הוסף מועדף

en: Add a geographic location
he: הוספת מיקום גיאוגרפי

en: Add a husband
he: הוסף בעל

en: Add a husband to this family
he: הוסף בעל למשפחה

en: Add a husband using an existing individual
he: הוסף בעל ע״י שימוש באדם קיים

en: Add a journal entry
he: הוסף ערך יומן

en: Add a media object
he: הוסף ישות מדיה

en: Add a mother
he: הוסף אם

en: Add a name
he: הוסף שם

en: Add a news article
he: הוסף מאמר חדשות

en: Add a note
he: הוסף הערה

en: Add a restriction
he: הוסף הגבלה

en: Add a scrollbar when block contents grow
he: הוסף פס גלילה כאשר תוכן הבלוק גדל

en: Add a shared note
he: הוסף הערה משותפת

en: Add a son or daughter
he: הוסף בן או בת

en: Add a source citation
he: הוסף ציטוט של מקור

en: Add a spouse
he: הוסף בעל או אישה

en: Add a story
he: הוסף סיפור

en: Add a user
he: הוסף משתמש

en: Add a wife
he: הוסף אישה

en: Add a wife to this family
he: הוסף אישה למשפחה

en: Add a wife using an existing individual
he: הוסף אישה ע״י שימוש באדם קיים

en: Add an FAQ
he: הוסף שאלה נפוצה

en: Add an associate
he: הוסף מקורב

en: Add another individual to the chart
he: הוסף אדם לתרשים

en: Add from clipboard
he: הוסף מלוח הגזירים

en: Add individuals
he: הוסף אנשים

en: Add links
he: הוסף קישורים

en: Add marriage details
he: הוסף פירטי נישואין

en: Add missing death records
he: הוסף רשומות פטירה חסרות

en: Add missing married names
he: הוסף שמות נישואין חסרים

en: Add more fields
he: הוסף עוד שדות

en: Add narrative stories to individuals in the family tree.
he: הוסף סיפורים נרטיביים לאנשים בעץ המשפחה.

en: Add spaces where long lines were wrapped
he: הוסף רווח במקום ששורות ארוכות התגלגלו

en: Add the GEDCOM media path to filenames
he: הוסף את נתיב המדיה של ה-GEDCOM לשמות הקבצים

en: Add to TITLE header tag
he: הוסף לתג הכתרת TITLE

en: Add to favorites
he: הוסף למועדפים

en: Add to the clippings cart
he: הוסף לעגלת הגזרים

en: Add unique identifiers
he: הוסף מזהים ייחודיים

en: Add unlinked records
he: הוסף רשומות לא קשורות

en: Add watermarks to thumbnails
he: הוסף סימני מים לתמונות ממוזערות

en: Add your own text and graphics.
he: הוסף טקסט וגרפיקה משלך.

en: Add/edit a journal/news entry
he: הוסף/ערוך כניסת יומן/חדשות

en: Address
he: כתובת

en: Address line 1
he: כתובת שורה 1

en: Address line 2
he: כתובת שורה 2

en: Adelaide, Australia
he: אדלייד, אוסטרליה

en: Administrator
he: מנהל המערכת

en: Administrator account
he: חשבון מנהל המערכת

en: Administrator comments on user
he: הערות מנהלן על משתמש

en: Administrators
he: מנהלנים

en: Adopted by both parents
he: אומץ ע״י שני ההורים

en: Adopted by father
he: אומץ ע״י האב

en: Adopted by mother
he: אומץ ע״י האם

en: Adoption
he: אימוץ

en: Adoption of a brother
he: אימוץ של אח

en: Adoption of a child
he: אמוץ של בן/בת

en: Adoption of a daughter
he: אימוץ של בת

en: Adoption of a grandchild
he: אמוץ נכד/ה

en: Adoption of a granddaughter
he: אימוץ של נכדה

en: Adoption of a grandson
he: אימוץ של נכד

en: Adoption of a half-brother
he: אימוץ של אח-למחצה

en: Adoption of a half-sibling
he: אמוץ אח/ות-למחצה

en: Adoption of a half-sister
he: אימוץ של אחות-למחצה

en: Adoption of a sibling
he: אמוץ אח/ות

en: Adoption of a sister
he: אמוץ אחות

en: Adoption of a son
he: אימוץ של בן

en: Adult christening
he: הטבלת מבוגרים

en: Advanced fact preferences
he: עובדות מועדפות מתקדמות

en: Advanced name facts
he: עובדות מתקדמות של שם

en: Advanced place name facts
he: עובדות מתקדמות של שם מקום

en: Advanced search
he: חיפוש מתקדם

en: Afghanistan
he: אפגניסטן

en: Africa
he: אפריקה

en: After creating the family tree, you will be able to import data from a GEDCOM file.
he: לאחר יצירת עץ המשפחה, תוכל לייבא נתונים מקובץ GEDCOM.

en: After you have signed in, select the “My account” link under the “My pages” menu and fill in the password fields to change your password.
he: אחרי שהתחברת, בחר בקישור "המשתמש שלי" מתחת לתפריט "הדף שלי" ומלא את שדות הסיסמה כדי לשנות את הסיסמה שלך.

en: Age
he: גיל

en: Age at birth of child
he: גיל בלידת בן/בת

en: Age at which to assume an individual is dead
he: גיל שממנו מניחים שאדם ניפטר

en: Age between husband and wife
he: גיל בין בעל ואישה

en: Age between siblings
he: גיל בין אחים

en: Age between wife and husband
he: גיל בין אישה ובעל

en: Age difference
he: הבדל גילים

en: Age in year of first marriage
he: גיל בנישואין הראשונים

en: Age in year of marriage
he: גיל בשנת הנישואין

en: Age of parents next to child’s birthdate
he: הראה את גיל ההורים ליד תאריך הלידה של הילד

en: Age related to birth year
he: גיל ביחס לשנת לידה

en: Age related to death year
he: גיל ביחס לשנת פטירה

en: Agency
he: סוכנות

en: Aland Islands
he: איי אולנד

en: Albania
he: אלבניה

en: Album
he: אלבום

en: Albuquerque, New Mexico, United States
he: אלבקרקי, ניו מקסיקו, ארצות הברית

en: Algeria
he: אלג׳יריה

en: Alias
he: שם נרדף

en: Alive
he: חיים

en: All
he: הכל

en: All changes in PhpGedView must be accepted
he: חייבים לקבל את כל השינויים ב-PhpGedView

en: All existing PhpGedView users must have distinct email addresses
he: לכל המשתמשים הקיימים של PhpGedView חייבת להיות כתובות דוא״ל שונה

en: All facts and events
he: כל העובדות והאירועים

en: All family facts
he: כל העובדות המשפחתיות

en: All fields must be completed.
he: יש להשלים את כל השדות.

en: All files have read and write permission.
he: לכל הקבצים יש הרשאות קריאה וכתיבה.

en: All individual facts
he: כל העובדות האישיות

en: All individuals
he: כל האנשים

en: All records
he: כל הרשומות

en: All repository facts
he: כל העובדות של מאגרים

en: All source facts
he: כל עובדות המקור

en: Allow other modules to edit text using a “WYSIWYG” editor, instead of using HTML codes.
he: אפשר למודולים אחרים לערוך טקסט באמצעות עורך "WYSIWYG", במקום להשתמש בקודי HTML.

en: Allow users to see raw GEDCOM records
he: לאפשר למשתמשים לראות נתוני קובץ GEDCOM

en: Allow users to select their own theme
he: אפשר למשתמשים לבחור עיצוב

en: Allow visitors to request a new user account
he: אפשר למבקרים לבקש חשבון משתמש חדש

en: Also known as
he: מכונה

en: American Samoa
he: סמואה האמריקאית

en: An FAQ can be displayed on just one of the family trees, or on all the family trees.
he: שאלה נפוצה יכולה להיות מוצגת רק בעץ משפחה אחד, או בכל עצי המשפחה.

en: An administrator must approve the new user account and select an access level before the user can sign in.
he: מנהל חייב לאשר את חשבון המשתמש החדש ולבחור את רמת הגישה לפני שהמשתמש יוכל להתחבר.

en: An alternative to the “media” tab, and an enhanced image viewer.
he: חלופה ללשונית "מדיה", ומציג תמונות משופר.

en: An alternative way to display charts.
he: חלופה להצגת תרשימים.

en: An alternative way to enter census transcripts and link them to individuals.
he: דרך חלופית להכנסת תעתיק למפקד אוכלוסין ולקשר אותם לאנשים.

en: An alternative way to select a new theme.
he: חלופה לבחירת עיצוב חדש.

en: An alternative way to sign in and sign out.
he: חלופה להתחברות והתנתקות.

en: An associate is another individual who was involved with this fact or event, such as a witness or a priest.
he: מקורב הוא אדם אחר שהיה מעורב עם העובדה או האירוע, כגון עד או רב.

en: An associate is another individual who was involved with this individual, such as a friend or an employer.
he: מקורב הוא אדם אחר שהיה מעורב עם אדם זה, כגון חבר או מעסיק.

en: An edit menu for individuals, families, sources, etc.
he: תפריט עריכה של אנשים, משפחות, מקורות, וכו׳.

en: An error occurred when unzipping the file.
he: אירעה שגיאה בעת שחרור דחיסת הקובץ.

en: An hourglass chart of an individual’s ancestors and descendants.
he: תרשים שעון חול המציג אב-אבות וצאצאים של אדם.

en: An interactive tree, showing all the ancestors and descendants of an individual.
he: עץ אינטראקטיבי, המציג את האב-אבות והצאצאים של אדם.

en: An unexpected database error occurred.
he: אירעה שגיאה לא צפויה במסד נתונים.

en: Ancestors
he: אב-אבות

en: Ancestors interest
he: עניין אב-אבות

en: Ancestors of
he: האב-אבות של

en: Ancestors of %s
he: אב-אבות של %s

en: Ancestral file number
he: מספר קובץ אב-אבות

en: Anchorage, Alaska, United States
he: אנקורג׳, אלסקה, ארצות הברית

en: Andorra
he: אנדורה

en: Angola
he: אנגולה

en: Anguilla
he: אנגווילה

en: Anniversary
he: יום השנה

en: Anniversary calendar
he: לוח יום השנה

en: Annulment
he: ביטול

en: Answer
he: תשובה

en: Antarctica
he: אנטארקטיקה

en: Antigua and Barbuda
he: אנטיגואה וברבודה

en: Anyone with a user account can access this website.
he: כל מי שיש לו חשבון משתמש יכול לגשת לאתר זה.

en: Apia, Samoa
he: אפיה, סמואה

en: Apply automatic corrections to your genealogy data.
he: הפעל תיקונים אוטומטיים לנתוני חקר שושלת היוחסין שלך.

en: Apply privacy settings
he: הפעל הגדרות פרטיות

en: Apply these preferences to all family trees
he: החל העדפות אלה לכל עצי המשפחה

en: Apply these preferences to new family trees
he: החל העדפות אלה לעצי משפחה חדשים

en: Approval of account at %s
he: אישור משתמש על %s

en: Approved
he: אושר

en: Approved by administrator
he: אושר על ידי מנהל מערכת

en: Aqua Marine
he: כחול ירקרק

en: Are you sure you want to delete this fact?
he: האם הנך בטוח שברצונך למחוק עובדה זו?

en: Are you sure you want to delete this message? It cannot be retrieved later.
he: האם באמת למחוק הודעה זו? לא ניתן להחזיר אותה לאחר המחיקה.

en: Are you sure you want to delete “%s”?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה למחוק את "%s"?

en: Are you sure you want to reject all the changes to this family tree?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לדחות את כל השינויים לעץ משפחה זה?

en: Are you sure you want to remove links to this media object?
he: האם באמת למחוק קישור זה לישות מדיה?

en: Are you sure you want to remove this item from your list of favorites?
he: האם באמת למחוק אדם זה מרשימת המועדפים שלך?

en: Argentina
he: ארגנטינה

en: Armenia
he: ארמניה

en: Aruba
he: ארובה

en: As well as using the toolbar to apply HTML formatting, you can insert database fields which are updated automatically. These special fields are marked with <b>#</b> characters. For example <b>#totalFamilies#</b> will be replaced with the actual number of families in the database. Advanced users may wish to apply CSS classes to their text, so that the formatting matches the currently selected theme.
he: בנוסף לשימוש בסרגל הכלים להחלת עיצוב HTML, ניתן להוסיף שדות מסד נתונים המתעדכנים באופן אוטומטי. שדות מיוחדים אלה מסומנים בעזרת תווי <b>#</b>. לדוגמא <b>#totalFamilies#</b> יוחלף במספר האמתי של משפחות במסד הנתונים. יתכן שמשתמשים מתקדמים ירצו להחיל מחלקות CSS לטקסט שלהם, כך שהעיצוב יתאים לעיצוב הנבחר.

en: Ash
he: אפר

en: Asia
he: אסיה

en: Associate
he: מקורבים

en: Associate events with this source
he: קשר אירועים למקור זה

en: Associates
he: מקורבים

en: Asuncion, Paraguay
he: אסונסיון, פרגוואי

en: At sea
he: בים

en: Atlanta, Georgia, United States
he: אטלנטה, ג׳ורג׳יה, ארצות הברית

en: Attendant
he: משגיח

en: Attending
he: אחראי

en: Audio
he: אודיו

en: Australia
he: אוסטרליה

en: Austria
he: אוסטריה

en: Author
he: מחבר

en: Author of last change
he: המחבר של השינוי האחרון

en: Automatically accept changes made by this user
he: קבל באופן אוטומטי את השינויים שנעשו ע״י משתמש זה

en: Automatically expand notes
he: הרחב אוטומטית את ההערות

en: Automatically expand sources
he: הרחב אוטומטית את המקורות

en: Available blocks
he: הבלוקים הזמינים

en: Average age
he: גיל ממוצע

en: Average age at death
he: הגיל הממוצע בזמן הפטירה

en: Average age in century of marriage
he: הגיל הממוצע ביחס למאת הנישואין

en: Average age related to death century
he: הגיל הממוצע ביחס למאת פטירה

en: Average number of children per family
he: מספר ממוצע של ילדים למשפחה

en: Avoid spaces and punctuation. A family name might be a good choice.
he: המנע מרווחים וסימני פיסוק. שם משפחה עשוי להיות בחירה טובה.

en: Azerbaijan
he: אזרבייג׳ן

en: Azores
he: אזוריים

en: Bahamas
he: בהאמה

en: Bahrain
he: בחריין

en: Bangladesh
he: בנגלדש

en: Baptism
he: טבילה

en: Baptism of a brother
he: טבילת אח

en: Baptism of a child
he: טבילת בן/בת

en: Baptism of a daughter
he: טבילת בת

en: Baptism of a grandchild
he: טבילת נכד/ה

en: Baptism of a granddaughter
he: טבילת נכדה

en: Baptism of a grandson
he: טבילת נכד

en: Baptism of a half-brother
he: טבילת אח-למחצה

en: Baptism of a half-sibling
he: טבילת אח/ות-למחצה

en: Baptism of a half-sister
he: טבילת אחות-למחצה

en: Baptism of a sibling
he: טבילת אח/ות

en: Baptism of a sister
he: טבילת אחות

en: Baptism of a son
he: טבילת בן

en: Bar mitzvah
he: בר מצווה

en: Barbados
he: ברבדוס

en: Bat mitzvah
he: בת מצווח

en: Batch update
he: עדכון אצווה

en: Baton Rouge, Louisiana, United States
he: באטון רוז׳, לואיזיאנה, ארצות הברית

en: Bearing
he: כוון

en: Begins with
he: מתחיל ב-

en: Belarus
he: בלארוס

en: Belgian Chocolate
he: שוקולד בלגי

en: Belgium
he: בלגיה

en: Belize
he: בליז

en: Benin
he: בנין

en: Bermuda
he: ברמודה

en: Bern, Switzerland
he: ברן, שווייץ

en: Best man
he: שושבין

en: Bhutan
he: בהוטן

en: Bibliography
he: ביבליוגרפיה

en: Billings, Montana, United States
he: בילינגס, מונטנה, ארצות הברית

en: Binary data object
he: אובייקט נתונים בינארי

en: Bing Maps™
he: בינג מפות™

en: Birmingham, Alabama, United States
he: ברמינגהאם, אלבמה, ארצות הברית

en: Birth
he: לידה

en: Birth by country
he: לידה לפי ארץ

en: Birth date range end
he: סיום תחום תאריכי לידה

en: Birth date range start
he: תחילת תחום תאריכי לידה

en: Birth of a brother
he: לידה של אח

en: Birth of a child
he: לידת בן/בת

en: Birth of a daughter
he: לידת בת

en: Birth of a grandchild
he: לידת נכד/ה

en: Birth of a granddaughter
he: לידת נכדה

en: Birth of a grandson
he: לידה של נכד

en: Birth of a half-brother
he: לידה של אח-למחצה

en: Birth of a half-sibling
he: לידת אח/ות-למחצה

en: Birth of a half-sister
he: לידת אחות-למחצה

en: Birth of a sibling
he: לידת אח/ות

en: Birth of a sister
he: לידת אחות

en: Birth of a son
he: לידה של בן

en: Birth places
he: מקומות לידה

en: Birthplace contains
he: מקום הלידה כולל

en: Births
he: לידות

en: Births by century
he: לידות לפי מאה

en: Bismarck, North Dakota, United States
he: ביסמרק, דקוטה הצפונית, ארצות הברית

en: Blessing
he: ברכה

en: Block
he: בלוק

en: Blocks
he: בלוקים

en: Blue Lagoon
he: לגונה כחולה

en: Blue Marine
he: כחול ים

en: Body
he: גוף

en: Bogota, Colombia
he: בוגוטה, קולומביה

en: Boise, Idaho, United States
he: בויסי, איידהו, ארצות הברית

en: Bolivia
he: בוליביה

en: Book
he: ספר

en: Booklet
he: ספרון

en: Born in the covenant
he: נולד בברית

en: Bosnia and Herzegovina
he: בוסניה הרצגובינה

en: Boston, Massachusetts, United States
he: בוסטון, מסצ׳וסטס, ארצות הברית

en: Both alive
he: שניהם חיים

en: Both dead
he: שניהם נפטרו

en: Botswana
he: בוטסואנה

en: Bountiful, Utah, United States
he: באונטיפול, יוטה, ארצות הברית

en: Bouvet Island
he: האי בווה

en: Branches
he: ענפים

en: Branches of the %s family
he: ענפים של משפחת %s

en: Brazil
he: ברזיל

en: Bridesmaid
he: שושבינה

en: Brigham City, Utah, United States
he: בריגהם סיטי, יוטה, ארצות הברית

en: Brisbane, Australia
he: בריזביין, אוסטרליה

en: Brit milah
he: ברית מילה

en: Brit milah of a brother
he: ברית מילה של אח

en: Brit milah of a grandson
he: ברית מילה של נכד

en: Brit milah of a half-brother
he: ברית מילה של אח-למחצה

en: Brit milah of a son
he: ברית מילה של בן

en: British Indian Ocean Territory
he: הטריטוריה הבריטית באוקיינוס ההודי

en: British Virgin Islands
he: איי הבתולה הבריטיים

en: Brother
he: אח

en: Brunei Darussalam
he: ברוניי

en: Buenos Aires, Argentina
he: בואנוס איירס, ארגנטינה

en: Bulgaria
he: בולגריה

en: Burial
he: קבורה

en: Burial of a brother
he: קבורה של אח

en: Burial of a child
he: קבורת בן/בת

en: Burial of a daughter
he: קבורת בת

en: Burial of a father
he: קבורת אב

en: Burial of a grandchild
he: קבורת נכד/ה

en: Burial of a granddaughter
he: קבורת נכדה

en: Burial of a grandfather
he: קבורת סבא

en: Burial of a grandmother
he: קבורת סבתא

en: Burial of a grandparent
he: קבורה של סבא/סבתא

en: Burial of a grandson
he: קבורת נכד

en: Burial of a half-brother
he: קבורה של אח-למחצה

en: Burial of a half-sibling
he: קבורת אח/ות-למחצה

en: Burial of a half-sister
he: קבורת אחות-למחצה

en: Burial of a husband
he: קבורה של בעל

en: Burial of a maternal grandfather
he: קבורת סבא

en: Burial of a maternal grandmother
he: קבורת סבתא

en: Burial of a maternal grandparent
he: קבורה של סבא/סבתא אימהי/ת

en: Burial of a mother
he: קבורת אם

en: Burial of a parent
he: קבורה של הורה

en: Burial of a paternal grandfather
he: קבורת סבא

en: Burial of a paternal grandmother
he: קבורת סבתא

en: Burial of a paternal grandparent
he: קבורה של סבא/סבתא אבהי/ת

en: Burial of a sibling
he: קבורת אח/ות

en: Burial of a sister
he: קבורת אחות

en: Burial of a son
he: קבורה של בן

en: Burial of a spouse
he: קבורת בן/בת זוג

en: Burial of a wife
he: קבורת אשה

en: Burial place contains
he: מקום קבורה כולל

en: Burkina Faso
he: בורקינה פסו

en: Burundi
he: בורונדי

en: Buyer
he: קונה

en: By default, SMTP works on port 25.
he: כברירת מחדל, SMTP משתמש בפורט‏ 25.

en: By default, the list shows only those places which can be found in your family trees. You may have details for other places, such as those imported in bulk from an external file. Selecting this option will show all places, including ones that are not currently used.
he: כברירת מחדל, הרשימה מראה רק את המקומות שנמצאים בעצי המשפחה שלך. יתכן שלך יש פירוט של מקומות אחרים, כגון אלה שייובאו בצורה כוללת מקובץ חיצוני. בחירת אפשרות זו תציג את כל המקומות, ביניהם מקומות שכעת אינם בשימוש.

en: By default, your server allows scripts to run for %s second. | By default, your server allows scripts to run for %s seconds.
he[0]: כברירת מחדל, השרת מאפשר לסקריפטים לרוץ במשך שניה %s.
he[1]: כברירת מחדל, השרת מאפשר לסקריפטים לרוץ במשך %s שניות.

en: By default, your server allows scripts to use %s of memory.
he: כברירת מחדל, השרת מאפשר לסקריפטים להשתמש ב-%s זיכרון.

[ctx: CENTURY]
en: 10th
he: ה-10

[ctx: CENTURY]
en: 11th
he: ה־11

[ctx: CENTURY]
en: 12th
he: ה־12

[ctx: CENTURY]
en: 13th
he: ה־13

[ctx: CENTURY]
en: 14th
he: ה־14

[ctx: CENTURY]
en: 15th
he: ה־15

[ctx: CENTURY]
en: 16th
he: ה־16

[ctx: CENTURY]
en: 17th
he: ה־17

[ctx: CENTURY]
en: 18th
he: ה־18

[ctx: CENTURY]
en: 19th
he: ה־19

[ctx: CENTURY]
en: 1st
he: ה־1

[ctx: CENTURY]
en: 20th
he: ה־20

[ctx: CENTURY]
en: 21st
he: ה־21

[ctx: CENTURY]
en: 2nd
he: ה-2

[ctx: CENTURY]
en: 3rd
he: ה-3

[ctx: CENTURY]
en: 4th
he: ה-4

[ctx: CENTURY]
en: 5th
he: ה-5

[ctx: CENTURY]
en: 6th
he: ה-6

[ctx: CENTURY]
en: 7th
he: ה-7

[ctx: CENTURY]
en: 8th
he: ה-8

[ctx: CENTURY]
en: 9th
he: ה-9

en: CKEditor™
he: CKEditor™‎

en: Calculating…
he: מחשב…

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Calendar conversion
he: המרת לוח שנה

en: Calgary, Alberta, Canada
he: קלגרי, אלברטה, קנדה

en: Call number
he: מספר קריאה

en: Cambodia
he: קמבודיה

en: Cameroon
he: קמרון

en: Campinas, Brazil
he: קמפינאס, ברזיל

en: Canada
he: קנדה

en: Cape Verde
he: כף ורדה

en: Caracas, Venezuela
he: קראקס, ונצואלה

en: Card
he: כרטיס

en: Cardston, Alberta, Canada
he: קרדסטון, אלברטה, קנדה

en: Case insensitive
he: אין רגישות לאותיות הלועזיות הקטנות והגדולות

en: Caste
he: כת

en: Categories
he: סוגים

en: Cause
he: גורם המוות

en: Cause of death
he: גורם המוות

en: Caution! This may take a long time. Be patient.
he: התראה: יתכן שזה יקח זמן רב. סבלנות.

en: Caution: old modules may not work, or they may prevent webtrees from working.
he: התראה: מודולים ישנים עשויים שלא לפעול, או שהם עשויים למנוע את עבודת ה-webtrees.

en: Caution: old themes may not work, or they may prevent webtrees from working.
he: התראה: עיצובים ישנים עשויים שלא לפעול, או שהם עשויים למנוע את עבודת ה-webtrees.

en: Cayman Islands
he: איי קיימן

en: Cebu City, Philippines
he: סבו סיטי, הפיליפינים

en: Cemeteries
he: בתי קברות

en: Cemetery
he: בית קברות

en: Census
he: מפקד אוכלוסין

en: Census assistant
he: עזרה למיפקד

en: Census date
he: תאריך מפקד אוכלוסין

en: Census place
he: מקום מפקד אוכלוסין

en: Census transcript
he: תעתיק מפקד אוכלוסין

en: Central African Republic
he: הרפובליקה המרכז אפריקאית

en: Certificate
he: תעודה

en: Chad
he: צ׳אד

en: Change
he: שנה

en: Change family members
he: שנה בני משפחה

en: Change flag
he: החלף דגל

en: Change the blocks on this user’s “My page”
he: שנה הבלוקים של משתמש זה ב"דף שלי"

en: Change the “Home page” blocks
he: שנה הבלוקים של "דף הבית"

en: Change the “My page” blocks
he: שנה הבלוקים של ה"דף שלי"

en: Changed on %1$s
he: שונה ב-%1$s

en: Changed on %1$s by %2$s
he: שונה ב-%1$s ע״י %2$s

en: Changes
he: שינויים

en: Changes in the last %s day | Changes in the last %s days
he[0]: השינויים ביממה האחרונה
he[1]: השינויים ב-%s הימים האחרונים

en: Changes log
he: יומן שינויים

en: Character set
he: מערך תווים

en: Chart
he: תרשים

en: Chart preferences
he: העדפות תרשים

en: Chart type
he: סוג תרשים

en: Charts
he: תרשימים

en: Check file permissions…
he: בדוק ההרשאות של קבצים…

en: Check for custom modules…
he: בדוק קיום מודולים מותאמים אישית…

en: Check for custom themes…
he: בדוק קיום עיצובים מותאמים אישית…

en: Check for errors
he: בדוק שגיאות

en: Check for pending changes…
he: בדוק קיום שינויים ממתינים…

en: Check the access rights on this folder.
he: בדוק הרשאות גישה לתיקיה הזו.

en: Check the settings and try again.
he: בדוק את ההגדרות ונסה שוב.

en: Checking server capacity
he: בדיקת קיבולת השרת

en: Checking server configuration
he: בדיקת תצורת השרת

en: Chicago, Illinois, United States
he: שיקגו, אילינוי, ארצות הברית

en: Child
he: ילד/ה

en: Child of
he: ילד/ה של

en: Child of %s
he: בן/בת של %s

en: Children
he: ילדים

en: Children in family
he: הילדים במשפחה

en: Children of
he: ילדים של

en: Children take a patronym instead of a surname.
he: ילדים מקבלים שם משפחה המבוסס על השם הפרטי של האב.

en: Children take one surname from the father and one surname from the mother.
he: ילדים מקבלים שם משפחה אחד מהאב ושם משפחה אחד מהאם.

en: Children take one surname from the mother and one surname from the father.
he: ילדים מקבלים שם משפחה אחד מהאם ושם משפחה אחד מהאב.

en: Children take their father’s surname.
he: ילדים מקבלים את שם המשפחה של אביהם.

en: Children take their mother’s surname.
he: ילדים מקבלים את שם המשפחה של האם שלהם.

en: Chile
he: צ׳ילה

en: China
he: סין

en: Choose a report to run
he: בחר דו״ח להרצה

en: Choose relatives
he: בחר קרובים

en: Choose the thumbnail image that you want to upload. Although thumbnails can be generated automatically for images, you may wish to generate your own thumbnail, especially for other media types. For example, you can provide a still image from a video, or a photograph of the individual who made an audio recording.
he: בחר את התמונה הממוזערת שברצונך להעלות. למרות שניתן באופן אוטומטי ליצור תמונות ממוזערות עבור תמונות, יתכן שתרצה ליצור תמונה ממוזערת משלך, במיוחד עבור סוגי מדיה אחרים. לדוגמה, אתה יכול לספק תמונת סטילס מוידאו או תמונה של האדם שביצע הקלטת שמע.

en: Choose user defined welcome text typed below
he: בחר מלל ברוכים הבאים שהוקלד למטה

en: Choose:
he: בחר

en: Christening
he: הטבלה

en: Christening of a brother
he: הטבלת אח

en: Christening of a child
he: הטבלת בן/בת

en: Christening of a daughter
he: הטבלת בת

en: Christening of a grandchild
he: הטבלת נכד/ה

en: Christening of a granddaughter
he: הטבלת נכדה

en: Christening of a grandson
he: הטבלת נכד

en: Christening of a half-brother
he: הטבלת אח-למחצה

en: Christening of a half-sibling
he: הטבלת אח/ות-למחצה

en: Christening of a half-sister
he: הטבלת אחות-למחצה

en: Christening of a sibling
he: הטבלת אח/ות

en: Christening of a sister
he: הטבלת אחות

en: Christening of a son
he: הטבלת בן

en: Christmas Island
he: אי חג המולד

en: Circumciser
he: מוהל

en: Citation details
he: פירטי ציטוט

en: Citizenship
he: אזרחות

en: City
he: עיר

en: Ciudad Juarez, Mexico
he: סיודאד חוארס, מקסיקו

en: Civil marriage
he: נישואין אזרחיים

en: Civil registrar
he: רשם אזרחי

en: Clean up data folder
he: נקה את תיקיית הנתונים

en: Cleared but not yet completed
he: אושר אבל טרם הושלם

en: Clippings cart
he: עגלת גזירים

en: Coat of arms
he: סמל

en: Cochabamba, Bolivia
he: קוצ׳במבה, בוליביה

en: Cocos (Keeling) Islands
he: איי קוקוס

en: Coffee and Cream
he: קפה ושמנת

en: Cold Day
he: יום קריר

en: Colombia
he: קולומביה

en: Colonia Juarez, Mexico
he: קולוניה חוארס, מקסיקו

en: Columbia River, Washington, United States
he: קולומביה ריבר, וושינגטון, ארצות הברית

en: Columbia, South Carolina, United States
he: קולומביה, קרוליינה הדרומית, ארצות הברית

en: Columbus, Ohio, United States
he: קולומבוס, אוהיו, ארצות הברית

en: Columns per page
he: עמודות לדף

en: Comment
he: הערה

en: Comments
he: הערות

en: Common law marriage
he: ידוע בציבור

en: Communicate directly with other users, using private messages.
he: תקשר ישירות עם משתמשים אחרים, באמצעות הודעות פרטיות.

en: Comoros
he: קומורו

en: Compact tree
he: עץ קומפקטי

en: Compact tree of %s
he: עץ הקומפקטי של %s

en: Completed before 1970; date not available
he: הושלם לפני 1970; תאריך לא זמין

en: Completed; date unknown
he: הושלם; תאריך לא ידוע

en: Compress the GEDCOM file
he: דחס את קובץ ה-GEDCOM

en: Concatenation
he: שרשור

en: Confirm password
he: אישור סיסמה

en: Confirmation
he: ברית

en: Connection to database server
he: חיבור למאגר מידע בשרת

en: Contact information
he: נתוני קשר

en: Contact method
he: שיטת תקשורת

en: Contains
he: כולל

en: Content
he: תוכן

en: Continued
he: נמשך

en: Control panel
he: לוח בקרה

en: Convert from UTF-8 to ISO-8859-1
he: הסב מ-UTF-8 ל-ISO-8859-1

en: Cook Islands
he: איי קוק

en: Cookies
he: עוגיות

en: Copenhagen, Denmark
he: קופנהגן, דנמרק

en: Copy
he: העתק

en: Copy all the records from %1$s into %2$s.
he: העתק את כל הרשומות מ-%1$s ל-%2$s.

en: Copy files…
he: העתק קבצים…

en: Copy these files to the folder %s, replacing any that have the same name.
he: העתק קבצים אלה אל התיקייה %s, ע״י החלפת קבצים ביעלי אותו שם.

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Cordoba, Argentina
he: קורדובה, ארגנטינה

en: Corporation
he: חברה

en: Correct NAME records of the form “John/DOE/” or “John /DOE”, as produced by older genealogy programs.
he: תקן רשומות NAME שהם במבנה "John/DOE/" או "John /DOE", שנוצרות ע״י תוכניות חקר שושלת יוחסין ישנות.

en: Costa Rica
he: קוסטה ריקה

en: Cote d’Ivoire
he: חוף השנהב

en: Could not verify the information you entered. Please try again or contact the site administrator for more information.
he: לא ניתן לאמת את המידע שהכנסת. נסה שנית או התקשר עם מנהל האתר למידע נוסף.

en: Count
he: ספירה

en: Countries
he: ארצות

en: Country
he: מדינה

en: Counts
he: מונים

en: County
he: מחוז

en: Create
he: צור

en: Create a family tree
he: צור עץ משפחה

en: Create a media object
he: צור ישות מדיה

en: Create a repository
he: צור מאגר

en: Create a shared note
he: צור הערה משותפת

en: Create a shared note using the census assistant
he: צור הערה משותפת בעזרת מסייע למיפקד

en: Create a source
he: צור מקור

en: Create a website access rule
he: צור חוק גישה לאתר

en: Create an individual
he: צור אדם

en: Create your own chart
he: צור תרשים אישי

en: Create, update, and delete a family tree for every GEDCOM file in the data folder.
he: צור, עדכן ומחק עץ משפחה עבור כל קובץ GEDCOM שקיים בתיקית הנתונים.

en: Cremation
he: שרפה

en: Cremation of a brother
he: שריפת אח

en: Cremation of a child
he: שריפת בן/בת

en: Cremation of a daughter
he: שריפת בת

en: Cremation of a father
he: שריפת אב

en: Cremation of a grand-parent
he: שריפת סבא/סבתא

en: Cremation of a grandchild
he: שריפת נכד/ה

en: Cremation of a granddaughter
he: שרפת נכדה

en: Cremation of a grandfather
he: שריפת סבא

en: Cremation of a grandmother
he: שריפת סבתא

en: Cremation of a grandson
he: שריפת נכד

en: Cremation of a half-brother
he: שריפת אח-למחצה

en: Cremation of a half-sibling
he: שרפת אח/ות למחצה

en: Cremation of a half-sister
he: שריפת אחות-למחצה

en: Cremation of a husband
he: שריפת בעל

en: Cremation of a maternal grandfather
he: שריפת סבא

en: Cremation of a maternal grandmother
he: שריפת סבתא

en: Cremation of a mother
he: שריפת אם

en: Cremation of a parent
he: השריפה של הורה

en: Cremation of a paternal grandfather
he: שריפת סבא

en: Cremation of a paternal grandmother
he: שריפת סבתא

en: Cremation of a sibling
he: שריפת אח/ות

en: Cremation of a sister
he: שריפת אחות

en: Cremation of a son
he: שריפת בן

en: Cremation of a spouse
he: שריפת בן/בת זוג

en: Cremation of a wife
he: שריפת אישה

en: Croatia
he: קרואטיה

en: Cuba
he: קובה

en: Curitiba, Brazil
he: קוריטיבה, ברזיל

en: Current
he: נוכחי

en: Custom
he: מותאם

en: Custom event
he: אירוע מותאם

en: Custom fact
he: עובדה מותאמת

en: Custom module
he: מודול מותאם אישית

en: Custom tags
he: תגים מותאמים

en: Custom theme
he: עיצוב מותאם אישית

en: Custom welcome text
he: מלל ברוכים הבאים מותאם

en: Customize this page
he: התאם אישית את הדף הזה

en: Cyprus
he: קפריסין

en: Czech Republic
he: צ׳כיה

en: DNA markers
he: סימני DNA

en: Daitch-Mokotoff
he: דאיטש-מוקוטוף

en: Dallas, Texas, United States
he: דאלאס, טקסס, ארצות הברית

en: Dashboard
he: לוח מחוונים

en: Data
he: נתונים

en: Data folder
he: תיקיית נתונים

en: Database and table names
he: מאגר מידע וטבלאות

en: Database connection
he: קשר מאגר מידע

en: Database name
he: שם מאגר המידע

en: Database password
he: סיסמת מאגר המידע

en: Database user account
he: חשבון המשתמש של מאגר המידע

en: Date
he: תאריך

en: Date differences
he: הפרשי תאריכים

en: Date of LDS baptism
he: תאריך טבילת מורמונים

en: Date of LDS child sealing
he: תאריך חותמת מורמונים של ילד

en: Date of LDS endowment
he: תאריך סמיכה של מיקדש המורמונים

en: Date of LDS spouse sealing
he: תאריך חותמת מורמונים של בן/בת זוג

en: Date of adoption
he: תאריך אימוץ

en: Date of baptism
he: תאריך טבילה

en: Date of bar mitzvah
he: תאריך בר מצווה

en: Date of bat mitzvah
he: תאריך בת מצווח

en: Date of birth
he: תאריך לידה

en: Date of blessing
he: תאריך הברכה

en: Date of brit milah
he: תאריך ברית מילה

en: Date of burial
he: תאריך קבורה

en: Date of christening
he: תאריך הטבלה

en: Date of confirmation
he: תאריך הברית

en: Date of cremation
he: תאריך שריפה

en: Date of death
he: תאריך פטירה

en: Date of divorce
he: תאריך גירושין

en: Date of emigration
he: תאריך הגירה

en: Date of engagement
he: תאריך ארוסין

en: Date of entry in original source
he: תאריך הכניסה במקור

en: Date of event
he: תאריך ארוע

en: Date of first communion
he: תאריך הסעודה הראשונה

en: Date of immigration
he: תאריך עליה

en: Date of last change
he: תאריך השינוי האחרון

en: Date of marriage
he: תאריך נישואין

en: Date of marriage banns
he: תאריך הודעת נישואין

en: Date of naturalization
he: תאריך התאזרחות

en: Date of ordination
he: הסמכה לכמורה

en: Date of residence
he: תאריך מגורים

en: Date period
he: תקופת תאריכים

en: Date periods are used to indicate that a fact, such as an occupation, continued for a period of time.
he: משתמשים בתקופות תאריכים כדי לציין שעובדה, כמו עסוק, נמשכה לאורך תקופת זמן.

