webtrees - en to kk translation catalogue (3453 entries)

en:  but the details are unknown
kk:  бірақ мәліметтер белгісіз

en:  in
kk:  кіреді

en: #%s
kk: %s

en: %1$s %2$s has a %3$s link to %4$s.
kk: %1$s %2$s бар %3$s сілтеме %4$s.

en: %1$s %2$s times removed ascending
kk: %1$s%2$sрет көтерілген

en: %1$s %2$s times removed descending
kk: %1$s%2$sрет түсірілді

en: %1$s (%2$s)
kk: %1$s%2$s

en: %1$s KB were downloaded in %2$s seconds.
kk: %1$s КБ көшіріп алынды %2$s секунд.

en: %1$s does not exist.
kk: %1$sжоқ.

en: %1$s does not exist. Did you mean %2$s?
kk: %1$s жоқ. Айтқыңыз келді ме %2$s?

en: %1$s does not have a link back to %2$s.
kk: %1$s сілтемесі жоқ %2$s.

en: %1$s file was extracted in %2$s seconds. | %1$s files were extracted in %2$s seconds.
kk[0]: %1$s файл шығарылды %2$s секунд.
kk[1]: %1$s файлдар шығарылды %2$s секунд.

en: %1$s is a %2$s but a %3$s is expected.
kk: %1$s бұл %2$s бірақ %3$s күтілуде.

en: %1$s × %2$s pixels
kk: %1$s × %2$s пикселдер

en: %1$s’s %2$s
kk: %1$s-ның %2$s

en: %s BCE
kk: %s ЖДБ

en: %s and her ancestors
kk: %s және оның ата-бабалары

en: %s and his ancestors
kk: %s және оның ата-бабалары

en: %s and the individuals that reference it.
kk: %s және оған сілтеме жасайтын адамдар.

en: %s and their children
kk: %s және олардың балалары

en: %s and their descendants
kk: %s және олардың ұрпақтары

en: %s anonymous signed-in user | %s anonymous signed-in users
kk[0]: %s анонимді кірген пайдаланушы
kk[1]: %s анонимді кірген пайдаланушылар

en: %s child | %s children
kk[0]: %s бала
kk[1]: %s балалар

en: %s day | %s days
kk[0]: %s күн
kk[1]: %s күндер

en: %s family has been updated. | %s families have been updated.
kk[0]: %s отбасы жаңартылды.
kk[1]: %s отбасылар жаңартылды.

en: %s grandchild | %s grandchildren
kk[0]: %s немересі
kk[1]: %s немерелері

en: %s individual | %s individuals
kk[0]: %s жеке тұлға
kk[1]: %s жеке тұлғалар

en: %s individual has been updated. | %s individuals have been updated.
kk[0]: %s жеке тұлға жаңартылды.
kk[1]: %s жеке тұлғалар жаңартылды.

en: %s individual with events between %s and %s | %s individuals with events between %s and %s
kk[0]: %s жеке тұлғалар арасындағы оқиғалар %s және %s
kk[1]: %s адамдар арасында оқиғалар бар %s және %s

en: %s individual with events in %s | %s individuals with events in %s
kk[0]: %s оқиғалармен жеке тұлға %s
kk[1]: %s оқиғалар бар адамдар %s

en: %s individual with events in %s between %s and %s | %s individuals with events in %s between %s and %s
kk[0]: %s оқиғалармен жеке тұлға %s арасында %s және %s
kk[1]: %s оқиғалар бар адамдар %s арасында %s және %s

en: %s message | %s messages
kk[0]: %s хабар
kk[1]: %s хабарламалар

en: %s month | %s months
kk[0]: %s ай
kk[1]: %s айлар

en: %s note has been updated. | %s notes have been updated.
kk[0]: %s ескерту жаңартылды.
kk[1]: %s ескертулер жаңартылды.

en: %s once removed ascending
kk: %s бір рет көтерілгеннен кейін

en: %s once removed descending
kk: %s бір рет түсірілген

en: %s sent you the following message.
kk: %s келесі хабарлама жіберді.

en: %s signed-in user | %s signed-in users
kk[0]: %s кірген пайдаланушы
kk[1]: %s кірген пайдаланушылар

en: %s source has been updated. | %s sources have been updated.
kk[0]: %s көзі жаңартылды.
kk[1]: %s көздері жаңартылды.

en: %s three times removed ascending
kk: %s үш есе көтерілген

en: %s three times removed descending
kk: %s үш рет түсірілді

en: %s twice removed ascending
kk: %s екі рет көтерілген

en: %s twice removed descending
kk: %s екі рет түсірілген

en: %s week | %s weeks
kk[0]: %s апта
kk[1]: %s апталар

en: %s year | %s years
kk[0]: %s жыл
kk[1]: %s жылдар

en: %s year anniversary
kk: %s жылдық мерейтойы

en: %s × cousin
kk: %s × кузен

en: %s&nbsp;BCE
kk: %s&nbsp;ЖДБ

en: %s&nbsp;CE
kk: %s&nbsp;ЖД

en: %s, her ancestors and their families
kk: %s, ата-бабаларының және олардың отбасыларының

en: %s, her parents and siblings
kk: %s, оның ата-аналары мен туған-туысқандары

en: %s, her spouses and children
kk: %s, оның жұбайлары мен балалары

en: %s, her spouses and descendants
kk: %s, оның жұбайлары мен ұрпақтары

en: %s, his ancestors and their families
kk: %s, оның ата-бабалары мен олардың отбасы

en: %s, his parents and siblings
kk: %s, оның ата-анасы мен туған-туыстары

en: %s, his spouses and children
kk: %s, оның жұбайлары мен балалары

en: %s, his spouses and descendants
kk: %s, оның жұбайлары мен ұрпақтары

en: &lt;select&gt;
kk: &lt;таңдаңыз&gt;

[ctx: (a man’s) brother’s child’s child]
en: great-nephew/niece
kk: ұлы қарындасы / қарындасы

[ctx: (a man’s) brother’s child’s daughter]
en: great-niece
kk: ұлы ағасы

[ctx: (a man’s) brother’s child’s son]
en: great-nephew
kk: ұлы-қарындасын

[ctx: (a man’s) brother’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
kk: ұлы қарындасы / қарындасы

[ctx: (a man’s) brother’s daughter’s daughter]
en: great-niece
kk: ұлы ағасы

[ctx: (a man’s) brother’s daughter’s son]
en: great-nephew
kk: ұлы-қарындасын

[ctx: (a man’s) brother’s great ×(%s-1) grandchild]
en: great ×%s nephew/niece
kk: үлкен ×%s жиен

[ctx: (a man’s) brother’s great ×(%s-1) granddaughter]
en: great ×%s niece
kk: үлкен ×%s жиен

[ctx: (a man’s) brother’s great ×(%s-1) grandson]
en: great ×%s nephew
kk: үлкен ×%s жиен

[ctx: (a man’s) brother’s great ×4 grandchild]
en: great ×5 nephew/niece
kk: үлкен ×5 қарындасын

[ctx: (a man’s) brother’s great ×4 granddaughter]
en: great ×5 niece
kk: үлкен ×5 қарындасы

[ctx: (a man’s) brother’s great ×4 grandson]
en: great ×5 nephew
kk: үлкен ×5 қарындасын

[ctx: (a man’s) brother’s great-grandchild]
en: great-great-nephew/niece
kk: ұлы ұлы-қарындасын / қарындасы

[ctx: (a man’s) brother’s great-granddaughter]
en: great-great-niece
kk: ұлы ұлы ағасы

[ctx: (a man’s) brother’s great-grandson]
en: great-great-nephew
kk: ұлы ұлы-қарындасын

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-grandchild]
en: great-great-great-nephew/niece
kk: ұлы ұлы ұлы қарындасы

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-granddaughter]
en: great-great-great-niece
kk: ұлы ұлы ұлы інісі

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-grandson]
en: great-great-great-nephew
kk: ұлы ұлы ұлы қарындасы

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-great-grandchild]
en: great ×4 nephew/niece
kk: үлкен ×4 қарындасын

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-great-granddaughter]
en: great ×4 niece
kk: үлкен ×4 қарындасы

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-great-grandson]
en: great ×4 nephew
kk: үлкен ×4 қарындасын

[ctx: (a man’s) brother’s son’s child]
en: great-nephew/niece
kk: ұлы қарындасы / қарындасы

[ctx: (a man’s) brother’s son’s daughter]
en: great-niece
kk: ұлы ағасы

[ctx: (a man’s) brother’s son’s son]
en: great-nephew
kk: ұлы-қарындасын

[ctx: (a man’s) sister’s child’s child]
en: great-nephew/niece
kk: ұлы қарындасы / қарындасы

[ctx: (a man’s) sister’s child’s daughter]
en: great-niece
kk: ұлы ағасы

[ctx: (a man’s) sister’s child’s son]
en: great-nephew
kk: ұлы-қарындасын

[ctx: (a man’s) sister’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
kk: ұлы қарындасы / қарындасы

[ctx: (a man’s) sister’s daughter’s daughter]
en: great-niece
kk: ұлы ағасы

[ctx: (a man’s) sister’s daughter’s son]
en: great-nephew
kk: ұлы-қарындасын

[ctx: (a man’s) sister’s great ×(%s-1) grandchild]
en: great ×%s nephew/niece
kk: үлкен ×%s жиен

[ctx: (a man’s) sister’s great ×(%s-1) granddaughter]
en: great ×%s niece
kk: үлкен ×%s жиен

[ctx: (a man’s) sister’s great ×(%s-1) grandson]
en: great ×%s nephew
kk: үлкен ×%s жиен

[ctx: (a man’s) sister’s great ×4 grandchild]
en: great ×5 nephew/niece
kk: үлкен ×5 қарындасын

[ctx: (a man’s) sister’s great ×4 granddaughter]
en: great ×5 niece
kk: үлкен ×5 қарындасы

[ctx: (a man’s) sister’s great ×4 grandson]
en: great ×5 nephew
kk: үлкен ×5 қарындасын

[ctx: (a man’s) sister’s great-grandchild]
en: great-great-nephew/niece
kk: ұлы ұлы-қарындасын / қарындасы

[ctx: (a man’s) sister’s great-granddaughter]
en: great-great-niece
kk: ұлы ұлы ағасы

[ctx: (a man’s) sister’s great-grandson]
en: great-great-nephew
kk: ұлы ұлы-қарындасын

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-grandchild]
en: great-great-great-nephew/niece
kk: ұлы ұлы ұлы қарындасы

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-granddaughter]
en: great-great-great-niece
kk: ұлы ұлы ұлы інісі

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-grandson]
en: great-great-great-nephew
kk: ұлы ұлы ұлы қарындасы

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-great-grandchild]
en: great ×4 nephew/niece
kk: үлкен ×4 қарындасын

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-great-granddaughter]
en: great ×4 niece
kk: үлкен ×4 қарындасы

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-great-grandson]
en: great ×4 nephew
kk: үлкен ×4 қарындасын

[ctx: (a man’s) sister’s son’s child]
en: great-nephew/niece
kk: ұлы қарындасы / қарындасы

[ctx: (a man’s) sister’s son’s daughter]
en: great-niece
kk: ұлы ағасы

[ctx: (a man’s) sister’s son’s son]
en: great-nephew
kk: ұлы-қарындасын

[ctx: (a woman’s) brother’s child’s child]
en: great-nephew/niece
kk: ұлы қарындасы / қарындасы

[ctx: (a woman’s) brother’s child’s daughter]
en: great-niece
kk: ұлы ағасы

[ctx: (a woman’s) brother’s child’s son]
en: great-nephew
kk: ұлы-қарындасын

[ctx: (a woman’s) brother’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
kk: ұлы қарындасы / қарындасы

[ctx: (a woman’s) brother’s daughter’s daughter]
en: great-niece
kk: ұлы ағасы

[ctx: (a woman’s) brother’s daughter’s son]
en: great-nephew
kk: ұлы-қарындасын

[ctx: (a woman’s) brother’s son’s child]
en: great-nephew/niece
kk: ұлы қарындасы / қарындасы

[ctx: (a woman’s) brother’s son’s daughter]
en: great-niece
kk: ұлы ағасы

[ctx: (a woman’s) brother’s son’s son]
en: great-nephew
kk: ұлы-қарындасын

[ctx: (a woman’s) great ×%s nephew]
en: great ×%s nephew
kk: үлкен ×%s жиен

[ctx: (a woman’s) great ×%s nephew/niece]
en: great ×%s nephew/niece
kk: үлкен ×%s жиен

[ctx: (a woman’s) great ×%s niece]
en: great ×%s niece
kk: үлкен ×%s жиен

[ctx: (a woman’s) great ×4 nephew]
en: great ×4 nephew
kk: үлкен ×4 қарындасын

[ctx: (a woman’s) great ×4 nephew/niece]
en: great ×4 nephew/niece
kk: үлкен ×4 қарындасын

[ctx: (a woman’s) great ×4 niece]
en: great ×4 niece
kk: үлкен ×4 қарындасы

[ctx: (a woman’s) great ×5 nephew]
en: great ×5 nephew
kk: үлкен ×5 қарындасын

[ctx: (a woman’s) great ×5 nephew/niece]
en: great ×5 nephew/niece
kk: үлкен ×5 қарындасын

[ctx: (a woman’s) great ×5 niece]
en: great ×5 niece
kk: үлкен ×5 қарындасы

[ctx: (a woman’s) great-great-great-nephew]
en: great-great-great-nephew
kk: ұлы ұлы ұлы қарындасы

[ctx: (a woman’s) great-great-great-nephew/niece]
en: great-great-great-nephew/niece
kk: ұлы ұлы ұлы қарындасы

[ctx: (a woman’s) great-great-great-niece]
en: great-great-great-niece
kk: ұлы ұлы ұлы інісі

[ctx: (a woman’s) great-great-nephew]
en: great-great-nephew
kk: ұлы ұлы-қарындасын

[ctx: (a woman’s) great-great-nephew/niece]
en: great-great-nephew/niece
kk: ұлы ұлы-қарындасын / қарындасы

[ctx: (a woman’s) great-great-niece]
en: great-great-niece
kk: ұлы ұлы ағасы

[ctx: (a woman’s) sister’s child’s child]
en: great-nephew/niece
kk: ұлы қарындасы / қарындасы

[ctx: (a woman’s) sister’s child’s daughter]
en: great-niece
kk: ұлы ағасы

[ctx: (a woman’s) sister’s child’s son]
en: great-nephew
kk: ұлы-қарындасын

[ctx: (a woman’s) sister’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
kk: ұлы қарындасы / қарындасы

[ctx: (a woman’s) sister’s daughter’s daughter]
en: great-niece
kk: ұлы ағасы

[ctx: (a woman’s) sister’s daughter’s son]
en: great-nephew
kk: ұлы-қарындасын

[ctx: (a woman’s) sister’s son’s child]
en: great-nephew/niece
kk: ұлы қарындасы / қарындасы

[ctx: (a woman’s) sister’s son’s daughter]
en: great-niece
kk: ұлы ағасы

[ctx: (a woman’s) sister’s son’s son]
en: great-nephew
kk: ұлы-қарындасын

en: (aged %s)
kk: (қартайған %s)

en: (aged less than %s)
kk: (жастан аз %s)

en: (aged more than %s)
kk: (жастан асқан %s)

en: (filtered from %s total entries)
kk: (%s ден жалпы енгізулерден сүзгіленген)

en: (in childhood)
kk: (балалық шағында)

en: (in infancy)
kk: (бала кезінен)

en: (stillborn)
kk: (әлі күнге дейін)

en: <default theme>
kk: <әдепкі тақырып>

en: <div class="largeError">Notice:</div><div class="error">By completing and submitting this form, you agree:<ul><li>to protect the privacy of living individuals listed on our site;</li><li>and in the text box below, to explain to whom you are related, or to provide us with information on someone who should be listed on our website.</li></ul></div>
kk: <div class="largeError">Ескерту:</div><div class="error">Осы пішінді толтыру және жіберу арқылы сіз келісесіз:<ul><li>біздің сайтқа енгізілген жеке тұлғалардың құпиялылығын қорғауға;</li><li>төменде келтірілген мәтіндік терезеде кіммен байланысқаныңызды түсіндіріңіз немесе веб-сайтымызда тізімделуі керек біреу туралы ақпарат беріңіз.</li></ul></div>

en: <span class="label">%1$s:</span> <span class="field" dir="auto">%2$s</span>
kk: <span class="label">%1$s</span><span class="field" dir="auto">%2$s</span>

en: A chart displaying relationships between two individuals.
kk: Екі адам арасындағы қатынастарды бейнелейтін диаграмма.

en: A chart of an individual’s ancestors and descendants, as a family book.
kk: Адамның ата-бабалары мен ұрпақтарының диаграммасы отбасылық кітап ретінде.

en: A chart of an individual’s ancestors, as a compact tree.
kk: Шағын ағаш ретінде жеке тұлғаның ата-бабаларының кестесі.

en: A chart of an individual’s ancestors, formatted as a tree.
kk: Ағаш ретінде пішімделген жеке тұлғаның ата-бабаларының кестесі.

en: A chart of an individual’s ancestors.
kk: Жеке тұлғаның ата-бабаларының кестесі.

en: A chart of an individual’s descendants.
kk: Жеке тұлғаның ұрпақтарының диаграммасы.

en: A chart of individuals’ lifespans.
kk: Жеке адамдардың өмір сүру кестесі.

en: A child may have more than one set of parents. The relationship between the child and the parents can be biological, legal, or based on local culture and tradition. If no pedigree is specified, then a biological relationship will be assumed.
kk: Балада ата-аналардың бірнешеуі болуы мүмкін. Бала мен ата-ана арасындағы қарым-қатынас биологиялық, құқықтық немесе жергілікті мәдениет пен дәстүрге негізделуі мүмкін. Егер асыл тұқым жоқ болса, онда биологиялық қарым-қатынас қабылданатын болады.

en: A common error is to have multiple links to the same record, for example listing the same child more than once in a family record.
kk: Жалпы қателік - сол жазбадағы бірнеше сілтемелер болуы, мысалы, бірдей баланы отбасының жазбасында бір реттен жиі енгізу.

en: A fan chart of an individual’s ancestors.
kk: Жеке тұлғаның ата-бабаларының желдеткіш диаграммасы.

en: A file on the server
kk: Сервердегі файл

en: A file on your computer
kk: Сіздің компьютеріңізде файл

en: A greeting message and useful links for a user.
kk: Пайдаланушы үшін сәлемдесу хабары және пайдалы сілтемелер.

en: A greeting message for site visitors.
kk: Сайтқа кірушілер үшін құттықтау хаты.

en: A list of changes that need to be reviewed by a moderator, and email notifications.
kk: Модератор және электрондық пошта хабарландырулары арқылы қаралуы қажет өзгерістер тізімі.

en: A list of frequently asked questions and answers.
kk: Жиі қойылатын сұрақтар мен жауаптардың тізімі.

en: A list of records that have been updated recently.
kk: Жақында жаңартылған жазбалардың тізімі.

en: A list of tasks and activities that are linked to the family tree.
kk: Отбасылық ағашпен байланысты міндеттер мен әрекеттер тізімі.

en: A list of the Hebrew death anniversaries that will occur in the near future.
kk: Жақын болашақта болатын еврей өлімінің мерейтойларының тізімі.

en: A list of the anniversaries that occur today.
kk: Бүгінгі таңдағы мерейтойлардың тізімі.

en: A list of the anniversaries that will occur in the near future.
kk: Таяу болашақта өтетін мерейтойлардың тізімі.

en: A list of the most popular given names.
kk: Ең атақты берілген атаулар тізімі.

en: A list of the most popular surnames.
kk: Ең танымал тегінің тізімі.

en: A list of the pages that have been viewed the most number of times.
kk: Ең көп рет қаралған беттер тізімі.

en: A list of users and visitors who are currently online.
kk: Қазіргі уақытта желідегі пайдаланушылар мен келушілердің тізімі.

en: A media object is a record in the family tree which contains information about a media file. This information may include a title, a copyright notice, a transcript, privacy restrictions, etc. The media file, such as the photo or video, can be stored locally (on this webserver) or remotely (on a different webserver).
kk: Медиа нысан - бұл медиа файл туралы ақпаратты қамтитын отбасы ағашында жазба. Бұл ақпарат тақырыпты, авторлық құқық туралы ескертуді, транскриптті, құпиялылықты шектеуді және т.б. қамтуы мүмкін. Фотосурет немесе бейне сияқты медиа-файл жергілікті түрде (осы веб-серверде) немесе қашықтан (басқа веб-серверде) сақталуы мүмкін.

en: A new user (%1$s) has requested an account (%2$s) and verified an email address (%3$s).
kk: Жаңа пайдаланушы (%1$s) есептік жазбаны сұрады (%2$s) электрондық пошта мекенжайын тексерді (%3$s).

en: A new version of webtrees is available.
kk: Webtrees жаңа нұсқасы қол жетімді.

en: A private area to record notes or keep a journal.
kk: Жазбаларды жазу немесе журналды сақтау үшін жеке аймақ.

en: A prospective user has registered with webtrees at %s.
kk: Ықтимал пайдаланушы webtrees-ді %s-ге дейін тіркеді.

en: A report of an individual’s ancestors, formatted as a tree.
kk: Ағаш ретінде пішімделген адамның ата-бабаларының есебі.

en: A report of an individual’s ancestors, in a narrative style.
kk: Адамның ата-бабаларының баяндамасы, повесть стилінде.

en: A report of an individual’s descendants, in a narrative style.
kk: Жеке тұлғаның ұрпақтары туралы баяндама.

en: A report of an individual’s details.
kk: Жеке мәліметтер туралы есеп.

en: A report of facts which are supported by a given source.
kk: Дерек көзі қолдайтын фактілер туралы есеп.

en: A report of family members and their details.
kk: Отбасы мүшелерінің және олар туралы мәліметтер.

en: A report of individuals who died in a given time or place.
kk: Белгіленген уақытта немесе жерде қайтыс болған адамдар туралы есеп.

en: A report of individuals who had a given occupation.
kk: Бұл мамандықты алған адамдар туралы есеп.

en: A report of individuals who were born in a given time or place.
kk: Белгілі бір уақытта немесе жерде туылған адамдар туралы есеп.

en: A report of individuals who were buried in a given place.
kk: Берілген жерде көмілген адамдардың есебі.

en: A report of individuals who were married in a given time or place.
kk: Кез-келген уақытта немесе жерде некеде тұрған адамдар туралы есеп.

en: A report of recent and pending changes.
kk: Соңғы және күтілетін өзгерістер туралы есеп.

en: A report of the families that are closely related to an individual.
kk: Жеке адаммен тығыз байланысты отбасылар туралы есеп.

en: A report of the individuals that are closely related to an individual.
kk: Жеке адаммен тығыз байланысты адамдар туралы есеп.

en: A report of the information provided by a source.
kk: Ақпарат көзі ұсынған ақпарат.

en: A report of the information that is missing for an individual and their relatives.
kk: Жеке адам және олардың туыстары үшін жоғалған ақпарат туралы есеп.

en: A report of vital records for a given date or place.
kk: Берілген күнге немесе орынға арналған маңызды жазбалар туралы есеп.

en: A role is a set of access rights, which give permission to view data, change preferences, etc. Access rights are assigned to roles, and roles are granted to users. Each family tree can assign different access to each role, and users can have a different role in each family tree.
kk: Рөл - деректерді көру, теңшелімдерді өзгерту және т.б. рұқсатын беретін қатынас құқықтарының жиынтығы. Кіру құқықтары рөлдерге тағайындалады және рөлдер пайдаланушыларға беріледі. Әрбір отбасылық ағаш әрбір рөлге әртүрлі қол жеткізуді тағайындай алады және пайдаланушылар әрбір отбасылық ағашта басқа рөл болуы мүмкін.

en: A sidebar showing an individual’s close families and relatives.
kk: Жеке тұлғаның жақын туыстары мен туыстарын көрсететін бүйірлік тақта.

en: A sidebar showing non-genealogy information about an individual.
kk: Жеке адам туралы генеалогиялық емес мәліметтерді көрсететін бүйірлік тақта.

en: A sidebar showing the descendants of an individual.
kk: Жеке адам ұрпақтарын көрсететін бүйірлік тақта.

en: A tab showing the close relatives of an individual.
kk: Жеке тұлғаның жақын туыстарын көрсететін қойынды.

en: A tab showing the facts and events of an individual.
kk: Жеке тұлғаның фактілері мен оқиғаларын көрсететін қойынды.

en: A tab showing the media objects linked to an individual.
kk: Жеке адамға қатысты медиа нысандарын көрсететін қойынды.

en: A tab showing the notes attached to an individual.
kk: Жеке адамға жазылған ескертпелерді көрсететін қойынды.

en: A tab showing the sources linked to an individual.
kk: Жеке адамға байланған көздерді көрсететін қойынды.

en: A timeline displaying individual events.
kk: Жеке оқиғаларды бейнелейтін уақыт шкаласы.

en: A user will not be able to sign in until both “email verified” and “approved by administrator” are selected.
kk: Пайдаланушы «электрондық поштаны тексеру» және «әкімші мақұлдаған» екеуі таңдалмағанша, жүйеге кіре алмайды.

en: API key
kk: API кілті

en: Aba, Nigeria
kk: Аба, Нигерия

en: Abbreviate place names
kk: Қысқаша орын атаулары

en: Abbreviation
kk: Қысқарту

[ctx: Abbreviation for April]
en: Apr
kk: Сәуір

[ctx: Abbreviation for August]
en: Aug
kk: Тамыз

[ctx: Abbreviation for December]
en: Dec
kk: Желтоқсан

[ctx: Abbreviation for February]
en: Feb
kk: Ақп

[ctx: Abbreviation for January]
en: Jan
kk: Қаңтар

[ctx: Abbreviation for July]
en: Jul
kk: Шілде

[ctx: Abbreviation for June]
en: Jun
kk: Маусым

[ctx: Abbreviation for March]
en: Mar
kk: Наурыз

[ctx: Abbreviation for May]
en: May
kk: Мамыр

[ctx: Abbreviation for November]
en: Nov
kk: Қар

[ctx: Abbreviation for October]
en: Oct
kk: Қаз

[ctx: Abbreviation for Persian month: Aban]
en: Aban
kk: Абан

[ctx: Abbreviation for Persian month: Azar]
en: Azar
kk: Азар

[ctx: Abbreviation for Persian month: Bahman]
en: Bah
kk: Бахман

[ctx: Abbreviation for Persian month: Dey]
en: Dey
kk: Дей

[ctx: Abbreviation for Persian month: Esfand]
en: Esf
kk: Есф

[ctx: Abbreviation for Persian month: Farvardin]
en: Far
kk: Фар

[ctx: Abbreviation for Persian month: Khordad]
en: Khor
kk: Хордад

[ctx: Abbreviation for Persian month: Mehr]
en: Mehr
kk: Мехр

[ctx: Abbreviation for Persian month: Mordad]
en: Mor
kk: Мор

[ctx: Abbreviation for Persian month: Ordibehesht]
en: Ord
kk: Орд

[ctx: Abbreviation for Persian month: Shahrivar]
en: Shah
kk: Шах

[ctx: Abbreviation for Persian month: Tir]
en: Tir
kk: Тир

[ctx: Abbreviation for September]
en: Sep
kk: Қыркүйек

en: Accept
kk: Қабылдау

en: Accept all changes
kk: Барлық өзгерістерді қабылдаңыз

en: Access level
kk: Кіру деңгейі

en: Access to family trees
kk: Отбасылық ағаштарға қол жеткізу

en: Account approval and email verification
kk: Тіркелгіні растау және электрондық поштаны растау

en: Accra, Ghana
kk: Аккра, Гана

en: Add
kk: Қосу

en: Add %s to the clippings cart
kk: Кесінділер арбасына %s қосыңыз

en: Add a brother or sister
kk: Бауырласты қосыңыз

en: Add a child
kk: Баланы қосыңыз

en: Add a child to create a one-parent family
kk: Жалғыз отбасын құру үшін баланы қосыңыз

en: Add a fact
kk: Фактіні қосыңыз

en: Add a father
kk: Әке қосу

en: Add a favorite
kk: Таңдаулыға қосу

en: Add a husband
kk: Күйеу қосу

en: Add a husband using an existing individual
kk: Бар адамды қолданып күйеуді қосыңыз

en: Add a journal entry
kk: Журнал жазбасын қосыңыз

en: Add a media object
kk: Медиа нысанды қосыңыз

en: Add a mother
kk: Ананы қосыңыз

en: Add a name
kk: Атын қосыңыз

en: Add a news article
kk: Жаңалықтар мақаласын қосу

en: Add a note
kk: Жазбаны қосыңыз

en: Add a restriction
kk: Шектеуді қосыңыз

en: Add a shared note
kk: Ортақ жазба қосу

en: Add a son or daughter
kk: Ұлын немесе қызын қосыңыз

en: Add a source citation
kk: Бастапқы дәйексөзді қосыңыз

en: Add a story
kk: Тарих қосу

en: Add a user
kk: Пайдаланушыны қосыңыз

en: Add a wife
kk: Әйелді қосыңыз

en: Add a wife using an existing individual
kk: Әйелді бар адаммен қолданып қосыңыз

en: Add an FAQ
kk: Жиі қойылатын сұрақтарды қосыңыз

en: Add an associate
kk: Қауымдастырушыны қосыңыз

en: Add from clipboard
kk: Алмасу буферінен қосу

en: Add individuals
kk: Жеке тұлғалар қосу

en: Add marriage details
kk: Неке туралы мәліметтерді қосыңыз

en: Add missing death records
kk: Өлім туралы жазбаларды жоққа шығарыңыз

en: Add missing married names
kk: Тұрмыстағы некеде тұрған атауларды қосыңыз

en: Add more fields
kk: Қосымша өрістерді қосыңыз

en: Add narrative stories to individuals in the family tree.
kk: Отбасылық ағашқа жеке тұлғалар туралы әңгімелер жазыңыз.

en: Add spaces where long lines were wrapped
kk: Ұзын сызықтар оралған жерлерді қосыңыз

en: Add the GEDCOM media path to filenames
kk: GEDCOM медиа жолын файл аттарына қосыңыз

en: Add to TITLE header tag
kk: TITLE тақырыбының тегіне қосыңыз

en: Add to the clippings cart
kk: Кескіш арбашаға қосыңыз

en: Add unique identifiers
kk: Бірегей идентификаторларды қосыңыз

en: Add unlinked records
kk: Байланбаған жазбаларды қосыңыз

en: Add your own text and graphics.
kk: Өзіңіздің мәтініңізді және графикаңызды қосыңыз.

en: Add/edit a journal/news entry
kk: Журнал / жаңалықтар енгізуін қосу / өңдеу

en: Address
kk: Мекенжай

en: Address line 1
kk: Адрестік Жол 1

en: Address line 2
kk: Адрестік Жол 2

en: Adelaide, Australia
kk: Аделаида, Австралия

en: Administrator
kk: Әкімші

en: Administrator account
kk: Әкімші тіркелгісі

en: Administrator comments on user
kk: Пайдаланушы туралы әкімші пікірлері

en: Administrators
kk: Әкімшілер

en: Adopted by both parents
kk: Ата-ананың екеуі де қабылданады

en: Adopted by father
kk: Әкесі қабылдаған

en: Adopted by mother
kk: Анасы қабылдаған

en: Adoption
kk: Қабылдау

en: Adoption of a brother
kk: Ағайынды асырап алу

en: Adoption of a child
kk: Баланы асырап алу

en: Adoption of a daughter
kk: Қызды асырап алу

en: Adoption of a grandchild
kk: Неліктен қабылдау

en: Adoption of a granddaughter
kk: Некесізді асырап алу

en: Adoption of a grandson
kk: Нәрестені қабылдау

en: Adoption of a half-brother
kk: өгей ағаны асырап алу

en: Adoption of a half-sibling
kk: Жартылай күйеуін қабылдау

en: Adoption of a half-sister
kk: Жартылай әйел бауырласты асырап алу

en: Adoption of a sibling
kk: Ағайынды асырап алу

en: Adoption of a sister
kk: Бауырласты асырап алу

en: Adoption of a son
kk: Ұлын асырап алу

en: Adult christening
kk: Ересек крещение

en: Advanced fact preferences
kk: Жетілдірілген фактілердің артықшылықтары

en: Advanced name facts
kk: Кеңейтілген атау фактілері

en: Advanced place name facts
kk: Жетілдірілген орынның аты-жөні

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: Afghanistan
kk: Ауғанстан

en: Africa
kk: Африка

en: After creating the family tree, you will be able to import data from a GEDCOM file.
kk: Отбасылық ағаштан кейін GEDCOM файлынан деректерді импорттай аласыз.

en: Age
kk: Жасы

en: Age at birth of child
kk: Бала туылған кездегі жас

en: Age at which to assume an individual is dead
kk: Адамды қабылдайтын жасы өлі

en: Age between husband and wife
kk: Ерлі-зайыптылар арасындағы жасы

en: Age between siblings
kk: Ағайындардың арасы

en: Age between wife and husband
kk: Жасы мен әйелі арасындағы жасы

en: Age difference
kk: Жас ерекшелігі

en: Age in year of first marriage
kk: Алғашқы некеге дейінгі жыл

en: Age in year of marriage
kk: Неке жасындағы жыл

en: Age of parents next to child’s birthdate
kk: Ата-анасының жас шамасы, баланың туған күні

en: Age related to death year
kk: Жасы қайтыс болған жыл

en: Agency
kk: Агенттік

en: Aland Islands
kk: Аланд аралдары

en: Albania
kk: Албания

en: Album
kk: Альбом

en: Albuquerque, New Mexico, United States
kk: Альбукерке, Нью-Мексико, АҚШ

en: Algeria
kk: Алжир

en: Alias
kk: Бүркеншік

en: Alive
kk: Тірі болып табылады

en: All
kk: Барлық

en: All facts and events
kk: Барлық фактілер мен оқиғалар

en: All family facts
kk: Барлық отбасылық фактілер

en: All fields must be completed.
kk: Барлық өрістерді толтыру керек.

en: All individual facts
kk: Барлық жеке фактілер

en: All individuals
kk: Барлық адамдар

en: All records
kk: Барлық жазбалар

en: All repository facts
kk: Барлық репозитарий фактілері

en: All source facts
kk: Барлық дереккөздер

en: Allow other modules to edit text using a “WYSIWYG” editor, instead of using HTML codes.
kk: Басқа модульдерге HTML кодтарын пайдаланудың орнына «WYSIWYG» редакторы арқылы мәтінді өңдеуге рұқсат беріңіз.

en: Allow users to see raw GEDCOM records
kk: Пайдаланушыларға шикі GEDCOM жазбаларын көруге рұқсат ету

en: Allow visitors to request a new user account
kk: Келушілерге жаңа пайдаланушы тіркелгісін сұрауға рұқсат ету

en: Also known as
kk: Сондай-ақ, белгілі

en: American Samoa
kk: Америкалық Самоа

en: An FAQ can be displayed on just one of the family trees, or on all the family trees.
kk: Жиі қойылатын сұрақтар тек отбасылық ағаштардың бірінде немесе барлық отбасыларда көрсетілуі мүмкін.

en: An administrator must approve the new user account and select an access level before the user can sign in.
kk: Әкімші жаңа пайдаланушы тіркелгісін бекітіп, пайдаланушы кіруге дейін қол жеткізу деңгейін таңдау керек.

en: An alternative to the “media” tab, and an enhanced image viewer.
kk: «Медиа» қойындысына балама және жақсартылған сурет көрушісі.

en: An alternative way to display charts.
kk: Диаграммаларды көрсетудің балама жолы.

en: An alternative way to enter census transcripts and link them to individuals.
kk: Санақ транскриптерін енгізудің және оларды жеке тұлғалармен байланыстырудың баламалы тәсілі.

en: An alternative way to select a new theme.
kk: Жаңа тақырыпты таңдаудың балама жолы.

en: An alternative way to sign in and sign out.
kk: Жүйеге кіруге және шығудан басқа жол.

en: An associate is another individual who was involved with this fact or event, such as a witness or a priest.
kk: Қауымдастық - бұл куәгер немесе діни қызметкер сияқты осы факт немесе іспен айналысқан басқа адам.

en: An associate is another individual who was involved with this individual, such as a friend or an employer.
kk: Қауымдастық - бұл адаммен, мысалы, досы немесе жұмыс берушісі сияқты басқа адам.

en: An hourglass chart of an individual’s ancestors and descendants.
kk: Адамның ата-бабаларының және ұрпақтарының сағаттары.