en: Date range
he: טווח תאריכים

en: Date ranges are used to indicate that an event, such as a birth, happened on an unknown date within a possible range.
he: משתמשים בטווח תאריכים לציין שאירוע, למשל לידה, התרחשה בתאריך בלתי ידוע בתוך טווח אפשרי.

en: Date registered
he: תאריך הרשמה

en: Date sent
he: תאריך שליחה

en: Dates are only converted if they are valid for the calendar. For example, only dates between %1$s and %2$s will be converted to the French calendar and only dates after %3$s will be converted to the Gregorian calendar.
he: תאריכים מומרים רק אם הם תקפים עבור לוח השנה. לדוגמה, רק התאריכים בין %1$s ו-%2$s יומרו ללוח שנה הצרפתי ורק תאריכים אחרי %3$s יומרו ללוח הגרגוריאני.

en: Dates are stored using English abbreviations and keywords. Shortcuts are available as alternatives to these abbreviations and keywords.
he: תאריכים שמורים ע״י שימוש בקיצורים ומילות מפתח באנגלית. קיצורי דרך קיימים כאלטרנטיבות לקיצורים ומילות מפתח.

en: Daughter
he: בת

en: Daughter of %s
he: בת של %s

en: Day
he: יום

en: Day not set
he: היום לא מוגדר

en: Day:
he: יום:

en: Dead
he: מתים

en: Death
he: פטירה

en: Death by country
he: פטירה לפי ארץ

en: Death date range end
he: סיום תחום תאריכי פטירה

en: Death date range start
he: תחילת תחום תאריכי פטירה

en: Death of a brother
he: פטירת אח

en: Death of a child
he: פטירת בן/בת

en: Death of a daughter
he: פטירת בת

en: Death of a father
he: פטירת אב

en: Death of a grand-parent
he: פטירת סבא/סבתא

en: Death of a grandchild
he: פטירת נכד/ה

en: Death of a granddaughter
he: פטירת נכדה

en: Death of a grandfather
he: פטירת סבא

en: Death of a grandmother
he: פטירת סבתא

en: Death of a grandson
he: פטירת נכד

en: Death of a half-brother
he: פטירת אח-למחצה

en: Death of a half-sibling
he: פטירת אח/ות למחצה

en: Death of a half-sister
he: פטירת אחות-למחצה

en: Death of a husband
he: פטירת בעל

en: Death of a maternal grandfather
he: פטירת סבא

en: Death of a maternal grandmother
he: פטירת סבתא

en: Death of a mother
he: פטירת אם

en: Death of a parent
he: פטירת הורה

en: Death of a paternal grandfather
he: פטירת סבא

en: Death of a paternal grandmother
he: פטירת סבתא

en: Death of a sibling
he: פטירת אח/ות

en: Death of a sister
he: פטירת אחות

en: Death of a son
he: פטירה של בן

en: Death of a spouse
he: פטירת בן/בת זוג

en: Death of a wife
he: פטירת אשה

en: Death of one spouse
he: מוות של אחד מבני הזוג

en: Death place contains
he: מקום הפטירה כולל

en: Death places
he: מקומות פטירה

en: Deaths
he: פטירות

en: Deaths by century
he: פטירות לפי מאה

en: Decade of birth
he: עשור של הלידה

en: Decade of death
he: עשור של הפטירה

en: Decade of marriage
he: עשור של הנשואים

en: Decidi
he: דסידי

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default chart
he: תרשים ברירת מחדל

en: Default family tree
he: עץ משפחה ברירת המחדל

en: Default individual
he: אדם ברירת מחדל

en: Default map type
he: ברירת מחדל של סוג המפה

en: Default pedigree chart layout
he: מבנה ברירת המחדל של תרשים אילן יוחסין

en: Default pedigree generations
he: מספר דורות של אילן יוחסין

en: Default theme
he: עיצוב ברירת מחדל

en: Degree
he: דרגה

en: Delete
he: מחק

en: Delete all existing geographic data before importing the file.
he: מחק את כל הנתונים הגיאוגרפיים הקיימים לפני ייבוא הקובץ.

en: Delete inactive users
he: מחק משתמשים לא פעילים

en: Delete selected messages
he: בטל את ההודעות הנבחרות

en: Delete temporary files…
he: מחק קבצים זמניים…

en: Delete the preferences for this module.
he: מחק את ההעדפות של מודול זה.

en: Delete this name
he: מחק שם

en: Delete your account
he: מחק את החשבון שלך

en: Deleting the family will unlink all of the individuals from each other but will leave the individuals in place. Are you sure you want to delete this family?
he: מחיקת המשפחה תבטל את הקשר בין כל האנשים אבל תשאיר את האנשים במקום. האם אתה בטוח שברצונך למחוק את המשפחה?

en: Democratic Republic of the Congo
he: הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו

en: Denmark
he: דנמרק

en: Denver, Colorado, United States
he: דנוור, קולורדו, ארצות הברית

en: Depending on your server configuration, you may be able to upgrade automatically.
he: בהתאם לתצורת השרת שלך, ייתכן שתוכל לשדרג באופן אוטומטי.

en: Descendant generations
he: דורות של צאצאי אדם

en: Descendants
he: צאצאים

en: Descendants interest
he: עניין הצאצאים

en: Descendants of
he: צאצאים של

en: Descendants of %s
he: צאצאים של %s

en: Description
he: תאור

en: Description META tag
he: תג מטה של תאור

en: Description unavailable
he: תיאור אינו זמין

en: Destination
he: יעד

en: Details
he: פירוטים

en: Details of the new user will be sent to the genealogy contact for the corresponding family tree.
he: פרטים של המשתמש החדש יישלחו לאיש הקשר של חקר שושלת היוחסין של עץ המשפחה המקביל.

en: Detroit, Michigan, United States
he: דטרויט, מישיגן, ארצות הברית

en: Died as a child: exempt
he: מת בילדותו: פטור

en: Died as an infant: exempt
he: מת בהיותו תינוק: פטור

en: Differences
he: הבדלים

en: Different calendar systems are used in different parts of the world, and many other calendar systems have been used in the past. Where possible, you should enter dates using the calendar in which the event was originally recorded. You can then specify a conversion, to show these dates in a more familiar calendar. If you regularly use two calendars, you can specify two conversions and dates will be converted to both the selected calendars.
he: בלוחות שנה שונים משתמשים בחלקים שונים של העולם, ובלוחות שנה רבים אחרים השתמשו בעבר. במידת האפשר, כדאי להזין תאריכים באמצעות לוח השנה שבה האירוע נרשם במקור. לאחר מכן תוכל לציין המרה, כדי להראות את התאריכים בלוח שנה מוכר יותר. אם אתה משתמש באופן קבוע בשני לוחות שנה, ניתן לציין שתי המרות והתאריכים יומרו לשני לוחות השנה שנבחרים.

en: Direct line ancestors
he: אב-אבות בקו ישיר

en: Direct line ancestors and their families
he: אב-אבות בקו ישיר ומשפחותיהם

en: Disable these modules
he: נטרל את המודולים הללו

en: Disable these themes
he: נטרל את העצובים הללו

en: Display %s
he: הצג %s

en: Display and manage a family tree’s favorite pages.
he: הצג ולנהל את הדפים המועדפים של עץ המשפחה.

en: Display and manage a user’s favorite pages.
he: הצג ונהל את הדפים המועדפים של המשתמש.

en: Divorce
he: גירושין

en: Divorce filed
he: הגשת בקשה לגירושין

en: Divorces by century
he: גירושים לפי מאה

en: Djibouti
he: ג׳יבוטי

en: Do not change to keep original filename.
he: אין לשנות אם ברצונך לשמור על שם הקובץ המקורי.

en: Do not create new locations, just import coordinates for existing locations.
he: אל תיצור מקומות חדשים, רק ייבא קואורדינטות למקומות קיימים.

en: Do not seal, previous sealing canceled
he: אין לחתום, לפני שהחותמת הקודמת בוטלה

en: Do not seal: unauthorized
he: אין לחתום: בלתי מורשה

en: Document
he: מסמך

en: Dominica
he: דומיניקה

en: Dominican Republic
he: הרפובליקה הדומיניקנית

en: Download
he: הורד

en: Download %s…
he: הורד %s…

en: Download file
he: הורד קובץ

en: Download geographic data
he: הורד נתונים גיאוגרפיים

en: Draper, Utah, United States
he: דרייפר, יוטה, ארצות הברית

en: Duodi
he: דואודי

en: Duplicate email address. A user with that email already exists.
he: שכפול כתובת הדוא״ל. כבר קיים משתמש עם הדוא״ל הזה.

en: Duplicate username. A user with that username already exists. Please choose another username.
he: שם משתמש כפול. משתמש עם שם משתמש זה מוגדר כבר. נא בחר שם משתמש אחר.

en: Each source records specific events, generally for a given date range and for a place jurisdiction. For example a Census records census events and church records record birth, marriage, and death events.<br><br>Select the events that are recorded by this source from the list of events provided. The date should be specified in a range format such as <i>FROM 1900 TO 1910</i>. The place jurisdiction is the name of the lowest jurisdiction that encompasses all lower-level places named in this source. For example, “Oneida, Idaho, USA” would be used as a source jurisdiction place for events occurring in the various towns within Oneida County. “Idaho, USA” would be the source jurisdiction place if the events recorded took place not only in Oneida County but also in other counties in Idaho.
he: כל מקור רושם אירועים מסוימים, בדרך כלל עבור תחום תאריכים נתון ועבור מקום מסוים. לדוגמא: מפקד אוכלוסין רושם אירועים של מפקד אוכלוסין וכנסייה או בית כנסת רושמים אירועים של לידות, נישואין ופטירה.<br><br>בחר את האירועים שרשומים ע״י המקור הזה מהרשימה של אירועים המסופקת. את הנתונים יש להגדיר במבנה תחום <i>FROM 1900 TO 1910</i>. מקום הוא המקום הנמוך שכולל את כל המיקומים התחתונים המוזכרים במקור הזה. לדוגמא, "Oneida, Idaho, USA" ישמש כמקום המקור לאירועים שהתרחשו בערים שונות במחוז Oneida. "Idaho, USA" יהיה המקום של המקור של אירועים שהתרחשו לא רק במחוז Oneida אלא גם במחוזות אחרים של Idaho.

en: Each user account has an option to “automatically accept changes”. When this is enabled, any changes made by that user are saved immediately. Many administrators enable this for their own user account.
he: לכל חשבון משתמש יש אפשרות "קבל באופן אוטומטי את השינויים". כאשר אפשרות זו מופעלת, כל שינוי שנעשה על ידי אותו משתמש נשמר באופן מיידי. מנהלים רבים מאפשרים זאת לחשבון המשתמש שלהם.

en: Earliest birth
he: לידה מוקדמת

en: Earliest birth year
he: שנת הלידה המוקדמת ביותר

en: Earliest death
he: פטירה מוקדמת

en: Earliest death year
he: שנת הפטירה המוקדמת ביותר

en: Earliest divorce
he: גירושים מוקדמים

en: Earliest marriage
he: נישואין מוקדמים

en: Ecuador
he: אקוודור

en: Edit
he: ערוך

en: Edit a website access rule
he: ערוך חוק גישה לאתר

en: Edit preferences
he: ערוך עדיפויות

en: Edit the FAQ
he: ערוך שאלה נפוצה

en: Edit the details
he: ערוך פרטים

en: Edit the gender
he: ערוך מגדר

en: Edit the media object
he: ערוך ישות מדיה

en: Edit the name
he: ערוך שם

en: Edit the note
he: ערוך הערה

en: Edit the raw GEDCOM
he: ערוך את רשומת ה-GEDCOM הלא מעובדת

en: Edit the repository
he: ערוך מאגר

en: Edit the shared note
he: ערוך הערה משותפת

en: Edit the source
he: ערוך מקור

en: Edit the story
he: ערוך סיפור

en: Edit the user
he: ערוך משתמש

en: Edit this individual and replace their details with your own.
he: ערוך את האדם הזה והחלף פרטים שלהם עם שלך.

en: Editor
he: עורך

en: Edmonton, Alberta, Canada
he: אדמונטון, אלברטה, קנדה

en: Education
he: השכלה

en: Egypt
he: מצרים

en: El Salvador
he: אל סלבדור

en: Electronic
he: אלקטרוני

en: Elevation
he: גובה

en: Email address
he: כתובת דוא״ל

en: Email address to be used in the “From:” field of emails that webtrees creates automatically.<br><br>webtrees can automatically create emails to notify administrators of changes that need to be reviewed. webtrees also sends notification emails to users who have requested an account.<br><br>Usually, the “From:” field of these automatically created emails is something like <i>From: webtrees-noreply@yoursite</i> to show that no response to the email is required. To guard against spam or other email abuse, some email systems require each message’s “From:” field to reflect a valid email account and will not accept messages that are apparently from account <i>webtrees-noreply</i>.
he: כתובת הדואר האלקטרוני בשדה "מאת:" של הדואר האלקטרוני ש-webtrees יוצרת באופן אוטומטי.<br><br>webtrees יכולה באופן אוטומטי ליצור הודעות דואר אלקטרוני כדי ליידע את המנהלים על שינויים שיש לבדוק. webtrees שולחת גם הודעה בדואר אלקטרוני למשתמשים שבקשו חשבון.<br><br>בדרך כלל, שדה "מאת:" של הדואר האלקטרוני שנוצר באופן אוטומטי הוא משהו כמו <i>From: webtrees-noreply@yoursite</i> כדי להראות שלא נדרשת תגובה לדואר האלקטרוני. כדי להתגונן מפני דואר זבל או פגיעות דואר אלקטרוני אחרות, דורשות חלק ממערכות הדואר האלקטרוני ששדה "מאת:" של כל הודעה, ישקף חשבון דואר תקף ולא תקבלנה הודעות שהן כנראה מחשבון <i>webtrees-noreply</i>.

en: Email verified
he: דוא״ל אומת

en: Embedded variable
he: משתנה מוטמע

en: Emigration
he: הגירה

en: Employee
he: עובד

en: Employer
he: מעסיק

en: Empty the clippings cart
he: רוקן עגלה

en: Enabled
he: מופעל

en: Enabling this option will force all visitors to sign in before they can view any data on the website.
he: בחירה באפשרות זו תאלץ את כל המבקרים להתחבר לאתר לפני שהם יכולים לראות נתונים כלשהם באתר.

en: End IP address
he: כתובת IP סופית

en: End year
he: שנת סיום

en: Ending range of change dates
he: סוף התחום של תאריכי שינוי

en: Endowment House
he: בית סמיכת מורמונים

en: Engagement
he: אירוסין

en: England
he: אנגליה

en: Enter an individual, family, or source ID
he: הכנס קוד של אדם, משפחה או מקור

en: Enter an optional note about this favorite
he: הכנס הערת בחירה על המועדף הזה

en: Enter or search for the ID of the individual, family, or source to which this media object should be linked.
he: הכנס או חפש את קוד הזיהוי של האדם, המשפחה או המקור שאליו יש לקשר את המדיה הזו.

en: Entire record
he: רשומה שלמה

en: Equatorial Guinea
he: גינאה המשוונית

en: Eritrea
he: אריתריאה

en: Error: converting GEDCOM files from %s encoding to UTF-8 encoding not currently supported.
he: שגיאה: המרת קובצי GEDCOM מקידוד%s לקידוד UTF-8 לא נתמכת כרגע.

en: Estimated dates for birth and death
he: תאריכים מוערכים עבור לידה ופטירה

en: Estonia
he: אסטוניה

en: Ethiopia
he: אתיופיה

en: Europe
he: אירופה

en: Event
he: אירוע

en: Events
he: אירועים

en: Events in countries
he: אירועים בארצות

en: Events of close relatives
he: אירועים של קרובי משפחה

en: Everybody has this role, including visitors to the website and search engines.
he: לכל אחד יש את התפקיד הזה, כולל המבקרים באתר ומנועי החיפוש.

en: Exact
he: בדיוק

en: Exact date
he: תאריך מדויק

en: Exact text
he: מחרוזת מדויקת

en: Exclude individuals with “%s” as a married name
he: אל תכלול אנשים ששם הנישואין שלהם "%s"

en: Exclude subfolders
he: אל תכלול תיקיות משנה

en: Excluded from this submission
he: מחוץ להגשה הזו

en: Explain why you are requesting an account.
he: הסבר מדוע אתה מבקש חשבון.

en: Export
he: ייצא

en: Export a GEDCOM file
he: ייצא קובץ GEDCOM

en: Export all the family trees to GEDCOM files…
he: ייצא את כל עצי המשפחה לקבצי GEDCOM…

en: Export preferences
he: העדפות יצוא

en: Extend privacy to dead individuals
he: הרחב פרטיות לאנשים מתים

en: External files
he: קבצים חיצוניים

en: External media files have a URL instead of a filename.
he: לקבצי מדיה חיצוניות יש כתובת אתר URL במקום שם קובץ.

en: Extra information
he: מידע נוסף

en: Eye color
he: צבע עיניים

en: F.A.B.
he: פ.א.ב.

en: FAQ
he: שאלות נפוצות

en: FAQs are lists of questions and answers, which allow you to explain the site’s rules, policies, and procedures to your visitors. Questions are typically concerned with privacy, copyright, user-accounts, unsuitable content, requirement for source-citations, etc.
he: שאלות נפוצות הן רשימות של שאלות ותשובות, אשר מאפשרות לך להסביר את הכללים, מדיניות, ונהלים של האתר למבקרים שלך. השאלות נוגעות בדרך כלל לפרטיות, זכויות יוצרים, חשבונות המשתמשים, תוכן בלתי מתאים, דרישה למקורות, וכו׳.

[ctx: FEMALE]
en: %1$s × %2$s
he: %2$s מדרגה %1$s

[ctx: FEMALE]
en: %s × cousin
he: דודנית מדרגה %s

[ctx: FEMALE]
en: Adopted by both parents
he: אומצה ע״י שני ההורים

[ctx: FEMALE]
en: Adopted by father
he: אומצה ע״י האב

[ctx: FEMALE]
en: Adopted by mother
he: אומצה ע״י האם

[ctx: FEMALE]
en: Also known as
he: מכונה

[ctx: FEMALE]
en: Attendant
he: משגיחה

[ctx: FEMALE]
en: Attending
he: אחראית

[ctx: FEMALE]
en: Buyer
he: קניינית

[ctx: FEMALE]
en: Civil registrar
he: רשמת אזרחית

[ctx: FEMALE]
en: Employee
he: עובדת

[ctx: FEMALE]
en: Employer
he: מעסיקה

[ctx: FEMALE]
en: Friend
he: חברה

[ctx: FEMALE]
en: Guardian
he: אפוטרופוס

[ctx: FEMALE]
en: Informant
he: מוסרת מידע

[ctx: FEMALE]
en: Interred
he: קבורה

[ctx: FEMALE]
en: Lodger
he: דיירת

[ctx: FEMALE]
en: Never married
he: רווקה

[ctx: FEMALE]
en: Not married
he: לא נשואה

[ctx: FEMALE]
en: Nurse
he: אח מטפל

[ctx: FEMALE]
en: Owner
he: בעלים

[ctx: FEMALE]
en: Registry officer
he: ממונה על רישום

[ctx: FEMALE]
en: Seller
he: מוכרת

[ctx: FEMALE]
en: Servant
he: משרתת

[ctx: FEMALE]
en: Slave
he: שפחה

[ctx: FEMALE]
en: Ward
he: חניכה

[ctx: FEMALE]
en: adopted name
he: שם באימוץ

[ctx: FEMALE]
en: also known as
he: מכונה בשם

[ctx: FEMALE]
en: birth name
he: שם בלידה

[ctx: FEMALE]
en: change of name
he: שם ששונה

[ctx: FEMALE]
en: died
he: נפטרה

[ctx: FEMALE]
en: eighth cousin
he: דודנית מדרגה 8

[ctx: FEMALE]
en: eleventh cousin
he: דודנית מדרגה 11

[ctx: FEMALE]
en: estate name
he: שם חווה

[ctx: FEMALE]
en: ex-partner
he: בת זוג לשעבר

[ctx: FEMALE]
en: fifteenth cousin
he: דודנית מדרגה 15

[ctx: FEMALE]
en: fifth %s
he: %s החמישית

[ctx: FEMALE]
en: fifth cousin
he: דודנית מדרגה 5

[ctx: FEMALE]
en: first %s
he: %s הראשונה

[ctx: FEMALE]
en: first cousin
he: דודנית מדרגה ראשונה

[ctx: FEMALE]
en: fourteenth cousin
he: דודנית מדרגה 14

[ctx: FEMALE]
en: fourth %s
he: %s הרביעית

[ctx: FEMALE]
en: fourth cousin
he: דודנית מדרגה 4

[ctx: FEMALE]
en: immigration name
he: שם הגירה

[ctx: FEMALE]
en: married
he: התחתנה

[ctx: FEMALE]
en: married name
he: שם נישואין

[ctx: FEMALE]
en: ninth cousin
he: דודנית מדרגה 9

[ctx: FEMALE]
en: partner
he: שותפה

[ctx: FEMALE]
en: religious name
he: שם דתי

[ctx: FEMALE]
en: second %s
he: %s השנייה

[ctx: FEMALE]
en: second cousin
he: דודנית משנה

[ctx: FEMALE]
en: seventh cousin
he: דודנית מדרגה 7

[ctx: FEMALE]
en: sixth cousin
he: דודנית מדרגה 6

[ctx: FEMALE]
en: tenth cousin
he: דודנית מדרגה 10

[ctx: FEMALE]
en: third %s
he: %s השלישית

[ctx: FEMALE]
en: third cousin
he: דודנית מדרגה 3

[ctx: FEMALE]
en: thirteenth cousin
he: דודנית מדרגה 13

[ctx: FEMALE]
en: twelfth cousin
he: דודנית מדרגה 12

[ctx: FEMALE]
en: was born
he: נולדה

en: Fact
he: עובדה

en: Fact 1
he: עובדה 1

en: Fact 10
he: עובדה 10

en: Fact 11
he: עובדה 11

en: Fact 12
he: עובדה 12

en: Fact 13
he: עובדה 13

en: Fact 2
he: עובדה 2

en: Fact 3
he: עובדה 3

en: Fact 4
he: עובדה 4

en: Fact 5
he: עובדה 5

en: Fact 6
he: עובדה 6

en: Fact 7
he: עובדה 7

en: Fact 8
he: עובדה 8

en: Fact 9
he: עובדה 9

en: Fact icons
he: צלמיות של עובדות

en: Fact or event
he: עובדה או אירוע

en: Facts and events
he: עובדות ואירועים

en: Facts for family records
he: עובדות על רשומות של משפחה

en: Facts for individual records
he: עובדות על רשומות של אדם

en: Facts for new families
he: עובדות למשפחה חדשה

en: Facts for new individuals
he: עובדות לאדם חדש

en: Facts for repository records
he: עובדות על רשומות המאגר

en: Facts for source records
he: עובדות על רשומות המקור

en: Falkland Islands
he: איי פוקלנד

en: Families
he: משפחות

en: Families with sources
he: משפחות עם מקורות

en: Family
he: משפחה

en: Family as a child
he: משפחה כילד

en: Family as a spouse
he: משפחה כבן/בת זוג

en: Family book
he: ספר משפחה

en: Family book of %s
he: ספר משפחה של %s

en: Family file
he: קובץ משפחה

en: Family group information
he: נתוני קבוצת משפחה

en: Family list
he: רשימת משפחה

en: Family navigator
he: נווט משפחה

en: Family news and site announcements.
he: חדשות משפחתיות והודעות האתר.

en: Family of %s
he: משפחה של %s

en: Family tree
he: עץ משפחה

en: Family tree clippings cart
he: עגלת גזירי עץ המשפחה

en: Family tree title
he: כותרת עץ המשפחה

en: Family trees
he: עצי משפחה

en: Family with %s
he: משפחה עם %s

en: Family with adoptive parents
he: משפחה עם הורים מאמצים

en: Family with foster parents
he: משפחה עם הורים מאמצים זמניים

en: Family with husband
he: משפחה עם בעל

en: Family with parents
he: משפחה עם הורים

en: Family with rada parents
he: משפחה עם הורי ראדה

en: Family with sealing parents
he: משפחה עם הורים חותמים

en: Family with spouse
he: משפחה עם בן/בת זוג

en: Family with the most children
he: משפחה עם הכי הרבה ילדים

en: Family with wife
he: משפחה עם אשה

en: Fan chart
he: תרשים מניפה

en: Fan chart of %s
he: תרשים מניפה של %s

en: Faroe Islands
he: איי פארו

en: Father
he: אב

en: Father: %s
he: אב: %s

en: Father’s age
he: גיל האב

en: Father’s family with %s
he: משפחתו של האב עם %s

en: Father’s family with an unknown individual
he: משפחתו של אב עם אדם לא ידוע

en: Favorites
he: מועדפים

en: Fax
he: פקס

en: Female
he: נקבה

[ctx: Female pedigree]
en: Adopted
he: מאומצת

[ctx: Female pedigree]
en: Birth
he: לידה

[ctx: Female pedigree]
en: Foster
he: אימוץ זמני

[ctx: Female pedigree]
en: Sealing
he: חותמת מורמונים

en: Females
he: נקבות

en: Fiji
he: פיג׳י

en: File size
he: גודל הקובץ

en: File successfully uploaded
he: הקובץ הועלה בהצלחה

en: Filename
he: שם קובץ

en: Filename on server
he: שם הקובץ בשרת

en: Filenames are not allowed to contain the character “%s”.
he: בשמות קבצים אסור לכלול את האות "%s".

en: Filenames are not allowed to have the extension “%s”.
he: הסיומת "%s" אסורה בשמות קבצים.

en: Files have been found from a previous version of webtrees. Old files can sometimes be a security risk. You should delete them.
he: נמצאו קבצים מגירסה קודמת של webtrees. קבצים ישנים יכולים לפעמים להיות סיכון ביטחוני. עליך למחוק אותם.

en: Files marked with %s are required for proper operation and cannot be removed.
he: קבצים שמסומנים ע״י %s נחוצים לפעולה תקינה ולא ניתן למחוק אותם.

en: Filter
he: סנן

en: Find a fact or event
he: מצא עובדה או אירוע

en: Find a family
he: מצא משפחה

en: Find a media object
he: מצא ישות מדיה

en: Find a place
he: מצא מקום

en: Find a repository
he: מצא מאגר

en: Find a shared note
he: מצא הערה

en: Find a source
he: מצא מקור

en: Find a special character
he: מצא סימן מיוחד

en: Find all possible relationships
he: מצא את כל היחסים האפשריים

en: Find an individual
he: מצא אדם

en: Find any relationship
he: מצא כל קשר

en: Find duplicates
he: מצא כפילויות

en: Find other relationships
he: מצא יחסים אחרים

en: Find relationships via ancestors
he: מצא קשרים דרך אב אבות

en: Find the closest relationships
he: מצא את היחסים הקרובים ביותר

en: Find unrelated individuals
he: מצא אנשים שאינם קרובים

en: Finland
he: פינלנד

en: First communion
he: הסעודה הראשונה

en: First event
he: אירוע ראשון

en: First record
he: רשומה ראשונה

en: Fix name slashes and spaces
he: תקן לוכסנים ורווחים בשמות

en: Flag
he: דגל

en: Flanders
he: פלנדריה

en: Folder
he: תיקייה

en: Folder name on server
he: שם התיקייה על השרת

en: Follow this link to verify your email address.
he: עקוב אחר קישור זה כדי לאמת את כתובת הדוא"ל שלך .

en: Font
he: גופן

en: For example, if the GEDCOM file contains %1$s and webtrees expects to find %2$s in the media folder, then you would need to remove %3$s.
he: למשל, אם קובץ GEDCOM מכיל %1$s ו-webtrees מצפה למצוא %2$s בתיקיית מדיה, אז עליך למחוק את %3$s.

en: For example, if you specify a path length of 2, the individual will be able to see their grandson (child, child), their aunt (parent, sibling), their step-daughter (spouse, child), but not their first cousin (parent, sibling, child).
he: לדוגמה, אם תציין אורך נתיב של 2, האדם יוכל לראות את הנכד שלו (ילד, ילד), הדודה שלו (הורה, אח), הבת החורגת שלו (בן זוג, ילד), אך לא בן דודו הראשון (הורה, אח, ילד).

en: For help with genealogy questions contact %s.
he: לשאלות בקשר לחקר שושלת יוחסין נא להתקשר אל %s.

en: For technical support and information contact %s.
he: לתמיכה ומידע טכני התקשר עם %s.

en: For technical support or genealogy questions contact %s.
he: לתמיכה טכנית או שאלות בקשר לשושלת יוחסין התקשר עם %s.

en: For websites with more than one family tree, this option will show the list of family trees in the main menu, the search pages, etc.
he: לאתרים עם יותר מעץ משפחה אחד, תציג אפשרות זו רשימה של עצי משפחה בתפריט הראשי, בדפי החיפוש, וכו׳.

en: Forgot password?
he: שכחת את הסיסמא?

en: Format
he: תבנית

en: Format text and notes
he: עצב טקסט והערות

en: Fort Lauderdale, Florida, United States
he: פורט לודרדייל, פלורידה, ארצות הברית

en: Foster child
he: ילד מאומץ

en: Foster father
he: אב מאמץ

en: Foster mother
he: אם מאמצת

en: France
he: צרפת

en: Frankfurt am Main, Germany
he: פרנקפורט על המיין, גרמניה

en: Freiburg, Germany
he: פרייבורג, גרמניה

en: French
he: צרפתית

en: French Guiana
he: גיאנה הצרפתית

en: French Polynesia
he: פולינזיה הצרפתית

en: French Southern Territories
he: הטריטוריות הדרומיות של צרפת

en: Frequently asked questions
he: שאלות נפוצות

en: Fresno, California, United States
he: פרזנו, קליפורניה, ארצות הברית

en: Fri
he: ו

en: Friday
he: ששי

en: Friend
he: חבר/ה

en: From
he: מ-

en: Fukuoka, Japan
he: פוקואוקה, יפן

en: Funeral
he: הלוויה

en: GEDCOM errors
he: שגיאות GEDCOM

en: GEDCOM file
he: קובץ GEDCOM

[ctx: GENITIVE]
en: Aban
he: אבאן

[ctx: GENITIVE]
en: Adar
he: באדר

[ctx: GENITIVE]
en: Adar I
he: באדר א׳

[ctx: GENITIVE]
en: Adar II
he: באדר ב׳

[ctx: GENITIVE]
en: April
he: באפריל

[ctx: GENITIVE]
en: August
he: באוגוסט

[ctx: GENITIVE]
en: Av
he: באב

[ctx: GENITIVE]
en: Azar
he: אזר

[ctx: GENITIVE]
en: Bahman
he: בהמן

[ctx: GENITIVE]
en: Brumaire
he: ברימר

[ctx: GENITIVE]
en: December
he: בדצמבר

[ctx: GENITIVE]
en: Dey
he: דיי

[ctx: GENITIVE]
en: Dhu al-Hijjah
he: זו אל-חיג׳ה

[ctx: GENITIVE]
en: Dhu al-Qi’dah
he: ז׳ו אל-קעדה

[ctx: GENITIVE]
en: Elul
he: באלול

[ctx: GENITIVE]
en: Esfand
he: אספנד

[ctx: GENITIVE]
en: Farvardin
he: פרברדין

[ctx: GENITIVE]
en: February
he: בפברואר

[ctx: GENITIVE]
en: Floreal
he: פלוראל

[ctx: GENITIVE]
en: Frimaire
he: פרימר

[ctx: GENITIVE]
en: Fructidor
he: פרוקטידור

[ctx: GENITIVE]
en: Germinal
he: ז׳רמינאל

[ctx: GENITIVE]
en: Heshvan
he: בחשוון

[ctx: GENITIVE]
en: Iyar
he: באייר

[ctx: GENITIVE]
en: January
he: בינואר

[ctx: GENITIVE]
en: July
he: ביולי

[ctx: GENITIVE]
en: Jumada al-awwal
he: ג׳ומאדא אל-אוואל

[ctx: GENITIVE]
en: Jumada al-thani
he: ג׳ומאדא אל-ת׳אניה

[ctx: GENITIVE]
en: June
he: ביוני

[ctx: GENITIVE]
en: Khordad
he: חורדאד

[ctx: GENITIVE]
en: Kislev
he: בכסלו

[ctx: GENITIVE]
en: March
he: במרץ

[ctx: GENITIVE]
en: May
he: במאי

[ctx: GENITIVE]
en: Mehr
he: מהר

[ctx: GENITIVE]
en: Messidor
he: מסידור

[ctx: GENITIVE]
en: Mordad
he: מורדאד

[ctx: GENITIVE]
en: Muharram
he: מוחרם

[ctx: GENITIVE]
en: Nissan
he: בניסן

[ctx: GENITIVE]
en: Nivose
he: ניבוז

[ctx: GENITIVE]
en: November
he: בנובמבר

[ctx: GENITIVE]
en: October
he: באוקטובר

[ctx: GENITIVE]
en: Ordibehesht
he: אורדיבהשת

[ctx: GENITIVE]
en: Pluviose
he: פליביוז

[ctx: GENITIVE]
en: Prairial
he: פריריאל

[ctx: GENITIVE]
en: Rabi’ al-awwal
he: רביע אל-אוול

[ctx: GENITIVE]
en: Rabi’ al-thani
he: רביע א-ת׳אני

[ctx: GENITIVE]
en: Rajab
he: רג׳ב

[ctx: GENITIVE]
en: Ramadan
he: רמדאן

[ctx: GENITIVE]
en: Safar
he: צפר

[ctx: GENITIVE]
en: September
he: בספטמבר

[ctx: GENITIVE]
en: Shahrivar
he: שהריבר

[ctx: GENITIVE]
en: Shawwal
he: שוואל

[ctx: GENITIVE]
en: Sha’aban
he: שעבאן

[ctx: GENITIVE]
en: Shevat
he: בשבט

[ctx: GENITIVE]
en: Sivan
he: בסיוון

[ctx: GENITIVE]
en: Tamuz
he: בתמוז

[ctx: GENITIVE]
en: Tevet
he: בטבת

[ctx: GENITIVE]
en: Thermidor
he: תרמידור

[ctx: GENITIVE]
en: Tir
he: טיר

[ctx: GENITIVE]
en: Tishrei
he: בתשרי

[ctx: GENITIVE]
en: Vendemiaire
he: ונדמיר

[ctx: GENITIVE]
en: Ventose
he: ונטוז

[ctx: GENITIVE]
en: jours complementaires
he: ימים משלימים

en: Gabon
he: גבון

en: Gambia
he: גמביה

en: Gender
he: מגדר

en: Gender icon on charts
he: הראה צלמית מגדר בתרשימים

en: Genealogy contact
he: הקשר לנתוני חקר שושלת יוחסין

en: Genealogy data
he: נתוני חקר שושלת יוחסין

en: General
he: כללי

en: General search
he: חיפוש כללי

en: Generate sitemap files for search engines.
he: צור קבצי מיפוי של האתר עבור מנועי חיפוש.

en: Generated by %s
he: נוצר ע״י %s

en: Generation
he: דור

en: Generation
he: דור

en: Generations
he: דורות

en: Generations of ancestors
he: דורות של אב-אבות

en: Geographic area
he: אזור גאוגרפי

en: Geographic data
he: נתונים גיאוגרפיים

en: Georgia
he: גאורגיה

en: Germany
he: גרמניה

en: Get an API key from Google.
he: קבל מפתח API מ-Google.

en: Ghana
he: גאנה

en: Gibraltar
he: גיברלטר

en: Gila Valley, Arizona, United States
he: עמק גילה, אריזונה, ארצות הברית

en: Gilbert, Arizona, United States
he: גילברט, אריזונה, ארצות הברית

en: Given name
he: פרטי

en: Given names
he: שמות פרטיים

en: Godchild
he: ילד-סנדקאות‬

en: Goddaughter
he: בת-סנדקאות‬

en: Godfather
he: סנדק

en: Godmother
he: סנדק

en: Godparent
he: סנדק

en: Godson
he: בן-סנדקאות‬

en: Google Maps™
he: מפות ™Google

en: Google Maps™ preferences
he: העדפות של מפות ™Google

en: Google Street View™
he: גוגל תצוגת רחוב™

en: Google allows a small number of anonymous map requests per day. If you need more than this, you will need a Google account and an API key.
he: גוגל מאפשרת מספר קטן של בקשות מפה אנונימיות ליום. אם אתה צריך יותר מזה, תצטרך חשבון Google ומפתח API.

en: Graduation
he: סיום לימודים

en: Grandparents
he: סבא וסבתא

en: Greatest age at death
he: הגיל הגבוה בפטירה

en: Greatest age between siblings
he: הפרדה בגיל הגדולה ביותר בין אחים

en: Greece
he: יוון

en: Green Beam
he: קרן ירוקה

en: Greenland
he: גרינלנד

en: Gregorian
he: גרגוריאני

en: Grenada
he: גרנדה

en: Guadalajara, Mexico
he: גוודלחרה, מקסיקו

en: Guadeloupe
he: גואדלופ

en: Guam
he: גואם

en: Guardian
he: אפוטרופוס

en: Guatemala
he: גואטמלה

en: Guatemala City, Guatemala
he: גואטמלה סיטי, גואטמלה

en: Guayaquil, Ecuador
he: גואיאקיל, אקוודור

en: Guernsey
he: גרנזי

en: Guinea
he: גינאה

en: Guinea-Bissau
he: גינאה ביסאו

en: Guyana
he: גיאנה

en: Hair color
he: צבע שיער

en: Haiti
he: האיטי

en: Halifax, Nova Scotia, Canada
he: הליפקס, נובה סקוטיה, קנדה

en: Hamilton, New Zealand
he: המילטון, ניו זילנד

en: Hartford, Connecticut, United States
he: הרטפורד, קונטיקט, ארצות הברית

en: He
he: הוא

en: He died
he: הוא נפטר

en: He married
he: הוא התחתן עם

en: He resided at
he: הוא התגורר ב-

en: He was born
he: הוא נולד

en: He was buried
he: הוא נקבר

en: He was christened
he: הוא הוטבל

en: He was cremated
he: גופתו נשרפה

en: Head of household
he: ראש

en: Header
he: כותרת

en: Heard Island and McDonald Islands
he: אי הרד ואיי מקדונלד

en: Hebrew
he: עברית

en: Hebrew name
he: שם עברי

en: Height
he: גובה

en: Hello %s…
he: שלום %s…

en: Hello %s…<br>Thank you for your registration.
he: שלום %s…<br>תודה שנרשמת.

en: Hello administrator…
he: שלום מנהל המערכת …

en: Help
he: עזרה

en: Helsinki, Finland
he: הלסינקי, פינלנד

en: Her occupation was
he: העיסוק שלה היה

en: Hermosillo, Mexico
he: ארמוסיו, מקסיקו

en: Hide from everyone
he: הסתר מכולם

en: Highest population
he: האוכלוסייה הגדולה ביותר

en: Highlighted image
he: תמונה מודגשת

en: Hijri
he: מוסלמי (היג׳רי)

en: His occupation was
he: העיסוק שלו היה

en: Historical facts
he: עובדות היסטוריות

en: Hit counters
he: מוני פגיעה

en: Holocaust
he: שואה

en: Home page
he: דף הבית

en: Honduras
he: הונדורס

en: Hong Kong
he: הונג קונג

en: Hourglass chart
he: תרשים שעון חול

en: Hourglass chart of %s
he: תרשים שעון חול של %s

en: Household
he: בית אב

en: Houston, Texas, United States
he: יוסטון, טקסס, ארצות הברית

en: How much recursion to use when searching for relationships
he: כמה איטרציות לערוך בחיפוש אחר יחסים

en: Hungary
he: הונגריה

en: Husband
he: בעל

en: Husband’s age
he: גיל הבעל

en: Hybrid
he: משולבת

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Aban
he: אבאן

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Adar
he: אדר

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Adar I
he: אדר א׳

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Adar II
he: אדר ב׳

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: April
he: אפריל

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: August
he: אוגוסט

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Av
he: אב

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Azar
he: אזר

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Bahman
he: בהמן

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Brumaire
he: ברימר

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: December
he: דצמבר

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Dey
he: דיי

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Dhu al-Hijjah
he: זו אל-חיג׳ה

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Dhu al-Qi’dah
he: ז׳ו אל-קעדה

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Elul
he: אלול

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Esfand
he: אספנד

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Farvardin
he: פרברדין

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: February
he: פברואר

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Floreal
he: פלוראל

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Frimaire
he: פרימר

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Fructidor
he: פרוקטידור

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Germinal
he: ז׳רמינאל

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Heshvan
he: חשוון

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Iyar
he: אייר

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: January
he: ינואר

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: July
he: יולי

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Jumada al-awwal
he: ג׳ומאדא אל-אוואל

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Jumada al-thani
he: ג׳ומאדא אל-ת׳אניה

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: June
he: יוני

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Khordad
he: חורדאד

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Kislev
he: כסלו

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: March
he: מרץ

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: May
he: מאי

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Mehr
he: מהר

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Messidor
he: מסידור

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Mordad
he: מורדאד

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Muharram
he: מוחרם

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Nissan
he: ניסן

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Nivose
he: ניבוז

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: November
he: נובמבר

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: October
he: אוקטובר

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Ordibehesht
he: אורדיבהשת

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Pluviose
he: פליביוז

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Prairial
he: פריריאל

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Rabi’ al-awwal
he: רביע אל-אוול

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Rabi’ al-thani
he: רביע א-ת׳אני

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Rajab
he: רג׳ב

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Ramadan
he: רמדאן

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Safar
he: צפר

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: September
he: ספטמבר

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Shahrivar
he: שהריבר

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Shawwal
he: שוואל

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Sha’aban
he: שעבאן

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Shevat
he: שבט

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Sivan
he: סיוון

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Tamuz
he: תמוז

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Tevet
he: טבת

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Thermidor
he: תרמידור

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Tir
he: טיר

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Tishrei
he: תשרי

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Vendemiaire
he: ונדמיר

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Ventose
he: ונטוז

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: jours complementaires
he: ימים משלימים

en: IP address
he: כתובת IP

en: Iceland
he: איסלנד

en: Icon
he: צלמית

en: Idaho Falls, Idaho, United States
he: איידהו פאלס, איידהו, ארצות הברית

en: Identification number
he: קוד זיהוי

en: If a visitor to the website has not selected a preferred language in their browser preferences, or they have selected an unsupported language, then this language will be used. Typically this applies to search engines.
he: אם מבקר באתר לא ציין שפה מועדפת בתצורת הדפדפן שלו, או שהוא ציין שפה שאינן נתמכת, אז שפה זו תהיה בשימוש. בדרך כלל, הגדרה זו חלה על מנועי חיפוש.

en: If an administrator creates a user account, the verification email is not sent, and the email must be verified manually.
he: אם מנהל מערכת יוצר חשבון משתמש, דוא״ל של האימות לא נשלח, ואת הדוא״ל יש לוודא באופן ידני.

en: If an individual does not have a surname, no slashes are needed: <%s>Jón Einarsson<%s>
he: אם לאדם אין שם משפחה, אין צורך בלוכסנים: <%s>ג׳ון איינרסון<%s>

en: If an individual has two separate surnames, both should be enclosed by slashes: <%s>José Antonio /Gómez/ /Iglesias/<%s>
he: אם לאדם יש שני שמות משפחה נפרדים, כל אחד מהם צריך להיות מוקף בלוכסנים: <%s>חוזה אנטוניו /גומז/ /איגלסיאס/<%s>

en: If an individual was known by a nickname which is not part of their formal name, it should be enclosed by quotation marks. For example, <%s>John &quot;Nobby&quot; /Clark/<%s>.
he: אם אדם היה ידוע בכינוי שאינו חלק משמו הרשמי, הכינוי צריך להיות מוקף בגרשיים. לדוגמה, <%s>ג׳ון &quot;נובי&quot; /קלארק/<%s>.

en: If an individual was not known by their first given name, the preferred name should be indicated with an asterisk: <%s>John Paul* /Smith/<%s>
he: אם אדם לא היה ידוע בשם הפרטי הראשון שלו, השם המועדף יצוין בכוכבית: <%s>יוחנן פאולוס* /סמית/<%s>

en: If the surname is unknown, use empty slashes: <%s>Mary //<%s>
he: אם שם המשפחה אינו ידוע, השתמש בלוכסנים ריקים: <%s>מרי //<%s>

en: If this individual has any events other than death, burial, or cremation more recent than this number of years, they are considered to be “alive”. Children’s birth dates are considered to be such events for this purpose.
he: אם לאדם זה יש אירועים כלשהם למעט מוות, קבורה, או שרפה בשנים האחרונות במספר זה של שנים, הוא נחשב "חי". תאריכי הלידה של ילדים נחשבים לאירועים כאלה למטרה זו.

en: If two family trees use the same media folder, then they will be able to share media files. If they use different media folders, then their media files will be kept separate.
he: אם שני עצי משפחה משתמשים באותה תיקיית מדיה, הם יוכלו לשתף קבצי מדיה. אם הם משתמשים בתיקיות מדיה שונות, קבצי המדיה שלהם יישמרו בנפרד.

en: If visitors can not see the family tree, they will not be able to sign up for an account. You will need to add their account manually.
he: אם מבקרים לא יכולים לראות את עץ המשפחה, הם לא יוכלו לבקש חשבון. יהיה עליך להוסיף את החשבון שלהם באופן ידני.

en: If you are concerned that users might upload inappropriate images, you can restrict media uploads to managers only.
he: אם אתה חושש שמשתמשים עשויים להעלות תמונות בלתי הולמות, תוכל להגביל העלאת מדיה למנהלים בלבד.

en: If you are the website administrator, you should check that:
he: אם אתה מנהלן האתר, אתה צריך לבדוק ש:

en: If you cannot resolve the problem yourself, you can ask for help on the forums at <a href="https://webtrees.net">webtrees.net</a>.
he: אם לא תוכל לפתור את הבעיה בעצמך, תוכל לבקש עזרה בפורומים ב-<a href="https://webtrees.net">webtrees.net</a>.

en: If you created this GEDCOM file using genealogy software that omits spaces when splitting long lines, then select this option to reinsert the missing spaces.
he: אם יצרת את קובץ ה-GEDCOM הזה באמצעות תוכנת חקר שושלת יוחסין שמשמיטה רווחים בזמן חלוקת שורות ארוכות, בחר באפשרות זו כדי להכניס את הרווחים החסרים.

en: If you didn’t request an account, you can just delete this message.
he: מחק הודעה זו אם לא ביקשת חשבון.

en: If you have a large number of inactive places, it can be slow to generate the list.
he: אם יש כמות גדולה של מקומות לא פעילים, זה יכול להאט את יצירת הרשימה.

en: If you have a large number of media files, you can organize them into folders and subfolders.
he: אם יש לך מספר רב של קבצי מדיה, אתה יכול לארגן אותם בתיקיות ותיקיות משנה.

en: If you have created media objects in webtrees, and have subsequently edited this GEDCOM file using genealogy software that deletes media objects, then select this option to merge the current media objects with the new GEDCOM file.
he: אם יצרת ב-webtrees ישויות מדיה, וערכת את ה-GEDCOM שלך בצורה לא מקוונת באמצעות תכנית חקר שושלת יוחסין שמוחקת ישויות מדיה, אז עליך לבחור את הטיבה הזו כדי למזג את ישויות המדיה הנוכחיים עם ה-GEDCOM החדש.

en: If you hide an empty block, you will not be able to change its configuration until it becomes visible by no longer being empty.
he: אם תסתיר בלוק ריק, לא תוכל לשנות את ההגדרות שלו כל עוד הוא ריק ומוסתר.

en: If you select a different folder, you must also move all files (except config.ini.php, index.php, and .htaccess) from the existing folder to the new folder.
he: אם תבחר תיקייה אחרת, עליך גם להעביר את כל הקבצים (למעט config.ini.php, index.php ו-htaccess.) מהתיקייה הקיימת לתיקייה החדשה.

en: If you select a different folder, you must also move any media files from the existing folder to the new one.
he: אם תבחר תיקייה אחרת, עליך גם להעביר קבצי מדיה מהתיקייה הקיימת לתיקייה החדשה.

en: If you show living individuals to visitors, all other privacy restrictions are ignored. Do this only if all the data in your tree is public.
he: אם מציגים אנשים חיים למבקרים, אזי מתעלמים מכל הגבלות הפרטיות האחרות. עשה זאת רק אם כל הנתונים בעץ שלך ציבוריים.

en: If you try to exceed these limits, you may experience server time-outs and blank pages.
he: אם תנסה לחרוג מגבולות אלו, ייתכן שתתקל בפסק הזמן של השרת ובדפים ריקים.

en: If you use one of the following tracking and analytics services, webtrees can add the tracking codes automatically.
he: אם אתה משתמש באחד משירותי המעקב והניתוח הבאים, webtrees יכולה להוסיף את קודי המעקב באופן אוטומטי.

en: If your server’s security policy permits it, you will be able to request increased memory or CPU time using the webtrees administration page. Otherwise, you will need to contact your server’s administrator.
he: אם מדיניות האבטחה של השרת שלך מאפשרת, תוכל לבקש זיכרון או זמן מעבד נוסף באמצעות דף הניהול webtrees. אחרת, יהיה עליך ליצור קשר עם מנהל השרת שלך.

en: If your website can be reached using more than one URL, such as <b>http://www.example.com/webtrees/</b> and <b>http://webtrees.example.com/</b>, you can specify the preferred URL. Requests for the other URLs will be redirected to the preferred one.
he: אם לאתר שלך ניתן להגיע באמצעות יותר מקישור URL אחד, כגון <b><span dir="ltr">http://www.example.com/webtrees/</span></b> ו-<b><span dir="ltr">http://webtrees.example.com/</span></b>, תוכל לציין את כתובת האתר המועדפת. בקשות לכתובות האחרות תהיינה מנותבות לכתובת המועדפת.

en: Image dimensions
he: מימדי התמונה

en: Images without watermarks
he: תמונות ללא סימני מים

en: Immigration
he: עליה

en: Import
he: ייבא

en: Import a GEDCOM file
he: ייבא קובץ GEDCOM

en: Import all places from a family tree
he: ייבא את כל המקומות מעץ משפחה

en: Import preferences
he: העדפות של יבוא

en: In a family tree, each record has an internal reference number (called an “XREF”) such as “F123” or “R14”.
he: בעץ משפחה, לכל רשומה יש מספר התיחסות פנימי (הנקרא "XREF"), כגון "F123" או "R14".

en: In many cultures it is customary to have a traditional name spelled in the traditional characters and also a romanized version of the name as it would be spelled or pronounced in languages based on the Latin alphabet, such as English.<br><br>If you prefer to use a non-Latin alphabet such as Hebrew, Greek, Russian, Chinese, or Arabic to enter the name in the standard name fields, then you can use this field to enter the same name using the Latin alphabet. Both versions of the name will appear in lists and charts.<br><br>Although this field is labeled “Romanized”, it is not restricted to containing only characters based on the Latin alphabet. This might be of use with Japanese names, where three different alphabets may occur.
he: בתרבויות רבות מקובל שיש שם מסורתי שכתוב באותיות מסורתיות וגם גרסה לטינית, כמו אנגלית, של השם.<br><br>אם תעדיף לרשום את השם המסורתי בשדות השם הרגילים, תוכל להשתמש בשדה זה עבור הכתב הלטיני של אותו השם. השם הלטיני יופיע גם ברשימות וגם בתרשימים.<br><br>עברית, יונית, רוסית, ערבית או סינית, הן דוגמאות לשפות בהן לאדם יש שם כתוב באלף בית שאינו לטיני (האלף בית ה"מסורתי") ובנוסף באותיות לטיניות (השם ה"לטיני").<br><br>למרות ששם השדה "לטיני", הוא יכול להכיל גם אותיות שאינן לטיניות. דבר זה יכול להיות שימושי עבור שמות יפניים, ששם יתכנו שלושה אלף-בית שונים.

en: In many cultures it is customary to have a traditional name spelled in the traditional characters and also a romanized version of the name as it would be spelled or pronounced in languages based on the Latin alphabet, such as English.<br><br>If you prefer to use the Latin alphabet to enter the name in the standard name fields, then you can use this field to enter the same name in the non-Latin alphabet such as Greek, Hebrew, Russian, Arabic, or Chinese. Both versions of the name will appear in lists and charts.<br><br>Although this field is labeled “Hebrew”, it is not restricted to containing only Hebrew characters.
he: בתרבויות רבות מקובל שיש שם מסורתי שכתוב באותיות מסורתיות וגם גרסה לטינית, כמו אנגלית, של השם.<br><br>אם תעדיף לרשום את השם הלטיני בשדות השם הרגילים, תוכל להשתמש בשדה זה עבור הכתב הלא-לטיני של אותו השם באלף בית העברי, היווני, הרוסי, הערבי או הסיני. השם העברי יופיע גם ברשימות וגם בתרשימים.<br><br>למרות ששם השדה "עברי" הוא יכול להכיל גם אותיות אחרות.

en: In some calendars, days start at midnight. In other calendars, days start at sunset. The conversion process does not take account of the time, so for any event that occurs between sunset and midnight, the conversion between these types of calendar will be one day out.
he: בלוחות שנה מסוימים, ימים מתחילים בחצות. בלוחות אחרים, ימים מתחילים בשקיעה. תהליך ההמרה אינו לוקח בחשבון את הזמן, ולכן לכל אירוע המתרחש בין השקיעה ועד חצות, ההמרה בין סוגים אלה של לוח השנה תהיה עם שגיאה של יום.

en: In some countries, privacy laws apply not only to living individuals, but also to those who have died recently. This option will allow you to extend the privacy rules for living individuals to those who were born or died within a specified number of years. Leave these values empty to disable this feature.
he: בחלק מהמדינות, חוקי הפרטיות חלים לא רק על אנשים חיים, אלא גם על אלה שמתו לאחרונה. אפשרות זו תאפשר להאריך את כללי הפרטיות של אנשים חיים לאלה שנולדו או מתו בתוך מספר מסוים של שנים. השאר ערכים אלה ריקים כדי לבטל תכונה זו.

en: In this month…
he: בחודש הזה …

en: In this year…
he: בשנה הזו …

en: Include fully matched places
he: כלול מקומות עם התאמה מלאה

en: Include individuals with “%s” as a married name
he: כלול אנשים ששם הנישואין שלהם "%s"

en: Include media (automatically zips files)
he: כלול מדיה (יוצר קבצי זיפ אוטומטית)

en: Include subfolders
he: כלול תיקיות משנה

en: Include the individual’s immediate family
he: כלול את המשפחה הקרובה של האדם

en: India
he: הודו

en: Indianapolis, Indiana, United States
he: אינדיאנפוליס, אינדיאנה, ארצות הברית

en: Individual
he: אדם

en: Individual 1
he: אדם א׳

en: Individual 2
he: אדם ב׳

en: Individual distribution
he: התפלגות אישית

en: Individual distribution chart
he: תרשים התפלגות אנשים

en: Individual list
he: רשימת אנשים

en: Individual pages
he: דפים אישיים

en: Individual record
he: רשומה אישית

en: Individual who lived the longest
he: האדם אשר חי הכי הרבה זמן

en: Individuals
he: אנשים

en: Individuals with sources
he: אנשים עם מקורות

en: Individuals with surname %s
he: אנשים עם שם משפחה %s

en: Indonesia
he: אינדונזיה

en: Infant
he: תינוק

en: Informant
he: מוסר מידע

en: Installation folder
he: תיקיית התקנה

en: Interactive tree
he: עץ אינטראקטיבי

en: Interactive tree of %s
he: עץ אינטראקטיבי של %s

en: Internal messaging
he: הודעות פנימיות

en: Internal messaging with emails
he: הודעות פנימיות עם דואר אלקטרוני

en: Interred
he: קבור

en: Invalid GEDCOM file - no header record found.
he: קובץ ה -GEDCOM לא חוקי - לא נמצאה רשומת הכותרת.

en: Invalid GEDCOM format
he: מבנה GEDCOM שגוי

en: Invalid date
he: תאריך לא חוקי

en: Iran
he: איראן

en: Iraq
he: עיראק

en: Ireland
he: אירלנד

en: Isle of Man
he: אי מאן

en: Israel
he: ישראל

en: It can take several minutes to download and install the upgrade. Be patient.
he: הורדת והתקנת השדרוג יכולה לקחת מספר דקות. תהיה סבלני.

en: Italy
he: איטליה

en: Jalali
he: פרסי (ג׳לאלי)

en: Jamaica
he: ג׳מייקה

en: Japan
he: יפן

en: Jewish
he: עברי

en: Johannesburg, South Africa
he: יוהנסבורג, דרום אפריקה

en: John /DOE/
he: פלוני /אלמוני/

en: Jordan
he: ירדן

en: Jordan River, Utah, United States
he: יורדן ריבר, יוטה, ארצות הברית

en: Journal
he: יומן

en: Julian
he: יוליאני

en: Kansas City, Missouri, United States
he: קנזס סיטי, מיזורי, ארצות הברית

en: Kazakhstan
he: קזחסטן

en: Keep
he: שמור

en: Keep link in list
he: שמור קישור ברשימה

en: Keep media objects
he: שמור ישויות מדיה

en: Keep the existing “last change” information
he: שמור את המידע "שינוי אחרון"

en: Kenya
he: קניה

en: Keyword examples
he: דוגמאות של מילות מפתח

en: Kiev, Ukraine
he: קייב, אוקראינה

en: Kiribati
he: קיריבאטי

en: Kona, Hawaii, United States
he: קונה, הוואי, ארצות הברית

en: Korea
he: דרום קוריאה

en: Kuwait
he: כווית

en: Kyrgyzstan
he: קירגיסטן

en: LDS baptism
he: טבילת מורמונים

en: LDS child sealing
he: חותמת מורמונים של ילד

en: LDS confirmation
he: ברית המורמונים

en: LDS endowment
he: סמיכה של מיקדש המורמונים

en: LDS ordinance codes in chart boxes
he: קודי הסמכת מורמונים בתיבות תרשימים

en: LDS spouse sealing
he: חותמת מורמונים של בן/בת זוג

en: LDS temple
he: מקדש מורמונים

[ctx: LOCATIVE]
en: Aban
he: אבאן

[ctx: LOCATIVE]
en: Adar
he: אדר

[ctx: LOCATIVE]
en: Adar I
he: אדר א׳

[ctx: LOCATIVE]
en: Adar II
he: אדר ב׳

[ctx: LOCATIVE]
en: April
he: אפריל

[ctx: LOCATIVE]
en: August
he: אוגוסט

[ctx: LOCATIVE]
en: Av
he: אב

[ctx: LOCATIVE]
en: Azar
he: אזר

[ctx: LOCATIVE]
en: Bahman
he: בהמן

[ctx: LOCATIVE]
en: Brumaire
he: ברימר

[ctx: LOCATIVE]
en: December
he: דצמבר

[ctx: LOCATIVE]
en: Dey
he: דיי

[ctx: LOCATIVE]
en: Dhu al-Hijjah
he: זו אל-חיג׳ה

[ctx: LOCATIVE]
en: Dhu al-Qi’dah
he: ז׳ו אל-קעדה

[ctx: LOCATIVE]
en: Elul
he: אלול

[ctx: LOCATIVE]
en: Esfand
he: אספנד

[ctx: LOCATIVE]
en: Farvardin
he: פרברדין

[ctx: LOCATIVE]
en: February
he: פברואר

[ctx: LOCATIVE]
en: Floreal
he: פלוראל

[ctx: LOCATIVE]
en: Frimaire
he: פרימר

[ctx: LOCATIVE]
en: Fructidor
he: פרוקטידור

[ctx: LOCATIVE]
en: Germinal
he: ז׳רמינאל

[ctx: LOCATIVE]
en: Heshvan
he: חשוון

[ctx: LOCATIVE]
en: Iyar
he: אייר

[ctx: LOCATIVE]
en: January
he: ינואר

[ctx: LOCATIVE]
en: July
he: יולי

[ctx: LOCATIVE]
en: Jumada al-awwal
he: ג׳ומאדא אל-אוואל

[ctx: LOCATIVE]
en: Jumada al-thani
he: ג׳ומאדא אל-ת׳אניה

[ctx: LOCATIVE]
en: June
he: יוני

[ctx: LOCATIVE]
en: Khordad
he: חורדאד

[ctx: LOCATIVE]
en: Kislev
he: כסלו

[ctx: LOCATIVE]
en: March
he: מרץ

[ctx: LOCATIVE]
en: May
he: מאי

[ctx: LOCATIVE]
en: Mehr
he: מהר

[ctx: LOCATIVE]
en: Messidor
he: מסידור

[ctx: LOCATIVE]
en: Mordad
he: מורדאד

[ctx: LOCATIVE]
en: Muharram
he: מוחרם

[ctx: LOCATIVE]
en: Nissan
he: ניסן

[ctx: LOCATIVE]
en: Nivose
he: ניבוז

[ctx: LOCATIVE]
en: November
he: נובמבר

[ctx: LOCATIVE]
en: October
he: אוקטובר

[ctx: LOCATIVE]
en: Ordibehesht
he: אורדיבהשת

[ctx: LOCATIVE]
en: Pluviose
he: פליביוז

[ctx: LOCATIVE]
en: Prairial
he: פריריאל

[ctx: LOCATIVE]
en: Rabi’ al-awwal
he: רביע אל-אוול

[ctx: LOCATIVE]
en: Rabi’ al-thani
he: רביע א-ת׳אני

[ctx: LOCATIVE]
en: Rajab
he: רג׳ב

[ctx: LOCATIVE]
en: Ramadan
he: רמדאן

[ctx: LOCATIVE]
en: Safar
he: צפר

[ctx: LOCATIVE]
en: September
he: ספטמבר

[ctx: LOCATIVE]
en: Shahrivar
he: שהריבר

[ctx: LOCATIVE]
en: Shawwal
he: שוואל

[ctx: LOCATIVE]
en: Sha’aban
he: שעבאן

[ctx: LOCATIVE]
en: Shevat
he: שבט

[ctx: LOCATIVE]
en: Sivan
he: סיוון

[ctx: LOCATIVE]
en: Tamuz
he: תמוז

[ctx: LOCATIVE]
en: Tevet
he: טבת

[ctx: LOCATIVE]
en: Thermidor
he: תרמידור

[ctx: LOCATIVE]
en: Tir
he: טיר

[ctx: LOCATIVE]
en: Tishrei
he: תשרי

[ctx: LOCATIVE]
en: Vendemiaire
he: ונדמיר

[ctx: LOCATIVE]
en: Ventose
he: ונטוז

[ctx: LOCATIVE]
en: jours complementaires
he: ימים משלימים

en: Laie, Hawaii, United States
he: לאיה, הוואי, ארצות הברית

en: Landscape
he: לרוחב

en: Language
he: שפה

en: Languages
he: שפות

en: Laos
he: לאוס

en: Large systems (50,000 individuals): 64–128 MB, 40–80 seconds
he: מערכות גדולות (50000 אנשים): 128-64 מגה-בית, 80-40 שניות

en: Largest families
he: המשפחות הגדולות

en: Largest number of grandchildren
he: המספר הגדול ביותר של נכדים

en: Las Vegas, Nevada, United States
he: לאס וגאס, נבדה, ארצות הברית

en: Last change
he: שנוי אחרון

en: Last email reminder was sent
he: התזכורת האחרונה נשלחה בדואר אלקטרוני ב-

en: Last event
he: אירוע אחרון

en: Last signed in
he: התחברות אחרונה ב-

en: Latest birth
he: לידה אחרונה

en: Latest birth year
he: שנת הלידה המאוחרת ביותר

en: Latest death
he: פטירה אחרונה

en: Latest death year
he: שנת הפטירה המאוחרת ביותר

en: Latest divorce
he: גירושים אחרונים

en: Latest marriage
he: נישואין אחרונים

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Latvia
he: לטביה

en: Layout
he: מבנה

en: Leave the password blank if you want to keep the current password.
he: השאר את תיבת הסיסמה ריקה, אם ברצונך לשמור על הסיסמה הקיימת.

en: Leave this blank to use the default value.
he: אם תשאיר הגדרה זו ריקה, ערך ברירת המחדל יהיה בשימוש.

en: Leaves
he: עלים

en: Lebanon
he: לבנון

en: Legatee
he: יורש

en: Length of marriage
he: משך הנישואין

en: Lesotho
he: לשוטו

en: Level
he: רמה

en: Liberia
he: ליבריה

en: Libya
he: לוב

en: Liechtenstein
he: ליכטנשטיין

en: Lifespan
he: משך החיים

en: Lifespans
he: משכי החיים

en: Lima, Peru
he: לימה, פרו

en: Link the user account to an individual.
he: קשר משתמש זה לאדם.

en: Link this individual to an existing family as a child
he: קשר אדם זה למשפחה קיימת בתור ילד

en: Link this media object to a family
he: קשר ישות מדיה זו למשפחה

en: Link this media object to a source
he: קשר ישות מדיה זו למקור

en: Link this media object to an individual
he: קשר ישות מדיה זו לאדם

en: Link this user to an individual in the family tree.
he: קשר משתמש זה לאדם בעץ המשפחה.

en: Link to an existing media object
he: קשר לישות מדיה קיימת

en: Linked database ID
he: קוד זיהוי של מאגר נתונים מקושר

en: Links
he: קישורים

en: List
he: רשימה

en: Lists
he: רשימות

en: Lithuania
he: ליטא

en: Living
he: חיים

en: Living individuals
he: אנשים חיים

en: Loading…
he: טוען…

en: Local files
he: קבצים מקומיים

en: Location
he: מיקום

en: Location not removed: this location contains sub-locations
he: המיקום לא הורד: המיקום כולל תתי מיקומים

en: Lodger
he: דייר

en: Logan, Utah, United States
he: לוגן, יוטה, ארצות הברית

en: London, England
he: לונדון, אנגליה

en: Long lists of individuals with the same surname can be broken into smaller sub-lists according to the first letter of the individual’s given name.<br><br>This option determines when sub-listing of surnames will occur. To disable sub-listing completely, set this option to zero.
he: רשימות ארוכות של אנשים עם שם משפחה זהה ניתן לחלק לתת רשימות קטנות יותר לפי האות הראשונה של השם הפרטי של האדם המסוים.<br><br>אפשרות זו קובעת מתי תתי-רשימות של שמות משפחה יתרחשו. כדי להשבית את רישום המשנה לחלוטין, יש להגדיר אפשרות זו כאפס.

en: Longest marriage
he: הנישואין הארוכים

en: Longitude
he: קו אורך

en: Los Angeles, California, United States
he: לוס אנג׳לס, קליפורניה, ארצות הברית

en: Lost password request
he: בקשת סיסמה אבודה

en: Louisville, Kentucky, United States
he: לואיוויל, קנטקי, ארצות הברית

en: Lowest population
he: האוכלוסייה הקטנה ביותר

en: Lubbock, Texas, United States
he: לובוק, טקסס, ארצות הברית

en: Luxembourg
he: לוקסמבורג

[ctx: MALE]
en: %1$s × %2$s
he: %2$s מדרגה %1$s

[ctx: MALE]
en: %s × cousin
he: דודן מדרגה %s

[ctx: MALE]
en: Adopted by both parents
he: אומץ ע״י שני ההורים

[ctx: MALE]
en: Adopted by father
he: אומץ ע״י האב

[ctx: MALE]
en: Adopted by mother
he: אומץ ע״י האם

[ctx: MALE]
en: Also known as
he: מכונה

[ctx: MALE]
en: Attendant
he: משגיח

[ctx: MALE]
en: Attending
he: אחראי

[ctx: MALE]
en: Buyer
he: קניין

[ctx: MALE]
en: Civil registrar
he: רשם אזרחי

[ctx: MALE]
en: Employee
he: עובד

[ctx: MALE]
en: Employer
he: מעסיק

[ctx: MALE]
en: Friend
he: חבר

[ctx: MALE]
en: Guardian
he: אפוטרופוס

[ctx: MALE]
en: Informant
he: מוסר מידע

[ctx: MALE]
en: Interred
he: קבור

[ctx: MALE]
en: Lodger
he: דייר

[ctx: MALE]
en: Never married
he: רווק

[ctx: MALE]
en: Not married
he: לא נשוי

[ctx: MALE]
en: Nurse
he: אח מטפל

[ctx: MALE]
en: Owner
he: בעל

[ctx: MALE]
en: Registry officer
he: ממונה על רישום

[ctx: MALE]
en: Seller
he: מוכר

[ctx: MALE]
en: Servant
he: משרת

[ctx: MALE]
en: Slave
he: עבד

[ctx: MALE]
en: Ward
he: חניך

[ctx: MALE]
en: adopted name
he: שם באימוץ

[ctx: MALE]
en: also known as
he: מכונה בשם

[ctx: MALE]
en: birth name
he: שם בלידה

[ctx: MALE]
en: change of name
he: שם ששונה

[ctx: MALE]
en: died
he: נפטר

[ctx: MALE]
en: eighth cousin
he: דודן מדרגה 8

[ctx: MALE]
en: eleventh cousin
he: דודן מדרגה 11

[ctx: MALE]
en: estate name
he: שם חווה

[ctx: MALE]
en: ex-partner
he: בן זוג לשעבר

[ctx: MALE]
en: fifteenth cousin
he: דודן מדרגה 15

[ctx: MALE]
en: fifth %s
he: %s החמישי

[ctx: MALE]
en: fifth cousin
he: דודן מדרגה 5

[ctx: MALE]
en: first %s
he: %s הראשון

[ctx: MALE]
en: first cousin
he: דודן מדרגה ראשונה

[ctx: MALE]
en: fourteenth cousin
he: דודן מדרגה 14

[ctx: MALE]
en: fourth %s
he: %s הרביעי

[ctx: MALE]
en: fourth cousin
he: דודן מדרגה 4

[ctx: MALE]
en: immigration name
he: שם הגירה

[ctx: MALE]
en: married
he: התחתן

[ctx: MALE]
en: married name
he: שם נישואין

[ctx: MALE]
en: ninth cousin
he: דודן מדרגה 9

[ctx: MALE]
en: partner
he: שותף

[ctx: MALE]
en: religious name
he: שם דתי

[ctx: MALE]
en: second %s
he: %s השני

[ctx: MALE]
en: second cousin
he: דודן משנה

[ctx: MALE]
en: seventh cousin
he: דודן מדרגה 7

[ctx: MALE]
en: sixth cousin
he: דודן מדרגה 6

[ctx: MALE]
en: tenth cousin
he: דודן מדרגה 10

[ctx: MALE]
en: third %s
he: %s השלישי

[ctx: MALE]
en: third cousin
he: דודן שילש

[ctx: MALE]
en: thirteenth cousin
he: דודן מדרגה 13

[ctx: MALE]
en: twelfth cousin
he: דודן מדרגה 12

[ctx: MALE]
en: was born
he: נולד

en: Macau
he: מקאו

en: Macedonia
he: מקדוניה

en: Madagascar
he: מדגסקר

en: Madrid, Spain
he: מדריד, ספרד

en: Magazine
he: כתב עת

en: Mailing name
he: שם למשלוח דואר

en: Mailto link
he: קישור דואר אלקטרוני

en: Main section blocks
he: הבלוקים הראשיים

en: Malawi
he: מלאווי

en: Malaysia
he: מלזיה

en: Maldives
he: איים המלדיביים

en: Male
he: זכר

[ctx: Male pedigree]
en: Adopted
he: מאומץ

[ctx: Male pedigree]
en: Birth
he: לידה

[ctx: Male pedigree]
en: Foster
he: אימוץ זמני

[ctx: Male pedigree]
en: Sealing
he: חותמת מורמונים

en: Males
he: זכרים

en: Mali
he: מאלי

en: Malta
he: מלטה

en: Manage family trees
he: נהל עצי משפחה

en: Manage media
he: נהל מדיה

en: Manage the links
he: נהל קישורים

en: Manager
he: מנהל

en: Managers
he: מנהלים

en: Manaus, Brazil
he: מנאוס, ברזיל

en: Manhattan, New York, United States
he: מנהטן, ניו יורק, ארצות הברית

en: Manila, Philippines
he: מנילה, הפיליפינים

en: Manti, Utah, United States
he: מנטי, יוטה, ארצות הברית

en: Manuscript
he: כתב-יד

en: Many genealogy programs create GEDCOM files with custom tags, and webtrees understands most of them. When unrecognized tags are found, this option lets you choose whether to ignore them or display a warning message.
he: תוכניות חקר שושלת יוחסין רבות יוצרות קובץ GEDCOM עם תגים מותאמים אישית, ו-webtrees מבינה את רובם. כאשר התגים הבלתי מוכרים נמצאים, אפשרות זו מאפשרת לך לבחור אם להתעלם מהם או להציג הודעת אזהרה.

en: Many mail servers require that the sending server identifies itself correctly, using a valid domain name.
he: שרתי דואר רבים דורשים שהשרת השולח יזהה את עצמו בצורה נכונה, תוך שימוש בשם תחום תקף.

en: Map
he: מפה

en: Markdown is a simple system of formatting, used on websites such as Wikipedia. It uses unobtrusive punctuation characters to create headings and sub-headings, bold and italic text, lists, tables, etc.
he: Markdown היא מערכת פשוטה של עיצוב, שבשימוש באתרים כמו ויקיפדיה. היא משתמשת בתווי פיסוק שאינם פולשניים כדי ליצור כותרות, כותרות משנה, טכסטים מודגשים ונטויים, רשימות, טבלאות, וכו׳.

en: Marriage
he: נישואין

en: Marriage banns
he: הודעת נישואין

en: Marriage beginning status
he: מעמד תחילת נישואין

en: Marriage bond
he: קשר נישואין

en: Marriage by country
he: נישואין לפי ארץ

en: Marriage contract
he: כתובה

en: Marriage date range end
he: סיום תחום תאריכי נישואין

en: Marriage date range start
he: התחלת תחום תאריכי נישואין

en: Marriage ending status
he: מעמד סיום נישואין

en: Marriage intention
he: כוונת נישואין

en: Marriage license
he: רישיון נישואין

en: Marriage of a brother
he: נישואי אח

en: Marriage of a child
he: נישואי בן/בת

en: Marriage of a daughter
he: נישואי בת

en: Marriage of a father
he: נישואי אב

en: Marriage of a grandchild
he: נישואי נכד/ה

en: Marriage of a granddaughter
he: נישואי נכדה

en: Marriage of a grandson
he: נישואי נכד

en: Marriage of a half-brother
he: נישואי אח-למחצה

en: Marriage of a half-sibling
he: נישואי אח/ות למחצה

en: Marriage of a half-sister
he: נישואי אחות-למחצה

en: Marriage of a mother
he: נישואי אם

en: Marriage of a parent
he: נישואי הורה

en: Marriage of a sibling
he: נישואי אח/ות

en: Marriage of a sister
he: נישואי אחות

en: Marriage of a son
he: נישואי בן

en: Marriage of parents
he: נישואי הורים

en: Marriage place contains
he: מקום הנישואין מכיל

en: Marriage places
he: מקומות נישואין

en: Marriage settlement
he: הסדר נישואין

en: Marriage status
he: מעמד נישואין

en: Marriage type unknown
he: סוג הנישואין אינו ידוע

en: Marriages
he: נישואין

en: Marriages by century
he: נישואין לפי מאה

en: Married name
he: שם נישואין

en: Married surname
he: שם משפחה לאחר הנישואין

en: Marshall Islands
he: איי מרשל

en: Martinique
he: מרטיניק

en: Masquerade as this user
he: התחזה למשתמש זה

en: Match both upper and lower case letters.
he: התאם אותיות לועזיות קטנות וגדולות.

en: Match calendar
he: התאם לוח שנה

en: Match the exact text, even if it occurs in the middle of a word.
he: מצא התאמה מלאה אפילו אם המחרוזת מופיעה באמצע מילה.

en: Match the exact text, unless it occurs in the middle of a word.
he: מצא התאמה מלאה אלא אם המחרוזת מופיעה באמצע מילה.