en: An interactive tree, showing all the ancestors and descendants of an individual.
kk: Адамның барлық ата-бабаларын және ұрпақтарын көрсететін интерактивті ағаш.

en: An unexpected database error occurred.
kk: Күтпеген дерекқор қатесі орын алды.

en: Ancestors
kk: Ата-бабаларымыз

en: Ancestors interest
kk: Ата-бабалардың қызығушылығы

en: Ancestors of
kk: Ата-бабаларымыз

en: Ancestors of %s
kk: %s ата-бабаларымыз

en: Ancestral file number
kk: Археологиялық файл нөмірі

en: Anchorage, Alaska, United States
kk: Анкоридж, Аляска, Америка Құрама Штаттары

en: Andorra
kk: Андорра

en: Angola
kk: Ангола

en: Anguilla
kk: Ангилья

en: Anniversary
kk: Мерейтойлық

en: Anniversary calendar
kk: Мерейтой күнтізбесі

en: Annulment
kk: Аннуляция

en: Answer
kk: Жауап

en: Antarctica
kk: Антарктика

en: Antigua and Barbuda
kk: Антигуа және Барбуда

en: Anyone with a user account can access this website.
kk: Пайдаланушы тіркелгісі бар кез келген адам осы веб-сайтқа кіре алады.

en: Apia, Samoa
kk: Апиа, Самоа

en: Apply automatic corrections to your genealogy data.
kk: Сіздің генеалогия деректеріңізге автоматты түрде түзетулер енгізіңіз.

en: Apply privacy settings
kk: Құпиялылық параметрлерін қолдану

en: Apply these preferences to all family trees
kk: Осы артықшылықтарды барлық отбасы ағаштарына қолданыңыз

en: Apply these preferences to new family trees
kk: Осы артықшылықтарды жаңа отбасыларға қолданыңыз

en: Approved
kk: Бекітілген

en: Approved by administrator
kk: Әкімші мақұлдады

en: Aqua Marine
kk: Аква Марин

en: Are you sure you want to delete this fact?
kk: Бұл фактіні жойғыңыз келгеніне сенімдісіз бе?

en: Are you sure you want to delete this message? It cannot be retrieved later.
kk: Сіз бұл хабарды жойғыңыз келе ме? Оны кейінірек алу мүмкін емес.

en: Are you sure you want to delete “%s”?
kk: “%s” жою керек пе?

en: Are you sure you want to reject all the changes to this family tree?
kk: Осы жанұяның барлық өзгерістерінен бас тартқыңыз келе ме?

en: Are you sure you want to remove this item from your list of favorites?
kk: Бұл элементті таңдаулылар тізімінен алып тастағыңыз келе ме?

en: Argentina
kk: Аргентина

en: Armenia
kk: Армения

en: Aruba
kk: Аруба

en: As well as using the toolbar to apply HTML formatting, you can insert database fields which are updated automatically. These special fields are marked with <b>#</b> characters. For example <b>#totalFamilies#</b> will be replaced with the actual number of families in the database. Advanced users may wish to apply CSS classes to their text, so that the formatting matches the currently selected theme.
kk: HTML пішімдеуді қолдану үшін құралдар тақтасын пайдалану сияқты, автоматты түрде жаңартылатын дерекқор өрістерін де кірістіруіңізге болады. Бұл арнайы өрістер таңбадан тұратын <b>#</b> белгісімен белгіленген. Мысалы, <b>#totalFamilies#</b> дерекқордағы нақты отбасылар саны ауыстырылады. Жетілдірілген қолданушылар CSS мәтіндерін өздерінің мәтініне қолданғысы келеді, сондықтан пішімдеу ағымдағы таңдалған тақырыпқа сәйкес келеді.

en: Ash
kk: күл

en: Asia
kk: Азия

en: Associate
kk: Қауымдастырушы

en: Associate events with this source
kk: Осы көзге сілтеме жасау

en: Asuncion, Paraguay
kk: Асунсьон, Парагвай

en: At sea
kk: Теңізде

en: Atlanta, Georgia, United States
kk: Атланта, Джорджия, Америка Құрама Штаттары

en: Attendant
kk: Қатысушы

en: Attending
kk: Қатысу

en: Audio
kk: Аудио

en: Australia
kk: Австралия

en: Austria
kk: Австрия

en: Author
kk: Автор

en: Author of last change
kk: Соңғы өзгерістердің авторы

en: Automatically accept changes made by this user
kk: Осы пайдаланушы жасаған өзгерістерді автоматты түрде қабылдау

en: Automatically expand notes
kk: Жазбаларды автоматты түрде кеңейтіңіз

en: Automatically expand sources
kk: Көздерді автоматты түрде кеңейту

en: Average age
kk: Орташа жасы

en: Average age at death
kk: Өлімдегі орташа жасы

en: Average age in century of marriage
kk: Жасы ғасырдың орташа жасы

en: Average age related to death century
kk: Орта ғасыр қайтыс болған ғасырға байланысты

en: Average number of children per family
kk: Бір отбасындағы балалардың орташа саны

en: Avoid spaces and punctuation. A family name might be a good choice.
kk: Бос орындар мен тыныс белгілерін болдырмаңыз. Отбасы аты жақсы таңдау болуы мүмкін.

en: Azerbaijan
kk: Әзірбайжан

en: Azores
kk: Азорлар

en: Bahamas
kk: Багам аралдары

en: Bahrain
kk: Бахрейн

en: Bangladesh
kk: Бангладеш

en: Baptism
kk: Шомылдыру рәсімі

en: Baptism of a brother
kk: Бауырластың шомылдыру рәсімі

en: Baptism of a child
kk: Баланың шомылдыру рәсімі

en: Baptism of a daughter
kk: Қыздың шомылдыру рәсімі

en: Baptism of a grandchild
kk: Немердің шомылдыру рәсімі

en: Baptism of a granddaughter
kk: Нәрестенің шомылдыру рәсімі

en: Baptism of a grandson
kk: Нәрестенің шомылдыру рәсімі

en: Baptism of a half-brother
kk: өгей ағаның шомылдыру рәсімі

en: Baptism of a half-sibling
kk: Жарты сіңлінің шомылдыру рәсімі

en: Baptism of a half-sister
kk: Жартылай бауырластың шомылдыру рәсімі

en: Baptism of a sibling
kk: Бауырластың шомылдыру рәсімі

en: Baptism of a sister
kk: Бауырластың шомылдыру рәсімі

en: Baptism of a son
kk: Баланың шомылдыру рәсімі

en: Bar mitzvah
kk: Бар мицва

en: Barbados
kk: Барбадос

en: Bat mitzvah
kk: Бат мицва

en: Batch update
kk: Топтаманы жаңарту

en: Baton Rouge, Louisiana, United States
kk: Батон-Руж, Луизиана, Америка Құрама Штаттары

en: Begins with
kk: Басталады

en: Belarus
kk: Беларусь

en: Belgian Chocolate
kk: Бельгиялық шоколад

en: Belgium
kk: Бельгия

en: Belize
kk: Белиз

en: Benin
kk: Бенин

en: Bermuda
kk: Бермуды

en: Bern, Switzerland
kk: Берн, Швейцария

en: Best man
kk: Шафер

en: Bhutan
kk: Бутан

en: Bibliography
kk: Библиография

en: Billings, Montana, United States
kk: Биллингс, Монтана, Америка Құрама Штаттары

en: Binary data object
kk: Екілік деректер нысаны

en: Birmingham, Alabama, United States
kk: Бирмингем, Алабама, Америка Құрама Штаттары

en: Birth
kk: Туылған

en: Birth by country
kk: Ел бойынша туған

en: Birth date range end
kk: Туған күндер ауқымы аяқталды

en: Birth date range start
kk: Туған күндер ауқымы іске қосылады

en: Birth of a brother
kk: Бауырдың туылуы

en: Birth of a child
kk: Баланың тууы

en: Birth of a daughter
kk: Қыздың тууы

en: Birth of a grandchild
kk: Немердің туылуы

en: Birth of a granddaughter
kk: Нәрестенің туған күні

en: Birth of a grandson
kk: Нәрестің туылуы

en: Birth of a half-brother
kk: өгей аға туылған

en: Birth of a half-sibling
kk: Жартылай күйеуінің туылуы

en: Birth of a half-sister
kk: Жартылай бауырдың туылуы

en: Birth of a sibling
kk: Ағайынды туылған

en: Birth of a sister
kk: Бауырластың туылуы

en: Birth of a son
kk: Баланың тууы

en: Birth places
kk: Туған жер

en: Birthplace contains
kk: Туған жері бар

en: Births
kk: Туған күндер

en: Births by century
kk: Ғасырлар бойынша туылғандар

en: Bismarck, North Dakota, United States
kk: Бисмарк, Солтүстік Дакота, Америка Құрама Штаттары

en: Blessing
kk: Бата

en: Block
kk: Блок

en: Blocks
kk: Блоктер

en: Blue Lagoon
kk: Көгілдір лагуна

en: Blue Marine
kk: Көк теңіз

en: Bogota, Colombia
kk: Богота, Колумбия

en: Boise, Idaho, United States
kk: Бойс, Айдахо, Америка Құрама Штаттары

en: Bolivia
kk: Боливия

en: Book
kk: Кітап

en: Born in the covenant
kk: Келісімде туылған

en: Bosnia and Herzegovina
kk: Босния және Герцеговина

en: Boston, Massachusetts, United States
kk: Бостон, Массачусетс, АҚШ

en: Both alive
kk: Екі тірі

en: Both dead
kk: Екі қайтыс болды

en: Botswana
kk: Ботсвана

en: Bountiful, Utah, United States
kk: Bountiful, Юта, Америка Құрама Штаттары

en: Bouvet Island
kk: Буве аралы

en: Branches
kk: Бұтақтар

en: Branches of the %s family
kk: %s отбасының бұтақтары

en: Brazil
kk: Бразилия

en: Bridesmaid
kk: қыз жолдас

en: Brigham City, Utah, United States
kk: Brigham City, Юта, Америка Құрама Штаттары

en: Brisbane, Australia
kk: Брисбен, Австралия

en: Brit milah
kk: Брит Мила

en: Brit milah of a brother
kk: Брит Милах ағасы

en: Brit milah of a grandson
kk: Брит Мила немересі

en: Brit milah of a half-brother
kk: Брит Милах өгей ағасы

en: Brit milah of a son
kk: Брит Милх ұлы

en: British Indian Ocean Territory
kk: Үнді мұхитының Британ аумағы

en: British Virgin Islands
kk: Британдық Виргин аралдары

en: Brother
kk: аға

en: Brunei Darussalam
kk: Бруней-Даруссалам

en: Buenos Aires, Argentina
kk: Буэнос-Айрес, Аргентина

en: Bulgaria
kk: Болгария

en: Burial
kk: Жерлеу

en: Burial of a brother
kk: Ағайынды жерлеу

en: Burial of a child
kk: Баланы жерлеу

en: Burial of a daughter
kk: Қызды жерлеу

en: Burial of a father
kk: Әкесін жерлеу

en: Burial of a grandchild
kk: Неміс жерлеу

en: Burial of a granddaughter
kk: Некесізді жерлеу

en: Burial of a grandfather
kk: Атаны жерлеу

en: Burial of a grandmother
kk: Үлкен әжені жерлеу

en: Burial of a grandparent
kk: Үлкен әжелердің жерлеуі

en: Burial of a grandson
kk: Нәрестені жерлеу

en: Burial of a half-brother
kk: өгей ағаны жерлеу

en: Burial of a half-sibling
kk: Жарты мұқабаны жерлеу

en: Burial of a half-sister
kk: Жартылай бауырластың жерлеуі

en: Burial of a husband
kk: Күйеуін жерлеу

en: Burial of a maternal grandfather
kk: Ана атасын жерлеу

en: Burial of a maternal grandmother
kk: Ана әжесін жерлеу

en: Burial of a maternal grandparent
kk: Ана мен әжесiнiң әжесi

en: Burial of a mother
kk: Ананы жерлеу

en: Burial of a parent
kk: Ата-ананы жерлеу

en: Burial of a paternal grandfather
kk: Әке атасының жерленген жері

en: Burial of a paternal grandmother
kk: Әке әжесін жерлеу

en: Burial of a paternal grandparent
kk: Отаны және әжесі әжесін жерлеу

en: Burial of a sibling
kk: Ағайынды жерлеу

en: Burial of a sister
kk: Бауырластың жерлеуі

en: Burial of a son
kk: Ұлын жерлеу

en: Burial of a spouse
kk: Жұбайын жерлеу

en: Burial of a wife
kk: Әйелдің көмілуі

en: Burial place contains
kk: Мазардағы жер бар

en: Burkina Faso
kk: Буркина-Фасо

en: Burundi
kk: Бурунди

en: Buyer
kk: Сатып алушы

en: By default, SMTP works on port 25.
kk: Әдепкі бойынша SMTP 25 портында жұмыс істейді.

[ctx: CENTURY]
en: 10th
kk: 10-шы

[ctx: CENTURY]
en: 11th
kk: 11-ші

[ctx: CENTURY]
en: 12th
kk: 12-ші

[ctx: CENTURY]
en: 13th
kk: 13-ші

[ctx: CENTURY]
en: 14th
kk: 14-ші

[ctx: CENTURY]
en: 15th
kk: 15-ші

[ctx: CENTURY]
en: 16th
kk: 16-ші

[ctx: CENTURY]
en: 17th
kk: 17-ші

[ctx: CENTURY]
en: 18th
kk: 18-ші

[ctx: CENTURY]
en: 19th
kk: 19-ші

[ctx: CENTURY]
en: 1st
kk: 1-ші

[ctx: CENTURY]
en: 20th
kk: 20-шы

[ctx: CENTURY]
en: 21st
kk: 21-ші

[ctx: CENTURY]
en: 2nd
kk: 2-ші

[ctx: CENTURY]
en: 3rd
kk: 3-ші

[ctx: CENTURY]
en: 4th
kk: 4-ші

[ctx: CENTURY]
en: 5th
kk: 5-ші

[ctx: CENTURY]
en: 6th
kk: 6-шы

[ctx: CENTURY]
en: 7th
kk: 7-ші

[ctx: CENTURY]
en: 8th
kk: 8-ші

[ctx: CENTURY]
en: 9th
kk: 9-шы

en: Calculating…
kk: Есептеу …

en: Calendar
kk: Күнтізбе

en: Calendar conversion
kk: Күнтізбені түрлендіру

en: Calgary, Alberta, Canada
kk: Калгари, Альберта, Канада

en: Call number
kk: Шақыру нөмірі

en: Cambodia
kk: Камбоджа

en: Cameroon
kk: Камерун

en: Campinas, Brazil
kk: Кампинас, Бразилия

en: Canada
kk: Канада

en: Cape Verde
kk: Кабо-Верде

en: Caracas, Venezuela
kk: Каракас, Венесуэла

en: Card
kk: Кәртішке

en: Cardston, Alberta, Canada
kk: Карстон, Альберта, Канада

en: Case insensitive
kk: Қағазға сезімтал емес

en: Caste
kk: Каст

en: Categories
kk: Санаттар

en: Cause
kk: Себебі

en: Cause of death
kk: Қайтыс болу себебі

en: Caution! This may take a long time. Be patient.
kk: Назар аударыңыз! Бұл ұзақ уақыт алуы мүмкін. Сабыр бол.

en: Cayman Islands
kk: Кайман аралдары

en: Cebu City, Philippines
kk: Кебу қаласы, Филиппин

en: Cemetery
kk: Зират

en: Census
kk: Санақ

en: Census assistant
kk: Санақ көмекшісі

en: Census date
kk: Санақ жүргізу күні

en: Census place
kk: Санақ орны

en: Census transcript
kk: Санақ транскрипті

en: Central African Republic
kk: Орталық Африка Республикасы

en: Certificate
kk: Куәлік

en: Chad
kk: Чад

en: Change family members
kk: Отбасы мүшелерін өзгерту

en: Change the “Home page” blocks
kk: «Басты бет» блоктарын өзгертіңіз

en: Change the “My page” blocks
kk: «Менің бетім» блоктарын өзгертіңіз

en: Changed on %1$s
kk: %1$s өзгерді

en: Changed on %1$s by %2$s
kk: %1$s %2$s арқылы өзгертілді

en: Changes
kk: Өзгерістер

en: Changes in the last %s day | Changes in the last %s days
kk[0]: Соңғы %s күніндегі өзгерістер
kk[1]: Соңғы %s күндеріндегі өзгерістер

en: Changes log
kk: Журналды өзгертеді

en: Character set
kk: Таңбалар жиынтығы

en: Chart
kk: Диаграмма

en: Chart preferences
kk: Диаграмма теңшелімдері

en: Chart type
kk: Диаграмма түрі

en: Charts
kk: Диаграммалар

en: Check for errors
kk: Қателерді тексеріңіз

en: Check for pending changes…
kk: Күтпеген өзгерістерді тексеру…

en: Checking server capacity
kk: Сервер сыйымдылығын тексеру

en: Checking server configuration
kk: Сервер теңшелімін тексеру

en: Chicago, Illinois, United States
kk: Чикаго, Иллинойс, АҚШ

en: Child
kk: Бала

en: Child of
kk: Бала

en: Child of %s
kk: %s баласы

en: Children
kk: Балалар

en: Children in family
kk: Отбасындағы балалар

en: Children of
kk: Балалар

en: Children take a patronym instead of a surname.
kk: Балалар тектің орнына патроним алады.

en: Children take one surname from the father and one surname from the mother.
kk: Балалар әкесінен бір тегі мен анасынан бір тегі түседі.

en: Children take one surname from the mother and one surname from the father.
kk: Балалар әкесінен бір тегі мен әкесінен бір атын алады.

en: Children take their father’s surname.
kk: Балалар әкесінің атын алады.

en: Children take their mother’s surname.
kk: Балалар анасының атын алады.

en: Chile
kk: Чили

en: China
kk: Қытай

en: Choose a report to run
kk: Іске қосу үшін есепті таңдаңыз

en: Choose relatives
kk: Туыстарын таңдаңыз

en: Choose user defined welcome text typed below
kk: Пайдаланушы анықтаған қош келдіңіз мәтінін төменде теріңіз

en: Christening
kk: Крещение

en: Christening of a brother
kk: Ағайынды бауырластық

en: Christening of a child
kk: Баланың крещение

en: Christening of a daughter
kk: Қыздың христианциясы

en: Christening of a grandchild
kk: Немістің крестизі

en: Christening of a granddaughter
kk: Некесіздіктің христианциясы

en: Christening of a grandson
kk: Нәрестенің христианциясы

en: Christening of a half-brother
kk: өгей ағаның христианциясы

en: Christening of a half-sibling
kk: Жартылай күйеуінің христианциясы

en: Christening of a half-sister
kk: Жартылай бауырдың крещенциясы

en: Christening of a sibling
kk: Ағайынды христианство

en: Christening of a sister
kk: Сіңілудің крещение

en: Christening of a son
kk: Ұлының христианциясы

en: Christmas Island
kk: Крисмас аралдар

en: Circumciser
kk: Сүннөткізгіш

en: Citation details
kk: дәйексөздын бөлшектерi

en: Citizenship
kk: Азаматтық

en: City
kk: Қала

en: Ciudad Juarez, Mexico
kk: Сьюдад Хуарез, Мексика

en: Civil marriage
kk: Азаматтық неке

en: Civil registrar
kk: Азаматтық тіркеуші

en: Clean up data folder
kk: Деректер қалтасын тазалаңыз

en: Cleared but not yet completed
kk: Тазартылған, бірақ аяқталмаған

en: Clippings cart
kk: Кесілген арбаша

en: Coat of arms
kk: Елтаңба

en: Cochabamba, Bolivia
kk: Кочабамба, Боливия

en: Cocos (Keeling) Islands
kk: Кокос (Килинг) аралдары

en: Coffee and Cream
kk: Кофе мен крем

en: Cold Day
kk: Суық күн

en: Colombia
kk: Колумбия

en: Colonia Juarez, Mexico
kk: Колония Хуарес, Мексика

en: Columbia River, Washington, United States
kk: Колумбия штаты, Вашингтон, Америка Құрама Штаттары

en: Columbia, South Carolina, United States
kk: Колумбия, Оңтүстік Каролина, Америка Құрама Штаттары

en: Columbus, Ohio, United States
kk: Колумбус, Огайо, АҚШ

en: Comment
kk: Түсініктеме

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Common law marriage
kk: Жалпы заңды неке

en: Communicate directly with other users, using private messages.
kk: Жеке хабарларды пайдаланып басқа пайдаланушылармен тікелей байланысыңыз.

en: Comoros
kk: Комор аралдары

en: Compact tree
kk: Шағын ағаш

en: Compact tree of %s
kk: %s жинақы ағаш

en: Completed before 1970; date not available
kk: 1970 жылға дейін аяқталды; күні қол жетімді емес

en: Completed; date unknown
kk: Аяқталды; белгісіз күні

en: Compress the GEDCOM file
kk: GEDCOM файлын қысыңыз

en: Concatenation
kk: Біріктіру

en: Confirmation
kk: Растау

en: Connection to database server
kk: Дерекқор серверіне қосылу

en: Contact information
kk: Байланыс ақпараты

en: Contact method
kk: Байланысу әдісі

en: Contains
kk: Құрамында бар

en: Content
kk: Мазмұны

en: Continued
kk: Жалғастыру

en: Control panel
kk: Басқару панелі

en: Convert from UTF-8 to ISO-8859-1
kk: UTF-8-ден ISO-8859-1-ге түрлендіру

en: Cook Islands
kk: Кук аралдары

en: Cookies
kk: Cookie файлдары

en: Copenhagen, Denmark
kk: Копенгаген, Дания

en: Copy
kk: Көшіру

en: Copy all the records from %1$s into %2$s.
kk: Барлық жазбаларды %1$s ішінен %2$s ішіне көшіріңіз.

en: Copy files…
kk: Файлдарды көшіру…

en: Copyright
kk: Авторлық құқық

en: Cordoba, Argentina
kk: Кордова, Аргентина

en: Corporation
kk: Корпорация

en: Correct NAME records of the form “John/DOE/” or “John /DOE”, as produced by older genealogy programs.
kk: Үлкен генеалогия бағдарламалары шығарған «John / DOE /» немесе «John / DOE» пішініндегі NAME жазбаларын түзетіңіз.

en: Costa Rica
kk: Коста-Рика

en: Cote d’Ivoire
kk: Кот-д'Ивуар

en: Could not verify the information you entered. Please try again or contact the site administrator for more information.
kk: Сіз енгізген ақпаратты тексере алмады. Қосымша ақпарат алу үшін қайталап көріңіз немесе сайт әкімшісімен хабарласыңыз.

en: Country
kk: Ел

en: Create
kk: Жасау

en: Create a family tree
kk: Отбасылық ағаш жасаңыз

en: Create a media object
kk: Медиа нысан жасаңыз

en: Create a repository
kk: Репозиторийді жасаңыз

en: Create a shared note
kk: Ортақ жазба жасаңыз

en: Create a shared note using the census assistant
kk: Санақшының көмекшісімен ортақ жазба жасаңыз

en: Create a source
kk: Көз жасау

en: Create an individual
kk: Жеке адам жасаңыз

en: Create your own chart
kk: Өзіңіздің диаграммаңызды жасаңыз

en: Create, update, and delete a family tree for every GEDCOM file in the data folder.
kk: Деректер қалтасында әрбір GEDCOM файлына арналған отбасылық ағаш жасаңыз, жаңартыңыз және жойыңыз.

en: Cremation
kk: Кремация

en: Cremation of a brother
kk: Ағайынды кремация

en: Cremation of a child
kk: Баланы кремациялау

en: Cremation of a daughter
kk: Қыздың кремациясы

en: Cremation of a father
kk: Әкемнің кремациясы

en: Cremation of a grand-parent
kk: Үлкен әжелердің кремациялауы

en: Cremation of a grandchild
kk: Немердің кремациясы

en: Cremation of a granddaughter
kk: Неманның кремациясы

en: Cremation of a grandfather
kk: Атасын кремациясы

en: Cremation of a grandmother
kk: Әжесінің кремациясы

en: Cremation of a grandson
kk: Нәрестенің кремациясы

en: Cremation of a half-brother
kk: өгей ағаның кремациясы

en: Cremation of a half-sibling
kk: Жартылай бауырластың кремациясы

en: Cremation of a half-sister
kk: Жартылай бауырдың кремациясы

en: Cremation of a husband
kk: Күйеуін кремациясы

en: Cremation of a maternal grandfather
kk: Ана атасының кремациясы

en: Cremation of a maternal grandmother
kk: Ана әжесінің кремациясы

en: Cremation of a mother
kk: Ананың кремациясы

en: Cremation of a parent
kk: Ата-анасының кремациясы

en: Cremation of a paternal grandfather
kk: Әкесі атасының кремациясын жасау

en: Cremation of a paternal grandmother
kk: Әке әжесінің кремациясын жасау

en: Cremation of a sibling
kk: Ағайынды борышын жасау

en: Cremation of a sister
kk: Бауырластың кремациясы

en: Cremation of a son
kk: Ұлын кремациялау

en: Cremation of a spouse
kk: Жұбайын құру

en: Cremation of a wife
kk: Әйелдің кремациясы

en: Croatia
kk: Хорватия

en: Cuba
kk: Куба

en: Curitiba, Brazil
kk: Куритиба, Бразилия

en: Custom
kk: Таңдамалы

en: Custom event
kk: Өзгермелі оқиға

en: Custom fact
kk: Өзгермелі факт

en: Custom module
kk: Өзгертілген модуль

en: Custom welcome text
kk: Қош келдіңіз мәтіні

en: Customize this page
kk: Бұл бетті реттеңіз

en: Cyprus
kk: Кипр

en: Czech Republic
kk: Чех Республикасы

en: DNA markers
kk: ДНК маркерлері

en: Daitch-Mokotoff
kk: Дейч-Мокотофф

en: Dallas, Texas, United States
kk: Даллас, Техас, Америка Құрама Штаттары

en: Data
kk: Деректер

en: Data folder
kk: Деректер қалтасы

en: Database connection
kk: Дерекқорды қосу

en: Database name
kk: Дерекқор атауы

en: Database password
kk: Дерекқордың құпия сөзі

en: Database user account
kk: Дерекқордың пайдаланушы тіркелгісі

en: Date
kk: дата

en: Date differences
kk: Күндер айырмашылықтары

en: Date of LDS baptism
kk: LDS баптизм күні

en: Date of LDS child sealing
kk: LDS баласының тығыздауының күні

en: Date of LDS endowment
kk: LDS эндаументінің күні

en: Date of LDS spouse sealing
kk: LDS жұбайының тығыздауының күні

en: Date of adoption
kk: Қабылдау күні

en: Date of baptism
kk: Шомылдыру рәсімінің күні

en: Date of bar mitzvah
kk: Бар мицваның күні

en: Date of bat mitzvah
kk: Бат мицваны күні

en: Date of birth
kk: Туған жылы

en: Date of blessing
kk: Сәттілік күні

en: Date of brit milah
kk: Брит милахтың күні

en: Date of burial
kk: Көму күні

en: Date of christening
kk: Крещение күні

en: Date of confirmation
kk: Растау күні

en: Date of cremation
kk: Кремацияның күні

en: Date of death
kk: Өлім күні

en: Date of divorce
kk: Ажырасу күні

en: Date of emigration
kk: Эмиграция күні

en: Date of engagement
kk: Келісім күні

en: Date of entry in original source
kk: Бастапқы дереккөзге кіру күні

en: Date of event
kk: Оқиға күні

en: Date of first communion
kk: Бірінші қарым-қатынас күні

en: Date of immigration
kk: Иммиграция күні

en: Date of last change
kk: Соңғы өзгерген күні

en: Date of marriage
kk: Неке күні

en: Date of marriage banns
kk: Некеге тыйым салынған күні

en: Date of naturalization
kk: Натурализация күні

en: Date of ordination
kk: Орындалу күні

en: Date of residence
kk: Тұрған мерзімі

en: Date period
kk: Күні

en: Date periods are used to indicate that a fact, such as an occupation, continued for a period of time.
kk: Уақыт кезеңдері, мысалы, сабақ сияқты уақытты жалғастырған фактіні көрсету үшін қолданылады.

en: Date range
kk: Күндер ауқымы

en: Date ranges are used to indicate that an event, such as a birth, happened on an unknown date within a possible range.
kk: Күн-айлар диапазоны туған сияқты оқиға ықтимал ауқымда белгісіз күні болғанын көрсету үшін пайдаланылады.

en: Date registered
kk: Тіркелген күні

en: Date sent
kk: Күні жіберілді

en: Dates are only converted if they are valid for the calendar. For example, only dates between %1$s and %2$s will be converted to the French calendar and only dates after %3$s will be converted to the Gregorian calendar.
kk: Күндер күнтізбеге жарамды болған жағдайда ғана өзгертіледі. Мысалы, тек %1$s және %2$s с арасындағы күндер ғана француз күнтізбесіне ауыстырылады және тек %3$s с күнінен кейінгі күндер Григориан күнтізбесіне ауыстырылады.

en: Dates are stored using English abbreviations and keywords. Shortcuts are available as alternatives to these abbreviations and keywords.
kk: Күндер ағылшын қысқартулары мен кілт сөздерді пайдаланып сақталады. Қысқартулар осы қысқартулар мен кілт сөздерге балама ретінде қол жетімді.

en: Daughter
kk: қыз

en: Daughter of %s
kk: %s қызы

en: Day
kk: Күні

en: Day not set
kk: Күн орнатылмаған

en: Day:
kk: Күні:

en: Dead
kk: Өлі

en: Death
kk: Өлім

en: Death by country
kk: Ел бойынша өлім

en: Death date range end
kk: Өлім уақыты ауқымы

en: Death date range start
kk: Өлім уақыты диапазоны

en: Death of a brother
kk: Бауырластың қайтыс болуы

en: Death of a child
kk: Баланың өлімі

en: Death of a daughter
kk: Қыздың өлімі

en: Death of a father
kk: Әкесінің өлімі

en: Death of a grand-parent
kk: Үлкен ата-анасының қайтыс болуы

en: Death of a grandchild
kk: Немердің өлімі

en: Death of a granddaughter
kk: Нағашы өледі

en: Death of a grandfather
kk: Атасының өлімі

en: Death of a grandmother
kk: Әжесінің қайтыс болуы

en: Death of a grandson
kk: Немердің өлімі

en: Death of a half-brother
kk: өгей ағаның өлімі

en: Death of a half-sibling
kk: Жартылай күйеуінің өлімі

en: Death of a half-sister
kk: Жартылай бауырластың қайтыс болуы

en: Death of a husband
kk: Күйеуінің өлімі

en: Death of a maternal grandfather
kk: Ана атасының өлімі

en: Death of a maternal grandmother
kk: Ана әжесінің өлімі

en: Death of a mother
kk: Ананың өлімі

en: Death of a parent
kk: Ата-анасының өлімі

en: Death of a paternal grandfather
kk: Әкесі атасының өлімі

en: Death of a paternal grandmother
kk: Әкесінің әжесі өледі

en: Death of a sibling
kk: Ағайынды өлімі

en: Death of a sister
kk: Бауырластың қайтыс болуы

en: Death of a son
kk: Ұлының өлімі

en: Death of a spouse
kk: Жұбайының өлімі

en: Death of a wife
kk: Әйелдің өлімі

en: Death of one spouse
kk: Бір жұбайының өлімі

en: Death place contains
kk: Өлім орны бар

en: Death places
kk: Өлім орындары

en: Deaths
kk: Өлім

en: Deaths by century
kk: Ғасырлар бойынша өлім

en: Decade of birth
kk: Туған жылы

en: Decade of death
kk: Өлімнің онжылдығы

en: Decade of marriage
kk: Некедегі онжылдығы

en: Default chart
kk: Әдепкі диаграмма

en: Default family tree
kk: Әдепкі тұқымдық ағаш

en: Default individual
kk: Әдепкі жеке тұлға

en: Default theme
kk: Әдепкі тақырып

en: Degree
kk: Дәрежесі

en: Delete
kk: Жою

en: Delete all existing geographic data before importing the file.
kk: Файлды импорттау алдында барлық бар географиялық деректерді жойыңыз.

en: Delete inactive users
kk: Белсенді емес пайдаланушыларды жою

en: Delete selected messages
kk: Таңдалған хабарламаларды жою

en: Delete the preferences for this module.
kk: Осы модуль үшін теңшелімдерді жойыңыз.

en: Delete this name
kk: Атын жойыңыз

en: Delete your account
kk: Есептік жазбаңызды жойыңыз

en: Deleting the family will unlink all of the individuals from each other but will leave the individuals in place. Are you sure you want to delete this family?
kk: Отбасын жою барлық жеке тұлғаларды бір-бірінен ажырата алады, бірақ жеке адамдарды қалдырады. Сіз бұл отбасын жоюды қалайсыз ба?

en: Democratic Republic of the Congo
kk: Конго Демократиялық Республикасы

en: Denmark
kk: Дания

en: Denver, Colorado, United States
kk: Денвер, Колорадо, Америка Құрама Штаттары

en: Depending on your server configuration, you may be able to upgrade automatically.
kk: Сервер конфигурациясына байланысты автоматты түрде жаңартуға болады.

en: Descendant generations
kk: Ұрпақ ұрпақтары

en: Descendants
kk: Ұрпақтары

en: Descendants interest
kk: Нәрестелердің қызығушылығы

en: Descendants of
kk: Ұрпақтары

en: Descendants of %s
kk: %s ұрпақтары

en: Description
kk: Сипаттама

en: Description META tag
kk: META белгісі

en: Destination
kk: Тағайындалған орын

en: Details
kk: Егжей

en: Details of the new user will be sent to the genealogy contact for the corresponding family tree.
kk: Жаңа пайдаланушы туралы мәліметтер тиісті отбасылық ағашқа арналған генеалогиялық контактқа жіберіледі.

en: Detroit, Michigan, United States
kk: Детройт, Мичиган, Америка Құрама Штаттары

en: Died as a child: exempt
kk: Бала ретінде өлді: босатылды

en: Died as an infant: exempt
kk: Бала ретінде өлді: босатылды

en: Differences
kk: Арасындағы айырмашылықтар

en: Different calendar systems are used in different parts of the world, and many other calendar systems have been used in the past. Where possible, you should enter dates using the calendar in which the event was originally recorded. You can then specify a conversion, to show these dates in a more familiar calendar. If you regularly use two calendars, you can specify two conversions and dates will be converted to both the selected calendars.
kk: Әлемнің түрлі бөліктерінде әртүрлі күнтізбелік жүйелер қолданылады және өткен күнтізбелік жүйелер көп. Мүмкін болса, оқиға бастапқыда жазылған күнтізбені қолданып енгізу керек. Содан кейін бұл күндерді неғұрлым таныс күнтізбеде көрсету үшін түрлендіруді көрсетуге болады. Егер сіз екі күнтізбені үнемі қолдансаңыз, екі түрлендіруді көрсете аласыз және күндер таңдалған күнтізбеге де түрленеді.

en: Direct line ancestors
kk: Тікелей ата-бабаларымыз

en: Direct line ancestors and their families
kk: Тікелей ата-бабаларымыз және олардың отбасылары

en: Display %s
kk: %s көрсету

en: Display and manage a family tree’s favorite pages.
kk: Отбасылық ағаштың сүйікті беттерін көрсету және басқару.

en: Display and manage a user’s favorite pages.
kk: Пайдаланушының таңдаулы бетін көрсету және басқару.

en: Divorce
kk: Ажырасу

en: Divorce filed
kk: Ажырасқан

en: Divorces by century
kk: Ғасырлар бойынша ажырасулар

en: Djibouti
kk: Джибути

en: Do not seal, previous sealing canceled
kk: Мөр емес, алдыңғы тығыздау тоқтатылды

en: Do not seal: unauthorized
kk: Бекітуге тыйым салынады: рұқсатсыз

en: Document
kk: Құжат

en: Dominica
kk: Доминика

en: Dominican Republic
kk: Доминикан республикасы

en: Download
kk: Жүктеу

en: Download %s…
kk: %s жүктеу…

en: Download file
kk: Файлды жүктеңіз

en: Draper, Utah, United States
kk: Драпер, Юта, АҚШ

en: Duodi
kk: Дуоди

en: Duplicate email address. A user with that email already exists.
kk: Электрондық пошта мекенжайын қайталау. Бұл электрондық пошта бар пайдаланушы әлдеқашан бар.

en: Duplicate username. A user with that username already exists. Please choose another username.
kk: Пайдаланушы атын қайталаңыз. Бұл пайдаланушы аты бар пайдаланушы бар. Басқа пайдаланушы атын таңдаңыз.

en: Each source records specific events, generally for a given date range and for a place jurisdiction. For example a Census records census events and church records record birth, marriage, and death events.<br><br>Select the events that are recorded by this source from the list of events provided. The date should be specified in a range format such as <i>FROM 1900 TO 1910</i>. The place jurisdiction is the name of the lowest jurisdiction that encompasses all lower-level places named in this source. For example, “Oneida, Idaho, USA” would be used as a source jurisdiction place for events occurring in the various towns within Oneida County. “Idaho, USA” would be the source jurisdiction place if the events recorded took place not only in Oneida County but also in other counties in Idaho.
kk: Әрбір дереккөз нақты оқиғаларды, негізінен берілген күндер ауқымымен және орын юрисдикциясында жазады. Мысалы, санақ жүргізудің санақ оқиғалары мен шіркеу жазбаларын жазуы туған, некеге тұрған және қайтыс болған оқиғаларды жазады. <br><br> Осы көзден алынған оқиғаларды берілген оқиғалар тізімінен таңдаңыз. Күнді <i>FROM 1900-ден 1910-ға дейін</ i> сияқты ауқымдық форматта көрсету керек. Юрисдикция - бұл дереккөзде аталған барлық төменгі деңгейдегі орындарды қамтитын ең төмен юрисдикцияның атауы. Мысалы, «Oneida, Айдахо, США» Oneida County ішіндегі түрлі қалаларда орын алған оқиғалардың көзі ретінде қолданылатын болады. «Айдахо, АҚШ» оқиғалары жазылған оқиғалар тек Біраданың округінде ғана емес, сонымен қатар Айдаходағы басқа елдерде де орын алатын болса, бастапқы юрисдикция орны болмақ.

en: Each user account has an option to “automatically accept changes”. When this is enabled, any changes made by that user are saved immediately. Many administrators enable this for their own user account.
kk: Әрбір пайдаланушы тіркелгісінде «автоматты түрде өзгерістерді қабылдау» мүмкіндігі бар. Бұл қосылған кезде, сол пайдаланушы жасаған кез-келген өзгерістер дереу сақталады. Көптеген әкімшілер мұны өзінің жеке тіркелгісі үшін пайдаланады.

en: Earliest birth
kk: Ең ерте туған

en: Earliest death
kk: Ең ерте қайтыс

en: Earliest divorce
kk: Ең ерте ажырасу

en: Earliest marriage
kk: Ең ерте неке

en: Ecuador
kk: Эквадор

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Edit preferences
kk: Теңшелімдерді өңдеу

en: Edit the FAQ
kk: Жиі қойылатын сұрақтарды өңдеу

en: Edit the gender
kk: Гендерді өңдеңіз

en: Edit the name
kk: Атын өзгерту

en: Edit the raw GEDCOM
kk: Шикі GEDCOM-ді өңдеңіз

en: Edit the shared note
kk: Ортақ жазбаны өңдеңіз

en: Edit the story
kk: Сюжетті өңдеңіз

en: Edit the user
kk: Пайдаланушыны өңдеңіз

en: Edit this individual and replace their details with your own.
kk: Бұл адамды өзгертіңіз және өздерінің мәліметтерін өзіңізбен алмастырыңыз.

en: Editor
kk: Редактор

en: Edmonton, Alberta, Canada
kk: Эдмонтон, Альберта, Канада

en: Education
kk: Білім беру

en: Egypt
kk: Египет

en: El Salvador
kk: Сальвадор

en: Electronic
kk: Электрондық

en: Email address
kk: Электрондық пошта

en: Email verified
kk: Электрондық пошта тексерілді

en: Emigration
kk: Эмиграция

en: Employee
kk: Қызметкер

en: Employer
kk: Жұмыс беруші

en: Empty the clippings cart
kk: Кескіш арбаны босатыңыз

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Enabling this option will force all visitors to sign in before they can view any data on the website.
kk: Бұл параметрді іске қосу веб-сайттағы кез-келген деректерді көрмес бұрын барлық келушілердің кіруіне мәжбүр етеді.

en: End year
kk: Аяқталу жылы

en: Ending range of change dates
kk: Өзгерту мерзімдерінің аяқталуы

en: Endowment House
kk: Ұстаз үйі

en: Engagement
kk: Атастыру

en: England
kk: Англия

en: Enter an optional note about this favorite
kk: Таңдаулыға қатысты қосымша ескертуді енгізіңіз

en: Entire record
kk: Барлық жазбалар

en: Equatorial Guinea
kk: Экваторлық Гвинея

en: Eritrea
kk: Эритрея

en: Error: converting GEDCOM files from %s encoding to UTF-8 encoding not currently supported.
kk: Қате: GEDCOM файлдарын %s кодтамасынан UTF-8 кодтауына қазіргі уақытта қолдамайтын түрлендіру.

en: Estimated dates for birth and death
kk: Туғаннан және өлімнен болжанған күндер

en: Estonia
kk: Эстония

en: Ethiopia
kk: Эфиопия

en: Europe
kk: Еуропа

en: Event
kk: Жағдай

en: Events
kk: Жағдайлар

en: Events in countries
kk: Елдердегі оқиғалар

en: Events of close relatives
kk: Жақын туыстарының оқиғалары

en: Everybody has this role, including visitors to the website and search engines.
kk: Барлығының рөлі, оның ішінде веб-сайтқа кірушілер және іздеу жүйелер.

en: Exact
kk: Дәл

en: Exact date
kk: Нақты күні

en: Exact text
kk: Дәл мәтін

en: Exclude individuals with “%s” as a married name
kk: Жеке тұлғалар «%s»-пен некедегі атау ретінде алып тастаңыз

en: Exclude subfolders
kk: Ішкі қалталарды шығарыңыз

en: Excluded from this submission
kk: Бұл жіберілімнен шығарылды

en: Explain why you are requesting an account.
kk: Неліктен есептік жазбаны сұрастыруыңызды түсіндіріңіз.

en: Export
kk: Сыртқа шығару

en: Export a GEDCOM file
kk: GEDCOM файлын экспорттаңыз

en: Export all the family trees to GEDCOM files…
kk: Барлық отбасылық ағаштарды GEDCOM файлдарына экспорттау…

en: Export preferences
kk: Экспорттау теңшелімдері

en: Extend privacy to dead individuals
kk: Жеке тұлғаларға жеке өмірін кеңейтіңіз

en: External files
kk: Сыртқы файлдар

en: External media files have a URL instead of a filename.
kk: Сыртқы медиа файлдарында файл атауының орнына URL бар.

en: Extra information
kk: Қосымша ақпарат

en: Eye color
kk: Көздің түсі

en: F.A.B.
kk: Ф.А.Б.

en: FAQ
kk: Жиі қойылатын сұрақтар

en: FAQs are lists of questions and answers, which allow you to explain the site’s rules, policies, and procedures to your visitors. Questions are typically concerned with privacy, copyright, user-accounts, unsuitable content, requirement for source-citations, etc.
kk: ЖҚС - сайттың ережелерін, саясатын және рәсімдерін келушілерге түсіндіруге мүмкіндік беретін сұрақтар мен жауаптар тізімі. Сұрақтар әдетте құпиялылық, авторлық құқық, пайдаланушы-шоттар, жарамсыз контент, дереккөз сілтемелері және т.б. талап етеді.

[ctx: FEMALE]
en: %s × cousin
kk: %s × кузен

[ctx: FEMALE]
en: Adopted by both parents
kk: Ата-ананың екеуі де қабылданады

[ctx: FEMALE]
en: Adopted by father
kk: Әкесі қабылдаған

[ctx: FEMALE]
en: Adopted by mother
kk: Анасы қабылдаған

[ctx: FEMALE]
en: Also known as
kk: Сондай-ақ, белгілі

[ctx: FEMALE]
en: Attendant
kk: Қатысушы

[ctx: FEMALE]
en: Attending
kk: Қатысу

[ctx: FEMALE]
en: Buyer
kk: Сатып алушы

[ctx: FEMALE]
en: Civil registrar
kk: Азаматтық тіркеуші

[ctx: FEMALE]
en: Employee
kk: Қызметкер

[ctx: FEMALE]
en: Employer
kk: Жұмыс беруші

[ctx: FEMALE]
en: Friend
kk: Дос

[ctx: FEMALE]
en: Guardian
kk: қамқоршы

[ctx: FEMALE]
en: Informant
kk: Итергіш

[ctx: FEMALE]
en: Interred
kk: Жерленген

[ctx: FEMALE]
en: Lodger
kk: Жалдаушы

[ctx: FEMALE]
en: Never married
kk: Ешқашан үйленген емес

[ctx: FEMALE]
en: Not married
kk: Үйленген жоқ

[ctx: FEMALE]
en: Nurse
kk: күтуші әйел

[ctx: FEMALE]
en: Owner
kk: Иесі

[ctx: FEMALE]
en: Registry officer
kk: Тіркеуші офицері

[ctx: FEMALE]
en: Seller
kk: Сатушы

[ctx: FEMALE]
en: Servant
kk: Қызметші

[ctx: FEMALE]
en: Slave
kk: Құл

[ctx: FEMALE]
en: Ward
kk: қарттар

[ctx: FEMALE]
en: adopted name
kk: қабылданған атауы

[ctx: FEMALE]
en: also known as
kk: ретінде белгілі

[ctx: FEMALE]
en: birth name
kk: туудың атауы

[ctx: FEMALE]
en: change of name
kk: атауын өзгерту

[ctx: FEMALE]
en: died
kk: қайтыс болды

[ctx: FEMALE]
en: eighth cousin
kk: сегізінші немере ағасы

[ctx: FEMALE]
en: eleventh cousin
kk: он бір ағасы

[ctx: FEMALE]
en: estate name
kk: жылжымайтын мүлік атауы

[ctx: FEMALE]
en: ex-partner
kk: бұрынғы серіктес

[ctx: FEMALE]
en: fifteenth cousin
kk: он бесінші кузен

[ctx: FEMALE]
en: fifth %s
kk: бесінші %s

[ctx: FEMALE]
en: fifth cousin
kk: бесінші немере ағасы

[ctx: FEMALE]
en: first %s
kk: бірінші %s

[ctx: FEMALE]
en: first cousin
kk: бірінші кузен

[ctx: FEMALE]
en: fourteenth cousin
kk: он төртінші кузен

[ctx: FEMALE]
en: fourth %s
kk: төртінші %s

[ctx: FEMALE]
en: fourth cousin
kk: төртінші кузен

[ctx: FEMALE]
en: immigration name
kk: иммиграция атауы

[ctx: FEMALE]
en: married
kk: үйленген

[ctx: FEMALE]
en: married name
kk: некеде тұрған аты

[ctx: FEMALE]
en: ninth cousin
kk: тоғызыншы кузен

[ctx: FEMALE]
en: partner
kk: серіктес

[ctx: FEMALE]
en: religious name
kk: діни атауы

[ctx: FEMALE]
en: second %s
kk: екінші %s

[ctx: FEMALE]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: FEMALE]
en: seventh cousin
kk: жетінші кузен

[ctx: FEMALE]
en: sixth cousin
kk: алтыншы кузен

[ctx: FEMALE]
en: tenth cousin
kk: оныншы кузен

[ctx: FEMALE]
en: third %s
kk: үшінші %s

[ctx: FEMALE]
en: third cousin
kk: үшінші кузен

[ctx: FEMALE]
en: thirteenth cousin
kk: он үшінші кузен

[ctx: FEMALE]
en: twelfth cousin
kk: он екінші ағасы

[ctx: FEMALE]
en: was born
kk: туылған

en: Fact
kk: Факт

en: Fact 1
kk: 1-факт

en: Fact 10
kk: 10-шы факт

en: Fact 11
kk: 11-факт

en: Fact 12
kk: 12-факт

en: Fact 13
kk: 13-факт

en: Fact 2
kk: 2-факт

en: Fact 3
kk: 3-факт

en: Fact 4
kk: 4-факт

en: Fact 5
kk: 5-факт

en: Fact 6
kk: 6-факт

en: Fact 7
kk: 7-факт

en: Fact 8
kk: 8-факт

en: Fact 9
kk: 9-факт

en: Fact icons
kk: Деректер белгішелері

en: Fact or event
kk: Факт немесе оқиға

en: Facts and events
kk: Фактілер мен оқиғалар

en: Facts for family records
kk: Отбасылық есепке алу фактілері

en: Facts for individual records
kk: Жеке жазбаларға арналған фактілер

en: Facts for new families
kk: Жаңа отбасыларға арналған деректер

en: Facts for new individuals
kk: Жаңа адамдарға арналған деректер

en: Facts for repository records
kk: Репозиторий жазбаларына арналған деректер

en: Facts for source records
kk: Дереккөздер туралы фактілер

en: Falkland Islands
kk: Фолкленд аралдары

en: Families
kk: Отбасылар

en: Families with sources
kk: Көздері бар отбасылар

en: Family
kk: Отбасы

en: Family as a child
kk: Отбасы бала

en: Family as a spouse
kk: Отбасы ретінде жұбайым

en: Family book
kk: Отбасылық кітап

en: Family book of %s
kk: %s отбасылық кітабы

en: Family file
kk: Отбасылық файл

en: Family navigator
kk: Отбасылық навигатор

en: Family news and site announcements.
kk: Отбасылық жаңалықтар мен сайт хабарландырулары.

en: Family of %s
kk: %s отбасы

en: Family tree
kk: Отбасылық ағаш

en: Family tree clippings cart
kk: Отбасылық ағаш кесетін арбалар

en: Family tree title
kk: Отбасылық ағаш атауы

en: Family trees
kk: Жанұялық ағаштар

en: Family with %s
kk: %s отбасы

en: Family with adoptive parents
kk: Бала асырап алған ата-анасы

en: Family with foster parents
kk: Отбасы тәрбиелеп отырған ата

en: Family with husband
kk: Отбасы күйеуімен

en: Family with parents
kk: Отбасы ата-анасымен

en: Family with rada parents
kk: Ата-анасы бар отбасы

en: Family with sealing parents
kk: Отбасымен мөрленген ата

en: Family with spouse
kk: Жұбайымен отбасы

en: Family with the most children
kk: Көп балалы отбасы

en: Family with wife
kk: Отбасымен бірге

en: Fan chart
kk: Желдеткіш диаграмма

en: Fan chart of %s
kk: %s фан-диаграммасы

en: Faroe Islands
kk: Фарер аралдары

en: Father
kk: Әке

en: Father: %s
kk: Әкесі:%s

en: Father’s age
kk: Әкесі жас

en: Father’s family with %s
kk: Әкесі отбасымен %s

en: Father’s family with an unknown individual
kk: Әкеміздің отбасы белгісіз тұлғамен

en: Favorites
kk: Таңдаулылар

en: Fax
kk: Факс

en: Female
kk: Әйел

[ctx: Female pedigree]
en: Adopted
kk: Қабылданды

[ctx: Female pedigree]
en: Birth
kk: Туылған

[ctx: Female pedigree]
en: Foster
kk: Фостер

[ctx: Female pedigree]
en: Sealing
kk: Қорғаныс

en: Females
kk: Әйелдер

en: Fiji
kk: Фиджи

en: File size
kk: Файл өлшемі

en: File successfully uploaded
kk: Файл сәтті жүктелді

en: Filename
kk: Файл атауы

en: Filename on server
kk: Сервердегі файл атауы

en: Filenames are not allowed to contain the character “%s”.
kk: Файл атаулары «%s» таңбасын қамтымайды.

en: Filenames are not allowed to have the extension “%s”.
kk: Файл атауларына «%s» кеңейтімі рұқсат етілмейді.

en: Files have been found from a previous version of webtrees. Old files can sometimes be a security risk. You should delete them.
kk: Файлдар веб-тораптарының алдыңғы нұсқасынан табылды. Ескі файлдар кейде қауіпсіздік қатері болуы мүмкін. Оларды жойыңыз.

en: Files marked with %s are required for proper operation and cannot be removed.
kk: %s таңбаланған файлдар дұрыс жұмыс істеуі үшін қажет және оларды жою мүмкін емес.

en: Filter
kk: Фильтр

en: Find a source
kk: Көзді табу

en: Find a special character
kk: Арнайы таңбаны табыңыз

en: Find all possible relationships
kk: Барлық ықтимал қатынастарды табыңыз

en: Find any relationship
kk: Кез-келген қатынастарды табыңыз

en: Find duplicates
kk: Көшірмелерді табыңыз

en: Find other relationships
kk: Басқа қатынастарды табу

en: Find relationships via ancestors
kk: Ата-бабаларымен қарым-қатынас табу

en: Find the closest relationships
kk: Ең жақын қарым-қатынастарды табыңыз

en: Find unrelated individuals
kk: Байланыстырылмаған адамдарды табыңыз

en: Finland
kk: Финляндия

en: First communion
kk: Бірінші қауымдастық

en: First event
kk: Бірінші оқиға

en: First record
kk: Бірінші жазба

en: Fix name slashes and spaces
kk: Атаудың сызықтары мен бос орындарын түзетіңіз

en: Flag
kk: Жалау

en: Flanders
kk: Фландрия

en: Folder
kk: Папка

en: Folder name on server
kk: Сервердегі қалта атауы

en: Follow this link to verify your email address.
kk: Электрондық пошта мекенжайыңызды растау үшін осы сілтемені орындаңыз.

en: Font
kk: Қаріп

en: For example, if the GEDCOM file contains %1$s and webtrees expects to find %2$s in the media folder, then you would need to remove %3$s.
kk: Мысалы, GEDCOM файлында %1$s және webtrees медиа қалтасында %2$s табуды күтетін болса, %3$s жою қажет.

en: For example, if you specify a path length of 2, the individual will be able to see their grandson (child, child), their aunt (parent, sibling), their step-daughter (spouse, child), but not their first cousin (parent, sibling, child).
kk: Мысалы, 2 жолдың ұзындығын көрсетсеңіз, онда адам өз немересін (баласын, баласын), тақуасын (ата-анасы, туыстары), олардың ересек қызын (жұбайын, баласын) (ата-анасы, аға-інісі, баласы).

en: For help with genealogy questions contact %s.
kk: Генденалог туралы сұрақтар бойынша байланысу үшін %s байланысыңыз.

en: For technical support and information contact %s.
kk: Техникалық қолдау және ақпарат үшін %s байланысыңыз.

en: For technical support or genealogy questions contact %s.
kk: Техникалық қолдау немесе генеалогия сұрақтары бойынша %s байланысына хабарласыңыз.

en: For websites with more than one family tree, this option will show the list of family trees in the main menu, the search pages, etc.
kk: Бірнеше отбасылық ағаштар бар веб-сайттар үшін бұл параметр басты мәзірдегі, іздеу беттерінде және т.б. жанындағы ағаштар тізімін көрсетеді.

en: Forgot password?
kk: Құпия сөзді ұмыттыңыз ба?

en: Format
kk: Пішім

en: Format text and notes
kk: Мәтін мен жазбаларды пішімдеңіз

en: Fort Lauderdale, Florida, United States
kk: Форт Лодердейл, Флорида, Америка Құрама Штаттары

en: Foster child
kk: асыранды бала

en: Foster father
kk: Фостер әкесі

en: Foster mother
kk: Фостер ана

en: France
kk: Франция

en: Frankfurt am Main, Germany
kk: Франкфурт-на-Майне, Германия

en: Freiburg, Germany
kk: Фрайбург, Германия

en: French
kk: Француз күнтізбесі

en: French Guiana
kk: Француз Гвиана

en: French Polynesia
kk: Француз Полинезиясы

en: French Southern Territories
kk: Француздың оңтүстік аумақтары

en: Frequently asked questions
kk: Жиі Қойылатын Сұрақтар

en: Fresno, California, United States
kk: Фресно, Калифорния, Америка Құрама Штаттары

en: Fri
kk: Жұма

en: Friday
kk: Жұма

en: Friend
kk: Дос

en: From
kk: Бастап

en: Fukuoka, Japan
kk: Фукуока, Жапония

en: Funeral
kk: Жерлеу

en: GEDCOM errors
kk: GEDCOM қателері

en: GEDCOM file
kk: GEDCOM файлы

[ctx: GENITIVE]
en: Aban
kk: Абан

[ctx: GENITIVE]
en: Adar
kk: Адар

[ctx: GENITIVE]
en: Adar I
kk: Адар I

[ctx: GENITIVE]
en: Adar II
kk: Адар II

[ctx: GENITIVE]
en: April
kk: Сәуір

[ctx: GENITIVE]
en: August
kk: Тамыз

[ctx: GENITIVE]
en: Av
kk: Ав

[ctx: GENITIVE]
en: Azar
kk: Азар

[ctx: GENITIVE]
en: Bahman
kk: Бахман

[ctx: GENITIVE]
en: Brumaire
kk: Брюмер

[ctx: GENITIVE]
en: December
kk: Желтоқсан

[ctx: GENITIVE]
en: Dey
kk: Дей

[ctx: GENITIVE]
en: Dhu al-Hijjah
kk: Зуль әл-Хижжа

[ctx: GENITIVE]
en: Dhu al-Qi’dah
kk: Зуль әл-Қида

[ctx: GENITIVE]
en: Elul
kk: Элул

[ctx: GENITIVE]
en: Esfand
kk: Есфанд

[ctx: GENITIVE]
en: Farvardin
kk: Фарварден

[ctx: GENITIVE]
en: February
kk: Ақпан

[ctx: GENITIVE]
en: Floreal
kk: Флорал

[ctx: GENITIVE]
en: Frimaire
kk: Фример

[ctx: GENITIVE]
en: Fructidor
kk: Фруктидор

[ctx: GENITIVE]
en: Germinal
kk: Жерминал

[ctx: GENITIVE]
en: Heshvan
kk: Хешван

[ctx: GENITIVE]
en: Iyar
kk: Ияр

[ctx: GENITIVE]
en: January
kk: Қаңтар

[ctx: GENITIVE]
en: July
kk: Шілде

[ctx: GENITIVE]
en: Jumada al-awwal
kk: Жұмада әл-авалал

[ctx: GENITIVE]
en: Jumada al-thani
kk: Жұмада әл-Тани

[ctx: GENITIVE]
en: June
kk: Маусым

[ctx: GENITIVE]
en: Khordad
kk: Хордад

[ctx: GENITIVE]
en: Kislev
kk: Кислев

[ctx: GENITIVE]
en: March
kk: Наурыз

[ctx: GENITIVE]
en: May
kk: Мамыр

[ctx: GENITIVE]
en: Mehr
kk: Мехр

[ctx: GENITIVE]
en: Messidor
kk: Мессидор

[ctx: GENITIVE]
en: Mordad
kk: Мордәд

[ctx: GENITIVE]
en: Muharram
kk: Мухаррам

[ctx: GENITIVE]
en: Nissan
kk: Ниссан

[ctx: GENITIVE]
en: Nivose
kk: Нивоз

[ctx: GENITIVE]
en: November
kk: Қараша

[ctx: GENITIVE]
en: October
kk: Қазан

[ctx: GENITIVE]
en: Ordibehesht
kk: Ордибеешт

[ctx: GENITIVE]
en: Rabi’ al-awwal
kk: Раби аль-аввал

[ctx: GENITIVE]
en: Rabi’ al-thani
kk: Раби 'әл-Тани

[ctx: GENITIVE]
en: Rajab
kk: Ражаб

[ctx: GENITIVE]
en: Ramadan
kk: Рамадан

[ctx: GENITIVE]
en: Safar
kk: Сафар

[ctx: GENITIVE]
en: September
kk: Қыркүйек

[ctx: GENITIVE]
en: Shahrivar
kk: Шахривар

[ctx: GENITIVE]
en: Shawwal
kk: Шавваль

[ctx: GENITIVE]
en: Sha’aban
kk: Шаабан

[ctx: GENITIVE]
en: Shevat
kk: Шеват

[ctx: GENITIVE]
en: Sivan
kk: Сиван

[ctx: GENITIVE]
en: Tamuz
kk: Тамуз

[ctx: GENITIVE]
en: Tevet
kk: Тевет

[ctx: GENITIVE]
en: Tir
kk: Тир

[ctx: GENITIVE]
en: Tishrei
kk: Тишрей

[ctx: GENITIVE]
en: Vendemiaire
kk: вандемьера

[ctx: GENITIVE]
en: Ventose
kk: вантоз

[ctx: GENITIVE]
en: jours complementaires
kk: қосымша күндер

en: Gabon
kk: Габон

en: Gambia
kk: Гамбия

en: Gender
kk: Жыныс

en: Genealogy contact
kk: Генеалогиялық байланыс

en: Genealogy data
kk: Генеалогия деректері

en: General
kk: Жалпы

en: General search
kk: Жалпы іздеу

en: Generate sitemap files for search engines.
kk: Іздеу жүйелеріне арналған сайт картасы файлдарын жасаңыз.

en: Generated by %s
kk: %s жасаған

en: Generation
kk: Ұрпақ

en: Generation
kk: Ұрпақ

en: Generations
kk: Ұрпақтар

en: Generations of ancestors
kk: Ата-бабалардың ұрпақтары

en: Geographic area
kk: Географиялық аймақ

en: Geographic data
kk: Географиялық деректер

en: Georgia
kk: Грузия

en: Germany
kk: Германия

en: Ghana
kk: Гана

en: Gibraltar
kk: Гибралтар

en: Gila Valley, Arizona, United States
kk: Gila Valley, Arizona, Америка Құрама Штаттары

en: Gilbert, Arizona, United States
kk: Гилберт, Аризона, Америка Құрама Штаттары

en: Given name
kk: Есім

en: Given names
kk: Аттар

en: Godchild
kk: Қуыршақ

en: Goddaughter
kk: Қуыршақ

en: Godfather
kk: Кіндік ата

en: Godmother
kk: Кіндік ана

en: Godparent
kk: Құдайға

en: Godson
kk: Кіндік ұлы

en: Graduation
kk: Бітіру

en: Greatest age at death
kk: Өлімдегі ең үлкен жас

en: Greatest age between siblings
kk: Ағайындылар арасындағы ең үлкен жас

en: Greece
kk: Греция

en: Green Beam
kk: Жасыл жарық

en: Greenland
kk: Гренландия

en: Gregorian
kk: Григориан

en: Grenada
kk: Гренада

en: Guadalajara, Mexico
kk: Гвадалахара, Мексика

en: Guadeloupe
kk: Гваделупа

en: Guam
kk: Гуам

en: Guardian
kk: қамқоршы

en: Guatemala
kk: Гватемала

en: Guatemala City, Guatemala
kk: Гватемала қаласы, Гватемала

en: Guayaquil, Ecuador
kk: Гуаякил, Эквадор

en: Guernsey
kk: Гернси

en: Guinea
kk: Гвинея

en: Guinea-Bissau
kk: Гвинея-Бисау

en: Guyana
kk: Гайана

en: Hair color
kk: Шаштың түсі

en: Haiti
kk: Гаити

en: Halifax, Nova Scotia, Canada
kk: Галифакс, Жаңа Шотландия, Канада

en: Hamilton, New Zealand
kk: Гамильтон, Жаңа Зеландия

en: Hartford, Connecticut, United States
kk: Хартфорд, Коннектикут, АҚШ

en: He
kk: Ол

en: He died
kk: Ол өлді

en: He married
kk: Үйленген

en: He resided at
kk: Ол тұрды

en: He was born
kk: Ол туды

en: He was buried
kk: Ол жерленген

en: He was christened
kk: Ол шомылдыру рәсімінен өтті

en: He was cremated
kk: Ол күйдірілген

en: Head of household
kk: Үй шаруашылық бастығы

en: Header
kk: Тақырып

en: Heard Island and McDonald Islands
kk: Херд аралы және Макдональд аралдары

en: Hebrew
kk: Иврит

en: Hebrew name
kk: Еврей атауы

en: Height
kk: Биіктігі

en: Hello %s…
kk: Сәлем,%s…

en: Hello %s…<br>Thank you for your registration.
kk: Hello %s...<br> Тіркелуіңізге рахмет.

en: Hello administrator…
kk: Сәлемдесу әкімшісі…

en: Help
kk: көмек

en: Helsinki, Finland
kk: Хельсинки, Финляндия

en: Her occupation was
kk: Оның сабағы болды

en: Hermosillo, Mexico
kk: Хермосилло, Мексика

en: Hide from everyone
kk: Барлығынан жасыру

en: Highlighted image
kk: Жарықтандырылған сурет

en: Hijri
kk: Хижрий

en: His occupation was
kk: Оның іс-әрекеті болды

en: Hit counters
kk: Есептегіштерді өшіру

en: Holocaust
kk: Холокост

en: Home page
kk: Басты бет

en: Honduras
kk: Гондурас

en: Hong Kong
kk: Гонконг

en: Hourglass chart
kk: Сағаттық диаграмма

en: Hourglass chart of %s
kk: Сағаттық диаграмма %s

en: Household
kk: Үй шаруашылықтары

en: Houston, Texas, United States
kk: Хьюстон, Техас, Америка Құрама Штаттары

en: How much recursion to use when searching for relationships
kk: Қатынастарды іздеу кезінде қаншалықты рекурсия

en: Hungary
kk: Венгрия

en: Husband
kk: Күйеу

en: Husband’s age
kk: Күйеуінің жасында

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Aban
kk: Абан

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Adar
kk: Адар

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Adar I
kk: Адар I

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Adar II
kk: Адар II

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: April
kk: Сәуір

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: August
kk: Тамыз

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Av
kk: Ав

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Azar
kk: Азар

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Bahman
kk: Бахман

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Brumaire
kk: Брюмер

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: December
kk: Желтоқсан

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Dey
kk: Дей

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Dhu al-Hijjah
kk: Зуль әл-Хижжа

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Dhu al-Qi’dah
kk: Зуль әл-Қида

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Elul
kk: Элул

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Esfand
kk: Есфанд

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Farvardin
kk: Фарварден

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: February
kk: Ақпан

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Floreal
kk: Флорал

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Frimaire
kk: фример

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Fructidor
kk: Фруктидор

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Germinal
kk: Жерминал

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Heshvan
kk: Хешван

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Iyar
kk: Ияр

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: January
kk: Қаңтар

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: July
kk: Шілде

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Jumada al-awwal
kk: Жұмада әл-авалал

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Jumada al-thani
kk: Жұмада әл-Тани

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: June
kk: Маусым

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Khordad
kk: Хордад

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Kislev
kk: Кислев

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: March
kk: Наурыз

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: May
kk: Мамыр

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Mehr
kk: Мехр

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Messidor
kk: Мессидор

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Mordad
kk: Мордәд

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Muharram
kk: Мухаррам

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Nissan
kk: Ниссан

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Nivose
kk: Нивоз

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: November
kk: Қараша

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: October
kk: Қазан

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Ordibehesht
kk: Ордибеешт

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Rabi’ al-awwal
kk: Раби аль-аввал

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Rabi’ al-thani
kk: Раби 'әл-Тани

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Rajab
kk: Ражаб

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Ramadan
kk: Рамадан

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Safar
kk: Сафар

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: September
kk: Қыркүйек

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Shahrivar
kk: Шахривар

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Shawwal
kk: Шавваль

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Sha’aban
kk: Шаабан

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Shevat
kk: Шеват

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Sivan
kk: Сиван

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Tamuz
kk: Тамуз

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Tevet
kk: Тевет

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Tir
kk: Тир

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Tishrei
kk: Тишрей

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Vendemiaire
kk: вандемьера

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Ventose
kk: вантоз

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: jours complementaires
kk: қосымша күндер

en: IP address
kk: IP адресі

en: Iceland
kk: Исландия

en: Idaho Falls, Idaho, United States
kk: Айдахо-Фолс, Айдахо, Америка Құрама Штаттары

en: Identification number
kk: Сәйкестендіру нөмірі

en: If a visitor to the website has not selected a preferred language in their browser preferences, or they have selected an unsupported language, then this language will be used. Typically this applies to search engines.
kk: Егер веб-сайтқа кірушілер браузердің таңдаулыларында артықшылықты тіл таңдамаса немесе қолдау көрсетілмейтін тіл таңдалған болса, онда бұл тіл пайдаланылады. Әдетте бұл іздеу жүйелеріне қатысты.

en: If an administrator creates a user account, the verification email is not sent, and the email must be verified manually.
kk: Егер әкімші пайдаланушы тіркелгісін жасаса, растау электрондық поштасы жіберілмейді және электрондық пошта қолмен тексерілуі керек.

en: If an individual does not have a surname, no slashes are needed: <%s>Jón Einarsson<%s>
kk: Егер жеке тұлғаның тегі жоқ болса, ешқандай сызық қажет емес: <%s> Jón Einarsson <%s>

en: If an individual has two separate surnames, both should be enclosed by slashes: <%s>José Antonio /Gómez/ /Iglesias/<%s>
kk: Егер жеке тұлғаның екі жеке тегі бар болса, екеуі де слайдтармен қоса тиіс: <%s>Хосе Антонио /Гомес/ /Iglesias/<%s>

en: If an individual was known by a nickname which is not part of their formal name, it should be enclosed by quotation marks. For example, <%s>John &quot;Nobby&quot; /Clark/<%s>.
kk: Егер адам өзінің ресми атауына жатпайтын бүркеншік атымен танылса, оны тырнақшамен қоса алуы керек. Мысалы, <%s>John&quot;Nobby&quot; /Clark/<%s>.

en: If an individual was not known by their first given name, the preferred name should be indicated with an asterisk: <%s>John Paul* /Smith/<%s>
kk: Егер адам өзінің алғашқы атымен белгілі болмаса, таңдалған атау жұлдызшамен көрсетілуі керек: <%s>John Paul * /Smith/<%s>

en: If the surname is unknown, use empty slashes: <%s>Mary //<%s>
kk: Егер тегі белгісіз болса, бос жолдарды пайдаланыңыз: <%s>Mary //<%s>

en: If this individual has any events other than death, burial, or cremation more recent than this number of years, they are considered to be “alive”. Children’s birth dates are considered to be such events for this purpose.
kk: Егер бұл адамның өлімнен, көмуден немесе кремациядан басқа кез-келген оқиғалары болса, олар осы жылдардан гөрі «тірі» болып саналады. Осы мақсатта балаларға арналған туған күндері осындай оқиғалар болып саналады.

en: If two family trees use the same media folder, then they will be able to share media files. If they use different media folders, then their media files will be kept separate.
kk: Егер бірдей медиа қалтаны екі отбасылық ағаш қолданса, олар медиа файлдарын ортақ пайдалана алады. Егер олар әртүрлі медиа қалталарын пайдаланатын болса, онда олардың медиа файлдары бөлек болады.

en: If visitors can not see the family tree, they will not be able to sign up for an account. You will need to add their account manually.
kk: Егер келушілер отбасылық ағашты көре алмаса, олар тіркелгіге тіркеле алмайды. Сіз олардың тіркелгісін қолмен қосуыңыз керек.

en: If you are concerned that users might upload inappropriate images, you can restrict media uploads to managers only.
kk: Пайдаланушылар сәйкес келмейтін кескіндерді жүктей алатындығына алаңдасаңыз, медиа жүктеуді тек менеджерлерге шектей аласыз.

en: If you are the website administrator, you should check that:
kk: Егер веб-сайт әкімшісі болсаңыз, мынаны тексеріңіз:

en: If you cannot resolve the problem yourself, you can ask for help on the forums at <a href="https://webtrees.net">webtrees.net</a>.
kk: Егер мәселені өзіңіз шеше алмасаңыз, форумдарға <a href="https://webtrees.net">webtrees.net</a>сайтынан көмек сұрай аласыз.

en: If you created this GEDCOM file using genealogy software that omits spaces when splitting long lines, then select this option to reinsert the missing spaces.
kk: Егер сіз осы GEDCOM файлын ұзақ сызықтарды бөлу кезінде кеңістікті жасамайтын генеалогиялық бағдарламалық жасақтама арқылы жасасаңыз, бос орындарды қайтадан орнату үшін осы параметрді таңдаңыз.

en: If you didn’t request an account, you can just delete this message.
kk: Есептік жазбаны сұрамасаңыз, сіз бұл хабарды ғана жоюға болады.

en: If you have a large number of media files, you can organize them into folders and subfolders.
kk: Мультимедиялық файлдардың көп саны болса, оларды қалталар мен ішкі қалталарға айналдыра аласыз.