en: Mauritania
he: מאוריטניה

en: Mauritius
he: מאוריציוס

en: Maximum descendancy generations
he: מקסימום דורות של צאצאים

en: Maximum number of surnames on individual list
he: מספר מרבי של שמות משפחה ברשימת השמות

en: Maximum pedigree generations
he: מספר דורות מקסימלי באילן יוחסין

en: Maximum upload size:
he: גודל העלאה מקסימלי:

en: Mayotte
he: מאיוט

en: Medford, Oregon, United States
he: מדפורד, אורגון, ארצות הברית

en: Media
he: מדיה

en: Media contains
he: מדיה מכילה

en: Media file
he: קובץ מדיה

en: Media file to upload
he: קובץ מדיה שאותו יש להעלות

en: Media filenames will be prefixed by %s.
he: שמות של קבצי מדיה יקבלו קידומת %s.

en: Media files
he: קבצי מדיה

en: Media folder
he: תיקיית מדיה

en: Media folders
he: תיקיות מדיה

en: Media object
he: ישות מדיה

en: Media objects
he: ישויות מדיה

en: Media objects found
he: ישויות מדיה נמצאו

en: Media objects per page
he: ישויות מדיה לדף

en: Media type
he: סוג המדיה

en: Medical
he: רפואי

en: Medical condition
he: מצב רפואי

en: Mediterranio
he: ים תיכון

en: Medium systems (5,000 individuals): 32–64 MB, 20–40 seconds
he: מערכות בינוניות (5000 אנשים): 64-32 מגה-בית , 40-20 שניות

en: Melbourne, Australia
he: מלבורן, אוסטרליה

en: Member
he: חבר

en: Memory limit
he: גודל הזיכרון המוקצה ל-PHP

en: Memphis, Tennessee, United States
he: ממפיס, טנסי, ארצות הברית

en: Menu
he: תפריטים

en: Menus
he: תפריטים

en: Mercury
he: כספית

en: Merge
he: מזג

en: Merge family trees
he: מזג עצי משפחה

en: Merge records
he: מזג רשומות

en: Merida, Mexico
he: מרידה, מקסיקו

en: Mesa, Arizona, United States
he: מסה, אריזונה, ארצות הברית

en: Message
he: הודעה

en: Messages
he: הודעות

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Mexico City, Mexico
he: מקסיקו סיטי, מקסיקו

en: Microfiche
he: פיש

en: Microfilm
he: מיקרופילם

en: Micronesia
he: מיקרונזיה

en: Middle East
he: מזרח התיכון

en: Midnight
he: חצות

en: Military
he: צבא

en: Military service
he: שרות צבאי

en: Minimum and maximum zoom level for the Google map. 1 is the full map, 15 is single house. Note that 15 is only available in certain areas.
he: מינימום ומקסימום ההגדלה במפה של גוגל. 1 הוא מפה מלאה, 15 הוא בית יחיד. שים לב כי 15 זמין רק באזורים מסוימים.

en: Missing data
he: נתונים חסרים

en: Moderate pending changes
he: אשר שינויים ממתינים

en: Moderator
he: מנהל

en: Moderators
he: מנהלים

en: Module
he: מודול

en: Module administration
he: ניהול מודולים

en: Modules
he: מודולים

en: Moldova
he: מולדביה

en: Mon
he: ב

en: Monaco
he: מונקו

en: Monday
he: שני

en: Mongolia
he: מונגוליה

en: Montenegro
he: מונטנגרו

en: Monterrey, Mexico
he: מונטריי, מקסיקו

en: Montevideo, Uruguay
he: מונטווידאו, אורוגוואי

en: Month
he: חודש

en: Month of birth
he: חודש לידה

en: Month of birth of first child in a relation
he: חודש של לידת הילד הראשון בקשר

en: Month of death
he: חודש פטירה

en: Month of first marriage
he: חודש הנישואין הראשונים

en: Month of marriage
he: חודש הנישואין

en: Month:
he: חודש:

en: Monticello, Utah, United States
he: מונטיצ׳לו, יוטה, ארצות הברית

en: Montreal, Quebec, Canada
he: מונטריאול, קוויבק, קנדה

en: Montserrat
he: מונטסרט

en: More news articles
he: כתבות נוספות

en: Morocco
he: מרוקו

en: Most SMTP servers require a password.
he: רוב שרתי SMTP מחייבים סיסמה.

en: Most common surnames
he: שמות משפחה שכיחים

en: Most servers do not use secure connections.
he: רוב השרתים אינם משתמשים בחיבורים מאובטחים.

en: Most sites are configured to use localhost. This means that your database runs on the same computer as your web server.
he: רוב האתרים מוגדרים להשתמש ב-localhost. פירוש הדבר כי מאגר המידע שלך פועל על אותו מחשב כמו שרת האינטרנט שלך.

en: Most sites are configured to use the default value of 3306.
he: רוב האתרים מוגדרים להשתמש בערך ברירת המחדל של 3306.

en: Most viewed pages
he: הדפים הנצפים ביותר

en: Mother
he: אם

en: Mother: %s
he: אם: %s

en: Mother’s age
he: גיל האם

en: Mother’s family with %s
he: משפחתה של האם עם %s

en: Mother’s family with an unknown individual
he: משפחתה של אם עם אדם לא ידוע

en: Mount Timpanogos, Utah, United States
he: מואונט טימפנוגוס, יוטה, ארצות הברית

en: Move down
he: הזז כלפי מטה

en: Move left
he: העבר ימינה

en: Move right
he: העבר שמאלה

en: Move up
he: הזז כלפי מעלה

en: Mozambique
he: מוזמביק

en: Multiple marriages
he: נישואין מרובים

en: My account
he: החשבון שלי

en: My family tree
he: עץ המשפחה שלי

en: My individual record
he: נתונים אישיים שלי

en: My page
he: דף שלי

en: My pages
he: דפים שלי

en: My pedigree
he: אילן יוחסין שלי

en: MySQL gave the error: %s
he: MySQL נתן שגיאה של %s

en: MySQL variables
he: משתני MySQL

en: Myanmar
he: מינמר (בורמה)

[ctx: NOMINATIVE]
en: Aban
he: אבאן

[ctx: NOMINATIVE]
en: Adar
he: אדר

[ctx: NOMINATIVE]
en: Adar I
he: אדר א׳

[ctx: NOMINATIVE]
en: Adar II
he: אדר ב׳

[ctx: NOMINATIVE]
en: April
he: אפריל

[ctx: NOMINATIVE]
en: August
he: אוגוסט

[ctx: NOMINATIVE]
en: Av
he: אב

[ctx: NOMINATIVE]
en: Azar
he: אזר

[ctx: NOMINATIVE]
en: Bahman
he: בהמן

[ctx: NOMINATIVE]
en: Brumaire
he: ברימר

[ctx: NOMINATIVE]
en: December
he: דצמבר

[ctx: NOMINATIVE]
en: Dey
he: דיי

[ctx: NOMINATIVE]
en: Dhu al-Hijjah
he: זו אל-חיג׳ה

[ctx: NOMINATIVE]
en: Dhu al-Qi’dah
he: ז׳ו אל-קעדה

[ctx: NOMINATIVE]
en: Elul
he: אלול

[ctx: NOMINATIVE]
en: Esfand
he: אספנד

[ctx: NOMINATIVE]
en: Farvardin
he: פרברדין

[ctx: NOMINATIVE]
en: February
he: פברואר

[ctx: NOMINATIVE]
en: Floreal
he: פלוראל

[ctx: NOMINATIVE]
en: Frimaire
he: פרימר

[ctx: NOMINATIVE]
en: Fructidor
he: פרוקטידור

[ctx: NOMINATIVE]
en: Germinal
he: ז׳רמינאל

[ctx: NOMINATIVE]
en: Heshvan
he: חשוון

[ctx: NOMINATIVE]
en: Iyar
he: אייר

[ctx: NOMINATIVE]
en: January
he: ינואר

[ctx: NOMINATIVE]
en: July
he: יולי

[ctx: NOMINATIVE]
en: Jumada al-awwal
he: ג׳ומאדא אל-אוואל

[ctx: NOMINATIVE]
en: Jumada al-thani
he: ג׳ומאדא אל-ת׳אניה

[ctx: NOMINATIVE]
en: June
he: יוני

[ctx: NOMINATIVE]
en: Khordad
he: חורדאד

[ctx: NOMINATIVE]
en: Kislev
he: כסלו

[ctx: NOMINATIVE]
en: March
he: מרץ

[ctx: NOMINATIVE]
en: May
he: מאי

[ctx: NOMINATIVE]
en: Mehr
he: מהר

[ctx: NOMINATIVE]
en: Messidor
he: מסידור

[ctx: NOMINATIVE]
en: Mordad
he: מורדאד

[ctx: NOMINATIVE]
en: Muharram
he: מוחרם

[ctx: NOMINATIVE]
en: Nissan
he: ניסן

[ctx: NOMINATIVE]
en: Nivose
he: ניבוז

[ctx: NOMINATIVE]
en: November
he: נובמבר

[ctx: NOMINATIVE]
en: October
he: אוקטובר

[ctx: NOMINATIVE]
en: Ordibehesht
he: אורדיבהשת

[ctx: NOMINATIVE]
en: Pluviose
he: פליביוז

[ctx: NOMINATIVE]
en: Prairial
he: פריריאל

[ctx: NOMINATIVE]
en: Rabi’ al-awwal
he: רביע אל-אוול

[ctx: NOMINATIVE]
en: Rabi’ al-thani
he: רביע א-ת׳אני

[ctx: NOMINATIVE]
en: Rajab
he: רג׳ב

[ctx: NOMINATIVE]
en: Ramadan
he: רמדאן

[ctx: NOMINATIVE]
en: Safar
he: צפר

[ctx: NOMINATIVE]
en: September
he: ספטמבר

[ctx: NOMINATIVE]
en: Shahrivar
he: שהריבר

[ctx: NOMINATIVE]
en: Shawwal
he: שוואל

[ctx: NOMINATIVE]
en: Sha’aban
he: שעבאן

[ctx: NOMINATIVE]
en: Shevat
he: שבט

[ctx: NOMINATIVE]
en: Sivan
he: סיוון

[ctx: NOMINATIVE]
en: Tamuz
he: תמוז

[ctx: NOMINATIVE]
en: Tevet
he: טבת

[ctx: NOMINATIVE]
en: Thermidor
he: תרמידור

[ctx: NOMINATIVE]
en: Tir
he: טיר

[ctx: NOMINATIVE]
en: Tishrei
he: תשרי

[ctx: NOMINATIVE]
en: Vendemiaire
he: ונדמיר

[ctx: NOMINATIVE]
en: Ventose
he: ונטוז

[ctx: NOMINATIVE]
en: jours complementaires
he: ימים משלימים

en: Name
he: שם

en: Name contains
he: השם מכיל

en: Name in Hebrew
he: שם בעברית

en: Name prefix
he: צירוף ראשי

en: Name suffix
he: צירוף סופי

en: Names
he: שמות

en: Namesake
he: נקרא על שם

en: Namibia
he: נמיביה

en: Nanny
he: מטפלת

en: Narrative description
he: תיאור ספורי

en: Nashville, Tennessee, United States
he: נאשוויל, טנסי, ארצות הברית

en: Nationality
he: לאום

en: Naturalization
he: התאזרחות

en: Nauru
he: נאורו

en: Nauvoo (new), Illinois, United States
he: נאוו (חדש), אילינוי, ארצות הברית

en: Nauvoo (original), Illinois, United States
he: נאוו (מקורי), אילינוי, ארצות הברית

en: Nepal
he: נפאל

en: Netherlands
he: הולנד‬

en: Never
he: אף פעם לא

en: Never married
he: רווק

en: New Caledonia
he: קלדוניה החדשה

en: New York, New York, United States
he: ניו יורק, ניו יורק, ארצות הברית

en: New Zealand
he: ניו זילנד

en: New data
he: נתון חדש

en: New registration at %s
he: רישום חדש ב-%s

en: New user at %s
he: משתמש חדש ב-%s

en: Newport Beach, California, United States
he: ניופורט ביצ׳, קליפורניה, ארצות הברית

en: News
he: חדשות

en: Newspaper
he: עיתון

en: Next email reminder will be sent after
he: התזכורת הבאה תשלח בדואר אלקטרוני ב-

en: Next image
he: התמונה הבאה

en: Nicaragua
he: ניקרגואה

en: Nickname
he: כנוי

en: Niger
he: ניז׳ר

en: Nigeria
he: ניגריה

en: Niue
he: ניווה

en: No
he: לא

en: No GEDCOM file was received.
he: שום קובץ GEDCOM לא התקבל.

en: No GEDCOM files found.
he: שום קבצי GEDCOM לא התקבלו.

en: No ancestors in the database.
he: אין אב-אבות במאגר הנתונים.

en: No calendar conversion
he: אין המרת לוח שנה

en: No children
he: אין ילדים באתר

en: No contact
he: webtrees שולח דואר אלקטרוני ללא אחסון

en: No custom modules are enabled.
he: שום מודול מותאם אישית אינו אופשר.

en: No custom themes are enabled.
he: שום עיצוב אישי אינו אופשר.

en: No duplicates have been found.
he: כפילויות לא נימצאו.

en: No errors have been found.
he: לא נמצאו שגיאות.

en: No events exist for the next %s day. | No events exist for the next %s days.
he[0]: אין אירוע ביום הבא.
he[1]: אין אירוע ב %s הימים הבאים.

en: No events exist for today.
he: אין אירועים להיום.

en: No events exist for tomorrow.
he: אין אירועים למחר.

en: No events for living individuals exist for today.
he: אין אירוע של אנשים חיים להיום.

en: No events for living individuals exist for tomorrow.
he: אין אירוע של אנשים חיים למחר.

en: No events for living people exist for the next %s day. | No events for living people exist for the next %s days.
he[0]: אין אירועים של אנשים חיים למחרת.
he[1]: אין אירועים של אנשים חיים ב %s הימים הבאים.

en: No facts exist for this family.
he: אין עובדות למשפחה זו.

en: No file was received. Please try again.
he: שום קובץ לא התקבל. הבא שנית.

en: No link between the two individuals could be found.
he: לא נמצא קשר בין שני האנשים.

en: No map data exists for this individual
he: אין נתוני מפה עבור אדם זה

en: No matching facts found
he: אין עובדות מתאימות

en: No media file was provided.
he: אף קובץ מדיה לא סופק.

en: No news articles have been submitted.
he: לא הגשת מאמרי חדשות.

en: No places found
he: לא נמצאו מקומות

en: No places have been found.
he: לא נמצאו מקומות.

en: No predefined text
he: חסר מלל מוגדר מראש

en: No records to display
he: אין רשומות להצגה

en: No results found.
he: לא נמצאו תוצאות.

en: No signed-in and no anonymous users
he: אין משתמשים מחוברים ואין משתמשים אלמוניים

en: No temple - living ordinance
he: אין הסמכה חיה של המקדש

en: No upgrade information is available.
he: אין מידע על שידרוג.

en: Nobody at all
he: אף אחד

en: Nocturnal
he: ליילי

en: None
he: כלום

en: Nonidi
he: נונידי

en: Noon
he: צהריים

en: Norfolk Island
he: אי נורפוק

en: Normally, any changes made to a family tree need to be reviewed by a moderator. This option allows a user to make changes without needing a moderator.
he: בדרך כלל, כל שינוי שנעשה לעץ המשפחה צריך להיות מאושר על ידי מנהל. אפשרות זו מאפשרת למשתמש לבצע שינויים ללא צורך באישור מנהל.

en: North Korea
he: צפון קוריאה

en: Northern Ireland
he: צפון אירלנד

en: Northern Mariana Islands
he: איי מריינה הצפוניים

en: Norway
he: נורבגיה

en: Not a valid individual, family, or source ID
he: קוד הזיהוי של האדם, המשפחה או המקור אינו תקין

en: Not approved by an administrator
he: לא אושר ע״י מנהל מערכת

en: Not living
he: לא בחיים

en: Not married
he: לא נשואים

en: Not verified by the user
he: לא אומת ע״י משתמש

en: Note
he: הערה

en: Note that if a user account is linked to a record, then that user will always be able to view that record.
he: שים לב כי אם חשבון משתמש מקושר לרשומה, אז המשתמש הזה תמיד יוכל לראות את הרשומה.

en: Note: longer path lengths require a lot of calculation, which can make your website run slowly for these users.
he: הערה: ככל שאורכי השביל ארוכים יותר נדרשים יותר חישובים, מה שיהפוך את האתר שלך לאיטי יותר עבור המשתמשים האלה.

en: Notes
he: הערות

en: Nothing found to cleanup
he: לא נמצא כלום לנקות

en: Nothing found.
he: לא נימצא כלום.

en: Nuku’Alofa, Tonga
he: נוקואלופה, טונגה

en: Number of children
he: מספר ילדים

en: Number of days to show
he: מספר הימים שיש להציג

en: Number of families without children
he: מספר המשפחות ללא ילדים

en: Number of generations
he: מספר דורות

en: Number of given names
he: מספר שמות פרטיים

en: Number of marriages
he: מספר נישואין

en: Number of months since the last sign-in for a user’s account to be considered inactive:
he: מספר החודשים מאז הכניסה האחרונה לחשבון המשתמש כדי שיחשב לא פעיל:

en: Number of pages
he: מספר דפים

en: Number of surnames
he: מספר שמות משפחה

en: Nurse
he: אחות מטפלת

en: Oakland, California, United States
he: אוקלנד, קליפורניה, ארצות הברית

en: Oaxaca, Mexico
he: אואחאקה, מקסיקו

en: Occupation
he: עיסוק

en: Occupations
he: עיסוקים

en: Occupied Palestinian Territory
he: השטחים הפלסטינאים

en: Octidi
he: אוקטידי

en: Ogden, Utah, United States
he: אוגדן, יוטה, ארצות הברית

en: Oklahoma City, Oklahoma, United States
he: אוקלהומה סיטי, אוקלהומה, ארצות הברית

en: Old data
he: נתון ישן

en: Old files found
he: נמצאו קבצים ישנים

en: Oldest at bottom
he: המבוגרים ביותר למטה

en: Oldest at top
he: המבוגרים ביותר למעלה

en: Oldest father
he: האב המבוגר

en: Oldest female
he: האישה המבוגרת

en: Oldest living individuals
he: אנשים שחיים הכי הרבה זמן

en: Oldest male
he: הגבר המבוגר

en: Oldest mother
he: האם המבוגרת

en: Olivia
he: זית

en: Oman
he: עומן

en: On this day
he: ביום הזה

en: On this day…
he: ביום הזה …

en: Only managers can edit
he: רק מנהלים יכולים לערוך

en: Oops! The webserver is unable to connect to the database server. It could be busy, undergoing maintenance, or simply broken. You should <a href="index.php">try again</a> in a few minutes or contact the website administrator.
he: אופס! שרת האינטרנט לא יכול להתחבר לשרת מסד הנתונים. יתכן שהוא עסוק, עובר פעולות תחזוקה, או פשוט נפל. עליך <a href="index.php">לנסות שוב</a> בעוד כמה דקות או פנה למנהל האתר.

en: Oops! webtrees was unable to create files in this folder.
he: אופס! webtrees לא הצליחה ליצור קבצים בתיקייה זו.

en: OpenStreetMap™
he: OpenStreetMap™‎

en: Optional prefixes and suffixes
he: קידומות וסיומות אופציונליים

en: Oquirrh Mountain, Utah, United States
he: הר אוקוויר, יוטה, ארצות הברית

en: Order
he: סדר

en: Ordinance
he: הסמכה

en: Ordination
he: הסמכה לכמורה

en: Orientation
he: כוון

en: Orlando, Florida, United States
he: אורלנדו, פלורידה, ארצות הברית

en: Other
he: אחר

en: Other facts to show in charts
he: נתונים אחרים להצגה בתרשימים

en: Other folder… please type in
he: תיקייה אחרת… נא הקלד

en: Other preferences
he: העדפות אחרות

en: Others
he: אחרים

en: Overwrite existing coordinates.
he: החלף קואורדינטות קיימות.

en: Own charts
he: תרשימים אישיים

en: Owner
he: בעלים

en: P.M.
he: אחה״צ

en: PHP blocked the file because of its extension.
he: PHP חסם את הקובץ בגלל הסיומת.

en: PHP extension “%1$s” is disabled. Without it, the following features will not work: %2$s. Please ask your server’s administrator to enable it.
he: PHP extension ”%1$s” אינה פעילה. בלעדיה, התכונות הבאות לא תפעלנה: %2$s. אנא בקש ממנהל השרת לאפשר הפעילות.

en: PHP extension “%s” is disabled. You cannot install webtrees until this is enabled. Please ask your server’s administrator to enable it.
he: סיומת PHP ”%s” אינה פעילה. אינך יכול להתקין את webtrees עד שהסיומת תהיה פעילה. אנא בקש ממנהל השרת שלך להפעיל אותה.

en: PHP failed to write to disk.
he: PHP נכשל בכתיבה לדיסק.

en: PHP information
he: נתוני PHP

en: PHP setting “%1$s” is disabled. Without it, the following features will not work: %2$s. Please ask your server’s administrator to enable it.
he: הגדרת ”%1$s” אינה פעילה ב-PHP. בלעדיה, התכונות הבאות לא תפעלנה: %2$s. אנא בקש ממנהל השרת לאפשר הפעילות.

en: PHP time limit
he: הגבלת זמן של PHP

en: Page
he: דף

en: Page %s of %s
he: דף %s מתוך %s

en: Page size
he: גודל הדף

en: Painting
he: תמונה

en: Pakistan
he: פקיסטן

en: Palau
he: פלאו

en: Palette
he: לוח צבעים

en: Palmyra, New York, United States
he: פאלמירה, ניו יורק, ארצות הברית

en: Panama
he: פנמה

en: Panama City, Panama
he: פנמה, פנמה

en: Papeete, Tahiti
he: פאפיאטה, טהיטי

en: Papua New Guinea
he: פפואה גינאה החדשה

en: Paraguay
he: פרגוואי

en: Parents
he: הורים

en: Parents and siblings
he: הורים ואחים

en: Parent’s age
he: גיל ההורה

en: Password
he: סיסמה

en: Passwords must be at least 6 characters long and are case-sensitive, so that “secret” is different from “SECRET”.
he: הסיסמאות צריכות להיות לפחות באורך 6 תוים ובאותיות לועזיות. אותיות גדולות וקטנות הן לא אותו דבר, כך ש-”secret” שונה מ-”SECRET”.

en: Passwords must contain at least 6 characters.
he: אורך הסיסמה לפחות 6 תווים.

en: Payson, Utah, United States
he: פייסון, יוטה, ארצות הברית

en: Pedigree
he: אילן יוחסין

[ctx: Pedigree]
en: Adopted
he: מאומץ

[ctx: Pedigree]
en: Birth
he: לידה

[ctx: Pedigree]
en: Foster
he: אימוץ זמני

[ctx: Pedigree]
en: Sealing
he: חותמת מורמונים

en: Pedigree chart
he: תרשים אילן יוחסין

en: Pedigree map
he: מפת יוחסין

en: Pedigree map of %s
he: מפת יוחסין של %s

en: Pedigree of %s
he: אילן יוחסין של %s

en: Pedigree tree of %s
he: אילן יוחסין של %s

en: Pending changes
he: שינויים ממתינים לאישור

en: Pending changes are only shown when your account has permission to edit. When you sign out, you will no longer be able to see them. Also, pending changes are only shown on certain pages. For example, they are not shown in lists, reports, or search results.
he: שינויים ממתינים מוצגים רק כאשר לחשבון שלך יש הרשאת עריכה. לאחר יציאה, אתה כבר לא תוכל לראותם. כמו כן, השינויים הממתינים יוצגו רק בדפים מסויימים. לדוגמה, הם אינם מוצגים ברשימות, דו״חות, או תוצאות חיפוש.

en: Permanent number
he: מספר קבוע

en: Permanently delete these records?
he: למחוק לצמיתות את הרשומות האלה?

en: Perth, Australia
he: פרת׳, אוסטרליה

en: Peru
he: פרו

en: Philippines
he: פיליפינים

en: Phoenix, Arizona, United States
he: פניקס, אריזונה, ארצות הברית

en: Phone
he: טלפון

en: Phonetic
he: פונטי

en: Phonetic algorithm
he: אלגוריתם פונטי

en: Phonetic name
he: שם פונטי

en: Phonetic place
he: מקום פונטי

en: Phonetic search
he: חיפוש פונטי

en: Phonetic title
he: כותרת פונטית

en: Photo
he: תצלום

en: PhpGedView might be installed in one of these folders:
he: יתכן ש-PhpGedView הותקן באחת התיקיות הבאות:

en: PhpGedView must be version 4.2.3, or any SVN up to #%s
he: PhpGedView חייבת להיות גרסה 4.2.3, או SVN עד ל-#%s

en: PhpGedView must use the same database as webtrees.
he: PhpGedView חייבת להשתמש בשרת מאגר מידע הזהה לזה של webtrees.

en: PhpGedView to webtrees transfer wizard
he: אשף העברת PhpGedView ל-webtrees

en: Pink Plastic
he: פלסטיק ורוד

en: Pitcairn
he: פיטקרן

en: Place
he: מקום

en: Place check
he: בדיקת מקום

en: Place contains
he: מקום מכיל

en: Place hierarchy
he: היררכית המקומות

en: Place in Hebrew
he: מקום בעברית

en: Place list
he: רשימת מקומות

en: Place names are frequently too long to fit on charts, lists, etc. They can be abbreviated by showing just the first few parts of the name, such as <i>village, county</i>, or the last few part of it, such as <i>region, country</i>.
he: שמות מקומות הם לעתים קרובות ארוכים מדי כדי להתאים לתרשימים, לרשימות, וכו׳. ניתן לקצר אותם על ידי הצגת החלקים הראשונים של השם, כגון <i>כפר, מחוז</i>, או החלקים האחרונים שלו, כגון <i>אזור, ארץ</i>.

en: Place of LDS baptism
he: מקום טבילת מורמונים

en: Place of LDS child sealing
he: מקום חותמת מורמונים של ילד

en: Place of LDS endowment
he: מקום סמיכה של מיקדש המורמונים

en: Place of LDS spouse sealing
he: מקום חותמת מורמונים של בן/בת זוג

en: Place of adoption
he: מקום אימוץ

en: Place of baptism
he: מקום טבילה

en: Place of bar mitzvah
he: מקום בר מצווה

en: Place of bat mitzvah
he: מקום בת מצווח

en: Place of birth
he: מקום לידה

en: Place of blessing
he: מקום הברכה

en: Place of brit milah
he: מקום ברית מילה

en: Place of burial
he: מקום קבורה

en: Place of christening
he: מקום הטבלה

en: Place of confirmation
he: מקום הברית

en: Place of cremation
he: מקום שריפה

en: Place of death
he: מקום פטירה

en: Place of emigration
he: מקום הגירה

en: Place of engagement
he: מקום ארוסין

en: Place of event
he: מקום ארוע

en: Place of first communion
he: מקום הסעודה הראשונה

en: Place of immigration
he: מקום עליה

en: Place of marriage
he: מקום נישואין

en: Place of marriage banns
he: מקום הודעת נישואין

en: Place of naturalization
he: מקום התאזרחות

en: Place of ordination
he: מקום הסמכה לכמורה

en: Place of residence
he: מקום מגורים

en: Place the website offline, by creating the file %s…
he: העבר את האתר למצב לא מקוון, על-ידי יצירת הקובץ %s…

en: Place the website online, by deleting the file %s…
he: העבר את האתר למצב מקוון, על-ידי מחיקת הקובץ %s…

en: Places
he: מקומות

en: Places found
he: נמצאו מקומות

en: Places in %s
he: מקומות ב-%s

en: Places should be entered according to the standards for genealogy. In genealogy, places are recorded with the most specific information about the place first and then working up to the least specific place last, using commas to separate the different place levels. The level at which you record the place information should represent the levels of government or church where vital records for that place are kept.<br><br>For example, a place like Salt Lake City would be entered as “Salt Lake City, Salt Lake, Utah, USA”.<br><br>Let’s examine each part of this place. The first part, “Salt Lake City,” is the city or township where the event occurred. In some countries, there may be municipalities or districts inside a city which are important to note. In that case, they should come before the city. The next part, “Salt Lake,” is the county. “Utah” is the state, and “USA” is the country. It is important to note each place because genealogy records are kept by the governments of each level.<br><br>If a level of the place is unknown, you should leave a space between the commas. Suppose, in the example above, you didn’t know the county for Salt Lake City. You should then record it like this: “Salt Lake City, , Utah, USA”. Suppose you only know that an individual was born in Utah. You would enter the information like this: “, , Utah, USA”. <br><br>You can use the <b>Find Place</b> link to help you find places that already exist in the database.
he: שמות מקומות יש להכניס לפי התקנים של חקר שושלת יוחסין. בחקר שושלת יוחסין רושמים מהמפורט לכללי כאשר פסיקים משמשים לסמני הפרדה בין הרמות,. הרמה בה אתה רושם את נתוני המקום צריכה לייצג את הרמה של הממשל או הכנסייה בה נתונים חיוניים נשמרים עבור המקום.<br><br>"כך למשל מקום כמו סולט לייק סיטי ירשם כ"סולט לייק סיטי, סולט לייק, יוטה, ארה״ב.<br><br>הבא נבחן כל חלק של מקום זה. חלק הראשון, "סולט לייק סיטי," הוא העיר או העיירה שבו האירוע התרחש. בחלק מהמדינות, יתכן שקיימות רשויות מקומיות או רבעים בתוך העיר שחשוב לציין אותם. במקרה זה הם יופיעו לפני העיר. החלק הבא, "סולט לייק," הוא המחוז. "יוטה" היא המדינה, ו"ארה״ב" הארץ. חשוב לציין כל מקום משום שרשימות חקר שושלת יוחסין נשמרות ע״י הממשלות עבור כל רמה.<br><br>"אם רמה מסוימת של המקום לא ידועה, יש להשאירה ריקה בין שני פסיקים. כך אם אין יודעים את המחוז נרשום: "סולט לייק סיטי, ,יוטה, ארה״ב". נניח שיודעים רק שאדם נולד ביוטה. את העובדה יש להכניס בצורה הבאה: ", , יוטה, ארה״ב.<br><br>ניתן להשתמש בקשר <b>מצא מקום</b> כדי לעזור במציאת מקומות שכבר קיימים במאגר הנתונים.

en: Play
he: הפעל

en: Please enter a given name, surname, or place in addition to the year
he: הכנס בבקשה שם פרטי, שם משפחה או מקום בנוסף לשנה

en: Please enter a message subject.
he: אנא הכנס נושא להודעתך.

en: Please enter a valid email address.
he: אנא הקלד כתובת דוא״ל חוקית.

en: Please enter more than one character.
he: נא הכנס יותר מתו אחד.

en: Please enter some message text before sending.
he: הזן מלל הודעה לפני שליחה.

en: Please provide your email address so that we may contact you in response to this message. If you do not provide your email address we will not be able to respond to your inquiry. Your email address will not be used in any other way besides responding to this inquiry.
he: ספק בבקשה את כתובת הדואר האלקטרוני שלך, כדאי שנוכל ליצור אתך קשר בנוגע להודעה זו. אם לא תספק את הכתובת לא נוכל להגיב לפנייתך. כתובת הדואר תשמש אך ורק לתגובה לפניה זו.

en: Poland
he: פולין

en: Port number
he: מספר הפורט

en: Portland, Oregon, United States
he: פורטלנד, אורגון, ארצות הברית

en: Porto Alegre, Brazil
he: פורטו אלגרה, ברזיל

en: Portrait
he: לאורך

en: Portugal
he: פורטוגל

en: Postal code
he: מיקוד

en: Predefined text that states admin will decide on each request for a user account
he: מלל המציין שהמנהלן הוא שיחליט אם לאשר את הבקשה לחשבון משתמש

en: Predefined text that states all users can request a user account
he: מלל המציין שכל המשתמשים יכולים לבקש חשבון משתמש

en: Predefined text that states only family members can request a user account
he: מלל המציין שרק בני משפחה יכולים לבקש חשבון משתמש

en: Preferences
he: העדפות

en: Preferences exist for the module “%s”, but this module no longer exists.
he: קיימות העדפות עבור מודול "%s", אבל מודול זה אינו קיים יותר.

en: Preferred contact method
he: שיטת התקשרות מועדפת

en: Prefixes
he: קידומות

en: Presentation style
he: סגנון תצוגה

en: President’s Office
he: משרד הנשיא

en: Preston, England
he: פרסטון, אנגליה

en: Priest
he: כומר

en: Primidi
he: פרימידי

en: Print basic events when blank
he: הדפס אירועים בסיסיים ריקים

en: Privacy
he: פרטיות

en: Privacy restrictions
he: הגבלות פרטיות

en: Privacy restrictions - these apply to records and facts that do not contain a GEDCOM RESN tag
he: הגבלות פרטיות - אלו חלות על רשומות ועל עובדות שאינן מכילות תג RESN של GEDCOM

en: Private
he: פרטי

en: Probate
he: אישור צוואה

en: Property
he: נכס

en: Provo City Center, Utah, United States
he: מרכז פרובו, יוטה, ארצות הברית

en: Provo, Utah, United States
he: פרובו, יוטה, ארצות הברית

en: Publication
he: הוצאה לאור

en: Puerto Rico
he: פורטו ריקו

en: Qatar
he: קטאר

en: Quality of data
he: איכות נתונים

en: Quartidi
he: קורטידי

en: Question
he: שאלה

en: Quetzaltenango, Guatemala
he: קצלטנאנגו, גואטמלה

en: Quick family facts
he: עובדות משפחתיות מהירות

en: Quick individual facts
he: עובדות אישיות מהירות

en: Quick repository facts
he: עובדות מהירות של מאגר

en: Quick source facts
he: עובדות מהירות של מקורות

en: Quintidi
he: קוינטידי

en: RE:
he: תגובה:

en: README documentation
he: תיעוד (Readme)

en: Rabbi
he: רב

en: Rada
he: ראדה - קרבת מינקת משותפת

en: Raleigh, North Carolina, United States
he: ראלי, קרוליינה הצפונית, ארצות הברית

en: Random images from the current family tree.
he: תמונות אקראיות מעץ המשפחה הנוכחי.

en: Re-order children
he: סדר מחדש את הילדים

en: Re-order families
he: סדר מחדש את המשפחות

en: Re-order media
he: סדר מחדש מדיה

en: Real name
he: שם אמיתי

en: Recent changes
he: שינויים אחרונים

en: Recent years (&lt; 100 yrs)
he: אירועים ב-100 השנים האחרונות

en: Recife, Brazil
he: רסיפה, ברזיל

en: Record
he: רשומה

en: Record ID number
he: קוד זיהוי רשום (ID)

en: Record file number
he: מספר קובץ רשום

en: Records
he: רשומות

en: Records are not the same type. Cannot merge records that are not the same type.
he: הרשומות אינן מסוג זהה. לא ניתן למזג רשומות מסוגים שונים.

en: Redlands, California, United States
he: רדלנדס, קליפורניה, ארצות הברית

en: Reference number
he: מספר התייחסות

en: Regina, Saskatchewan, Canada
he: רג׳ינה, ססקצ׳ואן, קנדה

en: Registered partnership
he: שותפות רשמית

en: Registry officer
he: ממונה על רישום

en: Regular expression
he: ביטוי רגיל

en: Regular expressions are an advanced pattern matching technique.
he: ביטויים רגילים Regular expressions הם טכניקת התאמת תבנית מתקדמת.

en: Reject
he: דחה

en: Reject all changes
he: דחה את כל השינויים

en: Related families
he: משפחות קרובות

en: Related individuals
he: אנשים קרובים

en: Relationship
he: קשר

en: Relationship to father
he: קשר אל אב

en: Relationship to me
he: קירבה אלי

en: Relationship to mother
he: קשר אל אם

en: Relationship to parents
he: הקירבה אל ההורים

en: Relationship: %s
he: קשר משפחתי: %s

en: Relationships
he: קשרי משפחה

en: Relationships between %1$s and %2$s
he: קשרי משפחה בין %1$s לבין %2$s

en: Religion
he: דת

en: Religious institution
he: מוסד דתי

en: Religious marriage
he: נישואין דתיים

en: Reminder email frequency (days)
he: תדירות (ימים) תזכורת בדואר אלקטרוני

en: Remote server
he: שרת מרוחק

en: Remove
he: הסר

en: Remove duplicate links
he: הסר קישורים כפולים

en: Remove flag
he: הסר דגל

en: Remove individual
he: הסר אדם

en: Remove link from list
he: הסר קישור מרשימה

en: Remove the GEDCOM media path from filenames
he: הסר את נתיב המדיה של ה-GEDCOM משמות קבצים

en: Remove this location?
he: הסר המיקום?

en: Reno, Nevada, United States
he: רינו, נבדה, ארצות הברית

en: Renumber
he: ספרר מחדש

en: Renumber family tree
he: מספר מחדש עץ משפחה

en: Replace with
he: החלף ב-

en: Replacement text
he: מחרוזת מחליפה

en: Reply
he: ענה

en: Report
he: דו״ח

en: Reports
he: דו״חות

en: Repositories
he: מאגרים

en: Repositories found
he: נמצאו מאגרים

en: Repository
he: מאגר

[ctx: Repository]
en: Name
he: שם

en: Repository contains
he: המאגר מכיל

en: Repository name
he: שם מאגר

en: Republic of the Congo
he: הרפובליקה של קונגו

en: Request a new password
he: בקש סיסמה חדשה

en: Request a new user account
he: בקש חשבון משתמש חדש

en: Research task
he: משימת מחקר

en: Research tasks
he: משימות מחקר

en: Research tasks are special events, added to individuals in your family tree, which identify the need for further research. You can use them as a reminder to check facts against more reliable sources, to obtain documents or photographs, to resolve conflicting information, etc.
he: משימות מחקר הן אירועים מיוחדים, שהוספו לאנשים בעץ המשפחה שלך ומזהות את הצורך במחקר נוסף. אתה יכול להשתמש בהן כתזכורת לבדוק עובדות לעומת מקורות אמינים יותר, כדי להשיג מסמכים או תמונות, כדי לפתור מידע סותר וכו׳.