en: If you have created media objects in webtrees, and have subsequently edited this GEDCOM file using genealogy software that deletes media objects, then select this option to merge the current media objects with the new GEDCOM file.
kk: Егер сіз веб-нысандардағы медиа нысандарын құрсаңыз және кейіннен осы GEDCOM файлын медиа нысандарын жойатын генеалогиялық бағдарламалық жасақтама арқылы өңдеген болсаңыз, онда ағымдағы медиа нысандарын жаңа GEDCOM файлымен біріктіру үшін осы опцияны таңдаңыз.

en: If you select a different folder, you must also move all files (except config.ini.php, index.php, and .htaccess) from the existing folder to the new folder.
kk: Егер сіз басқа қалтаны таңдасаңыз, барлық файлдарды (config.ini.php, index.php және .htaccess басқа) бар қалтаны жаңа қалтаға жылжытуыңыз керек.

en: If you select a different folder, you must also move any media files from the existing folder to the new one.
kk: Басқа қалтаны таңдасаңыз, кез-келген мультимедиа файлдарын бар қалтаны жаңадан жылжытуыңыз керек.

en: If you show living individuals to visitors, all other privacy restrictions are ignored. Do this only if all the data in your tree is public.
kk: Егер тірі адамдарға келушілерді көрсетсеңіз, басқа да құпиялылыққа қатысты шектеулер еленбейді. Мұны сіздің ағашыңыздағы барлық деректер жалпыға қол жетімді болса ғана жасаңыз.

en: If you try to exceed these limits, you may experience server time-outs and blank pages.
kk: Егер сіз осы шектен асып кетсеңіз, сіз сервердің уақытты және бос беттерін көресіз.

en: If you use one of the following tracking and analytics services, webtrees can add the tracking codes automatically.
kk: Егер сіз келесі бақылау және талдау қызметтерінің біреуін қолдансаңыз, webtrees бақылау кодтарын автоматты түрде қоса алады.

en: Image dimensions
kk: Сурет өлшемдері

en: Images without watermarks
kk: Су белгілерінсіз суреттер

en: Immigration
kk: Иммиграция

en: Import
kk: Импорт

en: Import a GEDCOM file
kk: GEDCOM файлын импорттаңыз

en: Import all places from a family tree
kk: Отбасылық ағаштан барлық жерлерді импорттаңыз

en: Import preferences
kk: Импорт параметрлері

en: In a family tree, each record has an internal reference number (called an “XREF”) such as “F123” or “R14”.
kk: Отбасылық ағашта әр жазбаның ішкі нөмірі («XREF» деп аталады) бар, мысалы «F123» немесе «R14».

en: In many cultures it is customary to have a traditional name spelled in the traditional characters and also a romanized version of the name as it would be spelled or pronounced in languages based on the Latin alphabet, such as English.<br><br>If you prefer to use a non-Latin alphabet such as Hebrew, Greek, Russian, Chinese, or Arabic to enter the name in the standard name fields, then you can use this field to enter the same name using the Latin alphabet. Both versions of the name will appear in lists and charts.<br><br>Although this field is labeled “Romanized”, it is not restricted to containing only characters based on the Latin alphabet. This might be of use with Japanese names, where three different alphabets may occur.
kk: Көптеген мәдениеттерде әдеттегі таңбалар, сондай-ақ латын әліпбиіне негізделген тілдерде жазылған немесе аталатын романданған нұсқасы дәстүрге айналды. Сіз стандартты аты өрістеріне атау енгізу үшін еврей, грек, орыс, қытай немесе араб сияқты латын емес әліпбиді пайдаланғыңыз келіп, сол өрісті латын алфавиті арқылы бір атқа енгізу үшін пайдалануға болады. Атаудың екі нұсқасы да тізімдерде және диаграммаларда көрсетіледі.<br><br>Бұл өріс «Романдар» деп белгіленсе де, латын әліпбиіне негізделген тек таңбаларды ғана қамтымайды. Бұл үш түрлі әліпби болуы мүмкін жапон атауларымен қолданылуы мүмкін.

en: In many cultures it is customary to have a traditional name spelled in the traditional characters and also a romanized version of the name as it would be spelled or pronounced in languages based on the Latin alphabet, such as English.<br><br>If you prefer to use the Latin alphabet to enter the name in the standard name fields, then you can use this field to enter the same name in the non-Latin alphabet such as Greek, Hebrew, Russian, Arabic, or Chinese. Both versions of the name will appear in lists and charts.<br><br>Although this field is labeled “Hebrew”, it is not restricted to containing only Hebrew characters.
kk: Көптеген мәдениеттерде әдеттегі таңбалар, сондай-ақ латын әліпбиіне негізделген тілдерде жазылған немесе аталатын романданған нұсқасы дәстүрге айналды. сіз латын алфавитін стандартты атау өрістеріне енгізу үшін қолдансаңыз, осы өрісті грекше, еврейше, орысша, арабша немесе қытайша сияқты латын емес әліпбиде енгізу үшін пайдалануға болады. Атаудың екі нұсқасы да тізімдерде және диаграммаларда көрсетіледі.<br><br>Бұл өріс «иврит» деп аталса да, тек иврит таңбаларын ғана қамтымайды.

en: In some calendars, days start at midnight. In other calendars, days start at sunset. The conversion process does not take account of the time, so for any event that occurs between sunset and midnight, the conversion between these types of calendar will be one day out.
kk: Кейбір күнтізбелерде күндер түнде басталады. Басқа күнтізбелерде күннің батуы басталады. Айырбастау процесі уақытты есепке алмайды, сондықтан күн мен түн ортасында орын алған кез-келген оқиғаға күнтізбектің осы түрлерінің арасында қайта бір күн болады.

en: In some countries, privacy laws apply not only to living individuals, but also to those who have died recently. This option will allow you to extend the privacy rules for living individuals to those who were born or died within a specified number of years. Leave these values empty to disable this feature.
kk: Кейбір елдерде құпиялылық туралы заңдар тек тірі адамдарға ғана емес, жақында қайтыс болған адамдарға да қатысты. Бұл нұсқа сізге белгілі бір жылдар ішінде туылған немесе өлген адамдарға тірі адамдарға арналған құпиялылық ережелерін ұзартуға мүмкіндік береді. Бұл мүмкіндікті өшіру үшін осы мәндерді бос қалдырыңыз.

en: In this month…
kk: Осы айда…

en: In this year…
kk: Биылғы жылы …

en: Include individuals with “%s” as a married name
kk: Жеке тұлғаларды “%s” -пен некеде тұрған аты ретінде қосыңыз

en: Include media (automatically zips files)
kk: Медианы қосыңыз (файлдарды автоматты түрде көшіреді)

en: Include subfolders
kk: Ішкі қалталарды қосыңыз

en: Include the individual’s immediate family
kk: Адамның жақын туыстарын қосыңыз

en: India
kk: Үндістан

en: Indianapolis, Indiana, United States
kk: Индианаполис, Индиана, Америка Құрама Штаттары

en: Individual
kk: Жеке

en: Individual 1
kk: Жеке 1

en: Individual 2
kk: Жеке тұлға 2

en: Individual distribution chart
kk: Жеке тарату кестесі

en: Individual pages
kk: Жеке беттер

en: Individual record
kk: Жеке жазба

en: Individual who lived the longest
kk: Ең ұзақ өмір сүрген адам

en: Individuals
kk: Жеке тұлғалар

en: Individuals with sources
kk: Көздері бар адамдар

en: Individuals with surname %s
kk: %s тегі бар жеке тұлғалар

en: Indonesia
kk: Индонезия

en: Infant
kk: Нәресте

en: Informant
kk: Итергіш

en: Interactive tree
kk: Интерактивті ағаш

en: Interactive tree of %s
kk: %s - ның интерактивті ағашы

en: Internal messaging
kk: Ішкі хабар алмасу

en: Internal messaging with emails
kk: Электрондық пошта арқылы ішкі хабар алмасу

en: Interred
kk: Жерленген

en: Invalid GEDCOM file - no header record found.
kk: Жарамсыз GEDCOM файлы - тақырып тақырыптары табылмады.

en: Invalid date
kk: Жарамсыз күн

en: Iran
kk: Иран

en: Iraq
kk: Ирак

en: Ireland
kk: Ирландия

en: Isle of Man
kk: Мэн аралы

en: Israel
kk: Израиль

en: It can take several minutes to download and install the upgrade. Be patient.
kk: Жаңартуды жүктеу және орнату үшін бірнеше минут қажет болуы мүмкін. Шыдамды болыңыз.

en: Italy
kk: Италия

en: Jalali
kk: Жалали

en: Jamaica
kk: Ямайка

en: Japan
kk: Жапония

en: Jewish
kk: Еврей

en: Johannesburg, South Africa
kk: Йоханнесбург, Оңтүстік Африка

en: John /DOE/
kk: Джон /DOE/

en: Jordan
kk: Иордания

en: Jordan River, Utah, United States
kk: Иордан өзені, Юта, АҚШ

en: Journal
kk: Журнал

en: Julian
kk: Юлиан

en: Kansas City, Missouri, United States
kk: Канзас-Сити, Миссури, Америка Құрама Штаттары

en: Kazakhstan
kk: Қазақстан

en: Keep media objects
kk: Медиа нысандарды ұстаңыз

en: Keep the existing “last change” information
kk: Қолданыстағы «соңғы өзгеріс» туралы ақпаратты сақтаңыз

en: Kenya
kk: Кения

en: Keyword examples
kk: Кілт сөз мысалдары

en: Kiev, Ukraine
kk: Киев, Украина

en: Kiribati
kk: Кирибати

en: Kona, Hawaii, United States
kk: Кона, Гавайи, Америка Құрама Штаттары

en: Korea
kk: Корея

en: Kuwait
kk: Кувейт

en: Kyrgyzstan
kk: Қырғызстан

en: LDS baptism
kk: LDS (Church of Latter Day Saints) Әулие шіркеуі

en: LDS child sealing
kk: LDS (Church of Latter Day Saints) баласының тығыздалуы

en: LDS confirmation
kk: LDS (Church of Latter Day Saints) растауы

en: LDS endowment
kk: LDS (Church of Latter Day Saints) эндаументі

en: LDS spouse sealing
kk: LDS (Church of Latter Day Saints) жұбайының тығыздауы

en: LDS temple
kk: LDS (Соңғы күн қасиетті шіркеуі) ғибадатханасы

[ctx: LOCATIVE]
en: Aban
kk: Абан

[ctx: LOCATIVE]
en: Adar
kk: Адар

[ctx: LOCATIVE]
en: Adar I
kk: Адар I

[ctx: LOCATIVE]
en: Adar II
kk: Адар II

[ctx: LOCATIVE]
en: April
kk: Сәуір

[ctx: LOCATIVE]
en: August
kk: Тамыз

[ctx: LOCATIVE]
en: Av
kk: Ав

[ctx: LOCATIVE]
en: Azar
kk: Азар

[ctx: LOCATIVE]
en: Bahman
kk: Бахман

[ctx: LOCATIVE]
en: Brumaire
kk: Брюмер

[ctx: LOCATIVE]
en: December
kk: Желтоқсан

[ctx: LOCATIVE]
en: Dey
kk: Дей

[ctx: LOCATIVE]
en: Dhu al-Hijjah
kk: Зуль әл-Хижжа

[ctx: LOCATIVE]
en: Dhu al-Qi’dah
kk: Зуль әл-Қида

[ctx: LOCATIVE]
en: Elul
kk: Элул

[ctx: LOCATIVE]
en: Esfand
kk: Есфанд

[ctx: LOCATIVE]
en: Farvardin
kk: Фарварден

[ctx: LOCATIVE]
en: February
kk: Ақпан

[ctx: LOCATIVE]
en: Floreal
kk: Флорал

[ctx: LOCATIVE]
en: Frimaire
kk: фример

[ctx: LOCATIVE]
en: Fructidor
kk: Фруктидор

[ctx: LOCATIVE]
en: Germinal
kk: Жерминал

[ctx: LOCATIVE]
en: Heshvan
kk: Хешван

[ctx: LOCATIVE]
en: Iyar
kk: Ияр

[ctx: LOCATIVE]
en: January
kk: Қаңтар

[ctx: LOCATIVE]
en: July
kk: Шілде

[ctx: LOCATIVE]
en: Jumada al-awwal
kk: Жұмада әл-авалал

[ctx: LOCATIVE]
en: Jumada al-thani
kk: Жұмада әл-Тани

[ctx: LOCATIVE]
en: June
kk: Маусым

[ctx: LOCATIVE]
en: Khordad
kk: Хордад

[ctx: LOCATIVE]
en: Kislev
kk: Кислев

[ctx: LOCATIVE]
en: March
kk: Наурыз

[ctx: LOCATIVE]
en: May
kk: Мамыр

[ctx: LOCATIVE]
en: Mehr
kk: Мехр

[ctx: LOCATIVE]
en: Messidor
kk: Мессидор

[ctx: LOCATIVE]
en: Mordad
kk: Мордәд

[ctx: LOCATIVE]
en: Muharram
kk: Мухаррам

[ctx: LOCATIVE]
en: Nissan
kk: Ниссан

[ctx: LOCATIVE]
en: Nivose
kk: Нивоз

[ctx: LOCATIVE]
en: November
kk: Қараша

[ctx: LOCATIVE]
en: October
kk: Қазан

[ctx: LOCATIVE]
en: Ordibehesht
kk: Ордибеешт

[ctx: LOCATIVE]
en: Rabi’ al-awwal
kk: Раби аль-аввал

[ctx: LOCATIVE]
en: Rabi’ al-thani
kk: Раби 'әл-Тани

[ctx: LOCATIVE]
en: Rajab
kk: Ражаб

[ctx: LOCATIVE]
en: Ramadan
kk: Рамадан

[ctx: LOCATIVE]
en: Safar
kk: Сафар

[ctx: LOCATIVE]
en: September
kk: Қыркүйек

[ctx: LOCATIVE]
en: Shahrivar
kk: Шахривар

[ctx: LOCATIVE]
en: Shawwal
kk: Шавваль

[ctx: LOCATIVE]
en: Sha’aban
kk: Шаабан

[ctx: LOCATIVE]
en: Shevat
kk: Шеват

[ctx: LOCATIVE]
en: Sivan
kk: Сиван

[ctx: LOCATIVE]
en: Tamuz
kk: Тамуз

[ctx: LOCATIVE]
en: Tevet
kk: Тевет

[ctx: LOCATIVE]
en: Thermidor
kk: термидор

[ctx: LOCATIVE]
en: Tir
kk: Тир

[ctx: LOCATIVE]
en: Tishrei
kk: Тишрей

[ctx: LOCATIVE]
en: Vendemiaire
kk: вандемьера

[ctx: LOCATIVE]
en: Ventose
kk: вантоз

[ctx: LOCATIVE]
en: jours complementaires
kk: қосымша күндер

en: Laie, Hawaii, United States
kk: Лай, Гавайи, Америка Құрама Штаттары

en: Landscape
kk: Көрініс

en: Language
kk: Тіл

en: Languages
kk: Тілдер

en: Laos
kk: Лаос

en: Large systems (50,000 individuals): 64–128 MB, 40–80 seconds
kk: Ірі жүйелер (50 000 адам): 64-128 МБ, 40-80 секунд

en: Largest families
kk: Ірі отбасылар

en: Largest number of grandchildren
kk: Ең үлкен немерелер саны

en: Las Vegas, Nevada, United States
kk: Лас-Вегас, Невада, Америка Құрама Штаттары

en: Last change
kk: Соңғы өзгеріс

en: Last email reminder was sent
kk: Соңғы электрондық пошта ескертуі жіберілді

en: Last event
kk: Соңғы оқиға

en: Last signed in
kk: Соңғы рет кірді

en: Latest birth
kk: Соңғы туған

en: Latest death
kk: Соңғы өлім

en: Latest divorce
kk: Соңғы ажырасу

en: Latest marriage
kk: Соңғы неке

en: Latitude
kk: Ендік

en: Latvia
kk: Латвия

en: Layout
kk: Орналасу

en: Leave the password blank if you want to keep the current password.
kk: Ағымдағы құпия сөзді сақтағыңыз келсе, парольді бос қалдырыңыз.

en: Leaves
kk: Жапырақтары

en: Lebanon
kk: Ливан

en: Legatee
kk: Мұрагері

en: Length of marriage
kk: Некедің ұзақтығы

en: Lesotho
kk: Лесото

en: Level
kk: Деңгейі

en: Liberia
kk: Либерия

en: Libya
kk: Ливия

en: Liechtenstein
kk: Лихтенштейн

en: Lifespan
kk: Өмірдің ұзақтығы

en: Lifespans
kk: Өмірдің ұзақтығылар

en: Lima, Peru
kk: Лима, Перу

en: Link the user account to an individual.
kk: Пайдаланушы есебін жеке адамға байланыстырыңыз.

en: Link this individual to an existing family as a child
kk: Осы адамға бар бала ретінде бар отбасына байланыстырыңыз

en: Link this media object to a family
kk: Бұл медиа-объектіні отбасына байланыстырыңыз

en: Link this media object to a source
kk: Бұл медиа нысанын көзге байланыстырыңыз

en: Link this media object to an individual
kk: Бұл медиа нысанын жеке адамға байланыстырыңыз

en: Link this user to an individual in the family tree.
kk: Осы пайдаланушыны жеке адамға отбасылық ағашта байланыстырыңыз.

en: Linked database ID
kk: Байланыстырылған дерекқор идентификаторы

en: Links
kk: Сілтемелер

en: List
kk: Тізім

en: Lists
kk: Тізімдер

en: Lithuania
kk: Литва

en: Living
kk: Өмір сүру

en: Living individuals
kk: Тұратын адамдар

en: Loading…
kk: Жүктелуде…

en: Local files
kk: Жергілікті файлдар

en: Location
kk: Орналасуы

en: Location not removed: this location contains sub-locations
kk: Орналасқан жер жойылмады: бұл орын қосалқы орындарды қамтиды

en: Lodger
kk: Жалдаушы

en: Logan, Utah, United States
kk: Логан, Юта, АҚШ

en: London, England
kk: Лондон, Англия

en: Long lists of individuals with the same surname can be broken into smaller sub-lists according to the first letter of the individual’s given name.<br><br>This option determines when sub-listing of surnames will occur. To disable sub-listing completely, set this option to zero.
kk: Бір тегі бар жеке тұлғалардың ұзын тізімдерін жеке атаудың бірінші әрпіне сәйкес кішірек тізімдерге бөлуге болады.<br><br>Бұл параметр фамилиялардың ішкі тізімін қашан көрсетілетінін анықтайды. Ішкі тізімді толығымен өшіру үшін осы параметрді нөлге орнатыңыз.

en: Longest marriage
kk: Ең ұзақ неке

en: Longitude
kk: Ұзындығы

en: Los Angeles, California, United States
kk: Лос-Анджелес, Калифорния, АҚШ

en: Louisville, Kentucky, United States
kk: Louisville, Кентукки, Америка Құрама Штаттары

en: Lubbock, Texas, United States
kk: Луббок, Техас, Америка Құрама Штаттары

en: Luxembourg
kk: Люксембург

[ctx: MALE]
en: %s × cousin
kk: %s × кузен

[ctx: MALE]
en: Adopted by both parents
kk: Ата-ананың екеуі де қабылданады

[ctx: MALE]
en: Adopted by father
kk: Әкесі қабылдаған

[ctx: MALE]
en: Adopted by mother
kk: Анасы қабылдаған

[ctx: MALE]
en: Also known as
kk: Сондай-ақ, белгілі

[ctx: MALE]
en: Attendant
kk: Қатысушы

[ctx: MALE]
en: Attending
kk: Қатысу

[ctx: MALE]
en: Buyer
kk: Сатып алушы

[ctx: MALE]
en: Civil registrar
kk: Азаматтық тіркеуші

[ctx: MALE]
en: Employee
kk: Қызметкер

[ctx: MALE]
en: Employer
kk: Жұмыс беруші

[ctx: MALE]
en: Friend
kk: Дос

[ctx: MALE]
en: Guardian
kk: қамқоршы

[ctx: MALE]
en: Informant
kk: Итергіш

[ctx: MALE]
en: Interred
kk: Жерленген

[ctx: MALE]
en: Lodger
kk: Жалдаушы

[ctx: MALE]
en: Never married
kk: Ешқашан үйленген емес

[ctx: MALE]
en: Not married
kk: Үйленген жоқ

[ctx: MALE]
en: Nurse
kk: күтуші әйел

[ctx: MALE]
en: Owner
kk: Иесі

[ctx: MALE]
en: Registry officer
kk: Тіркеуші офицері

[ctx: MALE]
en: Seller
kk: Сатушы

[ctx: MALE]
en: Servant
kk: Қызметші

[ctx: MALE]
en: Slave
kk: Құл

[ctx: MALE]
en: Ward
kk: қарттар

[ctx: MALE]
en: adopted name
kk: қабылданған атауы

[ctx: MALE]
en: also known as
kk: ретінде белгілі

[ctx: MALE]
en: birth name
kk: туудың атауы

[ctx: MALE]
en: change of name
kk: атауын өзгерту

[ctx: MALE]
en: died
kk: қайтыс болды

[ctx: MALE]
en: eighth cousin
kk: сегізінші немере ағасы

[ctx: MALE]
en: eleventh cousin
kk: он бір ағасы

[ctx: MALE]
en: estate name
kk: жылжымайтын мүлік атауы

[ctx: MALE]
en: ex-partner
kk: бұрынғы серіктес

[ctx: MALE]
en: fifteenth cousin
kk: он бесінші кузен

[ctx: MALE]
en: fifth %s
kk: бесінші %s

[ctx: MALE]
en: fifth cousin
kk: бесінші немере ағасы

[ctx: MALE]
en: first %s
kk: бірінші %s

[ctx: MALE]
en: first cousin
kk: бірінші кузен

[ctx: MALE]
en: fourteenth cousin
kk: он төртінші кузен

[ctx: MALE]
en: fourth %s
kk: төртінші %s

[ctx: MALE]
en: fourth cousin
kk: төртінші кузен

[ctx: MALE]
en: immigration name
kk: иммиграция атауы

[ctx: MALE]
en: married
kk: үйленген

[ctx: MALE]
en: married name
kk: некеде тұрған аты

[ctx: MALE]
en: ninth cousin
kk: тоғызыншы кузен

[ctx: MALE]
en: partner
kk: серіктес

[ctx: MALE]
en: religious name
kk: діни атауы

[ctx: MALE]
en: second %s
kk: екінші %s

[ctx: MALE]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: MALE]
en: seventh cousin
kk: жетінші кузен

[ctx: MALE]
en: sixth cousin
kk: алтыншы кузен

[ctx: MALE]
en: tenth cousin
kk: оныншы кузен

[ctx: MALE]
en: third %s
kk: үшінші %s

[ctx: MALE]
en: third cousin
kk: үшінші кузен

[ctx: MALE]
en: thirteenth cousin
kk: он үшінші кузен

[ctx: MALE]
en: twelfth cousin
kk: он екінші ағасы

[ctx: MALE]
en: was born
kk: туылған

en: Macau
kk: Макао

en: Macedonia
kk: Македония

en: Madagascar
kk: Мадагаскар

en: Madrid, Spain
kk: Мадрид, Испания

en: Magazine
kk: Журнал

en: Mailing name
kk: Пошта атауы

en: Mailto link
kk: Mailto сілтемесі

en: Malawi
kk: Малави

en: Malaysia
kk: Малайзия

en: Maldives
kk: Мальдивтер

en: Male
kk: Еркек

[ctx: Male pedigree]
en: Adopted
kk: Қабылданды

[ctx: Male pedigree]
en: Birth
kk: Туылған

[ctx: Male pedigree]
en: Foster
kk: Фостер

[ctx: Male pedigree]
en: Sealing
kk: Қорғаныс

en: Males
kk: Еркектер

en: Mali
kk: Мали

en: Malta
kk: Мальта

en: Manage family trees
kk: Жанұялық ағаштарды басқарыңыз

en: Manage media
kk: БАҚ-ты басқару

en: Manager
kk: Менеджер

en: Managers
kk: Менеджерлер

en: Manaus, Brazil
kk: Манаус, Бразилия

en: Manhattan, New York, United States
kk: Манхэттен, Нью-Йорк, Америка Құрама Штаттары

en: Manila, Philippines
kk: Манила, Филиппин

en: Manti, Utah, United States
kk: Мэнти, Юта, АҚШ

en: Manuscript
kk: Қолжазба

en: Many genealogy programs create GEDCOM files with custom tags, and webtrees understands most of them. When unrecognized tags are found, this option lets you choose whether to ignore them or display a warning message.
kk: Көптеген генеалогия бағдарламалары GEDCOM файлдарын теңшелетін тегтермен жасайды және олардың көбісі webtrees түсінеді. Танылмаған тегтер табылғанда, бұл параметр оларды елемеуге немесе ескерту хабарын көрсетуді таңдауға мүмкіндік береді.

en: Map
kk: Карта

en: Markdown is a simple system of formatting, used on websites such as Wikipedia. It uses unobtrusive punctuation characters to create headings and sub-headings, bold and italic text, lists, tables, etc.
kk: Markdown - Уикипедия сияқты веб-сайттарда қолданылатын форматтаудың қарапайым жүйесі. Тақырыптар мен субтитрлерді, қалың және көлбеу мәтінді, тізімдерді, кестелерді және т.б. жасау үшін ненавязные пунктуация таңбаларын пайдаланады.

en: Marriage
kk: Неке

en: Marriage banns
kk: Некеге тыйым салынған

en: Marriage beginning status
kk: Неке бастауының мәртебесі

en: Marriage bond
kk: Неке облигациясы

en: Marriage by country
kk: Ел бойынша неке

en: Marriage contract
kk: Неке туралы келісім

en: Marriage date range end
kk: Үйлену мерзімінің аяғы

en: Marriage date range start
kk: Үйлену мерзімінің диапазоны

en: Marriage ending status
kk: Некеге тұру мәртебесі

en: Marriage intention
kk: Некеге тұру ниеті

en: Marriage license
kk: Некеге тұруға арналған лицензия

en: Marriage of a brother
kk: Ағайынды неке

en: Marriage of a child
kk: Баланы некеге тұру

en: Marriage of a daughter
kk: Қыздың некеге тұруы

en: Marriage of a father
kk: Әкемнің некеге тұруы

en: Marriage of a grandchild
kk: Некедегі неке

en: Marriage of a granddaughter
kk: Некесізді некеге тұру

en: Marriage of a grandson
kk: Нәрестенің немересі

en: Marriage of a half-brother
kk: өгей ағаның некеге тұруы

en: Marriage of a half-sibling
kk: Жұбайларға некеге тұру

en: Marriage of a half-sister
kk: Жартылай әпкеменың неке

en: Marriage of a mother
kk: Ананың некеге тұруы

en: Marriage of a parent
kk: Ата-ананың некеге тұруы

en: Marriage of a sibling
kk: Ағаның некесі

en: Marriage of a sister
kk: Бауырластың некеге тұруы

en: Marriage of a son
kk: Ұлдың некесі

en: Marriage of parents
kk: Әке-шешенің некесі

en: Marriage place contains
kk: Некелік жер асырайды

en: Marriage places
kk: Неке орындары

en: Marriage settlement
kk: Неке есеп айырысу

en: Marriage status
kk: Неке жағдайы

en: Marriage type unknown
kk: Неке түрі белгісіз

en: Marriages
kk: Некелер

en: Marriages by century
kk: Ғасырлар бойынша некелер

en: Married name
kk: Үйленген аты

en: Married surname
kk: Үйленген тегі

en: Marshall Islands
kk: Маршалл аралдары

en: Martinique
kk: Мартиника

en: Masquerade as this user
kk: Бұл пайдаланушы ретінде алдын ала көрсетіңіз

en: Match both upper and lower case letters.
kk: Жоғарғы және кіші әріптерді салыстыру.

en: Match the exact text, even if it occurs in the middle of a word.
kk: Бір сөздің ортасында болса да, нақты мәтінді сәйкестендіріңіз.

en: Match the exact text, unless it occurs in the middle of a word.
kk: Бір сөздің ортасында болмаса, нақты мәтінді сәйкестендіріңіз.

en: Mauritania
kk: Мавритания

en: Mauritius
kk: Маврикий

en: Maximum number of surnames on individual list
kk: Жеке тізімдегі тегі бойынша ең көп саны

en: Maximum upload size:
kk: Ең үлкен жүктеу мөлшері:

en: Mayotte
kk: Майотте

en: Medford, Oregon, United States
kk: Медфорд, Орегон, Америка Құрама Штаттары

en: Media
kk: БАҚ

en: Media file
kk: Медиа файл

en: Media file to upload
kk: Жүктелетін медиа файлы

en: Media filenames will be prefixed by %s.
kk: Медиа файл атаулары %s арқылы префикстендіріледі.

en: Media files
kk: Медиа файлдар

en: Media folder
kk: Медиа қалтасы

en: Media folders
kk: Медиа қалталары

en: Media object
kk: Медиа нысан

en: Media objects
kk: Медиа нысандар

en: Media objects found
kk: Медиа нысандары табылды

en: Media objects per page
kk: Бір бетіндегі медиа нысандар

en: Media type
kk: Медиа түрі

en: Medical
kk: Медициналық

en: Medical condition
kk: Медициналық жағдай

en: Mediterranio
kk: Mediterraneo

en: Medium systems (5,000 individuals): 32–64 MB, 20–40 seconds
kk: Орташа жүйелер (5000 адам): 32-64 Мб, 20-40 секунд

en: Melbourne, Australia
kk: Мельбурн, Австралия

en: Member
kk: Мүше

en: Memphis, Tennessee, United States
kk: Мемфис, Теннесси, АҚШ

en: Menu
kk: Меню

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Merge
kk: Біріктіру

en: Merge family trees
kk: Жанұялық ағаштарды біріктіру

en: Merge records
kk: Жазбаларды біріктіру

en: Merida, Mexico
kk: Мерида, Мексика

en: Mesa, Arizona, United States
kk: Меза, Аризона, АҚШ

en: Message
kk: Хабар

en: Messages
kk: Хабарламалар

en: Mexico
kk: Мексика

en: Mexico City, Mexico
kk: Мексико, Мексика

en: Microfilm
kk: Микрофильм

en: Micronesia
kk: Микронезия

en: Middle East
kk: Таяу шығыс

en: Military
kk: Әскери

en: Military service
kk: Әскери қызмет

en: Missing data
kk: Деректер жоқ

en: Moderator
kk: Модератор

en: Moderators
kk: Модераторлар

en: Module
kk: Модуль

en: Module administration
kk: Модульді басқару

en: Modules
kk: Модульдер

en: Moldova
kk: Молдова

en: Mon
kk: Дс

en: Monaco
kk: Монако

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Mongolia
kk: Моңғолия

en: Montenegro
kk: Черногория

en: Monterrey, Mexico
kk: Монтеррей, Мексика

en: Montevideo, Uruguay
kk: Монтевидео, Уругвай

en: Month
kk: Ай

en: Month of birth
kk: Туған айлығы

en: Month of birth of first child in a relation
kk: Байланыстағы алғашқы бала туылған ай

en: Month of death
kk: Өлім айлығы

en: Month of first marriage
kk: Бірінші некенің айлығы

en: Month of marriage
kk: Неке қию айлығы

en: Month:
kk: Ай:

en: Monticello, Utah, United States
kk: Монтичелло, Юта, АҚШ

en: Montreal, Quebec, Canada
kk: Монреаль, Квебек, Канада

en: Montserrat
kk: Монтсеррат

en: More news articles
kk: Басқа жаңалықтар мақалалары

en: Morocco
kk: Марокко

en: Most SMTP servers require a password.
kk: Көптеген SMTP серверлері құпия сөзді талап етеді.

en: Most common surnames
kk: Ең жиі кездесетін тегі

en: Most servers do not use secure connections.
kk: Көптеген серверлер қауіпсіз қосылымдарды қолданбайды.

en: Most sites are configured to use localhost. This means that your database runs on the same computer as your web server.
kk: Көптеген сайттар жергілікті хостты қолдануға конфигурацияланған. Бұл сіздің дерекқорыңыз веб-сервермен бірдей компьютерде жұмыс істейтіндігін білдіреді.

en: Most sites are configured to use the default value of 3306.
kk: Көптеген сайттар 3306 әдепкі мәнін қолдануға конфигурацияланған.

en: Most viewed pages
kk: Ең көп қаралған беттер

en: Mother
kk: Ана

en: Mother: %s
kk: Ана: %s

en: Mother’s age
kk: Ананың жасы

en: Mother’s family with %s
kk: Ананың %sмен отбасы

en: Mother’s family with an unknown individual
kk: Анамның отбасы белгісіз тұлғамен

en: Mount Timpanogos, Utah, United States
kk: Тимпангос тауы, Юта, АҚШ

en: Move down
kk: Төмен қарай жылжытыңыз

en: Move up
kk: Жоғары қарай жылжытыңыз

en: Mozambique
kk: Мозамбик

en: Multiple marriages
kk: Көптеген некелер

en: My account
kk: Менің аккаунтым

en: My family tree
kk: Менің отбасымның ағашы

en: My individual record
kk: Менің жеке жазба

en: My page
kk: Менің бетім

en: My pages
kk: Менің беттерім

en: My pedigree
kk: Менің тұқымым

en: Myanmar
kk: Мьянма

[ctx: NOMINATIVE]
en: Aban
kk: Абан

[ctx: NOMINATIVE]
en: Adar
kk: Адар

[ctx: NOMINATIVE]
en: Adar I
kk: Адар I

[ctx: NOMINATIVE]
en: Adar II
kk: Адар II

[ctx: NOMINATIVE]
en: April
kk: Сәуір

[ctx: NOMINATIVE]
en: August
kk: Тамыз

[ctx: NOMINATIVE]
en: Av
kk: Ав

[ctx: NOMINATIVE]
en: Azar
kk: Азар

[ctx: NOMINATIVE]
en: Bahman
kk: Бахман

[ctx: NOMINATIVE]
en: Brumaire
kk: Брюмер

[ctx: NOMINATIVE]
en: December
kk: Желтоқсан

[ctx: NOMINATIVE]
en: Dey
kk: Дей

[ctx: NOMINATIVE]
en: Dhu al-Hijjah
kk: Зуль әл-Хижжа

[ctx: NOMINATIVE]
en: Dhu al-Qi’dah
kk: Зуль әл-Қида

[ctx: NOMINATIVE]
en: Elul
kk: Элул

[ctx: NOMINATIVE]
en: Esfand
kk: Есфанд

[ctx: NOMINATIVE]
en: Farvardin
kk: Фарварден

[ctx: NOMINATIVE]
en: February
kk: Ақпан

[ctx: NOMINATIVE]
en: Floreal
kk: Флорал

[ctx: NOMINATIVE]
en: Frimaire
kk: Фример

[ctx: NOMINATIVE]
en: Fructidor
kk: Фруктидор

[ctx: NOMINATIVE]
en: Germinal
kk: Жерминал

[ctx: NOMINATIVE]
en: Heshvan
kk: Хешван

[ctx: NOMINATIVE]
en: Iyar
kk: Ияр

[ctx: NOMINATIVE]
en: January
kk: Қаңтар

[ctx: NOMINATIVE]
en: July
kk: Шілде

[ctx: NOMINATIVE]
en: Jumada al-awwal
kk: Жұмада әл-авалал

[ctx: NOMINATIVE]
en: Jumada al-thani
kk: Жұмада әл-Тани

[ctx: NOMINATIVE]
en: June
kk: Маусым

[ctx: NOMINATIVE]
en: Khordad
kk: Хордад

[ctx: NOMINATIVE]
en: Kislev
kk: Кислев

[ctx: NOMINATIVE]
en: March
kk: Наурыз

[ctx: NOMINATIVE]
en: May
kk: Мамыр

[ctx: NOMINATIVE]
en: Mehr
kk: Мехр

[ctx: NOMINATIVE]
en: Messidor
kk: Мессидор

[ctx: NOMINATIVE]
en: Mordad
kk: Мордәд

[ctx: NOMINATIVE]
en: Muharram
kk: Мухаррам

[ctx: NOMINATIVE]
en: Nissan
kk: Ниссан

[ctx: NOMINATIVE]
en: Nivose
kk: Нивоз

[ctx: NOMINATIVE]
en: November
kk: Қараша

[ctx: NOMINATIVE]
en: October
kk: Қазан

[ctx: NOMINATIVE]
en: Ordibehesht
kk: Ордибеешт

[ctx: NOMINATIVE]
en: Rabi’ al-awwal
kk: Раби аль-аввал

[ctx: NOMINATIVE]
en: Rabi’ al-thani
kk: Раби 'әл-Тани

[ctx: NOMINATIVE]
en: Rajab
kk: Ражаб

[ctx: NOMINATIVE]
en: Ramadan
kk: Рамадан

[ctx: NOMINATIVE]
en: Safar
kk: Сафар

[ctx: NOMINATIVE]
en: September
kk: Қыркүйек

[ctx: NOMINATIVE]
en: Shahrivar
kk: Шахривар

[ctx: NOMINATIVE]
en: Shawwal
kk: Шавваль

[ctx: NOMINATIVE]
en: Sha’aban
kk: Шаабан

[ctx: NOMINATIVE]
en: Shevat
kk: Шеват

[ctx: NOMINATIVE]
en: Sivan
kk: Сиван

[ctx: NOMINATIVE]
en: Tamuz
kk: Тамуз

[ctx: NOMINATIVE]
en: Tevet
kk: Тевет

[ctx: NOMINATIVE]
en: Thermidor
kk: термидор

[ctx: NOMINATIVE]
en: Tir
kk: Тир

[ctx: NOMINATIVE]
en: Tishrei
kk: Тишрей

[ctx: NOMINATIVE]
en: Vendemiaire
kk: вандемьера

[ctx: NOMINATIVE]
en: Ventose
kk: вантоз

[ctx: NOMINATIVE]
en: jours complementaires
kk: қосымша күндер

en: Name
kk: Атауы

en: Name in Hebrew
kk: Еврей тіліндегі атау

en: Name prefix
kk: Аты префиксі

en: Name suffix
kk: Аты жұрнағы

en: Names
kk: Аттар

en: Namesake
kk: Атауы

en: Namibia
kk: Намибия

en: Nanny
kk: Дана

en: Narrative description
kk: Түсіндірме сипаттамасы

en: Nashville, Tennessee, United States
kk: Нэшвилл, Теннесси, Америка Құрама Штаттары

en: Nationality
kk: Ұлты

en: Naturalization
kk: Жаратылыс

en: Nauru
kk: Науру

en: Nauvoo (new), Illinois, United States
kk: Nauvoo (жаңа), Иллинойс, АҚШ

en: Nauvoo (original), Illinois, United States
kk: Nauvoo (түпнұсқа), Иллинойс, АҚШ

en: Nepal
kk: Непал

en: Netherlands
kk: Нидерланды

en: Never
kk: Ешқашан

en: Never married
kk: Ешқашан үйленген емес

en: New Caledonia
kk: Жаңа Каледония

en: New York, New York, United States
kk: Нью-Йорк, Нью-Йорк, Америка Құрама Штаттары

en: New Zealand
kk: Жаңа Зеландия

en: New data
kk: Жаңа деректер

en: New registration at %s
kk: %s кезінде жаңа тіркеу

en: New user at %s
kk: %s жаңа пайдаланушысы

en: Newport Beach, California, United States
kk: Newport Beach, Калифорния, Америка Құрама Штаттары

en: News
kk: Жаңалықтар

en: Newspaper
kk: Газет

en: Next email reminder will be sent after
kk: Келесі электрондық пошта ескертуі кейін жіберіледі...