en: Research tasks are stored using the custom GEDCOM tag “_TODO”. Other genealogy applications may not recognize this tag.
he: משימות מחקר מאוחסנות באמצעות תג GEDCOM מותאם "TODO_". יתכן שיישומים אחרים של חקר שושלת יוחסין לא מזהים את התג הזה.

en: Residence
he: מגורים

en: Restore the default block layout
he: שחזר את מבנה ברירת המחדל של הבלוקים

en: Restrict access to the website, using IP addresses and user-agent strings.
he: הגבל את הגישה לאתר באמצעות כתובות IP ומחרוזות סוכן משתמש.

en: Restrict to immediate family
he: הגבל למשפחה מקרובה

en: Restriction
he: הגבלה

en: Restrictions can be added to records and/or facts. They restrict who can view the data and who can edit it.
he: ניתן להוסיף הגבלות לרשומות ו-/או עובדות. הן מגבילות מי יכול להציג נתונים ומי יכול לערוך אותם.

en: Resulting value
he: תוצאה

en: Results
he: תוצאות

en: Retirement
he: פרישה

en: Reunion
he: כנס

en: Rexburg, Idaho, United States
he: רקסבורג, אידהו, ארצות הברית

en: Right section blocks
he: הבלוקים השמאליים

en: Role
he: תפקיד

en: Romania
he: רומניה

en: Romanized
he: לטיני

en: Romanized place
he: מקום בתעתיק לטיני

en: Romanized title
he: כותרת בתעתיק לטיני

en: Roots
he: שורשים

en: Rule
he: כלל

en: Russell
he: ראסל

en: Russia
he: רוסיה

en: Rwanda
he: רואנדה

en: SMTP mail server
he: שרת SMTP

en: Sacramento, California, United States
he: סקרמנטו, קליפורניה, ארצות הברית

en: Sage
he: מרווה

en: Saint Helena
he: סנט הלנה

en: Saint Kitts and Nevis
he: סנט קיטס ונוויס

en: Saint Lucia
he: סנט לוסיה

en: Saint Pierre and Miquelon
he: סן פייר ומיקלון

en: Saint Vincent and the Grenadines
he: סנט וינסנט והגרנדינים

en: Salt Lake City, Utah, United States
he: סולט לייק סיטי, יוטה, ארצות הברית

en: Samoa
he: סמואה

en: San Antonio, Texas, United States
he: סן אנטוניו, טקסס, ארצות הברית

en: San Diego, California, United States
he: סן דייגו, קליפורניה, ארצות הברית

en: San Jose, Costa Rica
he: סן חוסה, קוסטה ריקה

en: San Marino
he: סאן מרינו

en: San Salvador, El Salvador
he: סן סלבדור, אל סלבדור

en: Santiago, Chile
he: סנטיאגו, צ׳ילה

en: Santo Domingo, Dominican Republic
he: סנטו דומינגו, הרפובליקה הדומיניקנית

en: Sao Paulo, Brazil
he: סאו פאולו, ברזיל

en: Sao Tome and Principe
he: סאו טומה ופרינסיפה

en: Sat
he: ש

en: Satellite
he: לוויין

en: Saturday
he: שבת

en: Saudi Arabia
he: ערב הסעודית

en: School or college
he: בית ספר או אוניברסיטה

en: Scotland
he: סקוטלנד

en: Scrapbook
he: אלבום הדבקות

en: Sealing canceled (divorce)
he: ביטול חותמת מורמונים (גירושין)

en: Search
he: חפש

en: Search and replace
he: חפש והחלף

en: Search and replace text, using simple searches or advanced pattern matching.
he: חפש והחלף טקסט, באמצעות חיפושים פשוטים או התאמת תבנית מתקדמת.

en: Search engine
he: מכונת חיפוש

en: Search filters
he: מסנני חיפוש

en: Search for
he: חפש את

en: Search globally
he: חיפוש גלובלי

en: Search locally
he: חיפוש מקומי

en: Search method
he: שיטת החיפוש

en: Search text/pattern
he: חפש מחרוזת/תבנית

en: Searching for all possible relationships can take a lot of time in complex trees.
he: חיפוש אחר כל היחסים האפשריים יארך זמן רב בעצים מורכבים.

en: Seattle, Washington, United States
he: סיאטל, וושינגטון, ארצות הברית

en: Second record
he: רשומה שנייה

en: Secure connection
he: חיבור מאובטח

en: Security code
he: קוד אבטחה

en: See %s for more information.
he: לקבלת מידע נוסף ראה %s.

en: Select
he: בחר

en: Select a GEDCOM file to import
he: בחר קובץ GEDCOM ליבוא

en: Select a block and use the arrows to move it.
he: בחר בלוק והשתמש בחצים כדי להזיז אותו.

en: Select a date
he: בחר תאריך

en: Select events
he: בחר אירועים

en: Select flag
he: בחר דגל

en: Select individuals by place or date
he: בחר אנשים לפי מקום או תאריך

en: Select records from your family tree and save them as a GEDCOM file.
he: בחר רשומות מעץ המשפחה שלך ושמור אותם כקובץ GEDCOM.

en: Select the desired age interval
he: בחר את מרווח הגיל הרצוי

en: Select the desired count interval
he: בחר את מרווח המנייה הרצוי

en: Select the facts and events to keep from both records.
he: בחר את העובדות והאירועים שיש לשמור משתי הרשומות.

en: Select the languages that will be shown in menus.
he: בחר את השפות שתוצגנה בתפריטים.

en: Select two records to merge.
he: בחר שתי רשומות למזוג.

en: Seller
he: מוכר

en: Send
he: שלח

en: Send a message
he: שלח הודעה

en: Send a message to all users
he: שלח הודעה לכל המשתמשים

en: Send a message to users who have never signed in
he: שלח הודעה למשתמשים שעדיין לא התחברו למערכת

en: Send a message to users who have not signed in for 6 months
he: שלח הודעה למשתמשים שלא התחברו למערכת ב-6 החודשים האחרונים

en: Send broadcast messages
he: שלח הודעות שידור

en: Send out reminder emails
he: שלח תזכורת בדואר אלקטרוני

en: Sender name
he: שם השולח

en: Sending email
he: שילוח דוא״ל

en: Sending server name
he: שם השרת השולח

en: Senegal
he: סנגל

en: Seoul, Korea
he: סיאול, קוריאה

en: Separated
he: פרוד

en: Septidi
he: ספטידי

en: Serbia
he: סרביה

en: Servant
he: משרת

en: Server information
he: נתוני שרת

en: Server name
he: שם השרת

en: Session timeout
he: פסק-זמן מהתחברות עד לניתוק אוטומטי

en: Set as default
he: הוגדר כברירת מחדל

en: Set the access level for each tree.
he: הגדר את רמת הגישה לכל עץ.

en: Set the default blocks for new family trees
he: הגדר את בלוקי ברירת המחדל של עצי משפחה חדשים

en: Set the default blocks for new users
he: הגדר את בלוקי ברירת המחדל של משתמשים חדשים

en: Set the default number of generations to display on descendancy and pedigree charts.
he: הגדר את ברירת המחדל של מספר הדורות שיוצגו בתרשימי צאצאים ואילן יוחסין.

en: Set the maximum number of generations to display on descendancy charts.
he: הגדר את המספר המרבי של דורות שניתן להציג על תרשימי צאצאים.

en: Set the maximum number of generations to display on pedigree charts.
he: קבע את המספר המרבי של דורות שיוצגו בתרשימי אילן יוחסין.

en: Set the privacy access level for all dead individuals.
he: הגדר את רמת גישת הפרטיות עבור כל האנשים המתים.

en: Set the status to “approved”.
he: הגדר את המעמד כ"אושר".

en: Setting this to <b>Yes</b> will place links on individuals, sources, and families to let users bring up another window containing the raw data taken right out of the GEDCOM file.
he: ערך <b>כן</b> יציב קישורים על אנשים, מקורות, ומשפחות כדי לאפשר למשתמשים להעלות חלון נוסף המכיל את נתוני הגלם שנלקחו מקובץ GEDCOM.

en: Setup wizard for webtrees
he: אשף התקנה webtrees

en: Sextidi
he: סקסטידי

en: Seychelles
he: סיישל

en: Shared note
he: הערה משותפת

en: Shared note contains
he: ההערה המשותפת מכילה

en: Shared notes
he: הערות משותפות

en: Shared notes found
he: נמצאו הערות משותפות

en: She
he: היא

en: She died
he: היא נפטרה

en: She married
he: היא התחתנה עם

en: She resided at
he: היא התגוררה ב-

en: She was born
he: היא נולדה

en: She was buried
he: היא נקברה

en: She was christened
he: היא הוטבלה

en: She was cremated
he: גופתה נשרפה

en: Shiny Tomato
he: עגבניה מבריקה

en: Short version
he: גרסה קצרה

en: Shortcut
he: קיצור דרך

en: Shortest marriage
he: הנישואין הקצרים

en: Should this block be hidden when it is empty
he: האם להחביא את הבלוק כאשר הוא ריק

en: Show
he: הצג

en: Show a download link in the media viewer
he: הראה קישור הורדה במציג המדיה

en: Show acceptable use agreement on “Request a new user account” page
he: הראה הסכם הגנה על פרטיות על הדף "בקש חשבון משתמש חדש"

en: Show all notes
he: הראה את כל ההערות

en: Show all places in a list
he: הראה את כל המקומות ברשימה

en: Show all sources
he: הראה את כל המקורות

en: Show all spouses and ancestors
he: הצג את כל בני הזוג ואב-אבות

en: Show all tags
he: הראה את כל התגים

en: Show an age cursor
he: הצג סמן גיל

en: Show chart details by default
he: הצג פרטי תרשים כברירת מחדל

en: Show children of ancestors
he: הצג ילדים של אב-אבות

en: Show counts before or after name
he: שים מונים לפני או אחרי השם

en: Show couples where either partner married more than once.
he: הצג זוגות שאחד מבני הזוג נשוי יותר מפעם אחת.

en: Show couples where only the female partner is dead.
he: הראה זוגות שבהם רק בת הזוג נפטרה.

en: Show couples where only the male partner is dead.
he: הראה זוגות שבהם רק בן הזוג נפטר.

en: Show couples who married more than 100 years ago.
he: הראה זוגות שהתחתנו לפני יותר מ-100 שנה.

en: Show couples who married within the last 100 years.
he: הראה זוגות שהתחתנו ב-100 שנים האחרונות.

en: Show couples with an unknown marriage date.
he: הראה זוגות שתאריך הנישואין שלהן אינו ידוע.

en: Show cousins
he: הראה בני דוד

en: Show date of last update
he: הצג תאריך העדכון האחרון

en: Show dead individuals
he: הראה אנשים שנפטרו

en: Show details
he: הצג פרטים

en: Show divorced couples.
he: הראה זוגות שהתגרשו.

en: Show images
he: הראה תמונות

en: Show inactive places
he: הראה מקומות לא פעילים

en: Show individuals born more than 100 years ago.
he: הראה אנשים שנולדו לפני יותר מ-100 שנה.

en: Show individuals born within the last 100 years.
he: הראה אנשים שנולדו ב-100 השנים האחרונות.

en: Show individuals who are alive or couples where both partners are alive.
he: הראה אנשים חיים או זוגות שבהם שני בני הזוג חיים.

en: Show individuals who are dead or couples where both partners are dead.
he: הראה אנשים שנפטרו או זוגות שבהם שני בני הזוג נפטרו.

en: Show individuals who died more than 100 years ago.
he: הראה אנשים שנפטרו לפני יותר מ-100 שנה.

en: Show individuals who died within the last 100 years.
he: הראה אנשים שנפטרו ב-100 השנים האחרונות.

en: Show list of family trees
he: הצג רשימה של עצי משפחה

en: Show living individuals
he: הצג אנשים חיים

en: Show names of private individuals
he: הצג שמות של אנשים פרטיים

en: Show notes
he: הצג הערות

en: Show occupations
he: הצג עיסוקים

en: Show only births, deaths, and marriages
he: הראה רק לידות, פטירות וחתונות

en: Show only events of living individuals
he: הצג רק אירועים של אנשים חיים

en: Show only females.
he: הראה רק נקבות.

en: Show only individuals for whom the gender is not known.
he: הראה רק אנשים שמינם בלתי ידוע.

en: Show only individuals, events, or all
he: הראה רק אנשים, אירועים, או הכל

en: Show only males.
he: הראה רק זכרים.

en: Show only the selected tags
he: הצג רק תגים נבחרים

en: Show parents
he: הראה הורים

en: Show pending changes
he: הראה שינויים שממתינים לאישור

en: Show photos
he: הראה תמונות

en: Show places in hierarchy
he: הראה מקומות בצורה היררכית

en: Show private relationships
he: הראה קרבה לאדם פרטי

en: Show related individuals/families
he: הראה אנשים קרובים/משפחות קרובות

en: Show research tasks that are assigned to other users
he: הצג משימות מחקר המוקצות למשתמשים אחרים

en: Show research tasks that are not assigned to any user
he: הצג משימות מחקר שאינן מוקצות למשתמשים אחרים

en: Show research tasks that have a date in the future
he: הצג משימות מחקר בעלות תאריך עתידי

en: Show residences
he: הצג מגורים

en: Show slide show controls
he: הצג בקרת מצגת שקופיות

en: Show sources
he: הצג מקורות

en: Show spouses
he: הצג בני זוג

en: Show statistics charts
he: הראה תרשימי סטטיסטיקות

en: Show the %1$s %2$s parts of a place name.
he: הצג את %2$s החלקים %1$s של שם המקום.

[ctx: Show the [first/last] [N] parts of a place name.]
en: first
he: הראשונים

[ctx: Show the [first/last] [N] parts of a place name.]
en: last
he: האחרונים

en: Show the date and time of update
he: הצג תאריך ושעת עדכון

en: Show the events of close relatives on the individual page
he: הראה אירועים של קרובים על הדף האישי

en: Show the family tree
he: הצג עץ המשפחה

en: Show the list of individuals
he: הצג את רשימת האנשים

en: Show the list of surnames
he: הצג את רשימת שמות המשפחה

en: Show the location of places and events using the Google Maps™ mapping service.
he: מיקום האירועים והמקומות בעזרת מיפוי מפות ™Google.

en: Show the user who made the change
he: הצג את המשתמש שעשה את השינוי

en: Show this block for which languages
he: באיזה שפות להראות את הבלוק הזה

en: Show thumbnail images in charts and family groups.
he: הראה תמונות ממוזערות בתרשימים וקבוצות משפחה.

en: Show to managers
he: הצג למנהלים

en: Show to members
he: הצג לחברים

en: Show to visitors
he: הצג למבקרים

en: Show “leaves” couples or individuals. These are individuals who are alive but have no children recorded in the database.
he: הראה זוגות או אנשי "עלים". מדובר באנשים שחיים אבל אין להם ילדים רשומים במאגר הנתונים.

en: Show “roots” couples or individuals. These individuals may also be called “patriarchs”. They are individuals who have no parents recorded in the database.
he: הראה זוגות או אנשי "שורשים" ניתן גם לכנות את האנשים הללו "פטריארכים". מדובר באנשים שהוריהם אינם במאגר הנתונים.

en: Showing %1$s to %2$s of %3$s
he: מציג %1$s עד %2$s מתוך %3$s

en: Sibling
he: אח או אחות

en: Siblings
he: אחים/אחיות

en: Sidebar
he: סרגל צדדי

en: Sidebars
he: סרגלים צדדיים

en: Sierra Leone
he: סיירה לאונה

en: Sign in
he: התחבר

en: Sign out
he: התנתק

en: Sign-in URL
he: URL של התחברות

en: Sign-in and registration
he: התחברות ורישום

en: Simple dates are assumed to be in the gregorian calendar. To specify a date in another calendar, add a keyword before the date. This keyword is optional if the month or year format make the date unambiguous.
he: מניחים שתאריכים פשוטים הם לפי לוח שנה גרגוריאני. כדי לציין שתאריך לפי לוח שנה אחר, הוסף מילת מפתח לפני התאריך. מילת המפתח היא אופציונלית אם מבנה החודש או השנה הופכים את התאריך לחד-משמעי.

en: Singapore
he: סינגפור

en: Sister
he: אחות

en: Site identification code
he: קוד זיהוי אתר

en: Site members can send each other messages. You can choose to how these messages are sent to you, or choose not receive them at all.
he: חברי האתר יכולים לשלוח אחד לשני הודעות. באפשרותך לבחור כיצד מסרים אלה נשלחים אליך, או לבחור שלא לקבל אותם בכלל.

en: Site verification code
he: קוד אימות אתר

en: Site verification codes do not work when webtrees is installed in a subfolder.
he: קודי אימות של האתר אינם עובדים כאשר webtrees מותקנת בתיקיית משנה.

en: Sitemaps
he: מפויי האתר

en: Sitemaps are a way for webmasters to tell search engines about the pages on a website that are available for crawling. All major search engines support sitemaps. For more information, see <a href="http://www.sitemaps.org/">www.sitemaps.org</a>.
he: מפות אתר מהוות דרך של מנהלי אתרים לספר למנועי חיפוש על הדפים באתר שזמינים לזחילה. כל מנועי החיפוש הגדולים תומכים במפות אתר. לקבלת מידע נוסף, ראה <a href="http://www.sitemaps.org/">www.sitemaps.org</a>.

en: Size of map (in pixels)
he: גודל המפה (בפיקסלים)

en: Skip to content
he: דלג לתוכן

en: Slave
he: עבד

en: Slide show
he: מצגת שקופיות

en: Slovakia
he: סלובקיה

en: Slovenia
he: סלובניה

en: Small systems (500 individuals): 16–32 MB, 10–20 seconds
he: מערכות קטנות (500 אנשים): 32-16 מגה-בית , 20-10 שניות

en: Snowflake, Arizona, United States
he: סנואופלייק, אריזונה, ארצות הברית

en: Social security number
he: מספר מזהה

en: Solomon Islands
he: איי שלמה

en: Somalia
he: סומליה

en: Some genealogy software creates GEDCOM files that contain media filenames with full paths. These paths will not exist on the web-server. To allow webtrees to find the file, the first part of the path must be removed.
he: חלק מתוכנות חקר שושלת יוחסין יוצרות קבצי GEDCOM המכילים קבצי מדיה עם נתיבים מלאים. נתיבים אלה לא יהיו קיימים בשרת האינטרנט. כדי לאפשר ל-webtrees למצוא את הקובץ, יש להסיר את החלק הראשון של השביל.

en: Some pages can display the number of times that they have been visited.
he: דפים מסוימים יכולים להציג את מספר הפעמים שביקרו בהם.

en: Some place names may be written with optional prefixes and suffixes. For example “Orange” versus “Orange County”. If the family tree contains the full place names, but the geographic database contains the short place names, then you should specify a list of the prefixes and suffixes to be disregarded. Multiple values should be separated with semicolons. For example “County;County of” or “Township;Twp;Twp.”.
he: שמות מקום ניתן לכתוב עם קידומות וסיומות אופציונליים. לדוגמה ”אורנג׳” לעומת ”אורנג׳ קאונטי”. אם עץ המשפחה מכיל שמות מקומות מלאים, אבל מסד הנתונים הגיאוגרפי מכיל שמות מקומות קצרים, אז אתה צריך לציין רשימה של קידומות וסיומות שאותם יש לבטל. יש להפריד ע״י נקודה-פסיק בין אפשרויות שונות. לדוגמה ”מחוז; מחוז של” או ”Township; Twp; Twp.”.

en: Some themes can display icons on the “Facts and events” tab.
he: עיצובים מסוימים יכולים להציג צלמיות בלשונית "עובדות ואירועים".

en: Son
he: בן

en: Son of %s
he: בן של %s

en: Sort order
he: סדר המיון

en: Sosa
he: סוסה (Sosa)

en: Sounds like
he: נשמע כמו

en: Source
he: מקור

en: Source citations can include fields to record the quality of the data (primary, secondary, etc.) and the date the event was recorded in the source. If you don’t use these fields, you can disable them when creating new source citations.
he: ציטוטים של מקור יכולים לכלול שדות אשר מגדירים את איכות הנתונים (ראשוני, משני, וכו׳) ואת התאריך שבו האירוע נרשם במקור. אם אתה לא משתמש בשדות האלה, ניתן לבטל אותם בעת יצירת מקורות של ציטוטים חדשים.

en: Source contains
he: מקור מכיל

en: Source type
he: סוג מקור

en: Sources
he: מקורות

en: Sources to the events
he: מקורות לעובדות

en: South Africa
he: דרום אפריקה

en: South America
he: דרום אמריקה

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
he: איי ג׳ורג׳יה הדרומית ואיי סנדוויץ׳ הדרומיים

en: South Sudan
he: דרום סודן

en: Spain
he: ספרד

en: Spokane, Washington, United States
he: ספוקיין, וושינגטון, ארצות הברית

en: Spouse
he: בן/בת זוג

en: Spouse census date
he: תאריך המפקד עם בן/בת זוג

en: Spouse census place
he: מקום המפקד עם בן/בת זוג

en: Spouse note
he: הערה על בן/בת זוג

en: Spouses
he: בני זוג

en: Spouses and children
he: בן/בת זוג והילדים

en: Sri Lanka
he: סרי לנקה

en: St. George, Utah, United States
he: סנט ג׳ורג׳, יוטה, ארצות הברית

en: St. Louis, Missouri, United States
he: סנט לואיס, מיזורי, ארצות הברית

en: St. Paul, Minnesota, United States
he: סיינט פול, מינסוטה, ארצות הברית

en: Standard
he: רגיל

en: Start IP address
he: כתובת IP התחלתית

en: Start at parents
he: התחל מההורים

en: Start slide show on page load
he: התחל מצגת שקופיות עם טעינת הדף

en: Start year
he: שנת התחלה

en: Starting range of change dates
he: תחילת התחום של תאריכי שינוי

en: State
he: מדינה

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Statistics chart
he: תרשים סטטיסטי

en: Status
he: סטטוס

en: Status change date
he: תאריך שינוי הסטטוס

en: Stillborn
he: נולד מת

en: Stillborn: exempt
he: נולד מת: פטור

en: Stockholm, Sweden
he: סטוקהולם, שבדיה

en: Stop
he: עצור

en: Store watermarked full size images on server
he: שמור תמונות בעלות סימני מים בגודל מלא על השרת

en: Store watermarked thumbnails on server
he: שמור תמונות ממוזערות בעלות סימני מים על השרת

en: Stories
he: סיפורים

en: Story
he: סיפור

en: Story title
he: כותרת סיפור

en: Subdivision
he: תת חלוקה

en: Subject
he: נושא

en: Submission
he: הגשה

en: Submitted but not yet cleared
he: הוגש אבל טרם אושר

en: Submitter
he: מגיש

en: Sudan
he: סודן

en: Suffixes
he: סיומות

en: Sun
he: א

en: Sunday
he: ראשון

en: Support and documentation can be found at %s.
he: תמיכה ותיעוד ניתן למצוא בכתובת %s.

en: Suriname
he: סורינאם

en: Surname
he: שם משפחה

en: Surname distribution chart
he: תרשים התפלגות שמות משפחה

en: Surname list style
he: סגנון רשימת שמות משפחה

en: Surname option
he: אופצית שם משפחה

en: Surname prefix
he: קידומת שם משפחה

en: Surname tradition
he: מסורת שם משפחה

[ctx: Surname tradition]
en: Icelandic
he: איסלנדית

[ctx: Surname tradition]
en: Lithuanian
he: ליטאית

[ctx: Surname tradition]
en: Polish
he: פולנית

[ctx: Surname tradition]
en: Portuguese
he: פורטוגזית

[ctx: Surname tradition]
en: Spanish
he: ספרדית

[ctx: Surname tradition]
en: none
he: אין

[ctx: Surname tradition]
en: paternal
he: לפי אב

en: Surnames are inflected to indicate an individual’s gender and marital status.
he: שמות משפחה מוטים כדי לציין את המגדר ומצבו המשפחתי של האדם.

en: Surnames are inflected to indicate an individual’s gender.
he: שמות משפחה מוטים כדי לציין את המגדר של האדם.

en: Suva, Fiji
he: סובה, פיג'׳י

en: Svalbard and Jan Mayen
he: איי סבאלברד ויאן מאיין

en: Swap individuals
he: החלף אנשים

en: Swaziland
he: סווזילנד

en: Sweden
he: שבדיה

en: Switzerland
he: שוויץ

en: Sydney, Australia
he: סידני, אוסטרליה

en: Synchronize family trees with GEDCOM files
he: לסנכרן עצי משפחה עם קבצי GEDCOM

en: Syria
he: סוריה

en: Tab
he: לשונית

en: Table prefix
he: קידומת שמות קבצי מאגר המידע

en: Tabs
he: לשוניות

en: Tag
he: תג

en: Taipei, Taiwan
he: טאיפיי, טאיוואן

en: Taiwan
he: טאיוואן

en: Tajikistan
he: טג׳יקיסטן

en: Tampico, Mexico
he: טאמפיקו, מקסיקו

en: Tanzania
he: טנזניה

en: Teal Top
he: ירקרק-כחול

en: Technical help contact
he: קשר לסיוע טכני

en: Tegucigalpa, Honduras
he: טגוסיגאלפה, הונדורס

en: Templates
he: תבניות

en: Temple
he: מקדש

en: Terrain
he: פיסית

en: Text
he: מלל

en: Thailand
he: תאילנד

en: The <b>name</b> field contains the individual’s full name, as they would have spelled it or as it was recorded. This is how it will be displayed on screen. It uses standard genealogy annotations to identify different parts of the name.
he: שדה <b>שם</b> מכיל את השם המלא של האדם, כפי שהיו מאייתים אותו או כפי שהוא נרשם. כך הוא יוצג על המסך. הוא משתמש בחוקי חקר שושלת יוחסין רגילים לזיהוי חלקים שונים של השם.

en: The <b>surname</b> field contains a name that is used for sorting and grouping. It can be different to the individual’s actual surname which is always taken from the <b>name</b> field. This field can be used to sort surnames with or without a prefix (Gogh / van Gogh) and to group spelling variations or inflections (Kowalski / Kowalska). If an individual needs to be listed under more than one surname, each name should be separated by a comma.
he: השדה <b>שם המשפחה</b> מכיל שם שמשמש במיון וקיבוץ. הוא יכול להיות שונה משם המשפחה האמתי של האדם שתמיד נלקח משדה <b>שם</b>. שדה זה יכול לשמש במיון שמות משפחה עם או בלי קידומת (גוך / ואן גוך) ובקיבוץ וריאציות כתיב או הטיות (קובלסקי / קובלסקה). אם אדם צריך להיות ברשימה ביותר משם משפחה אחד, השמות האלה צריכים להיות מופרדים בפסיקים.

en: The GEDCOM file “%s” has been imported.
he: הקובץ "GEDCOM "%s יובא.

en: The Hague, Netherlands
he: האג, הולנד

en: The PHP temporary folder is missing.
he: חסרה תיקייה זמנית של PHP.

en: The PhpGedView to webtrees wizard is an automated process to assist administrators make the move from a PhpGedView installation to a new webtrees one. It will transfer all PhpGedView GEDCOM and other database information directly to your new webtrees database. The following requirements are necessary:
he: אשף PhpGedView ל-webtrees הוא תהליך אוטומטי שמסייע למנהלי מערכת לבצע את המעבר מהתקנת PhpGedView אל התקנת webtrees חדשה. הוא יעביר את כל המידע של GEDCOM PhpGedView ומסדי נתונים אחרים ישירות למסד הנתונים החדש שלך של webtrees. הדרישות הבאות נחוצות:

en: The administrator at the webtrees site %s has approved your application for an account. You may now sign in by accessing the following link: %s
he: מנהל באתר webtrees %s אישר את בקשתך לחשבון משתמש. כעת אתה יכול להתחבר באמצעות הקישור הבא: %s

en: The administrator has been informed. As soon as they give you permission to sign in, you can sign in with your username and password.
he: הודעה נשלחה למנהל המערכת. תוכל להתחבר עם קוד המשתמש והסיסמה שלך לאחר שמנהל המערכת ייתן את אישורו.

en: The changes to “%s” have been accepted.
he: השינויים ל-"%s" התקבלו.

en: The changes to “%s” have been rejected.
he: השינויים ל-"%s" נדחו.

en: The clippings cart allows you to take extracts from this family tree and download them as a GEDCOM file.
he: עגלת גזירי העץ מאפשרת לקיחת קטעים ("גזירות") מעץ משפחה זה והורדתם כקובץ GEDCOM.

en: The database reported the following error message:
he: מאגר הנתונים דיווח הודעות שגיאה הבאות:

en: The date and time of the last update
he: התאריך והשעה של העדכון האחרון

en: The details of this family are private.
he: הפרטים של המשפחה הזו הם אישיים.

en: The details of this individual are private.
he: הפרטים של האדם הזה הם אישיים.

en: The family tree has been exported to %s.
he: עץ המשפחה יוצא ל-%s.

en: The family tree “%s” already exists.
he: עץ המשפחה "%s" קיים כבר.

en: The family tree “%s” has been created.
he: עץ המשפחהן "%s" נוצר.

en: The family tree “%s” has been deleted.
he: עץ המשפחה "%s" נמחק.

en: The family tree “%s” will be shown to visitors when they first arrive at this website.
he: עץ המשפחה "%s" יוצג למבקרים כאשר הם מגיעים לאתר זה.

en: The family trees have been merged successfully.
he: עצי המשפחה מוזגו בהצלחה.

en: The family “%s” has been deleted because it only has one member.
he: המשפחה "%s" נמחקה, מכיוון שהיא כוללת רק בן משפחה אחד.

en: The file %s already exists. Use another filename.
he: קובץ %s כבר קיים. השתמש בשם קובץ אחר.

en: The file %s could not be created.
he: לא היתה אפשרות ליצור את הקובץ %s.

en: The file %s could not be deleted.
he: לא ניתן למחוק את הקובץ %s.

en: The file %s could not be updated.
he: לא היתה אפשרות לעדכן את הקובץ %s.

en: The file %s has been created.
he: קובץ %s נוצר.

en: The file %s has been deleted.
he: הקובץ %s נמחק.

en: The file %s has been uploaded.
he: הקובץ %s הועלה.

en: The file was only partially uploaded. Please try again.
he: הקובץ עלה חלקית, נסה שנית.

en: The file “%s” does not exist.
he: הקובץ "%s" אינו קיים.

en: The folder %s could not be deleted.
he: לא ניתן למחוק את התיקייה %s.

en: The folder %s does not exist, and it could not be created.
he: תיקייה %s אינה קיימת, ולא ניתן ליצור אותה.

en: The folder %s has been created.
he: תיקייה %s נוצרה.

en: The folder %s has been deleted.
he: התיקייה %s נמחקה.

en: The folder can be specified in full (e.g. /home/user_name/webtrees_data/) or relative to the installation folder (e.g. ../../webtrees_data/).
he: ניתן להגדיר את התיקייה במלואה (למשל /home/user_name/webtrees_data/) או ביחס לתיקית ההתקנה (למשל <span dir="ltr">../../webtrees_data/</span>).

en: The following facts and events were found in both records.
he: העובדות והאירועים הבאים נמצאו בשתי הרשומות.

en: The following facts and events were only found in the record of %s.
he: העובדות והאירועים הבאים נמצאו ברשומה של %s.

en: The following list shows typical requirements.
he: הרשימה שלהלן מציגה דרישות טיפוסיות.

en: The following places have been changed:
he: המקומות הבאים שונו:

en: The following places would be changed:
he: המקומות הבאים ישונו:

en: The following rules are used to decide whether a visitor is a human being (allow full access), a search-engine robot (allow restricted access) or an unwanted crawler (deny all access).
he: הכללים הבאים משמשים בהחלטה אם המבקר הוא בן אדם (אפשר גישה מלאה), רובוט של מנוע חיפוש (אפשר גישה מוגבלת) או סורק לא רצוי (מנע כל גישה).

en: The help text has not been written for this item.
he: עזרה לא נכתבה עבור ישות זו.

en: The individual to be contacted about technical questions or errors encountered on your website.
he: האדם הטכני אליו יש להתקשר בדבר שאלות או טעויות שנתקלו בהן באתר שלך.

en: The individual to contact about the genealogy data on this website.
he: איש קשר של נתוני חקר שושלת יוחסין באתר זה.

en: The link from “%1$s” to “%2$s” has been deleted.
he: הקישור מ-"%1$s" ל-"%2$s" נמחק.

en: The link from “%1$s” to “%2$s” has been updated.
he: הקישור מ-"%1$s" ל-"%2$s" עודכן.

en: The media file %1$s could not be renamed to %2$s.
he: לא ניתן לשנות את שמו של קובץ המדיה %1$s ל-%2$s.

en: The media file %1$s has been renamed to %2$s.
he: קובץ מדיה %1$s שונה בהצלחה ל-%2$s.

en: The media file %s does not exist.
he: קובץ המדיה <span dir="ltr">%s</span> אינו קיים.

en: The media file was not found in this family tree.
he: קובץ המדיה לא נימצא בעץ המשפחה הזה.

en: The media file you are uploading can be, and probably should be, named differently on the server than it is on your local computer. This is so because often the local filename has meaning to you but is much less meaningful to others visiting this website. Consider also the possibility that you and someone else both try to upload different files called “granny.jpg“.<br><br>In this field, you specify the new name of the file you are uploading. The name you enter here will also be used to name the thumbnail, which can be uploaded separately or generated automatically. You do not need to enter the filename extension (jpg, gif, pdf, doc, etc.)<br><br>Leave this field blank to keep the original name of the file you have uploaded from your local computer.
he: ניתן, וכנראה רצוי, ששם הקובץ שאותו אתה מעלה יהיה בעל שם שונה על השרת מאשר על המחשב המקומי שלך. הסיבה היא שלשם המקומי יש משמעות לך אבל הוא הרבה פחות משמעותי לאחרים שמבקרים באתר. יש גם לקחת בחשבון את האפשרות שאתה ומישהו אחר מנסים להעלות קבצים שונים הנקראים ”granny.jpg”.<br><br>בשדה זה תציין את השם החדש של הקובץ שאתה מעלה. השם שאתה מכניס כאן ישמש גם כשם של הקובץ המזערי, שאותו ניתן להעלות בנפרד או ליצור בצורה אוטומטית. אין צורך למלא את סיומת שם הקובץ (jpg, gif, pdf, doc, וכו׳.)<br><br>השאר שדה זה ריק כדי לשמור על השם המקורי של הקובץ שלך שאותו אתה מעלה מהמחשב המקומי שלך.

en: The memory and CPU time requirements depend on the number of individuals in your family tree.
he: דרישות ה-CPU והזיכרון תלויות במספר האנשים הנמצאים בעץ המשפחה שלך.

en: The message was not sent.
he: ההודעה לא נשלחה.

en: The message was successfully sent to %s.
he: ההודעה נשלחה בהצלחה ל-%s.

en: The module “%s” has been disabled.
he: המודול "%s" אינו זמין.

en: The module “%s” has been enabled.
he: המודול "%s" זמין.

en: The most common family facts and events are listed separately, so that they can be added more easily.
he: העובדות המשפחתיות הנפוצות ביותר רשומות בנפרד, כך שניתן יהיה להוסיפן בקלות רבה יותר.

en: The most common individual facts and events are listed separately, so that they can be added more easily.
he: העובדות והאירועים אישיים הנפוצות ביותר מפורטות בנפרד, כך שניתן יהיה להוסיפם בקלות רבה יותר.

en: The most common repository facts are listed separately, so that they can be added more easily.
he: העובדות של המאגרים הנפוצות ביותר מפורטות בנפרד, כך שניתן יהיה להוסיפם בקלות רבה יותר.

en: The most common source facts are listed separately, so that they can be added more easily.
he: העובדות של המקורות הנפוצות ביותר מפורטות בנפרד, כך שניתן יהיה להוסיפן בקלות רבה יותר.

en: The new files are currently located in the folder %s.
he: הקבצים החדשים ממוקמים כיום התיקייה %s.

en: The new user will be asked to confirm their email address before the account is created.
he: המשתמש החדש יתבקש לאשר את כתובת הדוא״ל שלו לפני שהחשבון נוצר.

en: The number of occurrences of the specified name will be shown on the map. If you leave this field empty, the most common surname will be used.
he: על המפה מציגים מספר מופעים של השם המצויין. אם תשאיר שדה זה ריק, משתמשים באנשים עם השמות השכיחים ביותר.

en: The password needs to be at least six characters long.
he: אורך הסיסמה לפחות 6 תווים.

en: The password required for authentication with the SMTP server.
he: הסיסמה הנדרשת לאימות עם שרת SMTP.

en: The passwords do not match.
he: הסיסמאות אינן מתאימות.

en: The preferences for all family trees have been updated.
he: ההעדפות לכל עצי המשפחה עודכנו.

en: The preferences for new family trees have been updated.
he: ההעדפות לעצי משפחה חדשים עודכנו.

en: The preferences for the chart “%s” have been updated.
he: ההעדפות של התרשים ”%s” עודכנו.

en: The preferences for the family tree “%s” have been updated.
he: ההעדפות של עץ המשפחה "%s" עודכנו.

en: The preferences for the module “%s” have been deleted.
he: ההעדפות למודול "%s" נמחקו.

en: The preferences for the module “%s” have been updated.
he: ההעדפות של מודול "%s" עודכנו.

en: The prefix is optional, but recommended. By giving the table names a unique prefix you can let several different applications share the same database. “wt_” is suggested, but can be anything you want.
he: הקידומת היא אופציונלית, אך מומלצת. על ידי מתן קידומת ייחודית לשמות הטבלאות תוכל לאפשר ליישומים שונים לחלוק את אותו מאגר המידע. מומלץ להשתמש ב-”_wt”, אך ניתן להשתמש בכל קידומת שהיא.

en: The record %1$s has been renamed to %2$s.
he: הרשומה%1$s שונתה ל-%2$s.

en: The record has been copied to the clipboard.
he: הרשומה הועתקה ללוח הגזירים.

en: The records “%1$s” and “%2$s” have been merged.
he: רשומות "%1$s" ו-"%2$s" מוזגו.

en: The regular expression appears to contain an error. It can’t be used.
he: נראה שבביטוי הרגיל יש שגיאה. לא ניתן להשתמש בו.

en: The server configuration is OK.
he: תצורת השרת תקינה.

en: The server’s time limit has been reached.
he: הגעת למגבלת הזמן של השרת.