en: Next image
kk: Келесі сурет

en: Nicaragua
kk: Никарагуа

en: Nickname
kk: Бүркеншік аты

en: Niger
kk: Нигер

en: Nigeria
kk: Нигерия

en: Niue
kk: Ниуэ

en: No
kk: Жоқ

en: No GEDCOM file was received.
kk: GEDCOM файлы қабылданбады.

en: No GEDCOM files found.
kk: GEDCOM файлдары табылмады.

en: No calendar conversion
kk: Күнтізбені түрлендіру жоқ

en: No children
kk: Балалар жоқ

en: No contact
kk: Контакт жоқ

en: No duplicates have been found.
kk: Көшірмелер табылмады.

en: No errors have been found.
kk: Қате табылмады.

en: No events exist for the next %s day. | No events exist for the next %s days.
kk[0]: Келесі %s күніне оқиғалар жоқ.
kk[1]: Келесі %s күндері үшін оқиғалар жоқ.

en: No events exist for today.
kk: Бүгінгі күні ешқандай оқиғалар жоқ.

en: No events exist for tomorrow.
kk: Ертеңгі оқиғалар жоқ.

en: No facts exist for this family.
kk: Бұл отбасы үшін ешқандай фактілер жоқ.

en: No file was received. Please try again.
kk: Ешқандай файл қабылданбады. Әрекетті қайталап көріңіз.

en: No link between the two individuals could be found.
kk: Екі адамның арасында байланыс жоқ.

en: No matching facts found
kk: Сәйкес фактілер табылмады

en: No news articles have been submitted.
kk: Ешбір жаңалық мақаласы жіберілмеді.

en: No places have been found.
kk: Ешқандай орын табылмады.

en: No predefined text
kk: Алдын ала анықталған мәтін жоқ

en: No records to display
kk: Көрсетілетін жазбалар жоқ

en: No results found.
kk: Нәтижелер табылмады.

en: No signed-in and no anonymous users
kk: Тіркелмеген және анонимді пайдаланушылар жоқ

en: No temple - living ordinance
kk: Ешқандай ғибадатхана - тірі шара жоқ

en: No upgrade information is available.
kk: Жаңарту туралы ақпарат жоқ.

en: Nocturnal
kk: Түнгі режим

en: None
kk: Жоқ

en: Norfolk Island
kk: Норфолк аралы

en: Normally, any changes made to a family tree need to be reviewed by a moderator. This option allows a user to make changes without needing a moderator.
kk: Әдетте, отбасылық ағашқа енгізілген өзгерістер модератормен қарастырылуы керек. Бұл опция пайдаланушыға модератор қажет етпей өзгерістер енгізуге мүмкіндік береді.

en: North Korea
kk: Солтүстік Корея

en: Northern Ireland
kk: Солтүстік Ирландия

en: Northern Mariana Islands
kk: Солтүстік Мариан аралдары

en: Norway
kk: Норвегия

en: Not approved by an administrator
kk: Әкімші мақұлдамады

en: Not living
kk: Тұрмайды

en: Not married
kk: Үйленген жоқ

en: Not verified by the user
kk: Пайдаланушы расталмаған

en: Note
kk: Ескерту

en: Note that if a user account is linked to a record, then that user will always be able to view that record.
kk: Есіңізде болсын, егер пайдаланушы тіркелгісі рекетке байланыстырылса, сол пайдаланушы сол жазбаны әрқашан көре алады.

en: Note: longer path lengths require a lot of calculation, which can make your website run slowly for these users.
kk: Ескерту: ұзын жолдың ұзындығы көптеген есептеулерді талап етеді, бұл сіздің веб-сайтыңызды бұл пайдаланушылар үшін баяу жұмыс жасай алады.

en: Notes
kk: Ескертулер

en: Nothing found to cleanup
kk: Тазалау үшін ешнәрсе табылмады

en: Nothing found.
kk: Ештеңе табылмады.

en: Nuku’Alofa, Tonga
kk: Нуку Алофа, Тонга

en: Number of children
kk: Балалардың саны

en: Number of days to show
kk: Көрсетілетін күндер саны

en: Number of families without children
kk: Балалы отбасылар саны

en: Number of given names
kk: Берілген аттардың саны

en: Number of marriages
kk: Некелер саны

en: Number of pages
kk: Беттер саны

en: Number of surnames
kk: Тегі, аты, әкесінің аты

en: Nurse
kk: күтуші әйел

en: Oakland, California, United States
kk: Окленд, Калифорния, Америка Құрама Штаттары

en: Oaxaca, Mexico
kk: Оаксака, Мексика

en: Occupation
kk: кәсіп

en: Occupations
kk: Мамандықтар

en: Occupied Palestinian Territory
kk: Палестина аумағы басып алынған

en: Ogden, Utah, United States
kk: Огден, Юта, АҚШ

en: Oklahoma City, Oklahoma, United States
kk: Оклахома Сити, Оклахома, Америка Құрама Штаттары

en: Old data
kk: Ескі деректер

en: Old files found
kk: Ескі файлдар табылды

en: Oldest father
kk: Ежелгі әке

en: Oldest female
kk: Ең ескі әйел

en: Oldest living individuals
kk: Ең ескі адамдар

en: Oldest male
kk: Ең жас еркек

en: Oldest mother
kk: ежелгі анасы

en: Olivia
kk: Оливия

en: Oman
kk: Оман

en: On this day
kk: Осы күні

en: On this day…
kk: Осы күні…

en: Only managers can edit
kk: Тек менеджерлер өңдей алады

en: Oops! The webserver is unable to connect to the database server. It could be busy, undergoing maintenance, or simply broken. You should <a href="index.php">try again</a> in a few minutes or contact the website administrator.
kk: Ой! Веб-сервер дерекқор серверіне қосыла алмайды. Ол бос емес, техникалық қызмет көрсетуден өтуге немесе жай бұзылған болуы мүмкін. Бірнеше минут ішінде <a href="index.php"> қайталап көріңіз</a> немесе веб-сайт әкімшісіне хабарласыңыз.

en: Oops! webtrees was unable to create files in this folder.
kk: Ой! webtrees осы қалтадағы файлдарды жасай алмады.

en: Oquirrh Mountain, Utah, United States
kk: Оquirr Mountain, Юта, Америка Құрама Штаттары

en: Ordinance
kk: Жарлық

en: Ordination
kk: Тағайындау

en: Orientation
kk: Бағдарлау

en: Orlando, Florida, United States
kk: Орландо, Флорида, Америка Құрама Штаттары

en: Other
kk: Басқа

en: Other facts to show in charts
kk: Диаграммаларда көрсетілетін басқа да деректер

en: Other preferences
kk: Басқа артықшылықтар

en: Owner
kk: Иесі

en: PHP blocked the file because of its extension.
kk: PHP файлды кеңейтілуіне байланысты бұғаттады.

en: PHP failed to write to disk.
kk: PHP дискіге жаза алмады.

en: PHP information
kk: PHP ақпараты

en: Page
kk: Бет

en: Page %s of %s
kk: Бет %s %s

en: Page size
kk: Бет өлшемі

en: Painting
kk: Кескіндеме

en: Pakistan
kk: Пәкістан

en: Palau
kk: Палау

en: Palette
kk: Палитра

en: Palmyra, New York, United States
kk: Палмира, Нью-Йорк, Америка Құрама Штаттары

en: Panama
kk: Панама

en: Panama City, Panama
kk: Panama City, Панама

en: Papeete, Tahiti
kk: Папеэте, Таити

en: Papua New Guinea
kk: Папуа Жаңа Гвинея

en: Paraguay
kk: Парагвай

en: Parents
kk: Ата-аналар

en: Parents and siblings
kk: Ата-ана мен туған бауырлар

en: Parent’s age
kk: Ата-ананың жасы

en: Password
kk: Құпия сөз

en: Payson, Utah, United States
kk: Пейсон, Юта, АҚШ

en: Pedigree
kk: Тұқымдық

[ctx: Pedigree]
en: Adopted
kk: Қабылданды

[ctx: Pedigree]
en: Birth
kk: Туылған

[ctx: Pedigree]
en: Foster
kk: Фостер

[ctx: Pedigree]
en: Sealing
kk: Қорғаныс

en: Pedigree chart
kk: Тұқымдық диаграмма

en: Pedigree map
kk: Тұқым картасы

en: Pedigree map of %s
kk: %s ұрпақ картасы

en: Pedigree tree of %s
kk: %s тұқымдық ағаш

en: Pending changes
kk: Өзгерістер күтілуде

en: Pending changes are only shown when your account has permission to edit. When you sign out, you will no longer be able to see them. Also, pending changes are only shown on certain pages. For example, they are not shown in lists, reports, or search results.
kk: Күтудегі өзгерістер тек тіркелгіңізде өңдеуге рұқсат болғанда ғана көрсетіледі. Шығу кезінде сіз оларды көре алмайсыз. Сондай-ақ, күтілетін өзгерістер тек белгілі беттерде көрсетіледі. Мысалы, олар тізімдерде, есептерде немесе іздеу нәтижелерінде көрсетілмейді.

en: Permanent number
kk: Тұрақты нөмірі

en: Permanently delete these records?
kk: Осы жазбаларды мүлдем жою керек пе?

en: Perth, Australia
kk: Перт, Австралия

en: Peru
kk: Перу

en: Philippines
kk: Филиппин

en: Phoenix, Arizona, United States
kk: Феникс, Аризона, АҚШ

en: Phone
kk: Телефон

en: Phonetic
kk: Фонетикалық

en: Phonetic algorithm
kk: Фонетикалық алгоритм

en: Phonetic name
kk: Фонетикалық аты

en: Phonetic place
kk: Фонетикалық орын

en: Phonetic search
kk: Фонетикалық іздеу

en: Phonetic title
kk: Фонетикалық тақырып

en: Photo
kk: Сурет

en: Pink Plastic
kk: Қызғылт пластик

en: Place
kk: Орны

en: Place hierarchy
kk: Иерархияны орналастыру

en: Place in Hebrew
kk: Еврей тіліне аударыңыз

en: Place list
kk: Орын тізімі

en: Place names are frequently too long to fit on charts, lists, etc. They can be abbreviated by showing just the first few parts of the name, such as <i>village, county</i>, or the last few part of it, such as <i>region, country</i>.
kk: Орналасқан жерлердің атауы кестелерге, тізімдерге және басқаларға жиі тым ұзын болады. Олар <i> village, county</i> немесе соңғы бірнеше бөлігі сияқты аттың алғашқы бірнеше бөлігін көрсету арқылы қысқартылуы мүмкін , мысалы <i> аймақ, ел</i> сияқты.

en: Place of LDS baptism
kk: LDS шомылдыру орны

en: Place of LDS child sealing
kk: LDS баласының тығыздалу орны

en: Place of LDS endowment
kk: АИОЖ-ның орны

en: Place of LDS spouse sealing
kk: LDS жұбайының тығыздалу орны

en: Place of adoption
kk: Қабылдау орны

en: Place of baptism
kk: Шомылдыру рәсімінің орны

en: Place of bar mitzvah
kk: Бар мицваның орны

en: Place of bat mitzvah
kk: Бит мицваның орны

en: Place of birth
kk: Туған жері

en: Place of blessing
kk: Благодать орны

en: Place of brit milah
kk: Брит миланың орны

en: Place of burial
kk: Көмген жері

en: Place of christening
kk: Крещение орны

en: Place of confirmation
kk: Растау орны

en: Place of cremation
kk: Кремацияның орны

en: Place of death
kk: Өлген жері

en: Place of emigration
kk: Эмиграция орны

en: Place of engagement
kk: Келісу орны

en: Place of event
kk: Іс-шараның орны

en: Place of first communion
kk: Бірінші қауымның орны

en: Place of immigration
kk: Иммиграция орны

en: Place of marriage
kk: Неке орны

en: Place of marriage banns
kk: Неке орны

en: Place of naturalization
kk: Натурализация орны

en: Place of ordination
kk: Орындалу орны

en: Place of residence
kk: Тұрғылықты жері

en: Places
kk: Орындар

en: Play
kk: Ойнату

en: Please enter a valid email address.
kk: Өтінеміз қолданыстағы электронды пошта адресін енгізіңіз.

en: Poland
kk: Польша

en: Port number
kk: Порт нөмірі

en: Portland, Oregon, United States
kk: Портленд, Орегон, Америка Құрама Штаттары

en: Porto Alegre, Brazil
kk: Порту Алегре, Бразилия

en: Portrait
kk: Портрет

en: Portugal
kk: Португалия

en: Postal code
kk: Пошта Индексі

en: Predefined text that states admin will decide on each request for a user account
kk: Әкімші айтылған алдын ала анықталған мәтін пайдаланушы есептік жазбасының әрбір сұрауы бойынша шешеді

en: Predefined text that states all users can request a user account
kk: Барлық пайдаланушылардың пайдаланушы тіркелгісін сұрайтыны туралы алдын ала анықталған мәтін

en: Predefined text that states only family members can request a user account
kk: Тек отбасы мүшелерін анықтайтын алдын ала анықталған мәтін пайдаланушы тіркелгісін сұрата алады

en: Preferences
kk: Теңшелімдер

en: Preferences exist for the module “%s”, but this module no longer exists.
kk: Параметрлер "%s" модулінде бар, бірақ бұл модуль енді жоқ.

en: Preferred contact method
kk: Таңдаулы байланыс әдісі

en: Presentation style
kk: Таныстыру стилі

en: President’s Office
kk: Президент кеңсесі

en: Preston, England
kk: Престон, Англия

en: Priest
kk: Діни қызметкер

en: Print basic events when blank
kk: Бос кезде негізгі оқиғаларды басып шығарыңыз

en: Privacy
kk: Құпиялылық

en: Privacy restrictions
kk: Құпиялылық шектеулері

en: Privacy restrictions - these apply to records and facts that do not contain a GEDCOM RESN tag
kk: Құпиялылық шектеулері - бұл GEDCOM RESN тегі жоқ жазбалар мен фактілерге қолданылады

en: Private
kk: Жеке

en: Probate
kk: Өкілдік

en: Property
kk: Жылжымайтын мүлік

en: Provo City Center, Utah, United States
kk: Provo City Center, Юта, Америка Құрама Штаттары

en: Provo, Utah, United States
kk: Прово, Юта, АҚШ

en: Publication
kk: Басылым

en: Puerto Rico
kk: Пуэрто-Рико

en: Qatar
kk: Катар

en: Quality of data
kk: Деректердің сапасы

en: Quartidi
kk: Квартид

en: Question
kk: Сұрақ

en: Quetzaltenango, Guatemala
kk: Кветталтенанго, Гватемала

en: Quick family facts
kk: Жылдам отбасылық фактілер

en: Quick individual facts
kk: Жылдам жеке деректер

en: Quick repository facts
kk: Жылдам қойма фактілері

en: Quick source facts
kk: Жылдам дерек көздері

en: Quintidi
kk: Квинтиди

en: Rabbi
kk: Раввин

en: Rada
kk: Рада

en: Raleigh, North Carolina, United States
kk: Raleigh, Солтүстік Каролина, Америка Құрама Штаттары

en: Random images from the current family tree.
kk: Ағымдағы отбасылық ағаштан кездейсоқ суреттер.

en: Re-order children
kk: Балаларға қайта тапсырыс беру

en: Re-order families
kk: Отбасыларға қайта тапсырыс беру

en: Re-order media
kk: Медианы қайта сұраңыз

en: Real name
kk: Шын аты

en: Recent changes
kk: Соңғы өзгерістер

en: Recent years (&lt; 100 yrs)
kk: Соңғы жылдары (&lt; 100 жыл)

en: Recife, Brazil
kk: Ресифи, Бразилия

en: Record
kk: Жазба

en: Record ID number
kk: ID нөмірін жазу

en: Record file number
kk: Файлдың нөмірін жазыңыз

en: Records
kk: Жазбалар

en: Redlands, California, United States
kk: Redlands, Калифорния, Америка Құрама Штаттары

en: Reference number
kk: Анықтама нөмірі

en: Regina, Saskatchewan, Canada
kk: Регина, Саскачеван, Канада

en: Registered partnership
kk: Тіркелген серіктестік

en: Registry officer
kk: Тіркеуші офицері

en: Regular expression
kk: Тұрақты сөйлем

en: Regular expressions are an advanced pattern matching technique.
kk: Тұрақты өрнектер - озық үлгіні сәйкестендіру әдісі.

en: Reject
kk: Қабылдамау

en: Reject all changes
kk: Барлық өзгерістерді қабылдамаңыз

en: Related families
kk: Байланысты отбасылар

en: Related individuals
kk: Байланысты тұлғалар

en: Relationship
kk: Қатынас

en: Relationship to father
kk: Әкесі қатынасы

en: Relationship to me
kk: Менімен қарым-қатынас

en: Relationship to mother
kk: Ананың қарым-қатынасы

en: Relationship to parents
kk: Ата-аналармен қарым-қатынас

en: Relationship: %s
kk: Қатынас: %s

en: Relationships
kk: Қатынастар

en: Relationships between %1$s and %2$s
kk: %1$s және %2$s арасындағы қатынастар

en: Religion
kk: Дін

en: Religious institution
kk: Діни мекеме

en: Religious marriage
kk: Діни неке

en: Reminder email frequency (days)
kk: Еске салғыш электрондық поштасы жиілігі (күн)

en: Remote server
kk: Қашықтағы сервер

en: Remove
kk: Жою

en: Remove duplicate links
kk: Көшірме сілтемелерді жою

en: Remove individual
kk: Жеке адамды алып тастаңыз

en: Remove the GEDCOM media path from filenames
kk: GEDCOM медиа жолын файл атауларынан алып тастаңыз

en: Remove this location?
kk: Осы орынды жою керек пе?

en: Reno, Nevada, United States
kk: Рено, Невада, Америка Құрама Штаттары

en: Renumber
kk: Нөмірді қайта санау

en: Renumber family tree
kk: Отбасы ағашын қайта санау

en: Replace with
kk: Ауыстырыңыз

en: Replacement text
kk: Ауыстыру мәтіні

en: Reply
kk: Жауап беру

en: Report
kk: Есеп

en: Reports
kk: Есептер

en: Repositories
kk: Репозиторийлер

en: Repository
kk: Репозиторий

[ctx: Repository]
en: Name
kk: Атауы

en: Repository name
kk: Репозиторийдің атауы

en: Republic of the Congo
kk: Конго Республикасы

en: Request a new password
kk: Жаңа құпия сөз сұраңыз

en: Request a new user account
kk: Жаңа пайдаланушы тіркелгісін сұраңыз

en: Research task
kk: Зерттеу міндеті

en: Research tasks
kk: Зерттеу міндеттері

en: Research tasks are special events, added to individuals in your family tree, which identify the need for further research. You can use them as a reminder to check facts against more reliable sources, to obtain documents or photographs, to resolve conflicting information, etc.
kk: Зерттеу міндеттері - отбасылық ағаштардағы жеке тұлғаларға қосымша зерттеулер жүргізу қажеттілігін анықтайтын арнайы іс-шаралар. Сіз оларды дәлірек көздермен тексеруге, құжаттарды немесе фотосуреттерді алуға, қайшылықты ақпараттарды шешу үшін ескерту ретінде қолдануға болады.

en: Research tasks are stored using the custom GEDCOM tag “_TODO”. Other genealogy applications may not recognize this tag.
kk: Зерттеу тапсырмалары «_TODO» тегті GEDCOM тегі арқылы сақталады. Басқа генеалогия бағдарламалары бұл тегті танымауы мүмкін.

en: Residence
kk: Резиденция

en: Restore the default block layout
kk: Әдепкі блок орналасуын қалпына келтіріңіз

en: Restrict to immediate family
kk: Шұғыл отбасын шектеңіз

en: Restriction
kk: Шектеу

en: Restrictions can be added to records and/or facts. They restrict who can view the data and who can edit it.
kk: Шектеулер жазбаларға және/немесе фактілерге қосылуы мүмкін. Олар деректерді кім көре алатындығын және оны өңдей алатынды шектейді.

en: Results
kk: Нәтижелері

en: Retirement
kk: Зейнетақы

en: Reunion
kk: қайта бірігу

en: Rexburg, Idaho, United States
kk: Рексбург, Айдахо, Америка Құрама Штаттары

en: Role
kk: Рөл

en: Romania
kk: Румыния

en: Romanized
kk: Романсталған

en: Romanized place
kk: Романсталған орын

en: Romanized title
kk: Романстық атауы

en: Roots
kk: Түбірлер

en: Russell
kk: Расселл

en: Russia
kk: Ресей

en: Rwanda
kk: Руанда

en: SMTP mail server
kk: SMTP пошта сервері

en: Sacramento, California, United States
kk: Сакраменто, Калифорния, Америка Құрама Штаттары

en: Saint Helena
kk: Әулие Елена

en: Saint Kitts and Nevis
kk: Сент-Китс және Невис

en: Saint Lucia
kk: Сент-Люсия

en: Saint Pierre and Miquelon
kk: Сен-Пьер және Микелон

en: Saint Vincent and the Grenadines
kk: Сент-Винсент және Гренадин

en: Salt Lake City, Utah, United States
kk: Солт-Лейк-Сити, Юта, Америка Құрама Штаттары

en: Samoa
kk: Самоа

en: San Antonio, Texas, United States
kk: Сан-Антонио, Техас, Америка Құрама Штаттары

en: San Diego, California, United States
kk: Сан-Диего, Калифорния, Америка Құрама Штаттары

en: San Jose, Costa Rica
kk: Сан-Хосе, Коста-Рика

en: San Marino
kk: Сан-Марино

en: San Salvador, El Salvador
kk: Сан-Сальвадор, Сальвадор

en: Santiago, Chile
kk: Сантьяго, Чили

en: Santo Domingo, Dominican Republic
kk: Санто-Доминго, Доминикан Республикасы

en: Sao Paulo, Brazil
kk: Сан-Паулу, Бразилия

en: Sao Tome and Principe
kk: Сан-Томе және Принсипе

en: Sat
kk: Сенбі

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Saudi Arabia
kk: Сауд Арабиясы

en: School or college
kk: Мектеп немесе колледж

en: Scotland
kk: Шотландия

en: Scrapbook
kk: альбом

en: Sealing canceled (divorce)
kk: Қорғауды тоқтату (ажырасу)

en: Search
kk: Іздеу

en: Search and replace
kk: Іздеу және ауыстыру

en: Search and replace text, using simple searches or advanced pattern matching.
kk: Мәтінді іздеңіз және ауыстырыңыз, қарапайым іздеулер немесе кеңейтілген үлгіні сәйкестендіру.

en: Search filters
kk: Іздеу сүзгілері

en: Search for
kk: Іздеу

en: Search method
kk: Іздеу әдісі

en: Search text/pattern
kk: Мәтінді/үлгіні іздеу

en: Searching for all possible relationships can take a lot of time in complex trees.
kk: Барлық ықтимал қатынастарды іздестіру күрделі ағаштарда көп уақыт алады.

en: Seattle, Washington, United States
kk: Сиетл, Вашингтон, Америка Құрама Штаттары

en: Second record
kk: Екінші жазба

en: Secure connection
kk: Қауіпсіз қосылу

en: Security code
kk: Қауіпсіздік коды

en: See %s for more information.
kk: Қосымша ақпарат алу үшін %s бөлімін қараңыз.

en: Select
kk: Таңдаңыз

en: Select a GEDCOM file to import
kk: Импорттау үшін GEDCOM файлын таңдаңыз

en: Select a date
kk: Күнді таңдаңыз

en: Select individuals by place or date
kk: Адамдарды орын немесе күн бойынша таңдаңыз

en: Select records from your family tree and save them as a GEDCOM file.
kk: Отбасылық ағаштан жазбаларды таңдап, оларды GEDCOM файлы ретінде сақтаңыз.

en: Select the desired age interval
kk: Қажетті жас аралығын таңдаңыз

en: Select the facts and events to keep from both records.
kk: Екі жазбалардан сақтау үшін фактілер мен оқиғаларды таңдаңыз.

en: Select two records to merge.
kk: Біріктіруге арналған екі жазбаны таңдаңыз.

en: Seller
kk: Сатушы

en: Send
kk: Жіберу

en: Send a message
kk: Хабарды жіберу

en: Send a message to all users
kk: Барлық пайдаланушыларға хабар жіберу

en: Send a message to users who have never signed in
kk: Ешқашан кірмеген пайдаланушыларға хабар жіберу

en: Send a message to users who have not signed in for 6 months
kk: 6 айға кірмеген пайдаланушыларға хабар жіберу

en: Send out reminder emails
kk: Еске салатын электрондық хаттарды жіберіңіз

en: Sender name
kk: Жіберушінің аты

en: Sending email
kk: Электрондық поштаны жіберу

en: Sending server name
kk: Сервер атауын жіберу

en: Senegal
kk: Сенегал

en: Seoul, Korea
kk: Сеул, Корея

en: Separated
kk: Бөлек

en: Septidi
kk: Састлид

en: Serbia
kk: Сербия

en: Servant
kk: Қызметші

en: Server information
kk: Сервер туралы ақпарат

en: Server name
kk: Сервер атауы

en: Set as default
kk: Әдепкі ретінде орнату

en: Set the access level for each tree.
kk: Әрбір ағаш үшін кіру деңгейін орнатыңыз.

en: Set the default blocks for new family trees
kk: Жаңа отбасылық ағаштарға арналған әдепкі блоктарды орнатыңыз

en: Set the default blocks for new users
kk: Жаңа пайдаланушылар үшін әдепкі блоктарды орнатыңыз

en: Set the privacy access level for all dead individuals.
kk: Барлық өлі адамдар үшін құпиялылыққа қол жеткізу деңгейін орнатыңыз.

en: Set the status to “approved”.
kk: Күйді «мақұлданған» күйіне орнатыңыз.

en: Setting this to <b>Yes</b> will place links on individuals, sources, and families to let users bring up another window containing the raw data taken right out of the GEDCOM file.
kk: Оны <b>Ия</b> параметріне жеке пайдаланушыларға, көздерге және отбасыларға GEDCOM файлынан тікелей алынған шикі деректерді қамтитын басқа терезені шығаруға мүмкіндік беретін сілтемелер орналастырады.

en: Setup wizard for webtrees
kk: Webtrees үшін орнату шебері

en: Sextidi
kk: Секстиди

en: Seychelles
kk: Сейшель аралдары

en: Shared note
kk: Ортақ ескерту

en: Shared notes
kk: Ортақ жазбалар

en: She
kk: Ол

en: She died
kk: Ол қайтыс болды

en: She married
kk: Ол үйленді

en: She resided at
kk: Ол тұрды

en: She was born
kk: Ол туды

en: She was buried
kk: Ол жерленген

en: She was christened
kk: Ол шоқынды

en: She was cremated
kk: Ол күйдірілген

en: Shiny Tomato
kk: Жылтыр қызанақ

en: Short version
kk: Қысқа нұсқасы

en: Shortcut
kk: Таңбаша

en: Shortest marriage
kk: Ең қысқа неке

en: Show
kk: Көрсету

en: Show a download link in the media viewer
kk: Медиа қарау құралында жүктеу сілтемесін көрсетіңіз

en: Show acceptable use agreement on “Request a new user account” page
kk: «Жаңа пайдаланушы тіркелгісін сұрау» бетінде қолайлы пайдалану шартын көрсетіңіз

en: Show all notes
kk: Барлық жазбаларды көрсетіңіз

en: Show all places in a list
kk: Тізімдегі барлық орындарды көрсетіңіз

en: Show all sources
kk: Барлық көздерді көрсетіңіз

en: Show an age cursor
kk: Жас жүгіргіні көрсетіңіз

en: Show children of ancestors
kk: Ата-ана балаларын көрсетіңіз

en: Show counts before or after name
kk: Атаудан бұрын немесе кейінгі сандарды көрсету

en: Show couples where either partner married more than once.
kk: Әріптес бір-екі рет некеде болған жұптарды көрсетіңіз.

en: Show couples where only the female partner is dead.
kk: Тек жұбайы қайтыс болған жұптарды көрсетіңіз.

en: Show couples where only the male partner is dead.
kk: Жігіттерді тек ер адам өлген жерді көрсетіңіз.

en: Show couples who married more than 100 years ago.
kk: 100 жылдан астам уақыт бұрын некеде тұрған жұптарды көрсетіңіз.

en: Show couples who married within the last 100 years.
kk: Соңғы 100 жылда некеге тұрған жұптарды көрсетіңіз.

en: Show couples with an unknown marriage date.
kk: Ерлі-зайыптылардың некеге тұру күнін көрсету.

en: Show date of last update
kk: Соңғы жаңартылған күнді көрсету

en: Show dead individuals
kk: Өлгендерді көрсету

en: Show divorced couples.
kk: Ажырасқан жұптарды көрсетіңіз.

en: Show individuals born more than 100 years ago.
kk: 100 жылдан астам бұрын туылған адамдарды көрсетіңіз.

en: Show individuals born within the last 100 years.
kk: Соңғы 100 жылда туылған адамдарды көрсетіңіз.

en: Show individuals who are alive or couples where both partners are alive.
kk: Екі тірі серіктес болған жұптарды немесе жұптарды көрсетіңіз.

en: Show individuals who are dead or couples where both partners are dead.
kk: Екі серіктестің қайтыс болған қайтыс болған немесе жұп адамдарын көрсетіңіз.

en: Show individuals who died more than 100 years ago.
kk: 100 жылдан астам уақыт бұрын қайтыс болған адамдарды көрсетіңіз.

en: Show individuals who died within the last 100 years.
kk: Соңғы 100 жылда қайтыс болған адамдарды көрсетіңіз.

en: Show list of family trees
kk: Жанұялық ағаштардың тізімін көрсету

en: Show living individuals
kk: Жеке тұлғаларды көрсету

en: Show names of private individuals
kk: Жеке тұлғалардың аттарын көрсету

en: Show notes
kk: Жазбаларды көрсету

en: Show occupations
kk: Кәсіптерді көрсету

en: Show only events of living individuals
kk: Тек жеке тұлғалардың оқиғаларын көрсетіңіз

en: Show only females.
kk: Тек әйелдерді көрсетіңіз.

en: Show only individuals for whom the gender is not known.
kk: Жыныс белгісіз тұлғаларды ғана көрсетіңіз.

en: Show only individuals, events, or all
kk: Жеке тұлғаларды, оқиғаларды немесе барлығы көрсетіңіз

en: Show only males.
kk: Тек еркектерді көрсетіңіз.

en: Show parents
kk: Ата-аналарды көрсету

en: Show pending changes
kk: Күтпеген өзгерістерді көрсету

en: Show photos
kk: Фотосуреттерді көрсету

en: Show private relationships
kk: Жеке қатынастарды көрсетіңіз

en: Show research tasks that are assigned to other users
kk: Басқа пайдаланушыларға тағайындалған зерттеу тапсырмаларын көрсетіңіз

en: Show research tasks that are not assigned to any user
kk: Кез келген пайдаланушыға тағайындалған зерттеу тапсырмаларын көрсетіңіз

en: Show research tasks that have a date in the future
kk: Болашақта күні бар зерттеу тапсырмаларын көрсетіңіз

en: Show residences
kk: Тұрғындарды көрсетіңіз

en: Show slide show controls
kk: Слайд-шоу басқару элементтерін көрсету

en: Show sources
kk: Көздерді көрсетіңіз

en: Show spouses
kk: Жұбайларды көрсетіңіз

en: Show statistics charts
kk: Статистика статистикасын көрсету

en: Show the %1$s %2$s parts of a place name.
kk: %1$s %2$s орынның атауын көрсету.