en: The size of the family tree, earliest and latest events, common names, etc.
he: גודל עץ המשפחה, אירועים מוקדמים ומאוחרים, שמות שכיחים, וכו׳.

en: The surname is enclosed by slashes: <%s>John Paul /Smith/<%s>
he: שם המשפחה מוקף בלוכסנים: <%s>יוחנן פאולוס /סמית/<%s>

en: The theme menu will only be shown if the website preferences allow users to select their own theme.
he: תפריט עיצוב יוצג רק אם העדפות האתר מאפשרות למשתמשים לבחור עיצוב משלהם.

en: The thumbnail file %1$s could not be renamed to %2$s.
he: לא ניתן לשנות השם של קובץ המזערי %1$s ל-%2$s.

en: The thumbnail file %1$s has been renamed to %2$s.
he: השם של קובץ המזערי %1$s שונה בהצלחה ל-%2$s.

en: The thumbnail file %s does not exist.
he: תמונה ממוזערת <span dir="ltr">%s</span> אינה קיימת.

en: The time in seconds that a webtrees session remains active before requiring a new sign-in. The default is 7200, which is 2 hours.
he: הזמן בשניות שמושב webtrees נשאר פעיל לפני שנדרש להתחבר שנית. ברירת המחדל היא 7200, שהם 2 שעות.

en: The time zone is required for date calculations, such as knowing today’s date.
he: אזור הזמן נדרש לביצוע חישובי תאריך, כגון לדעת את התאריך של היום.

en: The two family trees have %1$s record which uses the same “XREF”. | The two family trees have %1$s records which use the same “XREF”.
he[0]: בשני עצי המשפחה יש רשומה אחת המשתמשת באותו "XREF".
he[1]: בשני עצי המשפחה יש %1$s רשומות המשתמשות באותו "XREF".

en: The upgrade is complete.
he: השדרוג הושלם.

en: The uploaded file exceeds the allowed size.
he: קובץ ההעלאה גדול מהמותר.

en: The user %s has been deleted.
he: משתמש %s נמחק.

en: The user has been sent an email with the information necessary to confirm the access request.
he: למשתמש נשלח דואר אלקטרוני עם הנתונים הדרושים לאישור בקשת הגישה.

en: The username or password is incorrect.
he: שם המשתמש או הסיסמא שגוי.

en: The username required for authentication with the SMTP server.
he: שם המשתמש הנדרש לאימות עם שרת SMTP.

en: The value to place in the “meta description” tag in the HTML page header. Leave this field empty to use the name of the family tree.
he: הערך בתג "מטה (META) של התיאור" בכותרת הדף ה-HTML. השאר שדה זה ריק כדי להשתמש בכותרת של עץ המשפחה.

en: The version of %s is too new.
he: הגירסה של %s חדשה מידי.

en: The version of %s is too old.
he: הגירסה של %s ישנה מידי.

en: The website access rule has been created.
he: חוק גישה לאתר נוצר.

en: The website access rule has been deleted.
he: חוק גישה לאתר נמחק.

en: The website access rule has been updated.
he: חוק גישה לאתר עודכן.

en: The website preferences have been updated.
he: העדפות האתר עודכנו.

en: The website www.geonames.org provides a large database of place names. This can be searched when entering new places. To use this feature, you must register for a free account at www.geonames.org and provide the username.
he: האתר www.geonames.org מספק מאגר גדול של שמות מקומות. ניתן לחפש אותו כאשר מכניסים מקומות חדשים. כדי להשתמש בתכונה זו, עליך להירשם בחינם לקבלת חשבון ב-www.geonames.org ולספק את שם המשתמש.

en: The webtrees developers would be very interested to learn about this error. If you contact them, they will help you resolve the problem.
he: מפתחי webtrees יהיו מאוד מעונינים ללמוד על שגיאה זו. אם תפנה אליהם, הם יעזרו לך לפתור את הבעיה.

en: The “%” character is a wildcard, and will match zero or more other characters.
he: התו ”%” הוא ג׳וקר ויתאים לאפס או יותר תווים אחרים.

en: Theme
he: עיצוב

en: Theme change
he: שינוי עיצוב

en: Theme menu
he: תפריט עיצוב

en: Themes
he: עיצובים

en: Themes can be selected at three levels: user, family tree, and website. User preferences take priority over family tree preferences, which in turn take priority over the website preferences. Selecting “default theme” at one level will use the theme at the next level.
he: ניתן לבחור עיצובים בשלוש רמות: משתמש, עץ משפחה ואתר אינטרנט. העדפות משתמש מקבלות עדיפות על פני העדפות עץ משפחה, אשר מקבלות עדיפות על פני העדפות האתר. בחירת "עיצוב ברירת מחדל" ברמה אחת תשתמש כעיצוב ברמה הבאה.

en: There are no facts for this individual.
he: לאדם זה אין עובדות.

en: There are no media objects for this individual.
he: לאדם זה אין מדיה.

en: There are no notes for this individual.
he: לאדם זה אין הערות.

en: There are no pending changes.
he: אין שינויים ממתינים.

en: There are no research tasks in this family tree.
he: אין משימות מחקר בעץ המשפחה הזה.

en: There are no source citations for this individual.
he: לאדם זה אין ציטוטים של מקורות.

en: There are pending changes for you to moderate.
he: ישנם שינויים שממתינים לאישורך.

en: There have been no changes within the last %s day. | There have been no changes within the last %s days.
he[0]: לא היו שינויים במשך היממה האחרונה.
he[1]: לא היו שינויים במשך %s הימים האחרונים.

en: There is no account with the username or email “%s”.
he: אין חשבון עם שם המשתמש או דוא״ל "%s".

en: There was an error uploading your file.
he: התגלתה שגיאה בהעלאת הקובץ שלך.

en: These groups of individuals are not related to %s.
he: האנשים בקבוצות הללו אינם קרובים של %s.

en: These pages provide access to all the preferences and management tools for this webtrees site.
he: דפים אלו מספקים גישה לכל העדפות התצורה וכלי הניהול עבור אתר webtrees זה.

en: This GEDCOM file is encoded using %1$s. Assume this to mean %2$s.
he: ה-GEDCOM הזה מוצפן ע״י %1$s. מניח שהכוונה %2$s.

en: This account has not been approved. Please wait for an administrator to approve it.
he: חשבון זה לא אושר. אנא המתן שמנהל יאשר אותו.

en: This account has not been verified. Please check your email for a verification message.
he: חשבון זה לא אומת. בדוק את הדוא״ל שלך להודעת אימות.

en: This block will show editors a list of records with pending changes that need to be reviewed by a moderator. It also generates daily emails to moderators whenever pending changes exist.
he: בלוק זה מציג לעורכים רשימה של רשומות שינויים הממתינים לאישור שאותם מנהל צריך לאשר. הוא גם יוצר מיילים יומיים למנהלים אם קיימים שינויים שממתינים לאישור.

en: This database and table-prefix appear to be used by another application. If you have an existing PhpGedView system, you should create a new webtrees system. You can import your PhpGedView data and settings later.
he: מאגר מידע זה וקידומת קידומת שמות קבצי מאגר המידע נמצאים בשימוש של יישום אחר. אם יש לך מערכת קיימת PhpGedView, אתה צריך ליצור מערכת webtrees חדשה. באפשרותך לייבא את נתוני PhpGedView ואת ההגדרות לאחר מכן.

en: This database is only running MySQL version %s. You cannot install webtrees here.
he: באתר זה פועלת רק גירסה %s של MySQL. אינך יכול להתקין כאן webtrees.

en: This email address will be used to send password reminders, website notifications, and messages from other family members who are registered on the website.
he: כתובת דוא״ל הזו תהיה בשימוש כאשר שולחים לך תזכורת סיסמא, הודעות האתר והודעות מבני משפחה אחרים הרשומים באתר.

en: This entry is ignored if you have entered a URL into the filename field.
he: מתעלמים מכניסה זו אם הוכנס URL בשדה שם הקובץ.

en: This family does not exist or you do not have permission to view it.
he: המשפחה אינה קיימת או שאין לך הרשאה לצפות בה.

en: This family has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
he: המשפחה נמחקה. מנהל צריך לסקור את המחיקה.

en: This family has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
he: המשפחה הזו נמחקה. %1$s או %2$s אותה אחרי בדיקה.

en: This family has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
he: המשפחה עברה עריכה. מנהל צריך לבדוק את השינויים.

en: This family has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
he: המשפחה הזו עודכנה. סקור את השינויים ואח״כ %1$s או %2$s אותם.

en: This family remained childless
he: המשפחה רשומה ללא ילדים

en: This family tree has %s record which uses the same “XREF” as another family tree. | This family tree has %s records which use the same “XREF” as another family tree.
he[0]: בעץ משפחה זה יש רשומה אחת המשתמשת באותו "XREF" כמו עץ משפחה אחר.
he[1]: בעץ משפחה זה יש %s רשומות המשתמשות באותו "XREF" כמו עץ משפחה אחר.

en: This family tree has no images to display.
he: לעץ משפחה זה אין תמונות להצגה.

en: This family tree was last updated on #gedcomUpdated#. There are #totalSurnames# surnames in this family tree. The earliest recorded event is the #firstEventType# of #firstEventName# in #firstEventYear#. The most recent event is the #lastEventType# of #lastEventName# in #lastEventYear#.<br><br>If you have any comments or feedback please contact #contactWebmaster#.
he: קובץ עץ משפחה עודכן לאחרונה ב-#gedcomUpdated#. עץ משפחה זה כולל #totalSurnames# שמות משפחה. האירוע המוקדם ביותר הוא #firstEventType# של #firstEventName# ב-#firstEventYear#. האירוע האחרון הוא #lastEventType# של #lastEventName# ב-#lastEventYear#.<br><br>אם יש לך הערות או תגובות, התקשר בבקשה עם #contactWebmaster#.

en: This family tree was last updated on %s.
he: עץ המשפחה הזה עודכן לאחרונה ב-%s.

en: This file is linked to another family tree on this server. It cannot be deleted, moved, or renamed until these links have been removed.
he: הקובץ מקושר לעץ משפחה אחר על השרת. לא ניתן למחוק, להעביר או לשנות את שמו עד שהקשרים יוסרו.

en: This folder will be used by webtrees to store media files, GEDCOM files, temporary files, etc. These files may contain private data, and should not be made available over the internet.
he: תיקייה זו תשמש את webtrees לאחסון קובצי מדיה, קבצי GEDCOM, קבצים זמניים, וכו׳. קבצים אלה עשויים להכיל מידע פרטי, ואינם צריכים להיות זמינים באינטרנט.

en: This folder will be used to store the media files for this family tree.
he: התיקייה הזו תשמש לאחסון קבצי מדיה של עץ המשפחה הזה.

en: This form has expired. Try again.
he: תוקפו של טופס זה פג. נסה שוב.

en: This individual does not exist or you do not have permission to view it.
he: האדם אינו קיים או שאין לך הרשאה לצפות בו.

en: This individual has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
he: האדם נמחק. מנהל צריך לבדוק את המחיקה.

en: This individual has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
he: האדם הזה נמחק. %1$s או %2$s את המחיקה אחרי בדיקה.

en: This individual has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
he: האדם עבר עריכה. מנהל צריך לסקור את השינויים.

en: This individual has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
he: האדם הזה עודכן. סקור את השינויים ואח״כ %1$s או %2$s אותם.

en: This individual will be selected by default when viewing charts and reports.
he: האדם הזה יבחר כברירת מחדל בעת הצגת תרשימים ודוחות.

en: This information is private and cannot be shown.
he: הנתונים הם פרטיים ולא ניתן להראות אותם.

en: This input box lets you change that year of the calendar. Type a year into the box and press <b>Enter</b> to change the calendar to that year.<br><br><b>Advanced features</b> for <b>View the year</b><dl><dt><b>More than one year</b></dt><dd>You can search for dates in a range of years.<br><br>Year ranges are <u>inclusive</u>. This means that the date range extends from 1 January of the first year of the range to 31 December of the last year mentioned. Here are a few examples of year ranges:<br><br><b>1992-5</b> for all events from 1992 to 1995.<br><b>1972-89</b> for all events from 1972 to 1989.<br><b>1610-759</b> for all events from 1610 to 1759.<br><b>1880-1905</b> for all events from 1880 to 1905.<br><b>880-1105</b> for all events from 880 to 1105.<br><br>To see all the events in a given decade or century, you can use <b>?</b> in place of the final digits. For example, <b>197?</b> for all events from 1970 to 1979 or <b>16??</b> for all events from 1600 to 1699.<br><br>Selecting a range of years will change the calendar to the year view.</dd></dl>
he: תיבת הכניסה הזו מאפשרת לשנות את השנה של לוח השנה. הקלד שנה בתיבה ולחץ <b>הכנס</b> כדי לשנות את לוח השנה לשנה הזו.<br><br><b>מאפיינים מתקדמים</b> עבור <b>הצג שנה</b><dl><dt><b>יותר משנה אחת</b></dt><dd>תוכל לחפש תאריכים בתחום של שנים.<br><br>תחומי השנה הם <u>כוללים</u>. משמעות הדבר שתחום התאריך הוא מ-1 בינואר של השנה הראשונה עד ל-31 בדצמבר בשנה האחרונה המוזכרת. מובאות כאן מספר דוגמאות לתחום השנים:<br><br><b>1992-5</b> עבור כל האירועים מ-1992 עד 1995.<br><b>1972-89</b> עבור כל האירועים מ-1972 עד 1989.<br><b>1610-759</b> עבור כל האירועים מ-1610 עד 1759.<br><b>1880-1905</b> עבור כל האירועים מ-1880 עד 1905.<br><b>880-1105</b> עבור כל האירועים מ-880 עד 1105.<br><br>כדי לראות את כל האירועים של העשור או מאה, ניתן להשתמש ב-<b>?</b> במקום הספרות האחרונות. לדוגמא,<b><span dir="ltr">197?</span></b> לכל האירועים מ-1970 עד 1979 או <b><span dir="ltr">16??</span></b> לכל האירועים מ-1600 עד 1699.<br><br>בחירת תחום שנים ישנה את לוח השנה למצגת של שנה.</dd></dl>

en: This is a comma separated list of GEDCOM fact tags that will be shown on the add/edit name form. If you use non-Latin alphabets such as Hebrew, Greek, Cyrillic, or Arabic, you may want to add tags such as _HEB, ROMN, FONE, etc. to allow you to store names in several different alphabets.
he: זוהי רשימה מופרדת בפסיקים של תגי עובדת GEDCOM שיוצגו על טופס הוספה/עריכה של שם. אם אתה משתמש באותיות שאינן לטיניות, כגון עברית, יוונית, קירילית או ערבית, ייתכן שתרצה להוסיף תגים כגון FONE, _HEB, ROMN, וכו׳, כדי לאפשר אחסון שמות בכמה סוגי אותיות שונות.

en: This is a comma separated list of GEDCOM fact tags that will be shown when adding a new family. For example, if MARR is in the list, then fields for marriage date and marriage place will be shown on the form.
he: זוהי רשימה מופרדת בפסיקים של תגי עובדה של קובץ GEDCOM שיוצגו בעת הוספת משפחה חדשה. לדוגמה, אם MARR הוא ברשימה, שדות לתאריך ומקום נשואין יוצגו בטופס.

en: This is a comma separated list of GEDCOM fact tags that will be shown when adding a new individual. For example, if BIRT is in the list, fields for birth date and birth place will be shown on the form.
he: זוהי רשימה מופרדת בפסיקים של תגי עובדה של קובץ GEDCOM שיוצגו בעת הוספת אדם חדש. לדוגמה, אם BIRT הוא ברשימה, שדות לתאריך לידה ומקום לידה יוצגו בטופס.

en: This is a comma separated list of GEDCOM fact tags that will be shown when you add or edit place names. If you use non-Latin alphabets such as Hebrew, Greek, Cyrillic, or Arabic, you may want to add tags such as _HEB, ROMN, FONE, etc. to allow you to store place names in several different alphabets.
he: זוהי רשימה מופרדת בפסיקים של תגי עובדת GEDCOM שיוצגו על טופס הוספה/עריכה של שמות מקומות. אם אתה משתמש באותיות שאינן לטיניות, כגון עברית, יוונית, קירילית או ערבית, ייתכן שתרצה להוסיף תגים כגון HEB, ROMN, FONE_, וכו׳, כדי לאפשר אחסון שמות של מקומות בכמה סוגי אותיות שונות.

en: This is a link to your own record in the family tree. If this is the wrong individual, contact an administrator.
he: זהו קישור לרשומה שלך בעץ המשפחה. אם זה אדם לא נכון, צור קשר עם מנהל המערכת.

en: This is a summary of the <abbr title="The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints">LDS</abbr> ordinances for the individual. “B” indicates an LDS baptism. “E” indicates an LDS endowment. “S” indicates an LDS spouse sealing. “P” indicates an LDS child-to-parent sealing.
he: זהו סיכום של חוק המורמונים <abbr title="כנסיית ישו המשיח של קדושי אחרית ימים">LDS</abbr> של אדם.”B” מצביע על טבילת מורמונים.”E” מצביע על סמיכה של מיקדש המורמונים.”S” מצביע על חותמת מורמונים של בן/בת זוג.”P” מצביע על חותמת מורמונים של ילד אל הורה.

en: This is case sensitive.
he: יש להקפיד על אותיות גדולות וקטנות.

en: This is case sensitive. If a database with this name does not already exist webtrees will attempt to create one for you. Success will depend on permissions set for your web server, but you will be notified if this fails.
he: זה מקרה רגיש. אם מאגר מידע בעל שם זה לא קיים webtrees תנסה ליצור אחד בשבילך. ההצלחה תהיה תלויה בהרשאות אשר נקבעו על שרת האינטרנט שלך, אבל תקבל הודעה אם זה נכשל.

en: This is the initial value for the “show details” option on the charts.
he: זוהי ההגדרה הראשונית לאפשרות ”הצג פרטים” בתרשימים.

en: This is the latest version of webtrees. No upgrade is available.
he: זו הגירסה העדכנית ביותר של webtrees. אין שדרוג זמין.

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can add to families. You can modify this list by removing or adding fact names, even custom ones, as necessary. Fact names that appear in this list must not also appear in the “Unique family facts” list.
he: זוהי הרשימה של עובדות GEDCOM שהמשתמשים יכולים להוסיף למשפחות. אתה יכול לשנות רשימה זו על ידי הסרת או הוספת שמות עובדות לפי הצורך. שם עובדה שמופיע ברשימה זו לא יכול להופיע גם ברשימת "עובדות משפחתיות ייחודיות".

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can add to individuals. You can modify this list by removing or adding fact names, even custom ones, as necessary. Fact names that appear in this list must not also appear in the “Unique individual facts” list.
he: זוהי הרשימה של עובדות GEDCOM שהמשתמשים יכולים להוסיף לאנשים. אתה יכול לשנות רשימה זו על ידי הסרת או הוספת שמות עובדות לפי הצורך. שם עובדה שמופיע ברשימה זו לא יכול להופיע גם ברשימת "עובדות אישיות ייחודיות".

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can add to repositories. You can modify this list by removing or adding fact names, even custom ones, as necessary. Fact names that appear in this list must not also appear in the “Unique repository facts” list.
he: זוהי הרשימה של עובדות GEDCOM שהמשתמשים שלך יכולים להוסיף למאגרים. אתה יכול לשנות רשימה זו על ידי הסרה או הוספת שמות של עובדות, אפילו תגים מותאמים , לפי הצורך. עובדה ששמה מופיעה ברשימה זו לא יכולה להופיע גם ברשימת "עובדות מאגר יחודיות".

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can add to sources. You can modify this list by removing or adding fact names, even custom ones, as necessary. Fact names that appear in this list must not also appear in the “Unique source facts” list.
he: זוהי הרשימה של עובדות GEDCOM שהמשתמשים יכולים להוסיף למקורות. אתה יכול לשנות רשימה זו על ידי הסרת או הוספת שמות עובדות, אפילו עובדות מותאמות, לפי הצורך. שם עובדה שמופיע ברשימה זו לא יכול להופיע גם ברשימת "עובדות ייחודיות של מקורות".

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can only add once to families. For example, if MARR is in this list, users will not be able to add more than one MARR record to a family. Fact names that appear in this list must not also appear in the “All family facts” list.
he: זוהי הרשימה של עובדות GEDCOM שהמשתמשים יכולים להוסיף פעם אחת למשפחות. לדוגמה, אם MARR הוא ברשימה זו, המשתמשים לא יוכלו להוסיף יותר מרשומת MARR אחת למשפחה. שמות עובדה שמופיעים ברשימה זו לא יכולים להופיע גם ברשימה "כל העובדות המשפחתיות".

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can only add once to individuals. For example, if BIRT is in this list, users will not be able to add more than one BIRT record to an individual. Fact names that appear in this list must not also appear in the “All individual facts” list.
he: זוהי הרשימה של עובדות GEDCOM שהמשתמשים יכולים להוסיף פעם אחת לאדם. לדוגמה, אם BIRT הוא ברשימה זו, המשתמשים לא יוכלו להוסיף יותר מרשומת BIRT אחת לאדם. שמות עובדות שמופיעים ברשימה זו לא יכולים להופיע גם ברשימת "כל עובדות האישיות".

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can only add once to repositories. For example, if NAME is in this list, users will not be able to add more than one NAME record to a repository. Fact names that appear in this list must not also appear in the “All repository facts” list.
he: זוהי הרשימה של עובדות GEDCOM שהמשתמשים יכולים להוסיף פעם אחת למאגר. לדוגמה, אם NAME הוא ברשימה זו, המשתמשים לא יוכלו להוסיף יותר מרשומת NAME אחת למאגר. שמות עובדה שמופיעים ברשימה זו לא יכולים להופיע גם ברשימה "כל העובדות של מאגרים".

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can only add once to sources. For example, if TITL is in this list, users will not be able to add more than one TITL record to a source. Fact names that appear in this list must not also appear in the “All source facts” list.
he: זוהי הרשימה של עובדות GEDCOM שהמשתמשים יכולים להוסיף פעם אחת למקורות. לדוגמה, אם TITL הוא ברשימה זו, המשתמשים לא יוכלו להוסיף יותר מרשומת TITL אחת למקור. שמות עובדה שמופיעים ברשימה זו לא יכולים להופיע גם ברשימת "כל עובדות המקור".

en: This is the name of the SMTP server. “localhost” means that the mail service is running on the same computer as your web server.
he: זהו השם של שרת ה- SMTP. משמעות "localhost" היא שהדואר פועל על אותו מחשב כמו שרת האינטרנט שלך.

en: This is the width (in pixels) that the program will use when automatically generating thumbnails. The default value is 100.
he: זה הרוחב (בפיקסלים) שהתכנית תשתמש באופן אוטומטי בעת יצירת תמונה ממוזערת. הגדרת ברירת המחדל היא 100.

en: This is your real name, as you would like it displayed on screen.
he: השם האמיתי שלך, כפי שיוצג על המסך.

en: This may be a mistake in your data.
he: יתכן שזו טעות בנתוניך.

en: This may cause a problem for other applications.
he: יתכן שזה יגרום לבעיה לישומים אחרים.

en: This may cause a problem for webtrees.
he: יתכן שזה יגרום לבעיה ל- webtrees.

en: This media file does not exist.
he: קובץ מדיה זה אינו קיים.

en: This media file exists, but cannot be accessed.
he: קובץ מדיה זה קיים, אבל לא ניתן לגשת אליו.

en: This media file is broken and cannot be watermarked.
he: קובץ המדיה הזה פגום ואינו ניתן לסמן אותו בסימן מים.

en: This media object does not exist or you do not have permission to view it.
he: ישות המדיה אינה קיימת או שאין לך הרשאה לצפות בה.

en: This media object has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
he: ישות המדיה הזו נמחקה. מנהל צריך לסקור את המחיקה.

en: This media object has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
he: ישות המדיה הזו נמחקה. %1$s או %2$s אותה אחרי בדיקה.

en: This media object has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
he: על ישות המדיה הזו בוצעה עריכה. מנהל צריך לסקור את השינויים.

en: This media object has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
he: ישות המדיה הזו עודכנה. סקור את השינויים ואח״כ %1$s או %2$s אותן.

en: This media object is not linked to any other record.
he: ישות מדיה זו אינה מקושרת לשום רשומה אחרת.

en: This message was sent while viewing the following URL:
he: ההודעה הזו נשלחה בהצגת ה-URL הבא:

en: This message will be sent to %s
he: ההודעה תשלח ל-%s

en: This must be at least six characters long. It is case-sensitive.
he: חייבת להיות לפחות שישה תווים. יש להקפיד על אותיות גדולות וקטנות.

en: This name is used in the “From” field, when sending automatic emails from this server.
he: שם זה נמצא בשימוש בשדה "מאת", בשליחת הודעות דוא״ל אוטומטית מהשרת הזה.

en: This note does not exist or you do not have permission to view it.
he: ההערה אינה קיימת או שאין לך הרשאה לצפות בה.

en: This note has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
he: ההערה נמחקה. מנהל צריך לסקור את המחיקה.

en: This note has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
he: ההערה הזו נמחקה. %1$s או %2$s אותה אחרי בדיקה.

en: This note has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
he: ההערה עברה עריכה. מנהל צריך לסקור את השינויים.

en: This note has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
he: ההערה הזו עודכנה. סקור את השינויים ואח״כ %1$s או %2$s אותם.

en: This option controls whether or not to automatically display content of a <i>Note</i> record on the Individual page.
he: אפשרות זו קובעת אם להציג או לא להציג באופן אוטומטי תוכן של רשומת <i>הערה</i> בדף האישי.

en: This option controls whether or not to automatically display content of a <i>Source</i> record on the Individual page.
he: אפשרות זו קובעת אם להציג או לא להציג באופן אוטומטי תוכן של רשומת <i>מקור</i> בדף האישי.

en: This option controls whether or not to show age of father and mother next to child’s birthdate on charts.
he: אפשרות זו קובעת אם להראות את הגיל של אבא ואמא ליד תאריך הלידה של הילד בתרשימים.

en: This option controls whether or not to show estimated dates for birth and death instead of leaving blanks on individual lists and charts for individuals whose dates are not known.
he: אפשרות זו קובעת האם להציג תאריכים משוערים ללידה ומוות, במקום להשאיר ערכים ריקים ברשימות ותרשימים עבור אנשים שהתאריכים שלהם אינם ידועים.

en: This option controls whether or not to show the individual’s gender icon on charts.<br><br>Since the gender is also indicated by the color of the box, this option doesn’t conceal the gender. The option simply removes some duplicate information from the box.
he: אפשרות זו קובעת אם להציג את צלמית המגדר בתרשימים.<br><br>מכיוון שהמגדר מצויין גם לפי הצבע של התיבה, אפשרות זו אינה מסתירה את המגדר. האפשרות פשוט מסירה מידע משוכפל מהתיבה.

en: This option indicates whether the pedigree chart should be generated in landscape or portrait mode.
he: אפשרות זו מציינת אם יש ליצור את תרשים אילן היוחסין לאורך או לרוחב.

en: This option will make it easier for users to download images.
he: אפשרות זו תקל למשתמשים להוריד תמונות.

en: This option will retain family links in private records. This means that you will see empty “private” boxes on the pedigree chart and on other charts with private individuals.
he: אפשרות זו תשמור על קשרי משפחה ברשומות פרטיות. זה אומר תראה קופסאות ריקות "פרטיות" באילן היוחסין ובתרשימים אחרים עם אנשים פרטיים.

en: This option will show the names (but no other details) of private individuals. Individuals are private if they are still alive or if a privacy restriction has been added to their individual record. To hide a specific name, add a privacy restriction to that name record.
he: אפשרות זו תציג את השמות (אבל לא פרטים אחרים) של אנשים פרטיים. אנשים הם פרטיים, אם הם עדיין בחיים, או אם מגבלה לפרטיות נוספה לרשומה האישית שלהם. כדי להסתיר שם ספציפי, הוסף הגבלת פרטיות לרשומה של השם.

en: This page allows you to bypass the usual forms, and edit the underlying data directly. It is an advanced option, and you should not use it unless you understand the GEDCOM format. If you make a mistake here, it can be difficult to fix.
he: דף זה מאפשר לך לעקוף את הטפסים הרגילים, ולערוך את נתוני הבסיס ישירות. זוהי אפשרות מתקדמת, ומן הראוי שלא תשתמש בה אלא אם אתה מכיר היטב את פורמט ה-GEDCOM. אם תעשה כאן טעות, יכול להיות קשה לתקן אותה.

en: This page has been viewed %s time. | This page has been viewed %s times.
he[0]: הדף הזה נצפה פעם אחת.
he[1]: הדף הזה נצפה %s פעמים.

en: This place has no coordinates
he: למקום הזה אין קואורדינטות

en: This process allows the site’s owner to ensure that the new information follows the site’s standards and conventions, has proper source attributions, etc.
he: תהליך זה מאפשר לבעלים של האתר להבטיח כי המידע החדש עומד בסטנדרטים ומוסכמות של האתר וכולל ייחוס מקור נכון, וכו׳.

en: This record does not exist or you do not have permission to view it.
he: הרשומה אינה קיימת או שאין לך הרשאה לצפות בה.

en: This record has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
he: הרשומה נמחקה. מנהל צריך לסקור את המחיקה.

en: This record has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
he: הרשומה הזו נמחקה. %1$s או %2$s אותה אחרי בדיקה.

en: This record has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
he: הרשומה עברה עריכה. מנהל צריך לבדוק את השינויים.

en: This record has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
he: הרשומה הזו עודכנה. עליך %1$s או %2$s את העדכונים אחרי בדיקה.

en: This repository does not exist or you do not have permission to view it.
he: המאגר אינו קיים או שאין לך הרשאה לצפות בו.

en: This repository has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
he: המאגר נמחק. מנהל צריך לסקור את המחיקה.

en: This repository has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
he: המאגר הזה נמחק. %1$s או %2$s את המחיקה אחרי בדיקה.

en: This repository has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
he: המאגר עבר עריכה. מנהל צריך לסקור את השינויים.

en: This repository has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
he: המאגר הזה עודכן. סקור את השינויים ואח״כ %1$s או %2$s אותם.

en: This role has all the permissions of the editor role, plus permission to accept/reject changes made by other users.
he: תפקיד זה כולל את כל ההרשאות של תפקיד העורך, בתוספת אפשרות לקבל/לדחות שינויים שבוצעו על ידי משתמשים אחרים.

en: This role has all the permissions of the manager role in all family trees, plus permission to change the settings/configuration of the website, users, and modules.
he: תפקיד זה כולל את כל ההרשאות של תפקיד מנהלן בכל עצי המשפחה, בתוספת הרשאה לשנות את ההגדרות/התצורה של האתר, משתמשים ומודולים.

en: This role has all the permissions of the member role, plus permission to add/change/delete data. Any changes will need to be reviewed by a moderator, unless the user has the “automatically accept changes” option enabled.
he: לתפקיד זה יש כל ההרשאות של תפקיד חבר, בתוספת הרשאה להוסיף/לשנות/למחוק נתונים. כל שינוי צריך להיות מאושר על ידי מנהל, אלא אם המשתמש מוגדר עם אפשרות "לקבל באופן אוטומטי את השינויים".

en: This role has all the permissions of the moderator role, plus any additional access granted by the family tree configuration, plus permission to change the settings/configuration of a family tree.
he: תפקיד זה כולל את כל ההרשאות של תפקיד מנהל, בתוספת גישה כלשהיא שניתנה על ידי תצורת עץ המשפחה, ובתוספת הרשאה לשנות את הגדרות/תצורה של עץ המשפחה.

en: This role has all the permissions of the visitor role, plus any additional access granted by the family tree configuration.
he: תפקיד זה כולל את כל ההרשאות של תפקיד המבקר, בתוספת גישה נוספת שניתנת ע״י תצורת עץ המשפחה.

en: This server does not support secure downloads using HTTPS.
he: שרת זה אינו תומך בהורדה מאובטחת באמצעות HTTPS.

en: This server’s memory limit is %s MB and its CPU time limit is %s seconds.
he: מגבלת זיכרון של שרת זה היא %s מגה-בית, ומגבלת זמן ה-CPU היא %s שניות.

en: This should be a comma or space separated list of facts, in addition to birth and death, that you want to appear in chart boxes such as the pedigree chart. This list requires you to use fact tags as defined in the GEDCOM 5.5.1 standard. For example, if you wanted the occupation to show up in the box, you would add “OCCU” to this field.
he: זו צריכה להיות רשימה של עובדות המופרדת ברווח או בפסיק, בנוסף ללידה ולמוות, שאתה רוצה שתופיע בתיבות תרשים כגון תרשים אילן היוחסין. רשימה זו מחייבת אותך להשתמש בתגי עובדה כהגדרתו בתקן GEDCOM 5.5.1. לדוגמה, אם אתה רוצה שהמקצוע יופיע בתיבה, עליך להוסיף "OCCU" בשדה זה.

en: This source does not exist or you do not have permission to view it.
he: המקור אינו קיים או שאין לך הרשאה לצפות בו.

en: This source has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
he: המקור נמחק. מנהל צריך לסקור את המחיקה.

en: This source has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
he: המקור הזה נמחק. %1$s או %2$s את המחיקה אחרי בדיקה.

en: This source has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
he: המקור עבר עריכה. מנהל צריך לסקור את השינויים.

en: This source has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
he: המקור הזה עודכן. סקור את השינויים ואח״כ %1$s או %2$s אותם.

en: This text will be appended to each page title. It will be shown in the browser’s title bar, bookmarks, etc.
he: טקסט זה יצורף לכותרת של כל דף. הוא יוצג בשורת הכותרת של הדפדפן, סימניות, וכו׳.

en: This type of link is not allowed here.
he: סוג קשר כזה אסור כאן.

en: This user account does not have access to any tree.
he: לחשבון משתמש זה אין גישה לשום עץ.

en: This usually means that you need to change the folder permissions to 777.
he: בדרך כלל זה אומר שאתה צריך לשנות את הרשאות התיקייה ל-777.

en: This website is being upgraded. Try again in a few minutes.
he: אתר זה בתהליך שדרוג. נסה שוב בעוד כמה דקות.

en: This website is down for maintenance. You should <a href="index.php">try again</a> in a few minutes.
he: האתר מושבת לצורך תחזוקה. עליך <a href="index.php">לנסות שוב</a>בעוד כמה דקות.

en: This website is temporarily unavailable
he: אתר האינטרנט הזה אינו זמין באופן זמני

en: This website uses cookies to learn about visitor behaviour.
he: אתר זה משתמש בעוגיות כדי ללמוד על התנהגות מבקרים.

en: This will delete all the genealogy data from “%s” and replace it with data from a GEDCOM file.
he: פעולה זו תמחק את כל נתוני חקר שושלת יוחסין מ-"%s" ותחליף אותם עם נתונים מקובץ GEDCOM.

en: This will update the highest-level part or parts of the place name. For example, “Mexico” will match “Quintana Roo, Mexico”, but not “Santa Fe, New Mexico”.
he: זה יעדכן את החלק או החלקים הגבוהים ביותר של שם המקום. לדוגמא, "Mexico" יתאים ל-"Quintana Roo, Mexico", אבל לא ל-"Santa Fe, New Mexico".

en: Thu
he: ה

en: Thumbnail files must contain images.
he: תמונות ממוזערות חייבות להיות תמונות.

en: Thumbnail images
he: תמונות ממוזערות

en: Thumbnail to upload
he: תמונה ממוזערת שאותה יש להעלות

en: Thursday
he: חמישי

en: Tijuana, Mexico
he: טיחואנה, מקסיקו

en: Time
he: שעה

en: Time zone
he: אזור זמן

en: Timeline
he: ציר הזמן

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Timor-Leste
he: מזרח טימור

en: Title
he: כותרת

en: Title in Hebrew
he: כותרת בעברית

en: To
he: עד

en: To assist you in getting started with this block, we have created several standard templates. When you select one of these templates, the text area will contain a copy that you can then alter to suit your site’s requirements.
he: כדי לסייע לך להתחיל עם המסגרת הזו, יצרנו מספר תבניות סטנדרטיות. כאשר תבחר תבנית מסוימת, הבלוק יכלול העתק שאותו תוכל לשנות כך שיתאים לדרישות האתר שלך.

en: To complete the upgrade, you should install the files manually.
he: כדי להשלים את השדרוג, עליך להתקין באופן ידני את הקבצים.

en: To create new research tasks, you must first add “research task” to the list of facts and events in the family tree’s preferences.
he: כדי ליצור משימות מחקר חדשות, תחילה עליך להוסיף "משימת מחקר" לרשימה של עובדות ואירועים בהעדפות של עץ המשפחה.

en: To ensure compatibility with other genealogy applications, notes, text, and transcripts should be recorded in simple, unformatted text. However, formatting is often desirable to aid presentation, comprehension, etc.
he: כדי להבטיח תאימות עם יישומי חקר שושלת יוחסין אחרים, הערות, טקסט, תעתיקים צריכים לרשום במלל פשוט, לא מעוצב. עם זאת, לעיתים קרובות עיצוב רצוי, כדי לסייע להבנת המצגת, וכו׳.

en: To prevent visitors from accessing the website while you are in the middle of copying files, you can temporarily create a file %s on the server. If it contains a message, it will be displayed to visitors.
he: כדי למנוע ממבקרים כניסה לאתר בזמן שאתה באמצע העתקת קבצים, באפשרותך ליצור קובץ %s באופן זמני בשרת. אם הוא מכיל מסר, הוא יוצג למבקרים.

en: To protect this private data, webtrees uses an Apache configuration file (.htaccess) which blocks all access to this folder. If your web-server does not support .htaccess files, and you cannot restrict access to this folder, then you can select another folder, away from your web documents.
he: כדי להגן על המידע הפרטי הזה, webtrees משתמשת בקובץ תצורה של אפצ׳י (htaccess.) החוסם את כל הגישה לתיקייה זו. אם שרת האינטרנט שלך אינו תומך בקובצי htaccess., ואתה לא יכול להגביל את הגישה לתיקייה זו, אתה יכול לבחור תיקייה אחרת, הרחק ממסמכי האינטרנט שלך.

en: To reduce the size of the download, you can compress the data into a .ZIP file. You will need to uncompress the .ZIP file before you can use it.
he: כדי להקטין את נפח ההורדה, אתה יכול לדחוס את הנתונים לקובץ זיפ. עליך לבטל את הדחיסה של קובץ הזיפ לפני שתוכל להשתמש בו.