[ctx: Show the [first/last] [N] parts of a place name.]
en: first
kk: бірінші

[ctx: Show the [first/last] [N] parts of a place name.]
en: last
kk: соңғы

en: Show the date and time of update
kk: Жаңарту күнін және уақытын көрсетіңіз

en: Show the events of close relatives on the individual page
kk: Жеке бетіндегі жақын туыстарының оқиғаларын көрсетіңіз

en: Show the family tree
kk: Отбасы ағашын көрсетіңіз

en: Show the list of individuals
kk: Жеке тұлғалардың тізімін көрсету

en: Show the list of surnames
kk: Тізімнің тізімін көрсетіңіз

en: Show the user who made the change
kk: Өзгерту жасаған пайдаланушыны көрсетіңіз

en: Show this block for which languages
kk: Бұл блокты қандай тілдерге көрсету

en: Show thumbnail images in charts and family groups.
kk: Диаграммалардағы және отбасылық топтардағы нобай суреттерін көрсету.

en: Show to managers
kk: Менеджерлерге көрсету

en: Show to members
kk: Мүшелерге көрсету

en: Show to visitors
kk: Келушілерге көрсету

en: Show “leaves” couples or individuals. These are individuals who are alive but have no children recorded in the database.
kk: «Жапырақтары» жұптарын немесе жеке адамдарды көрсетіңіз. Бұл тірі, бірақ дерекқорда жазылған балалар жоқ адамдар.

en: Show “roots” couples or individuals. These individuals may also be called “patriarchs”. They are individuals who have no parents recorded in the database.
kk: «Тамыры» жұптарын немесе жеке адамдарды көрсетіңіз. Олар сондай-ақ «патриархтар» деп аталуы мүмкін. Олар ата-аналары жоқ деректер базасында жазылған адамдар.

en: Showing %1$s to %2$s of %3$s
kk: %1$s-дан %2$s-ге %3$s мәнін көрсету

en: Sibling
kk: Ағайынды

en: Siblings
kk: Туысқандар

en: Sidebar
kk: Бүйірлік тақта

en: Sidebars
kk: Сайдбарлар

en: Sierra Leone
kk: Сьерра-Леоне

en: Sign in
kk: Кіру

en: Sign out
kk: Шығу

en: Sign-in and registration
kk: Кіру және тіркеу

en: Simple dates are assumed to be in the gregorian calendar. To specify a date in another calendar, add a keyword before the date. This keyword is optional if the month or year format make the date unambiguous.
kk: Қарапайым күндерді григориан күнтізбесінде қабылдау көзделген. Күнді басқа күнтізбеде көрсету үшін күннің алдында кілт сөзді қосыңыз. Егер бұл ай немесе жыл пішімі күнді анықтаса, бұл кілт сөз міндетті емес.

en: Singapore
kk: Сингапур

en: Sister
kk: қарындас

en: Site identification code
kk: Сайтты анықтау коды

en: Site members can send each other messages. You can choose to how these messages are sent to you, or choose not receive them at all.
kk: Сайт мүшелері бір-біріне басқа хабарларды жібере алады. Сіз бұл хабарларды қалай жіберілетінін таңдай аласыз немесе оларды мүлдем қабылдамайсыз.

en: Site verification code
kk: Сайтты тексеру коды

en: Site verification codes do not work when webtrees is installed in a subfolder.
kk: Веб-тораптар ішкі қалтада орнатылған кезде тораптың растау кодтары жұмыс істемейді.

en: Sitemaps
kk: Сайт картасы

en: Sitemaps are a way for webmasters to tell search engines about the pages on a website that are available for crawling. All major search engines support sitemaps. For more information, see <a href="http://www.sitemaps.org/">www.sitemaps.org</a>.
kk: Сайт картасы веб-шеберлерге іздеу механизмдерін тексеріп шығу үшін қол жетімді веб-тораптағы беттер туралы айтуға мүмкіндік береді. Барлық негізгі іздеу жүйелері сайт карталарын қолдайды. Қосымша ақпарат алу үшін <a href="http://www.sitemaps.org/"> www.sitemaps.org</a> бөлімін қараңыз.

en: Skip to content
kk: Мазмұнға өту

en: Slave
kk: Құл

en: Slide show
kk: Слайд көрсетілімі

en: Slovakia
kk: Словакия

en: Slovenia
kk: Словения

en: Small systems (500 individuals): 16–32 MB, 10–20 seconds
kk: Кіші жүйелер (500 адам): 16-32 Мб, 10-20 секунд

en: Snowflake, Arizona, United States
kk: Snowflake, Аризона, Америка Құрама Штаттары

en: Social security number
kk: Әлеуметтік жеке код

en: Solomon Islands
kk: Соломон аралдары

en: Somalia
kk: Сомали

en: Some genealogy software creates GEDCOM files that contain media filenames with full paths. These paths will not exist on the web-server. To allow webtrees to find the file, the first part of the path must be removed.
kk: Кейбір генеалогия бағдарламасы толық жолдары бар медиа файл атауларын қамтитын GEDCOM файлдарын жасайды. Бұл жолдар веб-серверде болмайды. Webtrees файлды табу үшін жолдың бірінші бөлігін алып тастау қажет.

en: Some pages can display the number of times that they have been visited.
kk: Кейбір беттерде олардың қанша рет болғаны көрсетіледі.

en: Some themes can display icons on the “Facts and events” tab.
kk: Кейбір тақырыптар "Деректер мен оқиғалар" қойындысында белгішелерді көрсетуі мүмкін.

en: Son
kk: ұл

en: Son of %s
kk: %s-дің ұлы

en: Sort order
kk: Сұрыптау тәртібі

en: Sosa
kk: Соса

en: Sounds like
kk: Сияқты естіледі

en: Source
kk: Көзі

en: Source citations can include fields to record the quality of the data (primary, secondary, etc.) and the date the event was recorded in the source. If you don’t use these fields, you can disable them when creating new source citations.
kk: Бастапқы дәйексөздер деректердің сапасын (бастапқы, қайталама және т.б.) және оқиға жазбадағы күні жазылған өрістерді қамтуы мүмкін. Егер сіз осы өрістерді пайдаланбаған болсаңыз, жаңа дереккөз сілтемелерін жасағанда оларды өшіре аласыз.

en: Source type
kk: Көз түрі

en: Sources
kk: Көздер

en: Sources to the events
kk: Оқиғаларға көздер

en: South Africa
kk: Оңтүстік Африка

en: South America
kk: Оңтүстік Америка

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
kk: Оңтүстік Георгия және Оңтүстік Сандвич аралдары

en: South Sudan
kk: Оңтүстік Судан

en: Spain
kk: Испания

en: Spokane, Washington, United States
kk: Спокан, Вашингтон, Америка Құрама Штаттары

en: Spouse
kk: Жұбайы

en: Spouse census date
kk: Жұбайлардың санақ күні

en: Spouse census place
kk: Жұбайлардың санағын өткізу орны

en: Spouse note
kk: Жұбайға ескерту

en: Spouses
kk: Жұбайы

en: Spouses and children
kk: Ерлі-зайыптылар мен балалар

en: Sri Lanka
kk: Шри-Ланка

en: St. George, Utah, United States
kk: Джордж, Юта, Америка Құрама Штаттары

en: St. Louis, Missouri, United States
kk: Сент-Луис, Миссури, АҚШ

en: St. Paul, Minnesota, United States
kk: Сент-Пол, Миннесота, Америка Құрама Штаттары

en: Start slide show on page load
kk: Бет жүктемесінде слайд-шоуды бастау

en: Start year
kk: Басталу жылы

en: Starting range of change dates
kk: Өзгерістердің басталу ауқымы

en: State
kk: Мемлекет

en: Statistics
kk: Статистика

en: Status
kk: Күйі

en: Status change date
kk: Күйді өзгерту күні

en: Stillborn
kk: өлі туылған

en: Stillborn: exempt
kk: өлі туылған: босатылған

en: Stockholm, Sweden
kk: Стокгольм, Швеция

en: Stop
kk: Тоқта

en: Stories
kk: Әңгімелер

en: Story
kk: әңгіме

en: Story title
kk: Сахна тақырыбы

en: Subject
kk: Тақырып

en: Submission
kk: Ұсыныс

en: Submitted but not yet cleared
kk: Жіберілген, бірақ әлі тазартылмаған

en: Submitter
kk: Жіберуші

en: Sudan
kk: Судан

en: Sun
kk: Жексенбі

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Support and documentation can be found at %s.
kk: Қолдау және құжаттаманы %s ішінде табуға болады.

en: Suriname
kk: Суринам

en: Surname
kk: Тегі

en: Surname distribution chart
kk: Тегі бойынша бөлу кестесі

en: Surname list style
kk: Тегі тізімінің стилі

en: Surname option
kk: Баламалы тегі

en: Surname prefix
kk: Тышқанның префиксі

en: Surname tradition
kk: Тегі дәстүрі

[ctx: Surname tradition]
en: Icelandic
kk: Исландтық

[ctx: Surname tradition]
en: Lithuanian
kk: Литван тілі

[ctx: Surname tradition]
en: Polish
kk: Поляк

[ctx: Surname tradition]
en: Portuguese
kk: португал тілі

[ctx: Surname tradition]
en: Spanish
kk: Испанша

[ctx: Surname tradition]
en: none
kk: жоқ

[ctx: Surname tradition]
en: paternal
kk: әкенің

en: Surnames are inflected to indicate an individual’s gender and marital status.
kk: Фамилиялар жеке тұлғаның гендерлік және отбасылық мәртебесін көрсету үшін көрсетіледі.

en: Surnames are inflected to indicate an individual’s gender.
kk: Фамилиялар жеке тұлғаның жынысын көрсетуге бағытталған.

en: Suva, Fiji
kk: Сува, Фиджи

en: Svalbard and Jan Mayen
kk: Шпицберген және Ян Майен

en: Swap individuals
kk: Жеке тұлғаларды ауыстыру

en: Swaziland
kk: Свазиленд

en: Sweden
kk: Швеция

en: Switzerland
kk: Швейцария

en: Sydney, Australia
kk: Сидней, Австралия

en: Synchronize family trees with GEDCOM files
kk: GEDCOM файлдарымен отбасылық ағаштарды синхрондау

en: Syria
kk: Сирия

en: Table prefix
kk: Кестенің префиксі

en: Tabs
kk: Қойындылар

en: Taipei, Taiwan
kk: Тайбэй, Тайвань

en: Taiwan
kk: Тайвань

en: Tajikistan
kk: Тәжікстан

en: Tampico, Mexico
kk: Тампико, Мексика

en: Tanzania
kk: Танзания

en: Technical help contact
kk: Техникалық көмек байланысу

en: Tegucigalpa, Honduras
kk: Тегусигальпа, Гондурас

en: Templates
kk: Үлгілер

en: Temple
kk: самай

en: Text
kk: Мәтін

en: Thailand
kk: Таиланд

en: The <b>name</b> field contains the individual’s full name, as they would have spelled it or as it was recorded. This is how it will be displayed on screen. It uses standard genealogy annotations to identify different parts of the name.
kk: <b>атау</b> өрісі адамның толық атауын қамтиды, себебі олар жазылған немесе жазу жазылған. Бұл экранда көрсетіледі. Атаудың әр түрлі бөліктерін анықтау үшін стандартты генеалогиялық аннотацияларды пайдаланады.

en: The <b>surname</b> field contains a name that is used for sorting and grouping. It can be different to the individual’s actual surname which is always taken from the <b>name</b> field. This field can be used to sort surnames with or without a prefix (Gogh / van Gogh) and to group spelling variations or inflections (Kowalski / Kowalska). If an individual needs to be listed under more than one surname, each name should be separated by a comma.
kk: <b>тегі</b> өрісінде сұрыптау және топтау үшін пайдаланылатын атау бар. Бұл әрқашанда <b>атау</b> өрісінен алынған жеке тұлғаның нақты тегі үшін әр түрлі болуы мүмкін. Бұл өріс префиксімен (Gogh / van Gogh) бірге немесе жоқ және олардың орфографиялық ауытқуларын (Kowalski / Kowalska) топтау үшін пайдаланылуы мүмкін. Егер жеке тұлғаның біреуден артық тегі болса, әрбір аты үтір арқылы бөлінуі керек.

en: The GEDCOM file “%s” has been imported.
kk: GEDCOM "%s" файлы импортталды.

en: The Hague, Netherlands
kk: Гаага, Нидерланды

en: The PHP temporary folder is missing.
kk: PHP уақытша қалтасы жоқ.

en: The administrator at the webtrees site %s has approved your application for an account. You may now sign in by accessing the following link: %s
kk: %s веб-тораптар сайтындағы әкімші есептік жазбаңызға өтінішіңізді бекітті. Сіз келесі сілтемені ашу арқылы кіре аласыз: %s

en: The administrator has been informed. As soon as they give you permission to sign in, you can sign in with your username and password.
kk: Әкімші хабардар болды. Сізге кіруге рұқсат бергеннен кейін, пайдаланушы атыңыз бен пароліңізбен кіруге болады.

en: The changes to “%s” have been accepted.
kk: "%s" үшін өзгертулер қабылданды.

en: The changes to “%s” have been rejected.
kk: "%s" ішіндегі өзгерістер қабылданбады.

en: The clippings cart allows you to take extracts from this family tree and download them as a GEDCOM file.
kk: Кескіш арба осы отбасылық ағаштан алынған үзінділерді алуға және оларды GEDCOM файлына жүктеуге мүмкіндік береді.

en: The date and time of the last update
kk: Соңғы жаңартудың күні мен уақыты

en: The family tree has been exported to %s.
kk: Отбасылық ағаш %s-ге экспортталды.

en: The family tree “%s” already exists.
kk: "%s" тұқымдары бұрыннан бар.

en: The family tree “%s” has been created.
kk: "%s" отбасылық ағаш құрылды.

en: The family tree “%s” has been deleted.
kk: ''%s" отбасылық ағаш жойылды.

en: The family tree “%s” will be shown to visitors when they first arrive at this website.
kk: "%s" отбасылық торабы келушілерге осы веб-сайтқа алғаш кіргенде көрсетіледі.

en: The family trees have been merged successfully.
kk: Отбасылық ағаштар сәтті біріктірілді.

en: The family “%s” has been deleted because it only has one member.
kk: "%s" отбасы жойылды, себебі ол тек бір мүшеге ие.

en: The file %s already exists. Use another filename.
kk: %s деген файл бұрыннан бар. Басқа файл атауын қолданыңыз.

en: The file %s could not be created.
kk: %s файлы жасалмады.

en: The file %s could not be deleted.
kk: %s деген файл жойылмады.

en: The file %s has been deleted.
kk: %s файл жойылды.

en: The file %s has been uploaded.
kk: %s деген файл кері жүктелді.

en: The file was only partially uploaded. Please try again.
kk: Бұл файл ішінара жүктелді. Әрекетті қайталап көріңіз.

en: The file “%s” does not exist.
kk: "%s" файлы жоқ.

en: The folder %s could not be deleted.
kk: %s папкасы жойылмады.

en: The folder %s has been created.
kk: %s қалтасы жасалды.

en: The folder %s has been deleted.
kk: %s папкасы жойылды.

en: The folder can be specified in full (e.g. /home/user_name/webtrees_data/) or relative to the installation folder (e.g. ../../webtrees_data/).
kk: Қалтаны толығымен (мысалы. /home/user_name/webtrees_data/) немесе орнату қалтасына (мысалы. ../../webtrees_data/) қатысты болуы мүмкін.

en: The following facts and events were found in both records.
kk: Екі жазбаларда да келесі фактілер мен оқиғалар анықталды.

en: The following facts and events were only found in the record of %s.
kk: Келесі фактілер мен оқиғалар тек %s-де жазылған.

en: The following list shows typical requirements.
kk: Төмендегі тізімде әдеттегі талаптар көрсетілген.

en: The following places have been changed:
kk: Келесі орындар өзгертілді:

en: The following places would be changed:
kk: Келесі орындар өзгертілді:

en: The help text has not been written for this item.
kk: Бұл элемент үшін анықтама мәтіні жазылмады.

en: The individual to be contacted about technical questions or errors encountered on your website.
kk: Сіздің веб-сайтыңызда кездесетін техникалық мәселелер немесе қателер туралы хабарласатын адам.

en: The individual to contact about the genealogy data on this website.
kk: Бұл веб-сайтта генеалогия туралы деректермен байланысу үшін жеке тұлға.

en: The link from “%1$s” to “%2$s” has been deleted.
kk: "%1$s" дегенден "%2$s" сілтемесі жойылды.

en: The link from “%1$s” to “%2$s” has been updated.
kk: "%1$s" дегеннен "%2$s" сілтемесі жаңартылды.

en: The media file %1$s could not be renamed to %2$s.
kk: %1$s медиа файлы %2$s деп қайта аталмады.

en: The media file %1$s has been renamed to %2$s.
kk: %1$s медиа файлы %2$s деп өзгертілді.

en: The memory and CPU time requirements depend on the number of individuals in your family tree.
kk: Жад және процессорлық уақыт талаптары сіздің отбасыңыздағы жеке тұлғалардың санына байланысты.

en: The message was not sent.
kk: Хабар жіберілмеді.

en: The message was successfully sent to %s.
kk: Хабар сәтті %s-ке(ге) жіберілді.

en: The module “%s” has been disabled.
kk: "%s" модулі өшірілді.

en: The module “%s” has been enabled.
kk: "%s" модулі іске қосылды.

en: The most common family facts and events are listed separately, so that they can be added more easily.
kk: Ең жиі кездесетін отбасылық фактілер мен оқиғалар бөлек тізімделеді, олар оңайырақ қосылуы мүмкін.

en: The most common individual facts and events are listed separately, so that they can be added more easily.
kk: Ең жиі кездесетін жекелеген фактілер мен оқиғалар бөлек тізімделеді, олар оңайырақ қосылуы мүмкін.

en: The most common repository facts are listed separately, so that they can be added more easily.
kk: Ең жиі кездесетін репозиторий фактілері бөлек тізімделеді, олар оңайырақ қосылуы мүмкін.

en: The most common source facts are listed separately, so that they can be added more easily.
kk: Ең көп таралған дерек көздері бөлек тізімделеді, осылайша оларды оңайырақ қосуға болады.

en: The new user will be asked to confirm their email address before the account is created.
kk: Жаңа пайдаланушыдан тіркелгі жасалмас бұрын электрондық поштасын растау сұралады.

en: The password needs to be at least six characters long.
kk: Құпия сөз ұзындығы кемінде алты таңба болуы керек.

en: The password required for authentication with the SMTP server.
kk: SMTP серверімен түпнұсқаландыру үшін қажет құпия сөз.

en: The preferences for all family trees have been updated.
kk: Барлық жанұялық ағаштар үшін артықшылықтар жаңартылды.

en: The preferences for new family trees have been updated.
kk: Жаңа отбасыларға арналған артықшылықтар жаңартылды.

en: The preferences for the family tree “%s” have been updated.
kk: "%s" отбасылық ағашына арналған артықшылықтар жаңартылды.

en: The preferences for the module “%s” have been deleted.
kk: "%s" модулінің артықшылықтары жойылды.

en: The preferences for the module “%s” have been updated.
kk: "%s" модулінің параметрлері жаңартылды.

en: The record has been copied to the clipboard.
kk: Жазба буферге көшірілді.

en: The records “%1$s” and “%2$s” have been merged.
kk: "%1$s" және "%2$s" жазбалары біріктірілді.

en: The regular expression appears to contain an error. It can’t be used.
kk: Тұрақты өрнекте қате бар. Оны пайдалануға болмайды.

en: The server configuration is OK.
kk: Сервер теңшелімі - бұл OK.

en: The server’s time limit has been reached.
kk: Сервердің уақыт шегіне жетті.

en: The size of the family tree, earliest and latest events, common names, etc.
kk: Отбасылық ағаштың мөлшері, ерте және соңғы оқиғалар, жалпы атаулар және т.б.

en: The surname is enclosed by slashes: <%s>John Paul /Smith/<%s>
kk: Тегі тегістеледі: <%s>John Paul/Smith/<%s>

en: The time zone is required for date calculations, such as knowing today’s date.
kk: Уақыт белдеуі бүгінгі күнді білу сияқты күн есептеулеріне қажет.

en: The two family trees have %1$s record which uses the same “XREF”. | The two family trees have %1$s records which use the same “XREF”.
kk[0]: Екі отбасы ағашында бірдей «XREF» пайдаланатын %1$s жазба бар.
kk[1]: Екі отбасы ағашында бірдей «XREF» пайдаланатын %1$s жазбалары бар.

en: The upgrade is complete.
kk: Жаңарту аяқталды.

en: The uploaded file exceeds the allowed size.
kk: Жүктелген файл рұқсат етілген өлшемнен асып түседі.

en: The user %s has been deleted.
kk: %s пайдаланушы пайдаланушысы жойылды.

en: The user has been sent an email with the information necessary to confirm the access request.
kk: Пайдаланушыға кіру сұрауын растау үшін қажет ақпарат бар электрондық пошта жіберілді.

en: The username or password is incorrect.
kk: Пайдаланушы аты немесе құпия сөз дұрыс емес.

en: The username required for authentication with the SMTP server.
kk: SMTP серверімен аутентификация үшін пайдаланушы аты.

en: The value to place in the “meta description” tag in the HTML page header. Leave this field empty to use the name of the family tree.
kk: HTML парағының тақырыбындағы «мета сипаттамасы» тегінде орналастыру мәні. Отбасы ағашының атын пайдалану үшін осы өрісті бос қалдырыңыз.

en: The website preferences have been updated.
kk: Сайттың артықшылықтары жаңартылды.

en: The website www.geonames.org provides a large database of place names. This can be searched when entering new places. To use this feature, you must register for a free account at www.geonames.org and provide the username.
kk: Www.geonames.org веб-сайтында орын атауларының үлкен дерекқоры бар. Бұл жаңа орындарға кіру кезінде іздеуге болады. Бұл мүмкіндікті пайдалану үшін www.geonames.org сайтында тегін тіркелгіге тіркелуіңіз керек және пайдаланушы атын беруіңіз қажет.

en: The webtrees developers would be very interested to learn about this error. If you contact them, they will help you resolve the problem.
kk: Webtrees әзірлеушілері осы қате туралы білуге өте қызық болады. Егер сіз олармен байланыссаңыз, олар сізге мәселені шешуге көмектеседі.

en: Theme
kk: Тақырып

en: Theme change
kk: Тақырып өзгеруі

en: Themes
kk: Тақырыптар

en: There are no facts for this individual.
kk: Бұл адам үшін ешқандай фактілер жоқ.

en: There are no media objects for this individual.
kk: Бұл адам үшін медиа-нысандар жоқ.

en: There are no notes for this individual.
kk: Бұл адам үшін жазбалар жоқ.

en: There are no pending changes.
kk: Күтпеген өзгерістер жоқ.

en: There are no research tasks in this family tree.
kk: Осы отбасы ағашында зерттеу міндеттері жоқ.

en: There are no source citations for this individual.
kk: Бұл адам үшін ешқандай сілтеме жоқ.

en: There are pending changes for you to moderate.
kk: Сізді қалыпты ету үшін күтпеген өзгерістер бар.

en: There have been no changes within the last %s day. | There have been no changes within the last %s days.
kk[0]: Соңғы %s күн ішінде еш өзгеріс болмады.
kk[1]: Соңғы %s күндер ішінде өзгерістер болған жоқ.

en: There was an error uploading your file.
kk: Файлыңызды кері жүктеу кезінде қате пайда болды.

en: These groups of individuals are not related to %s.
kk: Бұл жеке тұлғалар топтары %s-ге қатысты емес.

en: This account has not been approved. Please wait for an administrator to approve it.
kk: Бұл есептік жазба бекітілмеген. Әкімшінің мақұлдауын күтіңіз.

en: This account has not been verified. Please check your email for a verification message.
kk: Бұл есептік жазба расталмады. Тексеру хабары үшін электрондық поштаңызды тексеріңіз.

en: This block will show editors a list of records with pending changes that need to be reviewed by a moderator. It also generates daily emails to moderators whenever pending changes exist.
kk: Бұл блок редакторларға модератормен қаралуы қажет күтілетін өзгертулер бар жазбалардың тізімін көрсетеді. Сондай-ақ, күтпеген өзгерістер болған кезде, ол модераторларға күн сайын электрондық поштаны шығарады.

en: This email address will be used to send password reminders, website notifications, and messages from other family members who are registered on the website.
kk: Бұл электрондық пошта мекенжайы парольді еске салғыштарды, веб-торап хабарландыруларын және веб-сайтқа тіркелген басқа отбасы мүшелерінің хабарламаларын жіберу үшін пайдаланылады.

en: This family does not exist or you do not have permission to view it.
kk: Бұл отбасы жоқ немесе оны қарауға рұқсатыңыз жоқ.

en: This family has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
kk: Бұл отбасы жойылды. Жоюды модератор қарастыруы керек.

en: This family has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
kk: Бұл отбасы жойылды. Жоюды қарап шығу керек, содан кейін %1$s немесе %2$s.

en: This family has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
kk: Бұл отбасы редакцияланған. Өзгерістер модератормен қарастырылуы керек.

en: This family has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
kk: Бұл отбасы редакцияланған. Өзгерістерді қарап шығу керек, содан кейін %1$s немесе %2$s.

en: This family tree has %s record which uses the same “XREF” as another family tree. | This family tree has %s records which use the same “XREF” as another family tree.
kk[0]: Бұл отбасылық ағашта %s жазбасы бар, ол бірдей «XREF» -ді басқа отбасылық ағаш ретінде пайдаланады.
kk[1]: Бұл отбасылық ағашта %s жазбалары бар, олар бірдей «XREF» -ді басқа отбасылық ағаш ретінде пайдаланады.

en: This family tree has no images to display.
kk: Бұл отбасылық ағашта бейнеленген бейнелер жоқ.

en: This family tree was last updated on #gedcomUpdated#. There are #totalSurnames# surnames in this family tree. The earliest recorded event is the #firstEventType# of #firstEventName# in #firstEventYear#. The most recent event is the #lastEventType# of #lastEventName# in #lastEventYear#.<br><br>If you have any comments or feedback please contact #contactWebmaster#.
kk: Бұл жанұя ағашы соңғы рет жаңартылды #gedcomUpdated#. Бұл отбасылық ағашта #totalSurnames# бар. Ең ерте жазылған оқиға - #firstEventType# #firstEventName# in #firstEventYear#. Ең соңғы оқиға - #lastEventType #lastEventName# in #lastEventYear#.<br><br>Егер сізде пікірлер немесе кері байланыс бар болса, #contactWebmaster# -ге хабарласыңыз.

en: This family tree was last updated on %s.
kk: Бұл отбасылық ағаш соңғы рет жаңартылды: %s.

en: This folder will be used by webtrees to store media files, GEDCOM files, temporary files, etc. These files may contain private data, and should not be made available over the internet.
kk: Бұл қалта мультимедиалық файлдарды, GEDCOM файлдарын, уақытша файлдарды және т.б. сақтау үшін webtrees арқылы пайдаланылады. Бұл файлдарда жеке деректер болуы мүмкін және Интернет арқылы қол жетімді болмауы керек.

en: This folder will be used to store the media files for this family tree.
kk: Бұл қалта медиа файлдарды осы жанұяға сақтау үшін пайдаланылады.

en: This form has expired. Try again.
kk: Бұл пішіннің мерзімі аяқталды. Қайтадан байқап көріңіз.

en: This individual does not exist or you do not have permission to view it.
kk: Бұл адам жоқ немесе оны қарауға рұқсатыңыз жоқ.

en: This individual has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
kk: Бұл адам жойылды. Жоюды модератор қарастыру қажет.

en: This individual has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
kk: Бұл адам жойылды. Жоюды қарап шығу керек, содан кейін %1$s немесе %2$s.

en: This individual has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
kk: Бұл адам редакцияланған. Өзгерістер модератормен қарастырылуы керек.

en: This individual has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
kk: Бұл адам редакцияланған. Өзгерістерді қарап шығу керек, содан кейін %1$s немесе %2$s.

en: This individual will be selected by default when viewing charts and reports.
kk: Бұл адам диаграммаларды және есептерді қарау кезінде әдепкі бойынша таңдалады.

en: This information is private and cannot be shown.
kk: Бұл ақпарат жеке болып табылады және оны көрсету мүмкін емес.

en: This is a comma separated list of GEDCOM fact tags that will be shown on the add/edit name form. If you use non-Latin alphabets such as Hebrew, Greek, Cyrillic, or Arabic, you may want to add tags such as _HEB, ROMN, FONE, etc. to allow you to store names in several different alphabets.
kk: Бұл GEDCOM фактінің тегтерінің үтірмен бөлінген тізімі, олар қосу / өңдеу атауын көрсету пішімінде көрсетіледі. Егер сіз иврит, грек, кириллица немесе араб сияқты латыни емес алфавиттерді пайдалансаңыз, бірнеше әртүрлі әліпбиде есімдерді сақтауға мүмкіндік беру үшін, _HEB, ROMN, FONE сияқты тегтерді қосқыңыз келуі мүмкін.

en: This is a comma separated list of GEDCOM fact tags that will be shown when adding a new family. For example, if MARR is in the list, then fields for marriage date and marriage place will be shown on the form.
kk: Бұл жаңа отбасын қосу кезінде көрсетілетін GEDCOM факт тегтерінің үтірмен бөлінген тізімі. Мысалы, егер MARR тізімде болса, некеге тұру және некеге тұру үшін өрістер нысан бойынша көрсетіледі.

en: This is a comma separated list of GEDCOM fact tags that will be shown when adding a new individual. For example, if BIRT is in the list, fields for birth date and birth place will be shown on the form.
kk: Бұл жаңа жеке тұлғаны қосу кезінде көрсетілетін GEDCOM факт белгілерінің үтірмен бөлінген тізімі. Мысалы, егер BIRT тізімде болса, онда туған күні мен туған жеріне арналған өрістер пішінде көрсетіледі.

en: This is a comma separated list of GEDCOM fact tags that will be shown when you add or edit place names. If you use non-Latin alphabets such as Hebrew, Greek, Cyrillic, or Arabic, you may want to add tags such as _HEB, ROMN, FONE, etc. to allow you to store place names in several different alphabets.
kk: Бұл жер атауларын қосқанда немесе өңдеген кезде көрсетілетін GEDCOM факт тегтерінің үтірмен бөлінген тізімі. Егер сіз иврит, грек, кириллице немесе араб сияқты латыни емес алфавиттерді пайдалансаңыз, онда сіз жер атауын бірнеше әліпбиде сақтауға мүмкіндік беру үшін _HEB, ROMN, FONE сияқты тегтерді қосқыңыз келуі мүмкін.

en: This is a link to your own record in the family tree. If this is the wrong individual, contact an administrator.
kk: Бұл отбасылық ағашта өзіңіздің жазбаңыздың сілтемесі. Егер бұл дұрыс емес болса, әкімшіге хабарласыңыз.

en: This is case sensitive.
kk: Бұл регистрді ескереді.

en: This is the latest version of webtrees. No upgrade is available.
kk: Бұл webtrees бағдарламасының соңғы нұсқасы. Жаңарту болмайды.

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can add to families. You can modify this list by removing or adding fact names, even custom ones, as necessary. Fact names that appear in this list must not also appear in the “Unique family facts” list.
kk: Бұл сіздің пайдаланушыларыңыз отбасыларға қосатын GEDCOM фактілерінің тізімі. Сіз бұл тізімді өзгертуге немесе нақты атауды, тіпті қажет болған жағдайда, реттелетін файлдарды қосу арқылы өзгерте аласыз. Осы тізімде пайда болатын фактілер «Бірегей отбасылық фактілер» тізімінде де көрсетілмеуі керек.

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can add to individuals. You can modify this list by removing or adding fact names, even custom ones, as necessary. Fact names that appear in this list must not also appear in the “Unique individual facts” list.
kk: Бұл сіздің пайдаланушыларыңыздың жеке тұлғаларға қосатын GEDCOM фактілерінің тізімі. Сіз бұл тізімді өзгертуге немесе нақты атауды, тіпті қажет болған жағдайда, реттелетін файлдарды қосу арқылы өзгерте аласыз. Осы тізімде пайда болатын фактілер «Бірегей жеке фактілер» тізімінде де көрсетілмеуі керек.

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can add to repositories. You can modify this list by removing or adding fact names, even custom ones, as necessary. Fact names that appear in this list must not also appear in the “Unique repository facts” list.
kk: Бұл сіздің пайдаланушыларыңыз репозиторийлерге қосуға болатын GEDCOM фактілерінің тізімі. Сіз бұл тізімді өзгертуге немесе нақты атауды, тіпті қажет болған жағдайда, реттелетін файлдарды қосу арқылы өзгерте аласыз. Осы тізімде пайда болатын деректер атаулары «Бірегей репозиторий фактілері» тізімінде де көрсетілмеуі керек.

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can add to sources. You can modify this list by removing or adding fact names, even custom ones, as necessary. Fact names that appear in this list must not also appear in the “Unique source facts” list.
kk: Бұл сіздің пайдаланушыларыңыздың көздеріне қосатын GEDCOM фактілерінің тізімі. Сіз бұл тізімді өзгертуге немесе нақты атауды, тіпті қажет болған жағдайда, реттелетін файлдарды қосу арқылы өзгерте аласыз. Осы тізімде пайда болатын деректердің атауы «Бірегей көздер туралы деректер» тізімінде де көрсетілмеуі керек.

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can only add once to families. For example, if MARR is in this list, users will not be able to add more than one MARR record to a family. Fact names that appear in this list must not also appear in the “All family facts” list.
kk: Бұл сіздің пайдаланушыларыңыз тек бір рет отбасыларға қосатын GEDCOM фактілерінің тізімі. Мысалы, егер MARR осы тізімде болса, пайдаланушылар отбасыға бірнеше MARR жазбасын қоса алмайды. Осы тізімде пайда болатын деректер атаулары «Барлық отбасылық фактілер» тізімінде де көрсетілмеуі керек.

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can only add once to individuals. For example, if BIRT is in this list, users will not be able to add more than one BIRT record to an individual. Fact names that appear in this list must not also appear in the “All individual facts” list.
kk: Бұл сіздің пайдаланушыларыңыз тек бір рет жеке тұлғаларға қосатын GEDCOM фактілерінің тізімі. Мысалы, егер BIRT осы тізімде болса, пайдаланушылар жеке адамға бірнеше BIRT жазбасын қоса алмайды. Осы тізімде пайда болатын деректердің атауы «Барлық жеке деректер» тізімінде де көрсетілмеуі керек.

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can only add once to repositories. For example, if NAME is in this list, users will not be able to add more than one NAME record to a repository. Fact names that appear in this list must not also appear in the “All repository facts” list.
kk: Бұл сіздің пайдаланушыларыңыз тек бір рет репозиторийлерге қосатын GEDCOM фактілерінің тізімі. Мысалы, егер NAME осы тізімде болса, пайдаланушылар репозиторийге бірнеше NAME жазбасын қоса алмайды. Осы тізімде пайда болатын деректер атаулары «Барлық репозитория фактілері» тізімінде де көрсетілмеуі керек.

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can only add once to sources. For example, if TITL is in this list, users will not be able to add more than one TITL record to a source. Fact names that appear in this list must not also appear in the “All source facts” list.
kk: Бұл сіздің пайдаланушыларыңыздың тек қана көздеріне қосатын GEDCOM фактілерінің тізімі. Мысалы, TITL осы тізімде болса, пайдаланушылар бірден бірнеше TITL жазбасын көзге қоса алмайды. Осы тізімде пайда болатын деректер атаулары «Барлық дерек көздері» тізімінде де көрсетілмеуі керек.

en: This is the name of the SMTP server. “localhost” means that the mail service is running on the same computer as your web server.
kk: Бұл - SMTP серверінің атауы. «Localhost» пошта қызметі веб-сервер сияқты бір компьютерде жұмыс істейтіндігін білдіреді.

en: This is your real name, as you would like it displayed on screen.
kk: Бұл сіздің нақты атыңыз, сіз оны экранда көргіңіз келеді.

en: This media object does not exist or you do not have permission to view it.
kk: Бұл медиа нысаны жоқ немесе оны қарауға рұқсатыңыз жоқ.

en: This media object has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
kk: Бұл медиа нысаны жойылды. Жоюды модератор қарастыруы керек.

en: This media object has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
kk: Бұл медиа нысаны жойылды. Жоюды қарап шығу керек, содан кейін %1$s немесе %2$s.

en: This media object has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
kk: Бұл медиа нысаны өңделді. Өзгерістер модератормен қарастырылуы керек.

en: This media object has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
kk: Бұл медиа нысаны өңделді. Өзгерістерді қарап шығу керек, содан кейін %1$s немесе %2$s.

en: This message was sent while viewing the following URL:
kk: Бұл хабарлама келесі URL мекенжайын қарау кезінде жіберілді:

en: This must be at least six characters long. It is case-sensitive.
kk: Бұл кемінде алты таңбадан тұруы керек. Бұл регистрді ескереді.

en: This name is used in the “From” field, when sending automatic emails from this server.
kk: Бұл атау осы серверден автоматты түрде электрондық хабарлар жіберген кезде «Қайдан» өрісінде пайдаланылады.

en: This note does not exist or you do not have permission to view it.
kk: Бұл ескертпе жоқ немесе оны қарауға рұқсатыңыз жоқ.

en: This note has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
kk: Бұл ескерту жойылды. Жоюды модератор қарастыруы керек.

en: This note has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
kk: Бұл ескерту жойылды. Жоюды қарап шығу керек, содан кейін %1$s немесе %2$s.

en: This note has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
kk: Бұл ескерту өңделді. Өзгерістер модератормен қарастырылуы керек.

en: This note has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
kk: Бұл ескерту өңделді. Өзгерістерді қарап шығу керек, содан кейін %1$s немесе %2$s.

en: This option controls whether or not to automatically display content of a <i>Note</i> record on the Individual page.
kk: Бұл опция Жеке бетіндегі <i> Ескертпе </i> жазбасының мазмұнын автоматты түрде көрсету немесе бермеуді басқарады.

en: This option controls whether or not to automatically display content of a <i>Source</i> record on the Individual page.
kk: Бұл параметр Жеке бетіндегі <i> Сілтеме </i> жазбасының мазмұнын автоматты түрде көрсетуді немесе орнатпауды басқарады.

en: This option controls whether or not to show age of father and mother next to child’s birthdate on charts.
kk: Бұл опция диаграммаларда баланың туған күнімен бірге ата-ананың жасы көрсетілгенін немесе көрсетілмеуін бақылайды.

en: This option controls whether or not to show estimated dates for birth and death instead of leaving blanks on individual lists and charts for individuals whose dates are not known.
kk: Бұл опция босану мен қайтыс болудың болжамды күндерін жеке кестелер мен кестелерде қалдырудың орнына күндер белгісіз тұлғаларға кетудің орнына бақылайды.

en: This option will make it easier for users to download images.
kk: Бұл опция пайдаланушыларға суреттерді жүктеуді жеңілдетеді.

en: This option will retain family links in private records. This means that you will see empty “private” boxes on the pedigree chart and on other charts with private individuals.
kk: Бұл параметр жеке жазбаларда отбасылық сілтемелерді сақтайды. Бұл асыл тұқымды диаграммада және жеке тұлғалармен бірге басқа диаграммаларда бос «жеке» жәшіктерді көресіз.

en: This option will show the names (but no other details) of private individuals. Individuals are private if they are still alive or if a privacy restriction has been added to their individual record. To hide a specific name, add a privacy restriction to that name record.
kk: Бұл опция жеке тұлғалардың атын (бірақ басқа да мәліметтерді) көрсетеді. Жеке адамдар, егер олар тірі болса немесе олардың жеке жазбаларына құпиялылықты шектеу қосылған болса, жеке болып табылады. Белгілі бір атын жасыру үшін, осы атау жазбасына құпиялылықты шектеуді қосыңыз.

en: This page allows you to bypass the usual forms, and edit the underlying data directly. It is an advanced option, and you should not use it unless you understand the GEDCOM format. If you make a mistake here, it can be difficult to fix.
kk: Бұл бет қалыпты пішіндерді айналып өтуге және негізгі деректерді тікелей өңдеуге мүмкіндік береді. Бұл жетілдірілген нұсқа және GEDCOM пішімін түсінбейінше, оны пайдалануыңыз керек. Егер сіз мұнда қателік жасасаңыз, түзету қиын болуы мүмкін.

en: This page has been viewed %s time. | This page has been viewed %s times.
kk[0]: Бұл бет %s рет қаралды.
kk[1]: Бұл бет %s рет қаралды.

en: This process allows the site’s owner to ensure that the new information follows the site’s standards and conventions, has proper source attributions, etc.
kk: Бұл процесс сайттың иегері жаңа ақпараттың сайттың стандарттарына және конвенцияларына сүйенетініне, көздеріне сәйкес келуі және т.б.

en: This record does not exist or you do not have permission to view it.
kk: Бұл жазба жоқ немесе оны қарауға рұқсатыңыз жоқ.

en: This record has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
kk: Бұл жазба жойылды. Жоюды модератор қарастыру қажет.

en: This record has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
kk: Бұл жазба жойылды. Жоюды қарап шығу керек, содан кейін %1$s немесе %2$s.

en: This record has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
kk: Бұл жазба өңделді. Өзгерістер модератормен қарастырылуы керек.

en: This record has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
kk: Бұл жазба өңделді. Өзгерістерді қарап шығу керек, содан кейін %1$s немесе %2$s.

en: This repository does not exist or you do not have permission to view it.
kk: Бұл репозиторий жоқ немесе сіз оны көруге рұқсатыңыз жоқ.

en: This repository has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
kk: Бұл репозиторий жойылды. Жоюды модератор қарастыруы керек.

en: This repository has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
kk: Бұл репозиторий жойылды. Жоюды қарап шығу керек, содан кейін %1$s немесе %2$s.

en: This repository has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
kk: Бұл репозиторий редакцияланған. Өзгерістер модератормен қарастырылуы керек.

en: This repository has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
kk: Бұл репозиторий редакцияланған. Өзгерістерді қарап шығу керек, содан кейін %1$s немесе %2$s.

en: This role has all the permissions of the editor role, plus permission to accept/reject changes made by other users.
kk: Бұл рөлде редактор рөлінің барлық рұқсаттары, сонымен қатар басқа пайдаланушылар жасаған өзгерістерді қабылдау / қабылдамау рұқсаты бар.

en: This role has all the permissions of the manager role in all family trees, plus permission to change the settings/configuration of the website, users, and modules.
kk: Бұл рөл бүкіл отбасылық ағаштардағы басқарушы рөлінің барлық рұқсаттарын, сонымен қатар веб-сайттың, пайдаланушылар мен модульдердің параметрлерін / конфигурациясын өзгертуге рұқсат береді.

en: This role has all the permissions of the member role, plus permission to add/change/delete data. Any changes will need to be reviewed by a moderator, unless the user has the “automatically accept changes” option enabled.
kk: Бұл рөлде қатысушы рөлінің барлық рұқсаттары, сонымен қатар деректерді қосу / өзгерту / жою рұқсаты бар. Кез-келген өзгерістер модератормен қарастырылуы керек, егер пайдаланушы «автоматты түрде өзгерістерді қабылдайтын» параметрі қосылмаған болса.

en: This role has all the permissions of the moderator role, plus any additional access granted by the family tree configuration, plus permission to change the settings/configuration of a family tree.
kk: Бұл рөлде модератор рөлінің барлық рұқсаттары, сондай-ақ, отбасылық ағаш теңшелімі берген кез-келген қосымша кіру рұқсаты, сондай-ақ, отбасылық ағаштың параметрлерін / конфигурациясын өзгертуге рұқсат бар.

en: This role has all the permissions of the visitor role, plus any additional access granted by the family tree configuration.
kk: Бұл рөл қатысушы рөлінің барлық рұқсаттарын, сондай-ақ, отбасылық ағаш теңшелімімен берілген кез-келген қосымша қатынасты қамтиды.

en: This server’s memory limit is %s MB and its CPU time limit is %s seconds.
kk: Бұл сервердің жады шектеуі %s Мб және оның CPU уақыт шегі -%s секунд.

en: This should be a comma or space separated list of facts, in addition to birth and death, that you want to appear in chart boxes such as the pedigree chart. This list requires you to use fact tags as defined in the GEDCOM 5.5.1 standard. For example, if you wanted the occupation to show up in the box, you would add “OCCU” to this field.
kk: Бұл асыл тұқымдық диаграмма сияқты диаграммадағы қорапта пайда болғыңыз келетін, туу мен өлімнен басқа, фактілердің үтір немесе ғарыштық бөлек тізімі болуы керек. Бұл тізім GEDCOM 5.5.1 стандартында анықталғандай факт тегтерін пайдалануды талап етеді. Мысалға, егер сіз жұмыс орнын қорапта көрсетуді қаласаңыз, сіз бұл өріске «OCCU» қосасыз.

en: This source does not exist or you do not have permission to view it.
kk: Бұл дереккөз жоқ немесе оны қарауға рұқсатыңыз жоқ.

en: This source has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
kk: Бұл дерек жойылды. Жоюды модератор қарастыруы керек.

en: This source has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
kk: Бұл дерек жойылды. Жоюды қарап шығу керек, содан кейін %1$s немесе %2$s.

en: This source has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
kk: Бұл дереккөз өңделді. Өзгерістер модератормен қарастырылуы керек.

en: This source has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
kk: Бұл дереккөз өңделді. Өзгерістерді қарап шығу керек, содан кейін %1$s немесе %2$s.

en: This text will be appended to each page title. It will be shown in the browser’s title bar, bookmarks, etc.
kk: Бұл мәтін әрбір бет тақырыбына қосылады. Ол браузердің тақырып тақтасында, бетбелгілерде және т.б. көрсетіледі.

en: This type of link is not allowed here.
kk: Мұнда сілтеме түріне жол берілмейді.

en: This user account does not have access to any tree.
kk: Бұл пайдаланушы тіркелгісі ешқандай ағашқа қатынаса алмайды.

en: This usually means that you need to change the folder permissions to 777.
kk: Бұл әдетте қалта рұқсаттарын 777-ге өзгерту қажет екенін білдіреді.

en: This website is being upgraded. Try again in a few minutes.
kk: Бұл веб-сайт жаңартылуда. Бірнеше минуттан кейін қайталап көріңіз.

en: This website is down for maintenance. You should <a href="index.php">try again</a> in a few minutes.
kk: Бұл веб-сайт қызмет көрсету үшін төмен. Бірнеше минуттан кейін <a href="index.php"> қайталап көріңіз </a>.

en: This website is temporarily unavailable
kk: Бұл веб-сайт уақытша қолжетімсіз

en: This will delete all the genealogy data from “%s” and replace it with data from a GEDCOM file.
kk: Бұл барлық генеалогия деректерін "%s" ішінен жояды және оны GEDCOM файлындағы деректермен ауыстырады.

en: This will update the highest-level part or parts of the place name. For example, “Mexico” will match “Quintana Roo, Mexico”, but not “Santa Fe, New Mexico”.
kk: Бұл орынның атауының ең жоғарғы деңгейін немесе бөліктерін жаңартады. Мысалы, «Мексика» «Санта-Фе, Нью-Мексико» емес, «Кинтана Ро, Мексика» деп аталады.

en: Thu
kk: Бейсенбі

en: Thumbnail images
kk: Нобай кескіні

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Tijuana, Mexico
kk: Тихуана, Мексика

en: Time
kk: Уақыт

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Timeline
kk: Уақыт сызбасы

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Timor-Leste
kk: Тимор-Лесте

en: Title
kk: Атауы

en: Title in Hebrew
kk: Еврей тіліндегі атау

en: To
kk: қарай

en: To assist you in getting started with this block, we have created several standard templates. When you select one of these templates, the text area will contain a copy that you can then alter to suit your site’s requirements.
kk: Сізге осы блокты бастауға көмектесу үшін біз бірнеше стандартты үлгілерді жасадық. Осы үлгілердің біреуін таңдаған кезде, мәтіндік аумақта көшірме болады, содан кейін сайтымыздың талаптарына сай өзгерте аласыз.

en: To create new research tasks, you must first add “research task” to the list of facts and events in the family tree’s preferences.
kk: Жаңа зерттеу тапсырмаларын жасау үшін алдымен отбасылық ағаштың таңдауларындағы фактілер мен оқиғалар тізіміне «зерттеу тапсырмасын» қосу керек.

en: To ensure compatibility with other genealogy applications, notes, text, and transcripts should be recorded in simple, unformatted text. However, formatting is often desirable to aid presentation, comprehension, etc.
kk: Басқа генеалогиялық бағдарламалармен үйлесімділікті қамтамасыз ету үшін жазбалар, мәтіндер мен транскриптар қарапайым, форматталмаған мәтінде жазылуы керек. Алайда, пішімдеуді таныстыру, түсіну және т.б. көмектесу қажет.

en: To protect this private data, webtrees uses an Apache configuration file (.htaccess) which blocks all access to this folder. If your web-server does not support .htaccess files, and you cannot restrict access to this folder, then you can select another folder, away from your web documents.
kk: Бұл жеке деректерді қорғау үшін webtrees осы қалтаға кіруге тыйым салатын Apache теңшелім файлын (.htaccess) пайдаланады. Егер сіздің веб-серверіңіз .htaccess файлдарын қолдамаса және осы қалтаға кіруді шектей алмасаңыз, веб-құжаттарыңыздан басқа қапшықты таңдауға болады.

en: To reduce the size of the download, you can compress the data into a .ZIP file. You will need to uncompress the .ZIP file before you can use it.
kk: Жүктеу мөлшерін азайту үшін деректерді .ZIP файлына қысуыңызға болады. .ZIP файлын пайдаланудан бұрын оны ашпаңыз.

en: To set this text for other languages, you must switch to that language, and visit this page again.
kk: Бұл мәтінді басқа тілдерге орнату үшін сіз сол тілге ауысып, осы бетке қайтуыңыз керек.

en: To tell search engines that sitemaps are available, you can use the following links.
kk: Сайт карталарының қол жетімді екендігін іздеу жүйелері үшін келесі сілтемелерді пайдалануға болады.

en: To tell search engines that sitemaps are available, you should add the following line to your robots.txt file.
kk: Сайт карталарының қол жетімді екендігін іздеу жүйелеріне айту үшін сіз robots.txt файлына келесі жолды қосуыңыз керек.

en: Togo
kk: Того

en: Tokelau
kk: Токелау

en: Tokyo, Japan
kk: Токио, Жапония

en: Tombstone
kk: Мазары

en: Tonga
kk: Тонга

en: Top %s given name | Top %s given names
kk[0]: Жоғарыдағы %s атау
kk[1]: Жоғары %s атаулары берілген

en: Top %s surname | Top %s surnames
kk[0]: Топ %s тегі
kk[1]: Жоғарыдағы %s тегі

en: Top given name
kk: Берілген атау

en: Top given names
kk: Жиі аттар

en: Top surname
kk: Жоғарғы тегі

en: Top surnames
kk: Тегі жоғары

en: Toronto, Ontario, Canada
kk: Торонто, Онтарио, Канада

en: Total
kk: Барлығы

en: Total accepted changes:
kk: Жалпы қабылданған өзгерістер:

en: Total births
kk: Жалпы туу

en: Total dead
kk: Барлығы өлі

en: Total deaths
kk: Жалпы өлім

en: Total divorces
kk: Жалпы ажырасулар

en: Total events
kk: Жалпы оқиғалар

en: Total families
kk: Барлығы отбасылар

en: Total families: %s
kk: Барлығы отбасы:%s

en: Total females
kk: Барлығы әйелдер

en: Total given names
kk: Барлығы берілген атаулар

en: Total individuals
kk: Жеке тұлғалар

en: Total individuals: %s
kk: Жеке тұлғалар:%s

en: Total living
kk: Барлығы тірі

en: Total males
kk: Барлығы ерлер

en: Total marriages
kk: Жалпы некелер

en: Total pending changes:
kk: Жалпы күтілетін өзгерістер:

en: Total surnames
kk: Жалпы тегі

en: Total users
kk: Барлығы пайдаланушылар

en: Tracking and analytics
kk: Бақылау және талдау

en: Tracking and analytics are not added to the control panel.
kk: Бақылау және аналитика басқару панеліне қосылмайды.

en: Trailer
kk: Трейлер

en: Tridi
kk: Треди

en: Trinidad and Tobago
kk: Тринидад және Тобаго

en: Trujillo, Peru
kk: Трухильо, Перу

en: Tue
kk: Сәу

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Tunisia
kk: Тунис

en: Turkey
kk: Түркия

en: Turkmenistan
kk: Түрікменстан

en: Turks and Caicos Islands
kk: Түрік және Кайкос аралдары

en: Tuvalu
kk: Тувалу

en: Tuxtla Gutierrez, Mexico
kk: Tuxtla Gutierrez, Мексика

en: Twin Falls, Idaho, United States
kk: Твин Фолс, Айдахо, Америка Құрама Штаттары

en: Type
kk: Түрі

en: Type of event
kk: Іс-шараның түрі

en: Type of fact
kk: Факт түрі

en: US Minor Outlying Islands
kk: АҚШ-тың кіші аралдары

en: US Virgin Islands
kk: АҚШ-тың Виргин аралдары

en: Uganda
kk: Уганда

en: Ukraine
kk: Украина

en: Uncleared: insufficient data
kk: Белгісіз: жеткіліксіз деректер

en: Unique family facts
kk: Бірегей отбасылық фактілер

en: Unique identifier
kk: Бірегей идентификатор

en: Unique identifiers allow the same record to be found in different family trees and in different systems. They will be added whenever records are created or updated. If you do not want unique identifiers to be displayed, you can hide them using the privacy rules.
kk: Бірегей идентификаторлар әртүрлі отбасылық ағаштар мен әртүрлі жүйелерде бірдей жазбаны табуға мүмкіндік береді. Жазбалар жасалған немесе жаңартылған кезде олар қосылады. Егер бірегей идентификаторлар көрсетілуін қаламасаңыз, оларды құпиялылық ережелерімен жасыруға болады.

en: Unique individual facts
kk: Бірегей жеке деректер

en: Unique repository facts
kk: Бірегей репозиторий фактілері

en: Unique source facts
kk: Бірегей дереккөздер

en: United Arab Emirates
kk: Біріккен Араб Әмірліктері

en: United Kingdom
kk: Біріккен Корольдік

en: United States
kk: АҚШ

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Unrecognized GEDCOM code
kk: Танылмаған GEDCOM коды

en: Unused files
kk: Пайдаланылмаған файлдар

en: Unzip %s to a temporary folder…
kk: Уақытша қалтаға %s-ін шығару …

en: Upcoming events
kk: Алдағы оқиғалар

en: Update
kk: Жаңарту

en: Update all
kk: Барлығын жаңарту

en: Update place names
kk: Жер атауларын жаңартыңыз

en: Upgrade to webtrees %s.
kk: Webtrees %s-ке дейін жаңарту.

en: Upgrade wizard
kk: Жаңарту шебері

en: Upload media files
kk: Медиа файлдарды жүктеп салыңыз

en: Upload one or more media files from your local computer. Media files can be pictures, video, audio, or other formats.
kk: Жергілікті компьютерден бір немесе бірнеше мультимедиа файлдарын жүктеңіз. Медиа файлдар суреттер, бейне, аудио немесе басқа пішімдер болуы мүмкін.

en: Uruguay
kk: Уругвай

en: Use SMTP to send messages
kk: Хабарларды жіберу үшін SMTP пайдаланыңыз

en: Use a “?” to match a single character, use “*” to match zero or more characters.
kk: Бір таңбаны сәйкестендіру үшін "?" Белгісін пайдаланыңыз, "*" нөл немесе одан көп таңбаларды сәйкестендіру үшін пайдаланыңыз.

en: Use at least %s character. | Use at least %s characters.
kk[0]: Кем дегенде %s таңба қолданыңыз.
kk[1]: Кем дегенде %s таңбаны пайдаланыңыз.

en: Use colors
kk: Түстерді пайдаланыңыз

en: Use compact layout
kk: Шағын құрылымды пайдаланыңыз

en: Use full source citations
kk: Толық көз сілтемелерін пайдаланыңыз

en: Use password
kk: Құпия сөзді пайдаланыңыз

en: Use sendmail to send messages
kk: Хабарларды жіберу үшін sendmail пайдалану

en: Use silhouette images when no highlighted image for that individual has been specified. The images used are specific to the gender of the individual in question.
kk: Бұл адам үшін бөлектелген кескін көрсетілмеген кезде, түс көріністерін пайдаланыңыз. Қолданылған суреттер жеке адамның жынысына қатысты.

en: Use silhouettes
kk: Тұлпарларды пайдаланыңыз

en: Use the GeoNames database for autocomplete on places
kk: GeoNames дерекқорын автотолтыру үшін орындарда пайдаланыңыз

en: Use this field to tell the site administrator why you are requesting an account and how you are related to the genealogy displayed on this site. You can also use this to enter any other comments you may have for the site administrator.
kk: Бұл өрісті сайт әкімшісіне есептік жазбаны неге сұратып жатырсыз және осы сайтта көрсетілген генеалогиямен қалай байланысты екеніңізді айту үшін пайдаланыңыз. Сондай-ақ, оны сайт әкімшісіне қатысты басқа да түсініктемелерді енгізу үшін пайдалануға болады.

en: Use this image for charts and on the individual’s page.
kk: Бұл кескінді диаграммалар үшін және жеке бетке қолданыңыз.

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User administration
kk: Пайдаланушы әкімшілігі

en: User didn’t verify within 7 days.
kk: Пайдаланушы 7 күн ішінде тексермеді.

en: User not verified by administrator.
kk: Пайдаланушы әкімші тарапынан тексерілмеді.

en: User verification
kk: Пайдаланушыны тексеру

en: Username
kk: Пайдаланушы аты

en: Username or email address
kk: Пайдаланушының аты немесе электрондық пошта мекенжайы

en: Usernames are case-insensitive and ignore accented letters, so that “chloe”, “chloë”, and “Chloe” are considered to be the same.
kk: Пайдаланушы аттары кіші әріптерге бағынбайды және "хлоя", "хлоя" және "Хлоя" деген сөздер бірдей деп есептеледі.

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: User’s account has been inactive too long:
kk: Пайдаланушының есептік жазбасы тым белсенді емес:

en: Uzbekistan
kk: Өзбекстан

en: Vancouver, British Columbia, Canada
kk: Ванкувер, Британ Колумбия, Канада

en: Vanuatu
kk: Вануату

en: Various statistics charts.
kk: Әртүрлі статистикалық диаграммалар.

en: Vatican City
kk: Ватикан қаласы

en: Venezuela
kk: Венесуэла

en: Veracruz, Mexico
kk: Веракрус, Мексика

en: Verified
kk: Тексерілген

en: Vernal, Utah, United States
kk: Vernal, Юта, Америка Құрама Штаттары

en: Version
kk: Нұсқа

en: Video
kk: Бейне

en: Vietnam
kk: Вьетнам

en: View
kk: көзқарас

en: View this day
kk: Бұл күні көру

en: View this family
kk: Бұл отбасын қараңыз

en: View this month
kk: Осы айды көру

en: View this year
kk: Осы жылы көру

en: Villa Hermosa, Mexico
kk: Вилла Хермоза, Мексика

en: Visible online
kk: Онлайнда көруге болады

en: Visible to other users when online
kk: Онлайн режимінде басқа пайдаланушыларға көрінеді

en: Visitor
kk: келуші

en: Vital records
kk: Тіршілік жазбалары

en: Wales
kk: Уэльс

en: Wallis and Futuna
kk: Уоллис және Футуна

en: Ward
kk: қарттар

en: Washington, District of Columbia, United States
kk: Вашингтон, Колумбия округі, АҚШ

en: Watermarks
kk: Су белгілері

en: Watermarks are optional and normally shown just to visitors.
kk: Су таңбалары міндетті емес және әдетте тек келушілерге көрсетіледі.

en: We will now send a confirmation email to the address <b>%s</b>. You must verify your account request by following instructions in the confirmation email. If you do not confirm your account request within seven days, your application will be rejected automatically. You will have to apply again.<br><br>After you have followed the instructions in the confirmation email, the administrator still has to approve your request before your account can be used.<br><br>To sign in to this website, you will need to know your username and password.
kk: <b>%s</b> мекенжайына енді растау хатын жібереміз. Растау электрондық поштасындағы нұсқауларды орындау арқылы тіркелгі сұрауын тексеру қажет. Есептік жазбаңызды жеті күн ішінде растамасаңыз, өтінішіңіз автоматты түрде қабылданбайды. Сіз қайтадан қолдана аласыз. <br><br> Растау электрондық поштасындағы нұсқауларды орындағаннан кейін, тіркелгіңізді қолданар алдында әкімші әлі де сұранымды растауы керек. <br><br> Осыған кіру веб-сайтында пайдаланушы аты мен пароліңізді білу қажет.

en: Website
kk: Веб-сайт

en: Website logs
kk: Веб-сайт журналдары

en: Website preferences
kk: Веб-сайт артықшылықтары

en: Wed
kk: Ср

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Weight
kk: Салмақ

en: Welcome %s
kk: Қош келдіңіз %s

en: Welcome text on sign-in page
kk: Кіру бетіндегі қош келдіңіз мәтіні

en: Welcome to this genealogy website
kk: Осы генеалогия сайтына қош келдіңіз

en: Western Sahara
kk: Батыс Сахара

en: When a record is edited, the user and timestamp are recorded. Sometimes it is desirable to keep the existing “last change” information, for example when making minor corrections to someone else’s data. This option controls whether this feature is selected by default.
kk: Жазба өңделгенде пайдаланушы мен уақыт белгісі жазылады. Кейде қолданыстағы «соңғы өзгеріс» туралы ақпаратты, мысалы, біреудің деректеріне шағын түзетулер жасаған кезде сақтау керек. Бұл параметр әдепкіде бұл мүмкіндік таңдалғанын басқарады.

en: When a user registers for an account, an email is sent to their email address with a verification link. When they follow this link, we know the email address is correct, and the “email verified” option is selected automatically.
kk: Пайдаланушы есептік жазбаны тіркегенде, электрондық пошта электрондық пошта мекенжайына тексеру сілтемесі арқылы жіберіледі. Олар осы сілтеме бойынша жүрсе, электрондық пошта мекенжайы дұрыс екенін білеміз, ал «электрондық поштаны тексеру» опциясы автоматты түрде таңдалады.

en: When adding new close relatives, you can add source citations to the records (individual and family) or to the facts and events (birth, marriage, and death). This option controls whether records or facts will be selected by default.
kk: Жаңа жақын туыстарын қосқанда, жазбаларға (жеке және отбасылық) немесе фактілер мен оқиғаларға (туу, неке және өлім) сілтемелер қоса аласыз. Бұл параметр әдепкі бойынша жазбалар немесе фактілер таңдалатындығын басқарады.

en: When you add a new family member, a default surname can be provided. This surname will depend on the local tradition.
kk: Жаңа отбасы мүшесін қосқанда, әдепкі тегі көрсетілуі мүмкін. Бұл фамилия жергілікті дәстүрге тәуелді болады.

en: When you add, edit, or delete information, the changes are not saved immediately. Instead, they are kept in a “pending” area. These pending changes need to be reviewed by a moderator before they are accepted.
kk: Мәліметтерді қосқанда, өңдегенде немесе жойғанда, өзгерістер бірден сақталмайды. Керісінше, олар «күткен» жерде сақталады. Бұл күтпеген өзгерістерді модератор қабылданар алдында қарастыру қажет.

en: Where a user is associated to an individual record in a family tree and has a role of member, editor, or moderator, you can prevent them from accessing the details of distant, living relations. You specify the number of relationship steps that the user is allowed to see.
kk: Пайдаланушы отбасы ағашында жеке жазбаға байланысты және мүше, редактор немесе модератор рөлін атқаратын болса, олар алыс және жақын қарым-қатынастар туралы мәліметтерге қол жеткізуге кедергі келтіруі мүмкін. Пайдаланушы көруге рұқсат ететін қатынас қадамдарының санын көрсетесіз.

en: Which family trees should be included in the sitemaps
kk: Сайт карталарына қандай отбасылық ағаштарды қосу керек

en: Who can upload new media files
kk: Жаңа медиа файлдарын кім жүктей алады

en: Who is online
kk: Онлайнда кім бар

en: Whole words only
kk: Тек барлық сөздер

en: Widow
kk: Жесір

en: Widower
kk: Жесір

en: Wife
kk: Әйел

en: Wife’s age
kk: Әйелдің жасы

en: Wife’s maiden surname becomes new given name
kk: Әйелдің қызының аты-жөні жаңа атқа ие болады

en: Wife’s surname replaced by husband’s surname
kk: Әйелдің аты-жөні жұбайының тегі бойынша ауыстырылды

en: Wildcards
kk: Қойылмалы карталар

en: Will
kk: ерік

en: Winter Quarters, Nebraska, United States
kk: Winter Quarters, Небраска, Америка Құрама Штаттары

en: With sources
kk: Көздерімен

en: Without sources
kk: Көздерсіз

en: Witness
kk: Куәгер

en: Wives take their husband’s surname.
kk: Әйелдер күйеуінің тегін қабылдайды.

en: World
kk: Әлем

en: Yahrzeit
kk: Қайтыс болу мерейтойы

en: Yahrzeiten
kk: Қайтыс болу мерейтойы

en: Year
kk: Жыл

en: Year:
kk: Жыл:

en: Yemen
kk: Йемен

en: You (or someone claiming to be you) has requested an account at %1$s using the email address %2$s.
kk: %2$s электрондық пошта мекенжайы арқылы %1$s-ге тіркелгіңіз келген (немесе сізден үміткер).

en: You are not allowed to send messages that contain external links.
kk: Сыртқы сілтемелері бар хабарларды жіберуге рұқсатыңыз жоқ.

en: You are signed in as %s.
kk: Сіз %s ретінде кірдіңіз.

en: You can apply for an account using the link below.
kk: Төмендегі сілтеме арқылы тіркелгіге өтініш жасай аласыз.

en: You can change the appearance of webtrees using “themes”. Each theme has a different style, layout, color scheme, etc.
kk: Веб-шрифттердің көрінісін «тақырыптар» арқылы өзгертуге болады. Әр тақырыптың басқа стилі, орналасуы, түс схемасы және т.б. бар.

en: You can choose whether to appear in the list of users who are currently signed-in.
kk: Сіз қазіргі уақытта кірген пайдаланушылар тізімінде пайда болуды таңдауыңызға болады.

en: You can download a copy of the GEDCOM specification from %s.
kk: GEDCOM спецификациясының көшірмесін %s-ден жүктеуге болады.

en: You can make it easier to search for married women by recording their married name. However not all women take their husband’s surname, so beware of introducing incorrect information into your database.
kk: Сіз некеде тұрған әйелдерді некеге тұрған есімді жазу арқылы іздеуді жеңілдете аласыз. Дегенмен, барлық әйелдер күйеуінің тегін қабылдамайды, сондықтан сіздің деректер базасына қате ақпаратты енгізбеңіз.

en: You can renumber the records in a family tree, so that these internal reference numbers are not duplicated in any other family tree.
kk: Ішкі сілтеме сандары ешқандай басқа тұқымдық ағашта қайталанбайтын етіп, жазбаларды отбасындағы ағаштан қайта санауға болады.

en: You can renumber this family tree.
kk: Сіз бұл отбасы ағашын қайта санауға болады.

en: You can set the access for a specific record, fact, or event by adding a restriction to it. If a record, fact, or event does not have a restriction, the following default restrictions will be used.
kk: Белгілі бір жазба, факт немесе оқиғаға кіруді шектеуді қосу арқылы орнатуға болады. Егер жазбалар, фактілер немесе оқиғалар шектеу болмаса, төмендегі әдепкі шектеулер қолданылады.

en: You can speed up the privacy calculations by adding a death record to individuals whose death can be inferred from other dates, but who do not have a record of death, burial, cremation, etc.
kk: Құпиялылықты есептеулерді тездетіп, қайтыс болуы мүмкін, өлім жазба болмаған, бірақ қайтыс болған, көму, кремация және т.б. жазылған жоқ адамдарға өлім жазба қосу.

en: You cannot sign in because your browser does not accept cookies.
kk: Сіз браузеріңіз кукилерді қабылдамағандықтан, кіре алмайсыз.

en: You have confirmed your request to become a registered user.
kk: Сіз тіркелген пайдаланушысы болуға өтінішіңізді растадыңыз.

en: You have selected a GEDCOM file with a different name. Is this correct?
kk: Сіз басқа атаумен GEDCOM файлын таңдадыңыз. Бұл дұрыс па?

en: You have signed out.
kk: Сіз шығып кеттіңіз.

en: You may use HTML to format the answer and to add links to other websites.
kk: Жауапты пішімдеу және басқа веб-сайттарға сілтемелер қосу үшін HTML-ні пайдалануға болады.

en: You must enter all the administrator account fields.
kk: Барлық әкімші тіркелгі өрістерін енгізуіңіз керек.

en: You must renumber the records in one of the trees before you can merge them.
kk: Сіз оларды біріктірер алдында ағаштардың бірінде жазбаларды қайта санауыңыз керек.

en: You must select an individual and a chart type in the block preferences
kk: Блокты теңшелімдерінде жеке және диаграмма түрін таңдауыңыз қажет

en: You must specify an individual record before you can restrict the user to their immediate family.
kk: Пайдаланушыны тікелей отбасымен шектеуге дейін жеке жазбаны көрсетуіңіз керек.

en: You need to be a family member to access this website.
kk: Сіз бұл сайтқа кіру үшін отбасылық мүше болуыңыз керек.

en: You need to be an authorized user to access this website.
kk: Осы веб-сайтқа кіру үшін сізге авторизацияланған пайдаланушы болуыңыз қажет.

en: You need to create a family tree.
kk: Сіз отбасылық ағаш құруыңыз керек.

en: You need to review the account details.
kk: Есептік жазба мәліметтерін қарап шығу керек.

en: You need to set up an administrator account. This account can control all aspects of this webtrees installation. Please choose a strong password.
kk: Әкімші тіркелгісін орнату қажет. Бұл есептік жазба осы веб-торапты орнатудың барлық аспектілерін басқара алады. Күшті парольді таңдаңыз.

en: You sent the following message to a webtrees user:
kk: Сіз webtrees пайдаланушысына келесі хабарламаны жібердіңіз:

en: You should accept or reject all pending changes before upgrading.
kk: Жаңартпас бұрын күткен барлық өзгертулерді қабылдауға немесе қабылдамауға тиіссіз.

en: You should delete the “%1$s” from “%2$s” and try again.
kk: "%1$s" ішінен "%2$s" ішінен жою керек және қайталап көріңіз.

en: You should not approve an account unless you know that the email address is correct.
kk: Электрондық пошта мекенжайы дұрыс екенін білмейінше, тіркелгіні растауыңыз керек.

[ctx: You should review the changes and then accept or reject them.]
en: accept
kk: қабылдау

[ctx: You should review the changes and then accept or reject them.]
en: reject
kk: қабыл алмау

[ctx: You should review the deletion and then accept or reject it.]
en: accept
kk: қабылдау

[ctx: You should review the deletion and then accept or reject it.]
en: reject
kk: қабыл алмау

en: You will be informed by email when this prospective user has confirmed the request. You can then complete the process by activating the username. The new user will not be able to sign in until you activate the account.
kk: Бұл перспективалы пайдаланушы сұрауды растаған кезде электрондық пошта арқылы хабарланасыз. Содан кейін процесті пайдаланушы атын белсендіру арқылы аяқтауға болады. Жаңа пайдаланушы есептік жазбаны белсендіргенше кіре алмайды.

en: You will use this to sign in to webtrees.
kk: Сіз webtrees-ге кіру үшін оны қолданасыз.

en: Youngest father
kk: Ең жас әке

en: Youngest female
kk: Ең жас әйел

en: Youngest male
kk: Ең жас жігіт

en: Youngest mother
kk: Ең жас анасы

en: Your clippings cart is empty.
kk: Сіздің үзінділеріңіздің қоржыны бос.