en: To set this text for other languages, you must switch to that language, and visit this page again.
he: כדי להגדיר את הטקסט הזה עבור שפה אחרת, עליך לעבור לשפה זו, ואחר כך לבקר שנית בדף זה.

en: To tell search engines that sitemaps are available, you can use the following links.
he: כדי להודיע למנועי חיפוש שמפות האתר זמינות, ניתן להשתמש בקישורים הבאים.

en: To tell search engines that sitemaps are available, you should add the following line to your robots.txt file.
he: כדי להודיע למנועי חיפוש שמפות האתר זמינות, עליך להוסיף את השורה הבאה לקובץ robots.txt.

en: To use a Google mail account, use the following settings: server=smtp.gmail.com, port=587, security=tls, username=xxxxx@gmail.com, password=[your gmail password]
he: כדי להשתמש בחשבון הדוא״ל של Google, השתמש בהגדרות הבאות: שרת = smtp.gmail.com, פורט=587, אבטחה=tls, שם משתמש=xxxxx@gmail.com, סיסמה=[סיסמת Gmail שלך]

en: Togo
he: טוגו

en: Tokelau
he: טוקלאו

en: Tokyo, Japan
he: טוקיו, יפן

en: Tombstone
he: מצבה

en: Tonga
he: טונגה

en: Top %s given name | Top %s given names
he[0]: השם הפרטי הנפוץ
he[1]: %s השמות הפרטיים הנפוצים

en: Top %s surname | Top %s surnames
he[0]: שם המשפחה הנפוץ
he[1]: %s שמות המשפחה הנפוצים

en: Top given name
he: השם הפרטי הנפוץ

en: Top given names
he: השמות הפרטיים הנפוצים

en: Top level
he: רמה עליונה

en: Top surname
he: שם המשפחה הנפוץ

en: Top surnames
he: שמות המשפחה הנפוצים

en: Toronto, Ontario, Canada
he: טורונטו, אונטריו, קנדה

en: Total
he: סה״כ

en: Total accepted changes:
he: סה״כ שינויים שהתקבלו:

en: Total births
he: סה״כ לידות

en: Total dead
he: סה״כ מתים

en: Total deaths
he: סה״כ פטירות

en: Total divorces
he: סה״כ גירושים

en: Total events
he: סה״כ אירועים

en: Total families
he: סה״כ משפחות

en: Total families: %s
he: סה״כ משפחות: %s

en: Total females
he: סה״כ נקבות

en: Total given names
he: סה״כ שמות פרטיים

en: Total individuals
he: סה״כ אנשים

en: Total individuals: %s
he: סה״כ אנשים: %s

en: Total living
he: סה״כ חיים

en: Total males
he: סה״כ זכרים

en: Total marriages
he: סה״כ נישואין

en: Total number of users
he: סה״כ משתמשים

en: Total pending changes:
he: סה״כ שינויים שממתינים לאישור:

en: Total places: %s
he: סה״כ מקומות: %s

en: Total sources: %s
he: סה״כ מקורות: %s

en: Total surnames
he: סה״כ שמות משפחה

en: Total users
he: סה״כ משתמשים

en: Tracking and analytics
he: מעקב וניתוח

en: Tracking and analytics are not added to the control panel.
he: מעקב וניתוח אינם מתווספים ללוח הבקרה.

en: Trailer
he: קדימון

en: Tridi
he: טרידי

en: Trinidad and Tobago
he: טרינידד וטובגו

en: Trujillo, Peru
he: טרוחיו, פרו

en: Tue
he: ג

en: Tuesday
he: שלישי

en: Tunisia
he: תוניס

en: Turkey
he: תורכיה

en: Turkmenistan
he: טורקמניסטן

en: Turks and Caicos Islands
he: איי טרקס וקאיקוס

en: Tuvalu
he: טובאלו

en: Tuxtla Gutierrez, Mexico
he: טוקסטלה גוטיארז, מקסיקו

en: Twin Falls, Idaho, United States
he: טווין פולס, אידהו, ארצות הברית

en: Type
he: סוג

en: Type of event
he: סוג אירוע

en: Type of fact
he: סוג עובדה

en: Type of place markers in the place hierarchy
he: סוג מראי מקומות בהיררכית המקומות

en: Type the password again.
he: הקלד שנית את הסיסמה.

en: Type your password again, to make sure you have typed it correctly.
he: הקלד את הסיסמה שנית, כדי לוודא שהקלדת אותה כראוי.

en: Types of error
he: סוגי שגיאות

en: URL
he: ‏URL

en: US Minor Outlying Islands
he: איים קטנים מרוחקים של ארה״ב

en: US Virgin Islands
he: איי הבתולה האמריקניים

en: UTC
he: זמן יקום מתואם

en: Uganda
he: אוגנדה

en: Ukraine
he: אוקראינה

en: Unable to connect using this username and password. Your server gave the following error.
he: אין אפשרות להתחבר באמצעות הגדרות אלה. השרת שלך נתן את השגיאה הבאה.

en: Unable to find record with ID
he: לא נמצאת רשומה עם קוד זיהוי

en: Uncleared: insufficient data
he: לא מאושר: נתונים לא מספיקים

en: Unique family facts
he: עובדות משפחתיות יחודיות

en: Unique identifier
he: מזהה ייחודי

en: Unique identifiers allow the same record to be found in different family trees and in different systems. They will be added whenever records are created or updated. If you do not want unique identifiers to be displayed, you can hide them using the privacy rules.
he: מזהים ייחודיים מאפשרים לאותו רשומה להימצא בעצי משפחה שונים ובמערכות שונות. הם יתווספו בכל פעם שרשומה נוצרת או מעודכנת. אם אינך רוצה שיוצגו מזהים ייחודיים, ניתן להסתיר אותם באמצעות חוקי פרטיות.

en: Unique individual facts
he: עובדות אישיות יחודיות

en: Unique repository facts
he: עובדות מאגר יחודיות

en: Unique source facts
he: עובדות יחודיות של מקורות

en: United Arab Emirates
he: איחוד האמירויות הערביות

en: United Kingdom
he: בריטניה

en: United States
he: ארצות הברית

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unlink the media object
he: התר קישור מדיה

en: Unrecognized GEDCOM code
he: קוד GEDCOM לא מוכר

en: Unused files
he: קבצים שאינם בשימוש

en: Unzip %s to a temporary folder…
he: פתח %s לתיקייה זמנית…

en: Upcoming events
he: אירועים קרובים

en: Update
he: עדכן

en: Update all
he: עדכן הכל

en: Update all the place names in a family tree
he: עדכן את כל שמות המקומות בעץ משפחה

en: Update place names
he: עדכון שמות מקומות

en: Upgrade anyway
he: שדרג בכל מקרה

en: Upgrade to webtrees %s.
he: שדרוג ל-webtrees %s.

en: Upgrade wizard
he: אשף שידרוג

en: Upload geographic data
he: העלאת נתונים גיאוגרפיים

en: Upload media files
he: העלה קבצי מדיה

en: Upload one or more media files from your local computer. Media files can be pictures, video, audio, or other formats.
he: העלה אחד או יותר קבצי מדיה מהמחשב המקומי שלך. קבצי מדיה יכולים להיות תמונות, וידאו, אודיו, או פורמטים אחרים.

en: Uruguay
he: אורוגוואי

en: Use Google Maps™ for the place hierarchy
he: השתמש במפות ™Google עבור היררכית המקומות

en: Use PHP mail to send messages
he: השתמש בדואר PHP לשלוח הודעות

en: Use SMTP to send messages
he: השתמש ב- SMTP לשלוח הודעות

en: Use a “?” to match a single character, use “*” to match zero or more characters.
he: השתמש ב-"?" כדי להתאים תו בודד, השתמש ב-"*" כדי להתאים אפס או יותר תוים.

en: Use at least %s character. | Use at least %s characters.
he[0]: השתמש לפחות בתו אחד.
he[1]: השתמש לפחות ב-%s תוים.

en: Use colors
he: השתמש בצבעים

en: Use compact layout
he: השתמש במבנה קומפקטי

en: Use full source citations
he: השתמש בציטוטים של מקורות מלאים

en: Use password
he: השתמש בסיסמה

en: Use sendmail to send messages
he: השתמש ב-sendmail למשלוח הודעות

en: Use silhouette images when no highlighted image for that individual has been specified. The images used are specific to the gender of the individual in question.
he: השתמש בתמונות צללית כאשר אין תמונה מודגשת עבור האדם. התמונות שמשתמשים בהן, הן אופיניות למגדר של האדם המדובר.

en: Use silhouettes
he: השתמש בצלליות

en: Use the GeoNames database for autocomplete on places
he: השתמש במאגר מידע GeoNames עבור השלמה אוטומטית של מקומות

en: Use this field to tell the site administrator why you are requesting an account and how you are related to the genealogy displayed on this site. You can also use this to enter any other comments you may have for the site administrator.
he: השתמש בשדה זה כדי להסביר למנהל האתר מדוע אתה מבקש חשבון משתמש ומה הקשר שלך לחקר שושלת יוחסין המוצג באתר זה. תוכל גם להוסיף כל הערה נוספת הנראית לך עבור מנהל המערכת.

en: Use this image for charts and on the individual’s page.
he: השתמש בצלמית זו לתרשימים ובעמוד האישי.

en: Use this value
he: השתמש בערך הזה

en: User
he: משתמש/ת

en: User administration
he: ניהול משתמשים

en: User didn’t verify within 7 days.
he: המשתמש לא אישר עצמו תוך 7 ימים.

en: User not verified by administrator.
he: המשתמש לא אושר ע״י המנהלן.

en: User preferences
he: העדפות משתמש

en: User verification
he: אמות משתמש

en: User-agent string
he: מחרוזת סוכן משתמש

en: Username
he: שם משתמש

en: Username or email address
he: שם משתמש או כתובת דוא״ל

en: Usernames are case-insensitive and ignore accented letters, so that “chloe”, “chloë”, and “Chloe” are considered to be the same.
he: בשם משתמש לא מתיחסים לאותיות לועזיות גדולות וקטנות, כך ש-"chloe", "chloë", ו-"Chloe" הן אותו דבר.

en: Users
he: משתמשים

en: Users who are signed in
he: משתמשים מחוברים

en: User’s account has been inactive too long:
he: המשתמש לא פעיל זמן רב מידי:

en: Using the pull down menu it is possible to select a country, of which a flag can be selected. If no flags are shown, then there are no flags defined for this country.
he: ע״י שימוש בתפריט הנפתח ניתן לבחור מדינה, שעבורה ניתן לבחור דגל. אם דגלים לא מוצגים, אז אין הגדרת דגלים למדינה הזאת.

en: Uzbekistan
he: אוזבקיסטן

en: Vancouver, British Columbia, Canada
he: ונקובר, קולומביה הבריטית, קנדה

en: Vanuatu
he: ונואטו

en: Various statistics charts.
he: תרשימים סטטיסטיים שונים.

en: Vatican City
he: קריית הוותיקן

en: Venezuela
he: ונצואלה

en: Veracruz, Mexico
he: ורקרוז, מקסיקו

en: Verification code
he: קוד האמות

en: Verified
he: אומת

en: Vernal, Utah, United States
he: ורנאל, יוטה, ארצות הברית

en: Version
he: גרסה

en: Video
he: וידאו

en: Vietnam
he: וייטנאם

en: View
he: צפה

en: View all records found in this place
he: התבונן בכל הרשומות הנמצאות במקום הזה

en: View the details
he: הצג פרטים

en: View the notes
he: הצג הערות

en: View this day
he: הצג יום זה

en: View this family
he: הצג משפחה זו

en: View this individual
he: הצג אדם זה

en: View this month
he: הצג חודש זה

en: View this source
he: הצג מקור זה

en: View this year
he: הצג שנה זו

en: Villa Hermosa, Mexico
he: וילה הרמוזה, מקסיקו

en: Visible online
he: גלוי כמחובר

en: Visible to other users when online
he: גלוי למשתמשים אחרים בהיותו מחובר

en: Visitor
he: אורח

en: Vital records
he: רשומות חיוניות

en: Wales
he: ווילס

en: Wallis and Futuna
he: איי ואליס ופוטונה

en: Ward
he: חניך

en: Washington, District of Columbia, United States
he: וושינגטון די סי, ארצות הברית

en: Watermarks
he: סימני מים

en: Watermarks are optional and normally shown just to visitors.
he: סימני מים הם אופציונליים ובדרך כלל מוצגים רק למבקרים.

en: Watermarks can be slow to generate for large images. Busy websites may prefer to generate them once and store the watermarked image on the server.
he: יצירת סימני מים יכולה להיות איטית לתמונות גדולות. אתרים עסוקים יכולים להעדיף לייצר אותם פעם אחת ולאחסן את התמונה עם סימני המים בשרת.

en: We will now send a confirmation email to the address <b>%s</b>. You must verify your account request by following instructions in the confirmation email. If you do not confirm your account request within seven days, your application will be rejected automatically. You will have to apply again.<br><br>After you have followed the instructions in the confirmation email, the administrator still has to approve your request before your account can be used.<br><br>To sign in to this website, you will need to know your username and password.
he: נשלח לך דואר של אישור לכתובת האלקטרונית <span dir="ltr"><b>%s</b></span>. עליך לאשר את בקשת החשבון שלך לפי ההוראות המופיעות בדואר של האישור. אם לא תאשר את בקשת החשבון תוך שבעה ימים, בקשתך תדחה באופן אוטומטי ואז יהיה עליך להירשם שנית.<br><br>אחרי שתנהג לפי ההוראות המופיעות בדואר של האישור, על מנהל המערכת עדיין לאשר את בקשתך לפני שיהיה ניתן להשתמש בחשבון שלך.<br><br>כדי להתחבר לאתר זה, עליך לדעת שם משתמש וסיסמה שלך.

en: Website
he: אתר

en: Website URL
he: כתובת אתר

en: Website access rules
he: חוקי הגישה לאתר

en: Website logs
he: יומני האתר

en: Website preferences
he: העדפות האתר

en: Wed
he: ד

en: Wednesday
he: רביעי

en: Weight
he: משקל

en: Welcome %s
he: ברוכים הבאים %s

en: Welcome text on sign-in page
he: הודעת ברוכים הבאים בעמוד ההתחברות

en: Welcome to this genealogy website
he: ברוכים הבאים לאתר הזה של חקר שושלת היוחסין

en: Western Sahara
he: סהרה המערבית

en: When a record is edited, the user and timestamp are recorded. Sometimes it is desirable to keep the existing “last change” information, for example when making minor corrections to someone else’s data. This option controls whether this feature is selected by default.
he: כאשר עוריכים רשומה, המשתמש וחותמת הזמן נרשמים. לפעמים רצוי לשמור את המידע "שינוי אחרון" הקיים, למשל בעת ביצוע תיקונים קלים לנתונים של מישהו אחר. אפשרות זו שולטת אם תכונה זו נבחרת כברירת מחדל.

en: When a user registers for an account, an email is sent to their email address with a verification link. When they follow this link, we know the email address is correct, and the “email verified” option is selected automatically.
he: כאשר משתמש נרשם לחשבון, הודעת דוא״ל תישלח אל כתובת הדוא״ל שלו עם קישור לאימות. כאשר הוא לוחץ על קישור זה, אנחנו יודעים שכתובת הדוא״ל נכונה, ואופציית "דוא״ל אומת" נבחרה באופן אוטומטי.

en: When adding a link, the ID field cannot be empty.
he: כאשר מוסיפים קישור, שדה קוד הזיהוי לא יכול להיות ריק.

en: When adding new close relatives, you can add source citations to the records (individual and family) or to the facts and events (birth, marriage, and death). This option controls whether records or facts will be selected by default.
he: בעת הוספה קרובי משפחה חדשים, אתה יכול להוסיף ציטוטי מקור לרשומה (אדם ומשפחה) או לעובדות ואירועים (לידה, נישואים ומוות). אפשרות זו תקבע אם רשומות או עובדות תבחרנה כברירת מחדל.

en: When you add a new family member, a default surname can be provided. This surname will depend on the local tradition.
he: כאשר מוסיפים בן משפחה חדש, ברירת מחדל לשם משפחה יכולה להיות מסופקת. שם המשפחה יהיה תלוי במסורת המקומית.

en: When you add, edit, or delete information, the changes are not saved immediately. Instead, they are kept in a “pending” area. These pending changes need to be reviewed by a moderator before they are accepted.
he: כאשר אתה מוסיף, עורך או מוחק נתונים, השינויים אינם נשמרים מידית. במקום זה הם נשמרים באזור "תלוי ועומד". השינויים הממתינים האלו צריכים להיבדק על ידי מנהל לפני שהם מתקבלים.

en: When you send this message you will receive a copy sent via email to the address you provided.
he: לאחר שליחת הודעה זו, תקבל עותק בדואר האלקטרוני לכתובת שמסרת לנו.

en: Where a user is associated to an individual record in a family tree and has a role of member, editor, or moderator, you can prevent them from accessing the details of distant, living relations. You specify the number of relationship steps that the user is allowed to see.
he: כאשר משתמש משויך לרשומת אדם בעץ המשפחה ויש לו תפקיד של חבר, עורך או מנהל, אתה יכול למנוע ממנו את הגישה לפרטי קרובים רחוקים החיים. אתה מציין את מספר שלבי הקשר המשפחתי שהמשתמש רשאי לראות.

en: Where is your PhpGedView installation?
he: היכן התקנת ה-PhpGedView שלך?

en: Which family trees should be included in the sitemaps
he: איזה עצי משפחה יש לכלול במפויי האתר

en: Who can upload new media files
he: מי יכול להעלות קבצי מדיה חדשים

en: Who is online
he: מי מחובר

en: Whole words only
he: מילים שלמות בלבד

en: Widow
he: אלמנה

en: Widower
he: אלמן

en: Width
he: רוחב

en: Width of generated thumbnails
he: רוחב התמונות המזעריות שייווצרו

en: Wife
he: אישה

en: Wife’s age
he: גיל האישה

en: Wife’s maiden surname becomes new given name
he: שם הנעורים של האשה הופך לשם פרטי חדש

en: Wife’s surname replaced by husband’s surname
he: שם המשפחה של האשה מוחלף בשם המשפחה של הבעל

en: Wildcards
he: ג׳וקרים

en: Will
he: צוואה

en: Winter Quarters, Nebraska, United States
he: ווינטר קוורטרס, נברסקה, ארצות הברית

en: With sources
he: עם מקורות

en: Without sources
he: ללא מקורות

en: Witness
he: עד

en: Wives take their husband’s surname.
he: נשים מקבלות את שם המשפחה של הבעל.

en: World
he: עולם

en: XREF prefixes
he: קידומות של מספרי התיחסות

en: Yahrzeit
he: יום השנה

en: Yahrzeiten
he: ימי שנה - יארצייטים

en: Year
he: שנה

en: Year input box
he: תיבה להכנסת שנה

en: Year:
he: שנה:

en: Yemen
he: תימן

en: You (or someone claiming to be you) has requested an account at %1$s using the email address %2$s.
he: אתה (או מישהו שטען שהוא אתה) ביקש חשבון ב-%1$s ע״י שימוש בכתובת הדוא״ל %2$s.

en: You are not allowed to send messages that contain external links.
he: אין לשלוח הודעות שמכילות קישורים חיצוניים.

en: You are signed in as %s.
he: אתה מחובר בתור %s.

en: You can apply for an account using the link below.
he: אתה יכול לבקש חשבון באמצעות הקישור להלן.

en: You can change the appearance of webtrees using “themes”. Each theme has a different style, layout, color scheme, etc.
he: באפשרותך לשנות את המראה של webtrees באמצעות "עיצובים". לכל עיצוב יש סגנון, מבנה, ערכת צבעים, וכו׳ שונה.

en: You can choose the prefix that will be used whenever new XREFs are created.
he: אתה יכול לבחור את הקידומת בה ישתמשו בכל פעם שנוצר מספר התיחסות חדש.

en: You can choose whether to appear in the list of users who are currently signed-in.
he: אתה יכול לבחור אם להופיע ברשימת המשתמשים שכרגע מחוברים.

en: You can download a copy of the GEDCOM specification from %s.
he: תוכל להוריד עותק של המפרט ה-GEDCOM מ%s.

en: You can make it easier to search for married women by recording their married name. However not all women take their husband’s surname, so beware of introducing incorrect information into your database.
he: תוכל להקל על חיפוש של נשים נשואות ע״י רישום שם הנישואין שלהן. אך לא כל הנשים משתמשות בשם המשפחה של בעליהן, כך שיש להיזהר לא להוסיף נתונים שגויים לקובץ ה-GEDCOM שלך.

en: You can re-enable these modules after the upgrade.
he: תוכל להפעיל מודולים אלה מחדש לאחר השדרוג.

en: You can re-enable these themes after the upgrade.
he: תוכל להפעיל עיצובים אלה מחדש לאחר השדרוג.

en: You can renumber the records in a family tree, so that these internal reference numbers are not duplicated in any other family tree.
he: תוכל למספר מחדש את הרשומות בעץ משפחה, כך שמספרי הזיהוי הפנימיים האלה אינם משוכפלים באף עץ משפחה אחר.

en: You can renumber this family tree.
he: ניתן למספר מחדש עץ משפחה זה.

en: You can request a higher or lower limit, although the server may ignore this request.
he: אתה יכול לבקש הגבלה גבוהה יותר או נמוכה יותר, אם כי יתכן והשרת יתעלם מבקשה זו.

en: You can set the access for a specific record, fact, or event by adding a restriction to it. If a record, fact, or event does not have a restriction, the following default restrictions will be used.
he: באפשרותך להגדיר את רמת הגישה של רשומה, עובדה או אירוע ספציפיים על ידי הוספת הגבלה אליהם. אם לרשומה, עובדה או אירוע אין הגבלה, משתמשים במגבלות ברירת המחדל הבאות.

en: You can speed up the privacy calculations by adding a death record to individuals whose death can be inferred from other dates, but who do not have a record of death, burial, cremation, etc.
he: אתה יכול להאיץ את חישובי הפרטיות על ידי הוספת רשומת מוות לאנשים שאת מותם ניתן להסיק מתאריכים אחרים, אלא שאין להם רשומה של מוות, קבורה, שרפה, וכדומה.

en: You cannot create a rule which would prevent yourself from accessing the website.
he: אינך יכול ליצור כלל אשר ימנע ממך להכנס לאתר.

en: You cannot sign in because your browser does not accept cookies.
he: אינך יכול להתחבר כי הדפדפן שלך אינו מקבל עוגיות.

en: You do not have permission to view this page.
he: אין לך הרשאה לראות את העמוד הזה.

en: You entered the same IDs. You cannot merge the same records.
he: הכנסת קוד זיהוי זהה. לא ניתן למזג רשומה זהה.

en: You have confirmed your request to become a registered user.
he: אישרת את בקשתך להפוך למשתמש רשום.

en: You have not created any journal items.
he: לא יצרת שום פריט יומן.

en: You have selected a GEDCOM file with a different name. Is this correct?
he: בחרת GEDCOM עם שם אחר. האם זה נכון?

en: You have signed out.
he: הנך מנותק.

en: You may enter a URL, beginning with “http://”.
he: ניתן להכניס URL שמתחיל ב-<span dir="ltr">”http://”</span>.

en: You may use HTML to format the answer and to add links to other websites.
he: אתה יכול להשתמש ב-HTML כדי לעצב את התשובה או להוסיף קישורים לאתרים אחרים.

en: You must also enable “less secure applications” in your Google account.
he: עליך לאפשר גם "ישומים פחות מאובטחים" בחשבון הגוגל שלך.

en: You must change this before you can continue.
he: עליך לשנות את זה לפני שאתה יכול להמשיך.

en: You must enter a name
he: הכנס שם

en: You must enter a real name.
he: עליך להזין שם אמתי.

en: You must enter a username.
he: יש למלא שם משתמש.

en: You must enter all the administrator account fields.
he: עליך להזין את כל שדות חשבון מנהל המערכת.

en: You must provide a repository name.
he: עליך לספק שם מאגר.

en: You must provide a source title
he: עליך לספק כותרת מקור

en: You must renumber the records in one of the trees before you can merge them.
he: עליך למספר מחדש את הרשומות באחד מהעצים לפני שתוכל למזג אותם.

en: You must select an individual and a chart type in the block preferences
he: עליך לבחור אדם וסוג תרשים בהעדפות התצורה של הבלוק

en: You must specify an individual record before you can restrict the user to their immediate family.
he: עליך לציין רשימה אישית לפני שתוכל להגביל את המשתמש למשפחה מהדרגה הראשונה שלו.

en: You need to be a family member to access this website.
he: אתה צריך להיות בן משפחה כדי לגשת לאתר זה.

en: You need to be an authorized user to access this website.
he: אתה צריך להיות משתמש מורשה כדי לגשת לאתר זה.

en: You need to create a family tree.
he: עלך ליצור עץ משפחה.

en: You need to review the account details.
he: עליך לבדוק את פרטי החשבון.

en: You need to set up an administrator account. This account can control all aspects of this webtrees installation. Please choose a strong password.
he: עליך להגדיר את חשבון מנהל המערכת. חשבון זה שולט בכל האספקטים של התקנת webtrees זו. נא לבחור סיסמה חזקה.

en: You need to sign in again, using your PhpGedView username and password.
he: עליך להתחבר שנית, כאשר אתה משתמש בשם המשתמש והסיסמה שלך מ-PhpGedView.

en: You only need to enter a Sign-in URL if you want to redirect to a different website or location when your users sign in. This is very useful if you need to switch from http to https when your users sign in. Include the full URL to <i>login.php</i>. For example, https://www.yourserver.com/webtrees/login.php .
he: עלך להזין כתובת התחברות לאתר URL אם אתה רוצה להפנות לאתר או למיקום אחר, כאשר המשתמשים שלך מתחברים. זה מאוד שימושי אם אתה צריך לעבור מ-http ל-https כאשר המשתמשים שלך מתחברים. כלול את כתובת האתר המלאה ל-<i>login.php</i>. לדוגמה, https://www.yourserver.com/webtrees/login.php.

en: You sent the following message to a webtrees administrator:
he: שלחת את ההודעה הבאה למנהל מערכת webtrees:

en: You sent the following message to a webtrees user:
he: שלחת את ההודעה הבאה למשתמש webtrees:

en: You should accept or reject all pending changes before upgrading.
he: לפני השדרוג קבל או דחה את כל השינויים הממתינים.

en: You should consult the module’s author to confirm compatibility with this version of webtrees.
he: עליך להתיעץ עם מחבר המודול כדי לוודא את תאימותו עם גרסה זו של webtrees.

en: You should consult the theme’s author to confirm compatibility with this version of webtrees.
he: עליך להתייעץ עם מחבר ערכת הנושא כדי לאשר את תאימותה עם גרסה זו של webtrees.

en: You should delete the “%1$s” from “%2$s” and try again.
he: עליך למחוק את ה-"%1$s" מ-"%2$s" ולנסות שוב.

en: You should not approve an account unless you know that the email address is correct.
he: אין לאשר חשבון משתמש, אלא אם וידאת שהדוא״ל נכון.

[ctx: You should review the changes and then accept or reject them.]
en: accept
he: קבל

[ctx: You should review the changes and then accept or reject them.]
en: reject
he: דחה

[ctx: You should review the deletion and then accept or reject it.]
en: accept
he: קבל

[ctx: You should review the deletion and then accept or reject it.]
en: reject
he: דחה

en: You will be informed by email when this prospective user has confirmed the request. You can then complete the process by activating the username. The new user will not be able to sign in until you activate the account.
he: אחרי שהמשתמש הפוטנציאלי הזה יבצע את אישורו תקבל הודעה בדואר שלך כדי שתאפשר למשתמש להתחבר לאתר שלך. המשתמש החדש יכול להתחבר לאתר רק אחרי שתפעיל את המשתמש שלו.

en: You will use this to sign in to webtrees.
he: השתמש בו כדי להיכנס ל-webtrees.

en: Youngest father
he: האב הצעיר

en: Youngest female
he: האישה הצעירה

en: Youngest male
he: הגבר הצעיר

en: Youngest mother
he: האם הצעירה

en: Your clippings cart is empty.
he: עגלת הגזירים שלך ריקה.

en: Your name
he: שמך

en: Your registration at %s
he: הרשמתך ב-%s

en: Your server’s administrator will provide you with the connection details.
he: מנהל השרת שלך יספק לך את פרטי הקשר.

en: Your user account does not have “automatically accept changes” enabled. You will only be able to change one record at a time.
he: למשתמש שלך לא מופעל "אישור אוטומטי של שינויים". אתה יכול רק לשנות רשומה אחת בכל פעם.

en: Your web server is using PHP version %s, which is no longer receiving security updates. You should upgrade to a later version as soon as possible.
he: שרת האינטרנט שלך משתמש בגרסת PHP %s, שכבר לא מקבלת עדכוני אבטחה. עלך לשדרג לגרסה מתקדמת יותר בהקדם.

en: Zambia
he: זמביה

en: Zimbabwe
he: זימבבואה

en: Zip file(s)
he: קובץ/קבצי זיפ

en: Zoom
he: זום

en: Zoom in
he: התקרב

en: Zoom in/out on this box.
he: קרב/הרחק בתיבה זו.

en: Zoom level
he: מקדם זום

en: Zoom level of map
he: מקדם זום של המפה

en: Zoom out
he: התרחק

en: a.m.
he: לפנה״צ

en: about %s
he: בערך %s

en: accepted
he: התקבלו

en: add
he: הוסף

en: adopted name
he: שם באימוץ

en: adoption
he: אימוץ

en: after
he: אחרי

en: after %s
he: אחרי %s

en: after death
he: לאחר הפטירה

en: age
he: גיל

en: allow
he: הרשה

en: also known as
he: מכונה בשם

en: always
he: תמיד

en: and
he: ו-

en: back to top
he: חזרה למעלה

en: before
he: לפני

en: before %s
he: לפני %s

en: between %s and %s
he: בין %s ל%s

en: birth
he: לידה

en: birth name
he: שם בלידה

en: born in the last %1$s years or died in the last %2$s years
he: נולדו ב %1$s השנים האחרונות או מתו ב %2$s השנים האחרונות

en: brother
he: אח

[ctx: brother’s child]
en: nephew/niece
he: אחיין/אחיינית

[ctx: brother’s daughter]
en: niece
he: אחיינית

[ctx: brother’s daughter’s husband]
en: nephew-in-law
he: אחיין

[ctx: brother’s son]
en: nephew
he: אחיין

[ctx: brother’s son’s wife]
en: niece-in-law
he: אחיינית

[ctx: brother’s wife]
en: sister-in-law
he: גיסה

[ctx: brother’s wife’s brother]
en: brother-in-law
he: אח הגיס

[ctx: brother’s wife’s sibling]
en: brother/sister-in-law
he: אח/אחות הגיסה

[ctx: brother’s wife’s sister]
en: sister-in-law
he: אחות הגיסה

en: bullet list
he: רשימת תבליטים

en: burial
he: קבורה

en: by
he: ע״י

en: calculated %s
he: מחושב %s

en: cancel
he: בטל

en: census added
he: הוסף מרשם אוכלוסין

en: century
he: מאה

en: change of name
he: שם ששונה

en: child
he: ילד/ה

en: children
he: ילדים

[ctx: child’s child]
en: grandchild
he: נכד/ה

[ctx: child’s child’s child]
en: great-grandchild
he: נין/ה

[ctx: child’s child’s daughter]
en: great-granddaughter
he: נינה

[ctx: child’s child’s son]
en: great-grandson
he: נין

[ctx: child’s daughter]
en: granddaughter
he: נכדה

[ctx: child’s daughter’s child]
en: great-grandchild
he: נין/ה

[ctx: child’s daughter’s daughter]
en: great-granddaughter
he: נינה

[ctx: child’s daughter’s husband]
en: granddaughter’s husband
he: בעל של נכדה

[ctx: child’s daughter’s son]
en: great-grandson
he: נין

[ctx: child’s husband]
en: son-in-law
he: חתן

[ctx: child’s son]
en: grandson
he: נכד

[ctx: child’s son’s child]
en: great-grandchild
he: נין/ה

[ctx: child’s son’s daughter]
en: great-granddaughter
he: נינה

[ctx: child’s son’s son]
en: great-grandson
he: נין

[ctx: child’s son’s wife]
en: grandson’s wife
he: אישה של נכד

[ctx: child’s spouse]
en: son/daughter-in-law
he: חתן/כלה

[ctx: child’s wife]
en: daughter-in-law
he: כלה

en: close
he: סגור

en: clouds
he: עננים

en: colors
he: צבעים

en: compact list
he: רשימה קומפקטית

en: continue
he: המשך

en: create
he: צור

en: creating thumbnails of images
he: יצירת תמונות ממוזערות של תמונות

en: date periods
he: תקופות - סמן הערכים של תקופות על ציר ה-x

en: daughter
he: בת

en: daughter of
he: בת של

[ctx: daughter’s child]
en: grandchild
he: נכד/ה

[ctx: daughter’s child’s child]
en: great-grandchild
he: נין/ה

[ctx: daughter’s child’s daughter]
en: great-granddaughter
he: נינה

[ctx: daughter’s child’s son]
en: great-grandson
he: נין

[ctx: daughter’s daughter]
en: Adoption of a granddaughter
he: אימוץ נכדה

[ctx: daughter’s daughter]
en: Baptism of a granddaughter
he: טבילת נכדה

[ctx: daughter’s daughter]
en: Birth of a granddaughter
he: לידת נכדה

[ctx: daughter’s daughter]
en: Burial of a granddaughter
he: קבורת נכדה

[ctx: daughter’s daughter]
en: Christening of a granddaughter
he: הטבלת נכדה

[ctx: daughter’s daughter]
en: Cremation of a granddaughter
he: שריפת נכדה

[ctx: daughter’s daughter]
en: Death of a granddaughter
he: פטירת נכדה

[ctx: daughter’s daughter]
en: Marriage of a granddaughter
he: נישואי נכדה

[ctx: daughter’s daughter]
en: granddaughter
he: נכדה

[ctx: daughter’s daughter’s child]
en: great-grandchild
he: נין/ה

[ctx: daughter’s daughter’s daughter]
en: great-granddaughter
he: נינה

[ctx: daughter’s daughter’s husband]
en: granddaughter’s husband
he: בעל של נכדה

[ctx: daughter’s daughter’s son]
en: great-grandson
he: נין

[ctx: daughter’s husband]
en: son-in-law
he: חתן

[ctx: daughter’s husband’s father]
en: son-in-law’s father
he: מחותן

[ctx: daughter’s husband’s mother]
en: son-in-law’s mother
he: מחותנת

[ctx: daughter’s husband’s parent]
en: son-in-law’s parent
he: מחותן/ת

[ctx: daughter’s son]
en: Adoption of a grandson
he: אימוץ נכד

[ctx: daughter’s son]
en: Baptism of a grandson
he: טבילת נכד

[ctx: daughter’s son]
en: Birth of a grandson
he: לידה של נכד

[ctx: daughter’s son]
en: Brit milah of a grandson
he: ברית מילה של נכד

[ctx: daughter’s son]
en: Burial of a grandson
he: קבורת נכד

[ctx: daughter’s son]
en: Christening of a grandson
he: הטבלת נכד

[ctx: daughter’s son]
en: Cremation of a grandson
he: שריפת נכד

[ctx: daughter’s son]
en: Death of a grandson
he: פטירת נכד

[ctx: daughter’s son]
en: Marriage of a grandson
he: נישואי נכד

[ctx: daughter’s son]
en: grandson
he: נכד

[ctx: daughter’s son’s child]
en: great-grandchild
he: נין/ה

[ctx: daughter’s son’s daughter]
en: great-granddaughter
he: נינה

[ctx: daughter’s son’s son]
en: great-grandson
he: נין

[ctx: daughter’s son’s wife]
en: grandson’s wife
he: אישה של נכד

en: death
he: מות

en: degrees
he: מעלות

en: delete
he: מחק

en: deny
he: סרב

en: download
he: הורד

en: east
he: מזרח

en: edit
he: ערוך

en: eighth cousin
he: דודן/דודנית מדרגה 8

en: elder brother
he: אח מבוגר

en: elder sibling
he: אח/אחות מבוגר יותר

en: elder sister
he: אחות מבוגרת

en: eleventh cousin
he: דודן/דודנית מדרגה 11

en: estate name
he: שם חווה

en: estimated %s
he: מוערך %s

en: ex-husband
he: גרוש

en: ex-partner
he: בן/בת זוג לשעבר

en: ex-spouse
he: בן/בת הזוג לשעבר

en: ex-wife
he: גרושה

en: facts
he: עובדות

en: father
he: אב

[ctx: father’s brother]
en: uncle
he: דוד

[ctx: father’s brother’s child]
en: first cousin
he: דודן/דודנית מדרגה ראשונה

[ctx: father’s brother’s daughter]
en: first cousin
he: דודנית מדרגה ראשונה

[ctx: father’s brother’s son]
en: first cousin
he: דודן מדרגה ראשונה

[ctx: father’s brother’s wife]
en: aunt
he: דודה

[ctx: father’s child]
en: half-sibling
he: אח/ות למחצה

[ctx: father’s daughter]
en: half-sister
he: אחות למחצה

[ctx: father’s father]
en: paternal grandfather
he: סבא

[ctx: father’s father’s brother]
en: great-uncle
he: דוד סב

[ctx: father’s father’s brother’s child]
en: first cousin once removed ascending
he: דודן/ית מדרגה ראשונה מוזח/ת פעם אחת למעלה

[ctx: father’s father’s brother’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
he: דודנית מדרגה ראשונה מוזחת פעם אחת למעלה

[ctx: father’s father’s brother’s son]
en: first cousin once removed ascending
he: דודן מדרגה ראשונה מוזח פעם אחת למעלה

[ctx: father’s father’s brother’s wife]
en: great-aunt
he: דודה סבה

[ctx: father’s father’s father]
en: great-grandfather
he: סבא רבא

[ctx: father’s father’s mother]
en: great-grandmother
he: סבתא רבתא

[ctx: father’s father’s parent]
en: great-grandparent
he: סבא רבא/סבתא רבתא

[ctx: father’s father’s sibling]
en: great-aunt/uncle
he: דוד סבא/דודה סבתא

[ctx: father’s father’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
he: דוד סב/דודה סבה

[ctx: father’s father’s sister]
en: great-aunt
he: דודה סבתא

[ctx: father’s father’s sister’s child]
en: first cousin once removed ascending
he: דודן/ית מדרגה ראשונה מוזח/ת פעם אחת למעלה

[ctx: father’s father’s sister’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
he: דודנית מדרגה ראשונה מוזחת פעם אחת למעלה

[ctx: father’s father’s sister’s husband]
en: great-uncle
he: דוד סב

[ctx: father’s father’s sister’s son]
en: first cousin once removed ascending
he: דודן מדרגה ראשונה מוזח פעם אחת למעלה

[ctx: father’s mother]
en: paternal grandmother
he: סבתא

[ctx: father’s mother’s brother]
en: great-uncle
he: דוד סב

[ctx: father’s mother’s brother’s child]
en: first cousin once removed ascending
he: דודן/ית מדרגה ראשונה מוזח/ת פעם אחת למעלה

[ctx: father’s mother’s brother’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
he: דודנית מדרגה ראשונה מוזחת פעם אחת למעלה

[ctx: father’s mother’s brother’s son]
en: first cousin once removed ascending
he: דודן מדרגה ראשונה מוזח פעם אחת למעלה

[ctx: father’s mother’s brother’s wife]
en: great-aunt
he: דודה סבה

[ctx: father’s mother’s father]
en: great-grandfather
he: סבא רבא

[ctx: father’s mother’s mother]
en: great-grandmother
he: סבתא רבתא

[ctx: father’s mother’s parent]
en: great-grandparent
he: סבא רבא/סבתא רבתא

[ctx: father’s mother’s sibling]
en: great-aunt/uncle
he: דוד סב/דודה סבה

[ctx: father’s mother’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
he: דוד סב/דודה סבה

[ctx: father’s mother’s sister]
en: great-aunt
he: דודה סבה

[ctx: father’s mother’s sister’s child]
en: first cousin once removed ascending
he: דודן/ית מדרגה ראשונה מוזח/ת פעם אחת למעלה

[ctx: father’s mother’s sister’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
he: דודנית מדרגה ראשונה מוזחת פעם אחת למעלה

[ctx: father’s mother’s sister’s husband]
en: great-uncle
he: דוד סב

[ctx: father’s mother’s sister’s son]
en: first cousin once removed ascending
he: דודן מדרגה ראשונה מוזח פעם אחת למעלה

[ctx: father’s parent]
en: paternal grandparent
he: הורה של אב

[ctx: father’s parent’s brother]
en: great-uncle
he: דוד סב

[ctx: father’s parent’s brother’s wife]
en: great-aunt
he: דודה סבה

[ctx: father’s parent’s father]
en: great-grandfather
he: סבא רבא

[ctx: father’s parent’s mother]
en: great-grandmother
he: סבתא רבתא

[ctx: father’s parent’s parent]
en: great-grandparent
he: סבא רבא/סבתא רבתא

[ctx: father’s parent’s sibling]
en: great-aunt/uncle
he: דוד סב/דודה סבה

[ctx: father’s parent’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
he: דוד סב/דודה סבה

[ctx: father’s parent’s sister]
en: great-aunt
he: דודה סבה

[ctx: father’s parent’s sister’s husband]
en: great-uncle
he: דוד סב

[ctx: father’s sibling]
en: aunt/uncle
he: דוד/דודה

[ctx: father’s sister]
en: aunt
he: דודה

[ctx: father’s sister’s child]
en: first cousin
he: דודן/דודנית מדרגה ראשונה

[ctx: father’s sister’s daughter]
en: first cousin
he: דודנית מדרגה ראשונה

[ctx: father’s sister’s husband]
en: uncle
he: דוד

[ctx: father’s sister’s son]
en: first cousin
he: דודן מדרגה ראשונה

[ctx: father’s son]
en: half-brother
he: אח-למחצה

[ctx: father’s wife]
en: step-mother
he: אם חורגת

[ctx: father’s wife’s child]
en: step-sibling
he: אח/ות חורג/ת

[ctx: father’s wife’s daughter]
en: step-sister
he: אחות חורגת

[ctx: father’s wife’s son]
en: step-brother
he: אח חורג

en: fifteenth cousin
he: דודן/דודנית מדרגה 15

en: fifth %s
he: %s החמישי/ת

en: fifth cousin
he: דודן/דודנית מדרגה 5

en: file upload capability
he: יכולת להעלות קבצים

en: first
he: הראשון

en: first %s
he: %s הראשון/נה

en: first cousin
he: דודן/דודנית מדרגה ראשונה

[ctx: font name]
en: Arial
he: אריאל

[ctx: font name]
en: DejaVu
he: דז'ה וו

[ctx: font name]
en: Helvetica
he: הלווטיקה

en: fourteenth cousin
he: דודן/דודנית מדרגה 15

en: fourth %s
he: %s הרביעי/ת

en: fourth cousin
he: דודן/דודנית מדרגה 4

en: from %1$s interval %2$s year | from %1$s interval %2$s years
he[0]: מ-%1$s מרווח שנה אחת
he[1]: מ-%1$s מרווח %2$s שנים

en: from %s
he: מ%s

en: from %s to %s
he: מ%s עד %s

en: full circle
he: עיגול שלם

en: gender
he: מגדר

en: go to new individual
he: לך לאדם חדש

[ctx: grandfather’s brother’s grandchild]
en: second cousin
he: דודן/דודנית משנה

[ctx: grandfather’s brother’s granddaughter]
en: second cousin
he: דודנית משנה

[ctx: grandfather’s brother’s grandson]
en: second cousin
he: דודן משנה

[ctx: grandfather’s sibling’s grandchild]
en: second cousin
he: דודן/דודנית משנה

[ctx: grandfather’s sibling’s granddaughter]
en: second cousin
he: דודנית משנה

[ctx: grandfather’s sibling’s grandson]
en: second cousin
he: דודן משנה

[ctx: grandfather’s sister’s grandchild]
en: second cousin
he: דודן/דודנית משנה

[ctx: grandfather’s sister’s granddaughter]
en: second cousin
he: דודנית משנה

[ctx: grandfather’s sister’s grandson]
en: second cousin
he: דודן משנה

[ctx: grandmother’s brother’s grandchild]
en: second cousin
he: דודן/דודנית משנה

[ctx: grandmother’s brother’s granddaughter]
en: second cousin
he: דודנית משנה

[ctx: grandmother’s brother’s grandson]
en: second cousin
he: דודן משנה

[ctx: grandmother’s sibling’s grandchild]
en: second cousin
he: דודן משנה

[ctx: grandmother’s sibling’s granddaughter]
en: second cousin
he: דודנית משנה

[ctx: grandmother’s sibling’s grandson]
en: second cousin
he: דודן משנה

[ctx: grandmother’s sister’s grandchild]
en: second cousin
he: דודן/דודנית משנה

[ctx: grandmother’s sister’s granddaughter]
en: second cousin
he: דודנית משנה

[ctx: grandmother’s sister’s grandson]
en: second cousin
he: דודן משנה

[ctx: grandparent’s brother’s grandchild]
en: second cousin
he: דודן/דודנית משנה

[ctx: grandparent’s brother’s granddaughter]
en: second cousin
he: דודנית משנה

[ctx: grandparent’s brother’s grandson]
en: second cousin
he: דודן משנה

[ctx: grandparent’s sibling’s grandchild]
en: second cousin
he: דודן/דודנית משנה

[ctx: grandparent’s sibling’s granddaughter]
en: second cousin
he: דודנית משנה

[ctx: grandparent’s sibling’s grandson]
en: second cousin
he: דודן משנה

[ctx: grandparent’s sister’s grandchild]
en: second cousin
he: דודן/דודנית משנה

[ctx: grandparent’s sister’s granddaughter]
en: second cousin
he: דודנית משנה

[ctx: grandparent’s sister’s grandson]
en: second cousin
he: דודן משנה

en: great ×%s aunt
he: דודה מדרגה %s

en: great ×%s aunt/uncle
he: דוד/דודה מדרגה %s

en: great ×%s grandchild
he: נכד/נכדה מדרגה %s

en: great ×%s granddaughter
he: נכדה מדרגה %s

en: great ×%s grandfather
he: סבא מדרגה %s

en: great ×%s grandmother
he: סבתא מדרגה %s

en: great ×%s grandparent
he: סבא/סבתא מדרגה %s

en: great ×%s grandson
he: נכד מדרגה %s

en: great ×%s nephew
he: אחיין מדרגה %s

en: great ×%s nephew/niece
he: אחיין/ית מדרגה %s

en: great ×%s niece
he: אחיינית מדרגה %s

en: great ×%s uncle
he: דוד מדרגה %s

[ctx: great ×(%s-1) grandfather’s brother]
en: great ×%s uncle
he: דוד מדרגה %s

[ctx: great ×(%s-1) grandmother’s brother]
en: great ×%s uncle
he: דוד מדרגה %s

[ctx: great ×(%s-1) grandparent’s brother]
en: great ×%s uncle
he: דוד מדרגה %s

en: great ×4 aunt
he: דודה מדרגה 4

en: great ×4 aunt/uncle
he: דוד/דודה מדרגה 4

en: great ×4 grandchild
he: נכד/ה מדרגה 4

en: great ×4 granddaughter
he: נכדה מדרגה 4

en: great ×4 grandfather
he: סבא מדרגה 4

[ctx: great ×4 grandfather’s brother]
en: great ×5 uncle
he: דוד מדרגה 5

en: great ×4 grandmother
he: סבתא מדרגה 4

[ctx: great ×4 grandmother’s brother]
en: great ×5 uncle
he: דוד מדרגה 5

en: great ×4 grandparent
he: סבא/סבתא מדרגה 4

[ctx: great ×4 grandparent’s brother]
en: great ×5 uncle
he: דוד מדרגה 5

en: great ×4 grandson
he: נכד מדרגה 4

en: great ×5 aunt
he: דודה מדרגה 5

en: great ×5 aunt/uncle
he: דוד/דודה מדרגה 5

en: great ×5 grandchild
he: נכד/ה מדרגה 5

en: great ×5 granddaughter
he: נכדה מדרגה 5

en: great ×5 grandfather
he: סבא מדרגה 5

[ctx: great ×5 grandfather’s brother]
en: great ×6 uncle
he: דוד מדרגה 6

en: great ×5 grandmother
he: סבתא מדרגה 5

[ctx: great ×5 grandmother’s brother]
en: great ×6 uncle
he: דוד מדרגה 6

en: great ×5 grandparent
he: סבא/סבתא מדרגה 5

[ctx: great ×5 grandparent’s brother]
en: great ×6 uncle
he: דוד מדרגה 6

en: great ×5 grandson
he: נכד מדרגה 5

en: great ×6 aunt
he: דודה מדרגה 6

en: great ×6 aunt/uncle
he: דוד/דודה מדרגה 6

en: great ×6 grandchild
he: נכד/ה מדרגה 6

en: great ×6 granddaughter
he: נכדה מדרגה 6

en: great ×6 grandfather
he: סבא מדרגה 6

[ctx: great ×6 grandfather’s brother]
en: great ×7 uncle
he: דוד מדרגה 7

en: great ×6 grandmother
he: סבתא מדרגה 6

[ctx: great ×6 grandmother’s brother]
en: great ×7 uncle
he: דוד מדרגה 7

en: great ×6 grandparent
he: סבא/סבתא מדרגה 6

[ctx: great ×6 grandparent’s brother]
en: great ×7 uncle
he: דוד מדרגה 7

en: great ×6 grandson
he: נכד מדרגה 6

en: great ×7 aunt
he: דודה מדרגה 7

en: great ×7 aunt/uncle
he: דוד/דודה מדרגה 7

en: great ×7 grandchild
he: נכד/ה מדרגה 7

en: great ×7 granddaughter
he: נכדה מדרגה 7

en: great ×7 grandfather
he: סבא מדרגה 7

en: great ×7 grandmother
he: סבתא מדרגה 7

en: great ×7 grandparent
he: סבא/סבתא מדרגה 7

en: great ×7 grandson
he: נכד מדרגה 7

[ctx: great-grandfather’s brother]
en: great-great-uncle
he: דוד רבא

[ctx: great-grandmother’s brother]
en: great-great-uncle
he: דוד רבא

[ctx: great-grandparent’s brother]
en: great-great-uncle
he: דוד רבא

en: great-great-aunt
he: דודה רבתא

en: great-great-aunt/uncle
he: דוד רבא/דודה רבתא

en: great-great-grandchild
he: נכד/נכדה מדרגה 2

en: great-great-granddaughter
he: נכדה מדרגה 2

en: great-great-grandfather
he: סבא מדרגה 2

[ctx: great-great-grandfather’s brother]
en: great-great-great-uncle
he: דוד מדרגה 3

en: great-great-grandmother
he: סבתא מדרגה 2

[ctx: great-great-grandmother’s brother]
en: great-great-great-uncle
he: דוד מדרגה 3

en: great-great-grandparent
he: סבא/סבתא מדרגה 2

[ctx: great-great-grandparent’s brother]
en: great-great-great-uncle
he: דוד מדרגה 3

en: great-great-grandson
he: נכד מדרגה 2

en: great-great-great-aunt
he: דודה מדרגה 3

en: great-great-great-aunt/uncle
he: דוד/דודה מדרגה 3

en: great-great-great-grandchild
he: נכד/נכדה מדרגה 3

en: great-great-great-granddaughter
he: נכדה מדרגה 3

en: great-great-great-grandfather
he: סבא מדרגה 3

[ctx: great-great-great-grandfather’s brother]
en: great ×4 uncle
he: דוד מדרגה 4

en: great-great-great-grandmother
he: סבתא מדרגה 3

[ctx: great-great-great-grandmother’s brother]
en: great ×4 uncle
he: דוד מדרגה 4

en: great-great-great-grandparent
he: סבא/סבתא מדרגה 3

[ctx: great-great-great-grandparent’s brother]
en: great ×4 uncle
he: דוד מדרגה 4

en: great-great-great-grandson
he: נכד מדרגה 3

en: half circle
he: חצי עיגול

en: half-year after marriage
he: חצי שנה אחרי הנישואין

en: herself
he: היא עַצמה

en: hh:mm or hh:mm:ss
he: שש:דד או שש:דד:שש

en: hide
he: הסתר

en: himself
he: הוא עַצמוֹ

en: husband
he: בעל

[ctx: husband’s brother]
en: brother-in-law
he: גיס

[ctx: husband’s brother’s wife]
en: sister-in-law
he: אחות הגיס

[ctx: husband’s child]
en: step-child
he: בן/בת חורג/ת

[ctx: husband’s daughter]
en: step-daughter
he: בת חורגת

[ctx: husband’s father]
en: father-in-law
he: חם

[ctx: husband’s mother]
en: mother-in-law
he: חמות

[ctx: husband’s sibling]
en: brother/sister-in-law
he: גיס/ה

[ctx: husband’s sister]
en: sister-in-law
he: גיסה

[ctx: husband’s sister’s husband]
en: brother-in-law
he: בעל הגיסה

[ctx: husband’s son]
en: step-son
he: בן חורג

en: immigration name
he: שם הגירה

en: import
he: ייבא

en: interpreted %s (%s)
he: פרשנות %s (%s)

en: interval %s year | interval %s years
he[0]: מרווח שנה אחת
he[1]: מרווח %s שנים

en: interval one child
he: מרווח ילד אחד

en: interval two children
he: מרווח שני ילדים

en: invert selection
he: הפוך בחירה

en: last
he: האחרון

en: link
he: קשר

en: list
he: רשימה

en: maiden name
he: שם נעורים

en: managers
he: מנהלים

en: marriage
he: נישואין

en: married name
he: שם נישואין

en: matrilineal
he: מצד האם

en: maximum
he: מקסימום

en: maximum %s day | maximum %s days
he[0]: לכל היותר יום אחד
he[1]: לכל היותר %s ימים

en: members
he: חברים

en: midnight
he: חצות

en: minimal
he: מינימאלי

en: minimum
he: מינימום

en: month
he: חודש

en: months after marriage
he: חודשים אחרי הנישואין

en: months before and after marriage
he: חודשים לפני ואחרי הנישואין

en: mother
he: אם

[ctx: mother’s brother]
en: uncle
he: דוד

[ctx: mother’s brother’s child]
en: first cousin
he: דודן/דודנית מדרגה ראשונה

[ctx: mother’s brother’s daughter]
en: first cousin
he: דודנית מדרגה ראשונה

[ctx: mother’s brother’s son]
en: first cousin
he: דודן מדרגה ראשונה

[ctx: mother’s brother’s wife]
en: aunt
he: דודה

[ctx: mother’s child]
en: half-sibling
he: אח/ות למחצה

[ctx: mother’s daughter]
en: half-sister
he: אחות למחצה

[ctx: mother’s father]
en: maternal grandfather
he: סבא

[ctx: mother’s father’s brother]
en: great-uncle
he: דוד סב

[ctx: mother’s father’s brother’s child]
en: first cousin once removed ascending
he: דודן/ית מדרגה ראשונה מוזח/ת פעם אחת למעלה

[ctx: mother’s father’s brother’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
he: דודנית מדרגה ראשונה מוזחת פעם אחת למעלה

[ctx: mother’s father’s brother’s son]
en: first cousin once removed ascending
he: דודן מדרגה ראשונה מוזח פעם אחת למעלה

[ctx: mother’s father’s brother’s wife]
en: great-aunt
he: דודה סבה

[ctx: mother’s father’s father]
en: great-grandfather
he: סבא רבא

[ctx: mother’s father’s mother]
en: great-grandmother
he: סבתא רבתא

[ctx: mother’s father’s parent]
en: great-grandparent
he: סבא רבא/סבתא רבתא

[ctx: mother’s father’s sibling]
en: great-aunt/uncle
he: דוד סב/דודה סבה

[ctx: mother’s father’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
he: דוד סב/דודה סבה

[ctx: mother’s father’s sister]
en: great-aunt
he: דודה סבה

[ctx: mother’s father’s sister’s child]
en: first cousin once removed ascending
he: דודן/ית מדרגה ראשונה מוזח/ת פעם אחת למעלה

[ctx: mother’s father’s sister’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
he: דודנית מדרגה ראשונה מוזחת פעם אחת למעלה

[ctx: mother’s father’s sister’s husband]
en: great-uncle
he: דוד סב

[ctx: mother’s father’s sister’s son]
en: first cousin once removed ascending
he: דודן מדרגה ראשונה מוזח פעם אחת למעלה

[ctx: mother’s husband]
en: step-father
he: אב חורג

[ctx: mother’s husband’s child]
en: step-sibling
he: אח/ות חורג/ת

[ctx: mother’s husband’s daughter]
en: step-sister
he: אחות חורגת

[ctx: mother’s husband’s son]
en: step-brother
he: אח חורג

[ctx: mother’s mother]
en: maternal grandmother
he: סבתא

[ctx: mother’s mother’s brother]
en: great-uncle
he: דוד סב

[ctx: mother’s mother’s brother’s child]
en: first cousin once removed ascending
he: דודן/ית מדרגה ראשונה מוזח/ת פעם אחת למעלה

[ctx: mother’s mother’s brother’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
he: דודנית מדרגה ראשונה מוזחת פעם אחת למעלה

[ctx: mother’s mother’s brother’s son]
en: first cousin once removed ascending
he: דודן מדרגה ראשונה מוזח פעם אחת למעלה

[ctx: mother’s mother’s brother’s wife]
en: great-aunt
he: דודה סבה

[ctx: mother’s mother’s father]
en: great-grandfather
he: סבא רבא

[ctx: mother’s mother’s mother]
en: great-grandmother
he: סבתא רבתא

[ctx: mother’s mother’s parent]
en: great-grandparent
he: סבא רבא/סבתא רבתא

[ctx: mother’s mother’s sibling]
en: great-aunt/uncle
he: דוד סב/דודה סבה

[ctx: mother’s mother’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
he: דוד סב/דודה סבה

[ctx: mother’s mother’s sister]
en: great-aunt
he: דודה סבה

[ctx: mother’s mother’s sister’s child]
en: first cousin once removed ascending
he: דודן/ית מדרגה ראשונה מוזח/ת פעם אחת למעלה

[ctx: mother’s mother’s sister’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
he: דודנית מדרגה ראשונה מוזחת פעם אחת למעלה

[ctx: mother’s mother’s sister’s husband]
en: great-uncle
he: דוד סב

[ctx: mother’s mother’s sister’s son]
en: first cousin once removed ascending
he: דודן מדרגה ראשונה מוזח פעם אחת למעלה

[ctx: mother’s parent]
en: maternal grandparent
he: הורה של אם

[ctx: mother’s parent’s brother]
en: great-uncle
he: דוד סב

[ctx: mother’s parent’s brother’s wife]
en: great-aunt
he: דודה סבה

[ctx: mother’s parent’s father]
en: great-grandfather
he: סבא רבא

[ctx: mother’s parent’s mother]
en: great-grandmother
he: סבתא רבתא

[ctx: mother’s parent’s parent]
en: great-grandparent
he: סבא רבא/סבתא רבתא

[ctx: mother’s parent’s sibling]
en: great-aunt/uncle
he: דוד/דודה סב

[ctx: mother’s parent’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
he: דוד סב/דודה סבה

[ctx: mother’s parent’s sister]
en: great-aunt
he: דודה סבה

[ctx: mother’s parent’s sister’s husband]
en: great-uncle
he: דוד סב

[ctx: mother’s sibling]
en: aunt/uncle
he: דוד/דודה

[ctx: mother’s sister]
en: aunt
he: דודה

[ctx: mother’s sister’s child]
en: first cousin
he: דודן/דודנית מדרגה ראשונה

[ctx: mother’s sister’s daughter]
en: first cousin
he: דודנית מדרגה ראשונה

[ctx: mother’s sister’s husband]
en: uncle
he: דוד

[ctx: mother’s sister’s son]
en: first cousin
he: דודן

[ctx: mother’s son]
en: half-brother
he: אח-למחצה

en: never
he: אף פעם

en: next
he: הבא

en: ninth cousin
he: דודן/דודנית מדרגה 9

en: no
he: לא

en: none
he: אין

en: noon
he: צהריים

en: north
he: צפון

en: numbers
he: ספרות

en: of
he: מתוך

en: on the date of death
he: ביום הפטירה

en: overall
he: כללית

en: p.m.
he: אחה״צ

[ctx: paper size]
en: Letter
he: מכתבים

en: parent
he: הורה

[ctx: parent’s brother]
en: uncle
he: דוד

[ctx: parent’s brother’s wife]
en: aunt
he: דודה

[ctx: parent’s child]
en: half-sibling
he: אח/ות למחצה

[ctx: parent’s daughter]
en: half-sister
he: אחות למחצה

[ctx: parent’s father]
en: grandfather
he: סבא

[ctx: parent’s father’s brother]
en: great-uncle
he: דוד סב

[ctx: parent’s father’s brother’s wife]
en: great-aunt
he: דודה סבה

[ctx: parent’s father’s father]
en: great-grandfather
he: סבא רבא

[ctx: parent’s father’s mother]
en: great-grandmother
he: סבתא רבתא

[ctx: parent’s father’s parent]
en: great-grandparent
he: סבא רבא/סבתא רבתא

[ctx: parent’s father’s sibling]
en: great-aunt/uncle
he: דוד/דודה סב

[ctx: parent’s father’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
he: דוד סב/דודה סבה

[ctx: parent’s father’s sister]
en: great-aunt
he: דודה סבה

[ctx: parent’s father’s sister’s husband]
en: great-uncle
he: דוד סב

[ctx: parent’s mother]
en: grandmother
he: סבתא

[ctx: parent’s mother’s brother]
en: great-uncle
he: דוד סב

[ctx: parent’s mother’s brother’s wife]
en: great-aunt
he: דודה סבה

[ctx: parent’s mother’s father]
en: great-grandfather
he: סבא רבא

[ctx: parent’s mother’s mother]
en: great-grandmother
he: סבתא רבתא

[ctx: parent’s mother’s parent]
en: great-grandparent
he: סבא רבא/סבתא רבתא

[ctx: parent’s mother’s sibling]
en: great-aunt/uncle
he: דוד סב/דודה סבה

[ctx: parent’s mother’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
he: דוד סב/דודה סבה

[ctx: parent’s mother’s sister]
en: great-aunt
he: דודה סבה

[ctx: parent’s mother’s sister’s husband]
en: great-uncle
he: דוד סב

[ctx: parent’s parent]
en: grandparent
he: סבא/סבתא

[ctx: parent’s parent’s brother]
en: great-uncle
he: דוד סב

[ctx: parent’s parent’s brother’s wife]
en: great-aunt
he: דודה סבה

[ctx: parent’s parent’s father]
en: great-grandfather
he: סבא רבא

[ctx: parent’s parent’s mother]
en: great-grandmother
he: סבתא רבתא

[ctx: parent’s parent’s parent]
en: great-grandparent
he: סבא רבא/סבתא רבתא

[ctx: parent’s parent’s sibling]
en: great-aunt/uncle
he: דוד/דודה סב

[ctx: parent’s parent’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
he: דוד סב/דודה סבה

[ctx: parent’s parent’s sister]
en: great-aunt
he: דודה סבה

[ctx: parent’s parent’s sister’s husband]
en: great-uncle
he: דוד סב

[ctx: parent’s sibling]
en: aunt/uncle
he: דוד/דודה

[ctx: parent’s sister]
en: aunt
he: דודה

[ctx: parent’s sister’s husband]
en: uncle
he: דוד

[ctx: parent’s son]
en: half-brother
he: אח-למחצה

[ctx: parent’s spouse]
en: step-parent
he: הורה חורג

[ctx: parent’s spouse’s child]
en: step-sibling
he: אח/ות חורג/ת

[ctx: parent’s spouse’s daughter]
en: step-sister
he: אחות חורגת

[ctx: parent’s spouse’s son]
en: step-brother
he: אח חורג

en: partner
he: שותף/ה

en: patrilineal
he: מצד האב

en: pending
he: בהמתנה

en: percentage
he: אחוז

en: pixels
he: פיקסלים

en: preview
he: תצוגה מוקדמת

en: previous
he: הקודם

en: primary evidence
he: ראיה ראשית

en: quarters after marriage
he: רבעונים אחרי הנישואין

en: questionable evidence
he: ראיה לא בטוחה

en: records
he: רשומות

en: rejected
he: נדחו

en: religious name
he: שם דתי

en: replace
he: החלף

en: reporting
he: דוחות

en: reset
he: ברירת מחדל

en: robot
he: רובוט

en: save
he: שמור

en: search
he: חפש

en: second %s
he: %s השני/ה

en: second cousin
he: דודן/דודנית משנה

en: secondary evidence
he: ראיה משנית

en: select all
he: בחר הכל

en: select none
he: בחר כלום

en: self
he: האדם עצמו

en: seventh cousin
he: דודן/דודנית מדרגה 7

en: show
he: הצג

en: show the chart
he: הצג תרשים

en: sibling
he: אח/ות

[ctx: sibling’s child]
en: nephew/niece
he: אחיין/אחיינית

[ctx: sibling’s child’s child]
en: great-nephew/niece
he: אחיין-נכד/אחיינית נכדה

[ctx: sibling’s child’s daughter]
en: great-niece
he: אחיינית נכדה

[ctx: sibling’s child’s son]
en: great-nephew
he: אחיין-נכד

[ctx: sibling’s daughter]
en: niece
he: אחיינית

[ctx: sibling’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
he: אחיין-נכד/אחיינית נכדה

[ctx: sibling’s daughter’s daughter]
en: great-niece
he: אחיינית נכדה

[ctx: sibling’s daughter’s husband]
en: nephew-in-law
he: אחיין

[ctx: sibling’s daughter’s son]
en: great-nephew
he: אחיין-נכד

[ctx: sibling’s son]
en: nephew
he: אחיין

[ctx: sibling’s son’s child]
en: great-nephew/niece
he: אחיין-נכד/אחיינית נכדה

[ctx: sibling’s son’s daughter]
en: great-niece
he: אחיינית נכדה

[ctx: sibling’s son’s son]
en: great-nephew
he: אחיין-נכד

[ctx: sibling’s son’s wife]
en: niece-in-law
he: אחיינית

[ctx: sibling’s spouse]
en: brother/sister-in-law
he: גיס/ה

en: sign in
he: התחבר

en: sign out
he: התנתק

en: sister
he: אחות

[ctx: sisters’s daughter’s husband]
en: nephew-in-law
he: אחיין

[ctx: sisters’s son’s wife]
en: niece-in-law
he: אחיינית

[ctx: sister’s child]
en: nephew/niece
he: אחיין/אחיינית

[ctx: sister’s daughter]
en: niece
he: אחיינית

[ctx: sister’s husband]
en: brother-in-law
he: גיס

[ctx: sister’s husband’s brother]
en: brother-in-law
he: אח הגיס

[ctx: sister’s husband’s sibling]
en: brother/sister-in-law
he: אח/אחות הגיס

[ctx: sister’s husband’s sister]
en: sister-in-law
he: אחות הגיס

[ctx: sister’s son]
en: nephew
he: אחיין

en: sixth cousin
he: דודן/דודנית מדרגה 6

en: son
he: בן

en: son of
he: בן של

[ctx: son’s child]
en: grandchild
he: נכד/ה

[ctx: son’s child’s child]
en: great-grandchild
he: נין/ה

[ctx: son’s child’s daughter]
en: great-granddaughter
he: נינה

[ctx: son’s child’s son]
en: great-grandson
he: נין

[ctx: son’s daughter]
en: Adoption of a granddaughter
he: אימוץ נכדה

[ctx: son’s daughter]
en: Baptism of a granddaughter
he: טבילת נכדה

[ctx: son’s daughter]
en: Birth of a granddaughter
he: לידת נכדה

[ctx: son’s daughter]
en: Burial of a granddaughter
he: קבורת נכדה

[ctx: son’s daughter]
en: Christening of a granddaughter
he: הטבלת נכדה

[ctx: son’s daughter]
en: Cremation of a granddaughter
he: שריפת נכדה

[ctx: son’s daughter]
en: Death of a granddaughter
he: פטירת נכדה

[ctx: son’s daughter]
en: Marriage of a granddaughter
he: נישואי נכדה

[ctx: son’s daughter]
en: granddaughter
he: נכדה

[ctx: son’s daughter’s child]
en: great-grandchild
he: נין/ה

[ctx: son’s daughter’s daughter]
en: great-granddaughter
he: נינה

[ctx: son’s daughter’s husband]
en: granddaughter’s husband
he: בעל של נכדה

[ctx: son’s daughter’s son]
en: great-grandson
he: נין

[ctx: son’s son]
en: Adoption of a grandson
he: אימוץ נכד

[ctx: son’s son]
en: Baptism of a grandson
he: טבילת נכד

[ctx: son’s son]
en: Birth of a grandson
he: לידה של נכד

[ctx: son’s son]
en: Brit milah of a grandson
he: ברית מילה של נכד

[ctx: son’s son]
en: Burial of a grandson
he: קבורת נכד

[ctx: son’s son]
en: Christening of a grandson
he: הטבלת נכד

[ctx: son’s son]
en: Cremation of a grandson
he: שריפת נכד

[ctx: son’s son]
en: Death of a grandson
he: פטירת נכד

[ctx: son’s son]
en: Marriage of a grandson
he: נישואי נכד

[ctx: son’s son]
en: grandson
he: נכד

[ctx: son’s son’s child]
en: great-grandchild
he: נין/ה

[ctx: son’s son’s daughter]
en: great-granddaughter
he: נינה

[ctx: son’s son’s son]
en: great-grandson
he: נין

[ctx: son’s son’s wife]
en: grandson’s wife
he: אישה של נכד

[ctx: son’s wife]
en: daughter-in-law
he: כלה

[ctx: son’s wife’s father]
en: daughter-in-law’s father
he: מחותן

[ctx: son’s wife’s mother]
en: daughter-in-law’s mother
he: מחותנת

[ctx: son’s wife’s parent]
en: daughter-in-law’s parent
he: מחותן/ת

en: sort by date
he: מיין לפי תאריך

en: sort by date of birth
he: מיין לפי תאריך לידה

en: sort by date of death
he: מיין לפי תאריך פטירה

en: sort by date of marriage
he: מיין לפי תאריך נישואין

en: sort by date, newest first
he: מיין לפי תאריך, המאוחר כראשון

en: sort by date, oldest first
he: מיין לפי תאריך, המוקדם כראשון

en: sort by filename
he: מיין לפי שם הקובץ

en: sort by name
he: מיין לפי שם

en: sort by title
he: מיין לפי כותרת

en: south
he: דרום

en: spouse
he: בן/בת זוג

[ctx: spouse’s brother]
en: brother-in-law
he: גיס

[ctx: spouse’s child]
en: step-child
he: בן/בת חורג/ת

[ctx: spouse’s daughter]
en: step-daughter
he: בת חורגת

[ctx: spouse’s father]
en: father-in-law
he: חם

[ctx: spouse’s mother]
en: mother-in-law
he: חמות

[ctx: spouse’s parent]
en: mother/father-in-law
he: חם/חמות

[ctx: spouse’s sibling]
en: brother/sister-in-law
he: גיס/ה

[ctx: spouse’s sister]
en: sister-in-law
he: גיסה

[ctx: spouse’s son]
en: step-son
he: בן חורג

en: ssl
he: SSL

en: table
he: טבלה

en: tag cloud
he: ענן תגיות

en: tenth cousin
he: דודן/דודנית מדרגה 10

en: the database connection settings in the file “/data/config.ini.php” are still correct
he: הגדרות הקישוריות של מאגר הנתונים בקובץ "/data/config.ini.php" עדיין נכונות

en: the folder “/data” and the file “/data/config.ini.php” have access permissions that allow the webserver to read them
he: לתיקייה "/data" וקובץ "/data/config.ini.php" יש הרשאות גישה שמאפשרות לשרת האינטרנט לקרוא אותם

en: themself
he: הוא עַצמוֹ

en: third %s
he: %s השלישי/ת

en: third cousin
he: דודן/דודנית שילש

en: thirteenth cousin
he: דודן/דודנית מדרגה 13

en: this record does not exist
he: הרשומה הזאת אינה קיימת

en: three-quarter circle
he: שלושת-רבעי עיגול

en: tls
he: TLS

en: to %s
he: עד %s

en: twelfth cousin
he: דודן/דודנית מדרגה 12

en: twin brother
he: אח תאום

en: twin sibling
he: אח תאום/אחות תאומה

en: twin sister
he: אחות תאומה

en: unknown
he: לא ידוע

[ctx: unknown century]
en: Unknown
he: לא ידוע

[ctx: unknown family]
en: unknown
he: לא ידוע

[ctx: unknown gender]
en: Unknown
he: בלתי ידוע

[ctx: unknown people]
en: Unknown
he: לא ידוע

en: unlimited
he: בלתי מוגבל

en: unreliable evidence
he: ראיה לא מהימנה

en: update
he: עדכן

en: upload
he: העלה

en: view
he: הראה

en: visitors
he: מבקרים

en: webtrees
he: וובטריס

en: webtrees cannot connect to the PhpGedView database: %s.
he: webtrees לא יכולה להתחבר למאגר המידע %s של PhpGedView.

en: webtrees message
he: הודעת webtrees

en: webtrees needs a MySQL database, version %s or later.
he: webtrees צריכה מאגר מידע MySQL, גרסה %s ומעלה.

en: webtrees needs to send emails, such as password reminders and website notifications. To do this, it can use this server’s built in PHP mail facility (which is not always available) or an external SMTP (mail-relay) service, for which you will need to provide the connection details.
he: webtrees שולחת דואר אלקטרוני, כגון תזכורות לסיסמה והודעות אתר. כדי לעשות זאת, היא יכולה להשתמש בפונקצית דואר PHP אשר בנויה בשרת (אינה זמינה תמיד) או בשרות חיצוני SMTP (ממסר דואר), עבורו יש לספק פרטי קשר.

en: webtrees reply address
he: כתובת מענה עבור webtrees

en: webtrees sends emails with no storage
he: webtrees שולחת מיילים ללא אחסון

en: webtrees uses UTF-8 encoding for accented letters, special characters and non-Latin scripts. If you want to use this GEDCOM file with genealogy software that does not support UTF-8, then you can create it using ISO-8859-1 encoding.
he: webtrees משתמשת בקידוד UTF-8 לאותיות מודגשות לטיניות, לתווים מיוחדים ולסימנים שאינם לטיניים. אם אתה רוצה להשתמש בקובץ ה-GEDCOM הזה עם תוכנת חקר שושלת יוחסין שאינה תומכת UTF-8, עלך ליצור אותו באמצעות קידוד ISO-8859-1.

en: webtrees wiki
he: ויקיפדיה של webtrees

en: webtrees’ database must be on the same server as PhpGedView’s
he: webtrees חייבת להיות על אותו השרת כמו PhpGedView

en: west
he: מערב

en: wife
he: אישה

[ctx: wife’s brother]
en: brother-in-law
he: גיס

[ctx: wife’s brother’s wife]
en: sister-in-law
he: אשת הגיס

[ctx: wife’s child]
en: step-child
he: בן/בת חורג/ת

[ctx: wife’s daughter]
en: step-daughter
he: בת חורגת

[ctx: wife’s father]
en: father-in-law
he: חם

[ctx: wife’s mother]
en: mother-in-law
he: חמות

[ctx: wife’s sibling]
en: brother/sister-in-law
he: גיס/ה

[ctx: wife’s sister]
en: sister-in-law
he: גיסה

[ctx: wife’s sister’s husband]
en: brother-in-law
he: בעל הגיסה

[ctx: wife’s son]
en: step-son
he: בן חורג

en: xenea
he: קסנאה

en: years
he: שנים

en: yes
he: כן

en: you can connect to the database using other applications, such as phpmyadmin
he: תוכל להתקשר למאגר הנתונים ע״י אפליקציות אחרות, למשל ע״י phpmyadmin

en: younger brother
he: אח צעיר

en: younger sibling
he: אח/אחות צעיר יותר

en: younger sister
he: אחות צעירה

en: ±%s year | ±%s years
he[0]: ± שנה
he[1]: ± %s שנים

en: “%s”
he: "%s"

en: “%s” has been added to your favorites.
he: ”%s” התווסף למועדפים שלך.

en: “%s” has been deleted.
he: "%s" נמחק.