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: Your registration at %s
kk: Тіркелу %s ішінде

en: Your user account does not have “automatically accept changes” enabled. You will only be able to change one record at a time.
kk: Пайдаланушы тіркелгіңізде «автоматты түрде өзгерістерді қабылдау» мүмкіндігі жоқ. Бір уақытта тек бір жазбаны өзгерте аласыз.

en: Your web server is using PHP version %s, which is no longer receiving security updates. You should upgrade to a later version as soon as possible.
kk: Сіздің веб-серверіңіз %s PHP нұсқасын қолданады, ол енді қауіпсіздік жаңартуларын алмайды. Сізге кейінірек нұсқаға мүмкіндігінше тезірек жаңарту керек.

en: Zambia
kk: Замбия

en: Zimbabwe
kk: Зимбабве

en: Zoom
kk: Үлкейту

en: Zoom in
kk: Үлкейту

en: Zoom level
kk: Ұлғайту деңгейі

en: Zoom out
kk: Кішірейту

en: about %s
kk: шамамен %s

en: accepted
kk: қабылданды

en: add
kk: қосу

en: adopted name
kk: қабылданған атауы

en: adoption
kk: асырап алу

en: after
kk: кейін

en: after %s
kk: кейін %s

en: after death
kk: қайтыс болғаннан кейін

en: age
kk: жасы

en: also known as
kk: ретінде белгілі

en: always
kk: әрқашан

en: and
kk: және

en: back to top
kk: артқа қарай

en: before
kk: бұрын

en: before %s
kk: %s дейін

en: between %s and %s
kk: %s және %s арасында

en: birth
kk: туу

en: birth name
kk: туудың атауы

en: born in the last %1$s years or died in the last %2$s years
kk: соңғы %1$s жылы туылған немесе соңғы %2$s жыл ішінде қайтыс болған

en: brother
kk: ағасы

[ctx: brother’s child]
en: nephew/niece
kk: қарындасы / қарындасы

[ctx: brother’s daughter]
en: niece
kk: немере

[ctx: brother’s daughter’s husband]
en: nephew-in-law
kk: жезөкше

[ctx: brother’s son]
en: nephew
kk: жиен

[ctx: brother’s son’s wife]
en: niece-in-law
kk: келіншек

[ctx: brother’s wife]
en: sister-in-law
kk: қайын апа

[ctx: brother’s wife’s brother]
en: brother-in-law
kk: балдыз

[ctx: brother’s wife’s sibling]
en: brother/sister-in-law
kk: ағасы / келіні

[ctx: brother’s wife’s sister]
en: sister-in-law
kk: қайын апа

en: bullet list
kk: оқтар тізімі

en: burial
kk: жерлеу

en: by
kk: бойынша

en: calculated %s
kk: есептелген %s

en: cancel
kk: жою

en: census added
kk: санақ қосылды

en: change of name
kk: атауын өзгерту

en: child
kk: бала

[ctx: child’s child]
en: grandchild
kk: немересі

[ctx: child’s child’s child]
en: great-grandchild
kk: шөбересі

[ctx: child’s child’s daughter]
en: great-granddaughter
kk: ұлы немересі

[ctx: child’s child’s son]
en: great-grandson
kk: ұлы немересі

[ctx: child’s daughter]
en: granddaughter
kk: немересі

[ctx: child’s daughter’s child]
en: great-grandchild
kk: шөбересі

[ctx: child’s daughter’s daughter]
en: great-granddaughter
kk: ұлы немересі

[ctx: child’s daughter’s husband]
en: granddaughter’s husband
kk: немересінің күйеуі

[ctx: child’s daughter’s son]
en: great-grandson
kk: ұлы немересі

[ctx: child’s husband]
en: son-in-law
kk: күйеу бала

[ctx: child’s son]
en: grandson
kk: немересі

[ctx: child’s son’s child]
en: great-grandchild
kk: шөбересі

[ctx: child’s son’s daughter]
en: great-granddaughter
kk: ұлы немересі

[ctx: child’s son’s son]
en: great-grandson
kk: ұлы немересі

[ctx: child’s son’s wife]
en: grandson’s wife
kk: немересінің әйелі

[ctx: child’s spouse]
en: son/daughter-in-law
kk: ұлы / келіні

[ctx: child’s wife]
en: daughter-in-law
kk: Жасы келіні

en: close
kk: жабу

en: clouds
kk: бұлт

en: colors
kk: түстер

en: compact list
kk: ықшам тізім

en: continue
kk: жалғастыру

en: create
kk: жасау

en: date periods
kk: күндер

en: daughter
kk: қызы

en: daughter of
kk: қызы

[ctx: daughter’s child]
en: grandchild
kk: немересі

[ctx: daughter’s child’s child]
en: great-grandchild
kk: шөбересі

[ctx: daughter’s child’s daughter]
en: great-granddaughter
kk: ұлы немересі

[ctx: daughter’s child’s son]
en: great-grandson
kk: ұлы немересі

[ctx: daughter’s daughter]
en: Adoption of a granddaughter
kk: Некесізді асырап алу

[ctx: daughter’s daughter]
en: Baptism of a granddaughter
kk: Нәрестенің шомылдыру рәсімі

[ctx: daughter’s daughter]
en: Birth of a granddaughter
kk: Нәрестенің туған күні

[ctx: daughter’s daughter]
en: Burial of a granddaughter
kk: Некесізді жерлеу

[ctx: daughter’s daughter]
en: Christening of a granddaughter
kk: Некесіздіктің христианциясы

[ctx: daughter’s daughter]
en: Cremation of a granddaughter
kk: Неманның кремациясы

[ctx: daughter’s daughter]
en: Death of a granddaughter
kk: Нағашы өледі

[ctx: daughter’s daughter]
en: Marriage of a granddaughter
kk: Некесізді некеге тұру

[ctx: daughter’s daughter]
en: granddaughter
kk: немересі

[ctx: daughter’s daughter’s child]
en: great-grandchild
kk: шөбересі

[ctx: daughter’s daughter’s daughter]
en: great-granddaughter
kk: ұлы немересі

[ctx: daughter’s daughter’s husband]
en: granddaughter’s husband
kk: немересінің күйеуі

[ctx: daughter’s daughter’s son]
en: great-grandson
kk: ұлы немересі

[ctx: daughter’s husband]
en: son-in-law
kk: күйеу бала

[ctx: daughter’s husband’s father]
en: son-in-law’s father
kk: күйеу баласының әкесі

[ctx: daughter’s husband’s mother]
en: son-in-law’s mother
kk: күйеу баласының анасы

[ctx: daughter’s husband’s parent]
en: son-in-law’s parent
kk: күйеу баланың ата-анасы

[ctx: daughter’s son]
en: Adoption of a grandson
kk: Нәрестені қабылдау

[ctx: daughter’s son]
en: Baptism of a grandson
kk: Нәрестенің шомылдыру рәсімі

[ctx: daughter’s son]
en: Birth of a grandson
kk: Нәрестің туылуы

[ctx: daughter’s son]
en: Brit milah of a grandson
kk: Брит Мила немересі

[ctx: daughter’s son]
en: Burial of a grandson
kk: Нәрестені жерлеу

[ctx: daughter’s son]
en: Christening of a grandson
kk: Нәрестенің христианциясы

[ctx: daughter’s son]
en: Cremation of a grandson
kk: Нәрестенің кремациясы

[ctx: daughter’s son]
en: Death of a grandson
kk: Немердің өлімі

[ctx: daughter’s son]
en: Marriage of a grandson
kk: Нәрестенің немересі

[ctx: daughter’s son]
en: grandson
kk: немересі

[ctx: daughter’s son’s child]
en: great-grandchild
kk: шөбересі

[ctx: daughter’s son’s daughter]
en: great-granddaughter
kk: ұлы немересі

[ctx: daughter’s son’s son]
en: great-grandson
kk: ұлы немересі

[ctx: daughter’s son’s wife]
en: grandson’s wife
kk: немересінің әйелі

en: death
kk: өлім

en: degrees
kk: дәрежесі

en: delete
kk: жою

en: download
kk: жүктеу

en: edit
kk: өңдеу

en: eighth cousin
kk: сегізінші немере ағасы

en: elder brother
kk: үлкен аға

en: elder sibling
kk: үлкен ағасы

en: elder sister
kk: үлкен апа

en: eleventh cousin
kk: он бір ағасы

en: estate name
kk: жылжымайтын мүлік атауы

en: estimated %s
kk: бағалау %s

en: ex-husband
kk: бұрынғы күйеуі

en: ex-partner
kk: бұрынғы серіктес

en: ex-spouse
kk: бұрынғы жұбайы

en: ex-wife
kk: бұрынғы әйелі

en: facts
kk: фактілер

en: father
kk: әке

[ctx: father’s brother]
en: uncle
kk: аға

[ctx: father’s brother’s child]
en: first cousin
kk: бірінші кузен

[ctx: father’s brother’s daughter]
en: first cousin
kk: бірінші кузен

[ctx: father’s brother’s son]
en: first cousin
kk: бірінші кузен

[ctx: father’s brother’s wife]
en: aunt
kk: нағашы тәте

[ctx: father’s child]
en: half-sibling
kk: ағасы немесе әпкесі

[ctx: father’s daughter]
en: half-sister
kk: жартылай әпкеме

[ctx: father’s father]
en: paternal grandfather
kk: атасының атасы

[ctx: father’s father’s brother]
en: great-uncle
kk: үлкен ағасы

[ctx: father’s father’s brother’s child]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: father’s father’s brother’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: father’s father’s brother’s son]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: father’s father’s brother’s wife]
en: great-aunt
kk: үлкен-аға

[ctx: father’s father’s father]
en: great-grandfather
kk: үлкен ата

[ctx: father’s father’s mother]
en: great-grandmother
kk: үлкен әже

[ctx: father’s father’s parent]
en: great-grandparent
kk: үлкен ата-анасы

[ctx: father’s father’s sibling]
en: great-aunt/uncle
kk: үлкен аға / ағайынды

[ctx: father’s father’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
kk: үлкен аға / ағайынды

[ctx: father’s father’s sister]
en: great-aunt
kk: үлкен-аға

[ctx: father’s father’s sister’s child]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: father’s father’s sister’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: father’s father’s sister’s husband]
en: great-uncle
kk: үлкен ағасы

[ctx: father’s father’s sister’s son]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: father’s mother]
en: paternal grandmother
kk: әке әжесі

[ctx: father’s mother’s brother]
en: great-uncle
kk: үлкен ағасы

[ctx: father’s mother’s brother’s child]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: father’s mother’s brother’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: father’s mother’s brother’s son]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: father’s mother’s brother’s wife]
en: great-aunt
kk: үлкен-аға

[ctx: father’s mother’s father]
en: great-grandfather
kk: үлкен ата

[ctx: father’s mother’s mother]
en: great-grandmother
kk: үлкен әже

[ctx: father’s mother’s parent]
en: great-grandparent
kk: үлкен ата-анасы

[ctx: father’s mother’s sibling]
en: great-aunt/uncle
kk: үлкен аға / ағайынды

[ctx: father’s mother’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
kk: үлкен аға / ағайынды

[ctx: father’s mother’s sister]
en: great-aunt
kk: үлкен-аға

[ctx: father’s mother’s sister’s child]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: father’s mother’s sister’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: father’s mother’s sister’s husband]
en: great-uncle
kk: үлкен ағасы

[ctx: father’s mother’s sister’s son]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: father’s parent]
en: paternal grandparent
kk: атасы және әжесі

[ctx: father’s parent’s brother]
en: great-uncle
kk: үлкен ағасы

[ctx: father’s parent’s brother’s wife]
en: great-aunt
kk: үлкен-аға

[ctx: father’s parent’s father]
en: great-grandfather
kk: үлкен ата

[ctx: father’s parent’s mother]
en: great-grandmother
kk: үлкен әже

[ctx: father’s parent’s parent]
en: great-grandparent
kk: үлкен ата-анасы

[ctx: father’s parent’s sibling]
en: great-aunt/uncle
kk: үлкен аға / ағайынды

[ctx: father’s parent’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
kk: үлкен аға / ағайынды

[ctx: father’s parent’s sister]
en: great-aunt
kk: үлкен-аға

[ctx: father’s parent’s sister’s husband]
en: great-uncle
kk: үлкен ағасы

[ctx: father’s sibling]
en: aunt/uncle
kk: аға / ағайынды

[ctx: father’s sister]
en: aunt
kk: тәте

[ctx: father’s sister’s child]
en: first cousin
kk: бірінші кузен

[ctx: father’s sister’s daughter]
en: first cousin
kk: бірінші кузен

[ctx: father’s sister’s husband]
en: uncle
kk: аға

[ctx: father’s sister’s son]
en: first cousin
kk: бірінші кузен

[ctx: father’s son]
en: half-brother
kk: өгей аға

[ctx: father’s wife]
en: step-mother
kk: өгей шеше

[ctx: father’s wife’s child]
en: step-sibling
kk: сіңлісі

[ctx: father’s wife’s daughter]
en: step-sister
kk: әпке-қарындас

[ctx: father’s wife’s son]
en: step-brother
kk: өгей аға

en: fifteenth cousin
kk: он бесінші кузен

en: fifth %s
kk: бесінші %s

en: fifth cousin
kk: бесінші немере ағасы

en: first
kk: бірінші

en: first %s
kk: бірінші %s

en: first cousin
kk: бірінші кузен

[ctx: font name]
en: DejaVu
kk: Дежавю

en: fourteenth cousin
kk: он төртінші кузен

en: fourth %s
kk: төртінші %s

en: fourth cousin
kk: төртінші кузен

en: from %1$s interval %2$s year | from %1$s interval %2$s years
kk[0]: %1$s аралығындағы аралық %2$s жыл
kk[1]: %1$s аралығындағы аралық %2$s жыл

en: from %s
kk: %s-ден бастап

en: from %s to %s
kk: %s-дан %s-ге дейін

en: full circle
kk: толық шеңбер

en: gender
kk: жыныс

en: go to new individual
kk: жаңа адамға барыңыз

[ctx: grandfather’s brother’s grandchild]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandfather’s brother’s granddaughter]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandfather’s brother’s grandson]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandfather’s sibling’s grandchild]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandfather’s sibling’s granddaughter]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandfather’s sibling’s grandson]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandfather’s sister’s grandchild]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandfather’s sister’s granddaughter]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandfather’s sister’s grandson]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandmother’s brother’s grandchild]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandmother’s brother’s granddaughter]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandmother’s brother’s grandson]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandmother’s sibling’s grandchild]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandmother’s sibling’s granddaughter]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandmother’s sibling’s grandson]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandmother’s sister’s grandchild]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandmother’s sister’s granddaughter]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandmother’s sister’s grandson]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandparent’s brother’s grandchild]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandparent’s brother’s granddaughter]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandparent’s brother’s grandson]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandparent’s sibling’s grandchild]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandparent’s sibling’s granddaughter]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandparent’s sibling’s grandson]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandparent’s sister’s grandchild]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandparent’s sister’s granddaughter]
en: second cousin
kk: екінші кузен

[ctx: grandparent’s sister’s grandson]
en: second cousin
kk: екінші кузен

en: great ×%s aunt
kk: үлкен ×%s тәте

en: great ×%s aunt/uncle
kk: үлкен ×%s тәте/аға

en: great ×%s grandchild
kk: үлкен ×%s немересі

en: great ×%s granddaughter
kk: үлкен ×%s немересі

en: great ×%s grandfather
kk: үлкен ×%s атасы

en: great ×%s grandmother
kk: үлкен ×%s әже

en: great ×%s grandparent
kk: үлкен ×%s әже немесе атасы

en: great ×%s grandson
kk: үлкен ×%s немересі

en: great ×%s nephew
kk: үлкен ×%s жиен

en: great ×%s nephew/niece
kk: үлкен ×%s жиен

en: great ×%s niece
kk: үлкен ×%s жиен

en: great ×%s uncle
kk: үлкен ×%s ағайынды

[ctx: great ×(%s-1) grandfather’s brother]
en: great ×%s uncle
kk: үлкен ×%s ағайынды

[ctx: great ×(%s-1) grandmother’s brother]
en: great ×%s uncle
kk: үлкен ×%s ағайынды

[ctx: great ×(%s-1) grandparent’s brother]
en: great ×%s uncle
kk: үлкен ×%s ағайынды

en: great ×4 aunt
kk: ұлы ×4 тайпасы

en: great ×4 aunt/uncle
kk: ұлы ×4 аға / ағайынды

en: great ×4 grandchild
kk: үлкен ×4 немере

en: great ×4 granddaughter
kk: үлкен ×4 немере

en: great ×4 grandfather
kk: үлкен ×4 ата

[ctx: great ×4 grandfather’s brother]
en: great ×5 uncle
kk: үлкен ×5 ағайынды

en: great ×4 grandmother
kk: үлкен ×4 әже

[ctx: great ×4 grandmother’s brother]
en: great ×5 uncle
kk: үлкен ×5 ағайынды

en: great ×4 grandparent
kk: үлкен × 4 үлкен әже

[ctx: great ×4 grandparent’s brother]
en: great ×5 uncle
kk: үлкен ×5 ағайынды

en: great ×4 grandson
kk: үлкен ×4 немересі

en: great ×5 aunt
kk: ұлы ×5 тайпасы

en: great ×5 aunt/uncle
kk: үлкен ×5 тетя/ағайынды

en: great ×5 grandchild
kk: үлкен ×5 немере

en: great ×5 granddaughter
kk: үлкен ×5 немере

en: great ×5 grandfather
kk: үлкен ×5 ата

[ctx: great ×5 grandfather’s brother]
en: great ×6 uncle
kk: үлкен × 6 ағайынды

en: great ×5 grandmother
kk: үлкен ×5 әже

[ctx: great ×5 grandmother’s brother]
en: great ×6 uncle
kk: үлкен × 6 ағайынды

en: great ×5 grandparent
kk: үлкен ×5 үлкен әже

[ctx: great ×5 grandparent’s brother]
en: great ×6 uncle
kk: үлкен × 6 ағайынды

en: great ×5 grandson
kk: үлкен ×5 немересі

en: great ×6 aunt
kk: үлкен ×6 тайпасы

en: great ×6 aunt/uncle
kk: үлкен ×6 аға/ағайынды

en: great ×6 grandchild
kk: үлкен ×6 немере

en: great ×6 granddaughter
kk: үлкен ×6 немересі

en: great ×6 grandfather
kk: үлкен ×6 ата

[ctx: great ×6 grandfather’s brother]
en: great ×7 uncle
kk: үлкен ×7 ағайынды

en: great ×6 grandmother
kk: үлкен ×6 әже

[ctx: great ×6 grandmother’s brother]
en: great ×7 uncle
kk: үлкен ×7 ағайынды

en: great ×6 grandparent
kk: үлкен ×6 үлкен әже

[ctx: great ×6 grandparent’s brother]
en: great ×7 uncle
kk: үлкен × 7 ағайынды

en: great ×6 grandson
kk: үлкен ×6 немересі

en: great ×7 aunt
kk: үлкен × 7 тайпасы

en: great ×7 aunt/uncle
kk: үлкен ×7 тетя / ағайынды

en: great ×7 grandchild
kk: үлкен ×7 немере

en: great ×7 granddaughter
kk: үлкен ×7 немересі

en: great ×7 grandfather
kk: үлкен ×7 ата

en: great ×7 grandmother
kk: үлкен ×7 әже

en: great ×7 grandparent
kk: үлкен ×7 үлкен әже

en: great ×7 grandson
kk: үлкен ×7 немересі

[ctx: great-grandfather’s brother]
en: great-great-uncle
kk: үлкен ұлы

[ctx: great-grandmother’s brother]
en: great-great-uncle
kk: үлкен ұлы

[ctx: great-grandparent’s brother]
en: great-great-uncle
kk: үлкен ұлы

en: great-great-aunt
kk: үлкен ұлы-аға

en: great-great-aunt/uncle
kk: үлкен ұлы-аға / ағайынды

en: great-great-grandchild
kk: Үлкен ұлы шөбересі

en: great-great-granddaughter
kk: үлкен ұлы немересі

en: great-great-grandfather
kk: үлкен-үлкен ата

[ctx: great-great-grandfather’s brother]
en: great-great-great-uncle
kk: үлкен-ұлы-үлкен-аға

en: great-great-grandmother
kk: ұлы әже

[ctx: great-great-grandmother’s brother]
en: great-great-great-uncle
kk: үлкен-ұлы-үлкен-аға

en: great-great-grandparent
kk: ұлы-үлкен апасы

[ctx: great-great-grandparent’s brother]
en: great-great-great-uncle
kk: үлкен-ұлы-үлкен-аға

en: great-great-grandson
kk: үлкен ұлы немересі

en: great-great-great-aunt
kk: үлкен-ұлы-ұлы-аға

en: great-great-great-aunt/uncle
kk: үлкен ұлы-ұлы-адал / ағайынды

en: great-great-great-grandchild
kk: ұлы ұлы ұлы немере

en: great-great-great-granddaughter
kk: ұлы ұлы ұлы немере

en: great-great-great-grandfather
kk: ұлы ұлы үлкен ата

[ctx: great-great-great-grandfather’s brother]
en: great ×4 uncle
kk: үлкен ×4 ағайынды

en: great-great-great-grandmother
kk: үлкен ұлы әже

[ctx: great-great-great-grandmother’s brother]
en: great ×4 uncle
kk: үлкен ×4 ағайынды

en: great-great-great-grandparent
kk: ұлы ұлы-үлкен-үлкен әжелер

[ctx: great-great-great-grandparent’s brother]
en: great ×4 uncle
kk: үлкен ×4 ағайынды

en: great-great-great-grandson
kk: ұлы ұлы ұлы немере

en: half circle
kk: жарты шеңбер

en: herself
kk: өзі

en: hh:mm or hh:mm:ss
kk: сс:мм немесе сс:мм:сс

en: himself
kk: өзі

en: husband
kk: күйеуі

[ctx: husband’s brother]
en: brother-in-law
kk: балдыз

[ctx: husband’s brother’s wife]
en: sister-in-law
kk: қайын апа

[ctx: husband’s child]
en: step-child
kk: өгей бала

[ctx: husband’s daughter]
en: step-daughter
kk: өгей

[ctx: husband’s father]
en: father-in-law
kk: қайын ата

[ctx: husband’s mother]
en: mother-in-law
kk: қайын ене

[ctx: husband’s sibling]
en: brother/sister-in-law
kk: ағасы / келіні

[ctx: husband’s sister]
en: sister-in-law
kk: қайын апа

[ctx: husband’s sister’s husband]
en: brother-in-law
kk: балдыз

[ctx: husband’s son]
en: step-son
kk: қадам-ұл

en: immigration name
kk: иммиграция атауы

en: import
kk: импорт

en: interpreted %s (%s)
kk: интерпретацияланған %s (%s)

en: invert selection
kk: іріктеуді ауыстырыңыз

en: last
kk: соңғы

en: list
kk: тізім

en: maiden name
kk: қыз кезіндегі тегі

en: managers
kk: менеджерлер

en: markdown
kk: таңбалау

en: marriage
kk: неке

en: married name
kk: некеде тұрған аты

en: matrilineal
kk: ананың тарапынан

en: maximum %s day | maximum %s days
kk[0]: максимум %s күн
kk[1]: максимум %s күн

en: members
kk: мүшелері

en: minimal
kk: минималды

en: mother
kk: ана

[ctx: mother’s brother]
en: uncle
kk: аға

[ctx: mother’s brother’s child]
en: first cousin
kk: бірінші кузен

[ctx: mother’s brother’s daughter]
en: first cousin
kk: бірінші кузен

[ctx: mother’s brother’s son]
en: first cousin
kk: бірінші кузен

[ctx: mother’s brother’s wife]
en: aunt
kk: тәте

[ctx: mother’s child]
en: half-sibling
kk: ағасы немесе әпкесі

[ctx: mother’s daughter]
en: half-sister
kk: жартылай әпкеме

[ctx: mother’s father]
en: maternal grandfather
kk: ана атасы

[ctx: mother’s father’s brother]
en: great-uncle
kk: үлкен ағасы

[ctx: mother’s father’s brother’s child]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: mother’s father’s brother’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: mother’s father’s brother’s son]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: mother’s father’s brother’s wife]
en: great-aunt
kk: үлкен-аға

[ctx: mother’s father’s father]
en: great-grandfather
kk: үлкен ата

[ctx: mother’s father’s mother]
en: great-grandmother
kk: үлкен әже

[ctx: mother’s father’s parent]
en: great-grandparent
kk: үлкен ата-анасы

[ctx: mother’s father’s sibling]
en: great-aunt/uncle
kk: үлкен аға / ағайынды

[ctx: mother’s father’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
kk: үлкен аға / ағайынды

[ctx: mother’s father’s sister]
en: great-aunt
kk: үлкен-аға

[ctx: mother’s father’s sister’s child]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: mother’s father’s sister’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: mother’s father’s sister’s husband]
en: great-uncle
kk: үлкен ағасы

[ctx: mother’s father’s sister’s son]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: mother’s husband]
en: step-father
kk: өгей әке

[ctx: mother’s husband’s child]
en: step-sibling
kk: сіңлісі

[ctx: mother’s husband’s daughter]
en: step-sister
kk: әпке-қарындас

[ctx: mother’s husband’s son]
en: step-brother
kk: өгей аға

[ctx: mother’s mother]
en: maternal grandmother
kk: ана әжесі

[ctx: mother’s mother’s brother]
en: great-uncle
kk: үлкен ағасы

[ctx: mother’s mother’s brother’s child]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: mother’s mother’s brother’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: mother’s mother’s brother’s son]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: mother’s mother’s brother’s wife]
en: great-aunt
kk: үлкен-аға

[ctx: mother’s mother’s father]
en: great-grandfather
kk: үлкен ата

[ctx: mother’s mother’s mother]
en: great-grandmother
kk: үлкен әже

[ctx: mother’s mother’s parent]
en: great-grandparent
kk: үлкен ата-анасы

[ctx: mother’s mother’s sibling]
en: great-aunt/uncle
kk: үлкен аға / ағайынды

[ctx: mother’s mother’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
kk: үлкен аға / ағайынды

[ctx: mother’s mother’s sister]
en: great-aunt
kk: үлкен-аға

[ctx: mother’s mother’s sister’s child]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: mother’s mother’s sister’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: mother’s mother’s sister’s husband]
en: great-uncle
kk: үлкен ағасы

[ctx: mother’s mother’s sister’s son]
en: first cousin once removed ascending
kk: Алғашқы кузендері бір рет көтерілген

[ctx: mother’s parent]
en: maternal grandparent
kk: ана мен әжесі

[ctx: mother’s parent’s brother]
en: great-uncle
kk: үлкен ағасы

[ctx: mother’s parent’s brother’s wife]
en: great-aunt
kk: үлкен-аға

[ctx: mother’s parent’s father]
en: great-grandfather
kk: үлкен ата

[ctx: mother’s parent’s mother]
en: great-grandmother
kk: үлкен әже

[ctx: mother’s parent’s parent]
en: great-grandparent
kk: үлкен ата-анасы

[ctx: mother’s parent’s sibling]
en: great-aunt/uncle
kk: үлкен аға / ағайынды

[ctx: mother’s parent’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
kk: үлкен аға / ағайынды

[ctx: mother’s parent’s sister]
en: great-aunt
kk: үлкен-аға

[ctx: mother’s parent’s sister’s husband]
en: great-uncle
kk: үлкен ағасы

[ctx: mother’s sibling]
en: aunt/uncle
kk: аға / ағайынды

[ctx: mother’s sister]
en: aunt
kk: тәте

[ctx: mother’s sister’s child]
en: first cousin
kk: бірінші кузен

[ctx: mother’s sister’s daughter]
en: first cousin
kk: бірінші кузен

[ctx: mother’s sister’s husband]
en: uncle
kk: аға

[ctx: mother’s sister’s son]
en: first cousin
kk: бірінші кузен

[ctx: mother’s son]
en: half-brother
kk: өгей аға

en: never
kk: ешқашан

en: next
kk: Келесі

en: ninth cousin
kk: тоғызыншы кузен

en: no
kk: жоқ

en: none
kk: жоқ

en: numbers
kk: сандар

en: of
kk: оның ішінде

en: on the date of death
kk: қайтыс болған күні

[ctx: paper size]
en: Letter
kk: Хат

en: parent
kk: ата-анасы

[ctx: parent’s brother]
en: uncle
kk: аға

[ctx: parent’s brother’s wife]
en: aunt
kk: нағашы тәте

[ctx: parent’s child]
en: half-sibling
kk: ағасы немесе әпкесі

[ctx: parent’s daughter]
en: half-sister
kk: жартылай әпкеме

[ctx: parent’s father]
en: grandfather
kk: атасы

[ctx: parent’s father’s brother]
en: great-uncle
kk: үлкен ағасы

[ctx: parent’s father’s brother’s wife]
en: great-aunt
kk: үлкен-аға

[ctx: parent’s father’s father]
en: great-grandfather
kk: үлкен ата

[ctx: parent’s father’s mother]
en: great-grandmother
kk: үлкен әже

[ctx: parent’s father’s parent]
en: great-grandparent
kk: үлкен ата-анасы

[ctx: parent’s father’s sibling]
en: great-aunt/uncle
kk: үлкен аға / ағайынды

[ctx: parent’s father’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
kk: үлкен аға / ағайынды

[ctx: parent’s father’s sister]
en: great-aunt
kk: үлкен-аға

[ctx: parent’s father’s sister’s husband]
en: great-uncle
kk: үлкен ағасы

[ctx: parent’s mother]
en: grandmother
kk: әже

[ctx: parent’s mother’s brother]
en: great-uncle
kk: үлкен ағасы

[ctx: parent’s mother’s brother’s wife]
en: great-aunt
kk: үлкен-аға

[ctx: parent’s mother’s father]
en: great-grandfather
kk: үлкен ата

[ctx: parent’s mother’s mother]
en: great-grandmother
kk: үлкен әже

[ctx: parent’s mother’s parent]
en: great-grandparent
kk: үлкен ата-анасы

[ctx: parent’s mother’s sibling]
en: great-aunt/uncle
kk: үлкен аға / ағайынды

[ctx: parent’s mother’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
kk: үлкен аға / ағайынды

[ctx: parent’s mother’s sister]
en: great-aunt
kk: үлкен-аға

[ctx: parent’s mother’s sister’s husband]
en: great-uncle
kk: үлкен ағасы

[ctx: parent’s parent]
en: grandparent
kk: әже немесе атасы

[ctx: parent’s parent’s brother]
en: great-uncle
kk: үлкен ағасы

[ctx: parent’s parent’s brother’s wife]
en: great-aunt
kk: үлкен-аға

[ctx: parent’s parent’s father]
en: great-grandfather
kk: үлкен ата

[ctx: parent’s parent’s mother]
en: great-grandmother
kk: үлкен әже

[ctx: parent’s parent’s parent]
en: great-grandparent
kk: үлкен ата-анасы

[ctx: parent’s parent’s sibling]
en: great-aunt/uncle
kk: үлкен аға / ағайынды

[ctx: parent’s parent’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
kk: үлкен аға / ағайынды

[ctx: parent’s parent’s sister]
en: great-aunt
kk: үлкен-аға

[ctx: parent’s parent’s sister’s husband]
en: great-uncle
kk: үлкен ағасы

[ctx: parent’s sibling]
en: aunt/uncle
kk: аға / ағайынды

[ctx: parent’s sister]
en: aunt
kk: нағашы тәте

[ctx: parent’s sister’s husband]
en: uncle
kk: аға

[ctx: parent’s son]
en: half-brother
kk: өгей аға

[ctx: parent’s spouse]
en: step-parent
kk: өгей ата-анасы

[ctx: parent’s spouse’s child]
en: step-sibling
kk: сіңлісі

[ctx: parent’s spouse’s daughter]
en: step-sister
kk: әпке-қарындас

[ctx: parent’s spouse’s son]
en: step-brother
kk: өгей аға

en: partner
kk: серіктес

en: patrilineal
kk: патрилиналдық

en: pending
kk: күтуде

en: percentage
kk: пайызбен

en: preview
kk: алдын-ала қарау

en: previous
kk: алдыңғы

en: primary evidence
kk: алғашқы дәлелдемелер

en: questionable evidence
kk: күмәнді дәлелдемелер

en: records
kk: жазбалар

en: rejected
kk: қабылдамады

en: religious name
kk: діни атауы

en: replace
kk: ауыстырыңыз

en: reset
kk: қалпына келтіру

en: save
kk: сақтау

en: search
kk: іздеу

en: second %s
kk: екінші %s

en: second cousin
kk: екінші кузен

en: secondary evidence
kk: қайталама дәлелдемелер

en: select all
kk: бәрін таңдаңыз

en: select none
kk: ешкімді таңдаңыз

en: self
kk: өзін

en: seventh cousin
kk: жетінші кузен

en: show
kk: көрсету

en: show the chart
kk: диаграмманы көрсету

en: sibling
kk: ағайынды

[ctx: sibling’s child]
en: nephew/niece
kk: қарындасы / қарындасы

[ctx: sibling’s child’s child]
en: great-nephew/niece
kk: ұлы қарындасы / қарындасы

[ctx: sibling’s child’s daughter]
en: great-niece
kk: ұлы ағасы

[ctx: sibling’s child’s son]
en: great-nephew
kk: ұлы-қарындасын

[ctx: sibling’s daughter]
en: niece
kk: немере

[ctx: sibling’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
kk: ұлы қарындасы / қарындасы

[ctx: sibling’s daughter’s daughter]
en: great-niece
kk: ұлы ағасы

[ctx: sibling’s daughter’s husband]
en: nephew-in-law
kk: жезөкше

[ctx: sibling’s daughter’s son]
en: great-nephew
kk: ұлы-қарындасын

[ctx: sibling’s son]
en: nephew
kk: жиен

[ctx: sibling’s son’s child]
en: great-nephew/niece
kk: ұлы қарындасы / қарындасы

[ctx: sibling’s son’s daughter]
en: great-niece
kk: ұлы ағасы

[ctx: sibling’s son’s son]
en: great-nephew
kk: ұлы-қарындасын

[ctx: sibling’s son’s wife]
en: niece-in-law
kk: келіншек

[ctx: sibling’s spouse]
en: brother/sister-in-law
kk: ағасы / келіні

en: sign in
kk: кіру

en: sign out
kk: шығу

en: sister
kk: апай

[ctx: sisters’s daughter’s husband]
en: nephew-in-law
kk: жезөкше

[ctx: sisters’s son’s wife]
en: niece-in-law
kk: келіншек

[ctx: sister’s child]
en: nephew/niece
kk: қарындасы / қарындасы

[ctx: sister’s daughter]
en: niece
kk: немере

[ctx: sister’s husband]
en: brother-in-law
kk: балдыз

[ctx: sister’s husband’s brother]
en: brother-in-law
kk: балдыз

[ctx: sister’s husband’s sibling]
en: brother/sister-in-law
kk: ағасы / келіні

[ctx: sister’s husband’s sister]
en: sister-in-law
kk: қайын апа

[ctx: sister’s son]
en: nephew
kk: жиен

en: sixth cousin
kk: алтыншы кузен

en: son
kk: ұл

en: son of
kk: ұлы

[ctx: son’s child]
en: grandchild
kk: немересі

[ctx: son’s child’s child]
en: great-grandchild
kk: шөбересі

[ctx: son’s child’s daughter]
en: great-granddaughter
kk: ұлы немересі

[ctx: son’s child’s son]
en: great-grandson
kk: ұлы немересі

[ctx: son’s daughter]
en: Adoption of a granddaughter
kk: Некесізді асырап алу

[ctx: son’s daughter]
en: Baptism of a granddaughter
kk: Нәрестенің шомылдыру рәсімі

[ctx: son’s daughter]
en: Birth of a granddaughter
kk: Нәрестенің туған күні

[ctx: son’s daughter]
en: Burial of a granddaughter
kk: Некесізді жерлеу

[ctx: son’s daughter]
en: Christening of a granddaughter
kk: Некесіздіктің христианциясы

[ctx: son’s daughter]
en: Cremation of a granddaughter
kk: Неманның кремациясы

[ctx: son’s daughter]
en: Death of a granddaughter
kk: Нағашы өледі

[ctx: son’s daughter]
en: Marriage of a granddaughter
kk: Некесізді некеге тұру

[ctx: son’s daughter]
en: granddaughter
kk: немересі

[ctx: son’s daughter’s child]
en: great-grandchild
kk: шөбересі

[ctx: son’s daughter’s daughter]
en: great-granddaughter
kk: ұлы немересі

[ctx: son’s daughter’s husband]
en: granddaughter’s husband
kk: немересінің күйеуі

[ctx: son’s daughter’s son]
en: great-grandson
kk: ұлы немересі

[ctx: son’s son]
en: Adoption of a grandson
kk: Нәрестені қабылдау

[ctx: son’s son]
en: Baptism of a grandson
kk: Нәрестенің шомылдыру рәсімі

[ctx: son’s son]
en: Birth of a grandson
kk: Нәрестің туылуы

[ctx: son’s son]
en: Brit milah of a grandson
kk: Брит Мила немересі

[ctx: son’s son]
en: Burial of a grandson
kk: Нәрестені жерлеу

[ctx: son’s son]
en: Christening of a grandson
kk: Нәрестенің христианциясы

[ctx: son’s son]
en: Cremation of a grandson
kk: Нәрестенің кремациясы

[ctx: son’s son]
en: Death of a grandson
kk: Немердің өлімі

[ctx: son’s son]
en: Marriage of a grandson
kk: Нәрестенің немересі

[ctx: son’s son]
en: grandson
kk: немересі

[ctx: son’s son’s child]
en: great-grandchild
kk: шөбересі

[ctx: son’s son’s daughter]
en: great-granddaughter
kk: ұлы немересі

[ctx: son’s son’s son]
en: great-grandson
kk: ұлы немересі

[ctx: son’s son’s wife]
en: grandson’s wife
kk: немересінің әйелі

[ctx: son’s wife]
en: daughter-in-law
kk: Жасы келіні

[ctx: son’s wife’s father]
en: daughter-in-law’s father
kk: келіннің әкесі

[ctx: son’s wife’s mother]
en: daughter-in-law’s mother
kk: Келіннің анасы

[ctx: son’s wife’s parent]
en: daughter-in-law’s parent
kk: келіннің ата-анасы

en: sort by date
kk: күні бойынша сұрыптау

en: sort by date of birth
kk: туған күніне қарай сұрыптау

en: sort by date of death
kk: қайтыс болған күні бойынша сұрыптау

en: sort by date of marriage
kk: некеге тұру күні бойынша сұрыптау

en: sort by date, newest first
kk: күні бойынша сұрыптау, алдымен ең жаңа

en: sort by date, oldest first
kk: күні бойынша сұрыптау, ең ескі

en: sort by name
kk: аты бойынша сұрыптау

en: spouse
kk: жұбай

[ctx: spouse’s brother]
en: brother-in-law
kk: балдыз

[ctx: spouse’s child]
en: step-child
kk: өгей бала

[ctx: spouse’s daughter]
en: step-daughter
kk: өгей

[ctx: spouse’s father]
en: father-in-law
kk: қайын ата

[ctx: spouse’s mother]
en: mother-in-law
kk: қайын ене

[ctx: spouse’s parent]
en: mother/father-in-law
kk: анасы / қайын атасы

[ctx: spouse’s sibling]
en: brother/sister-in-law
kk: ағасы / келіні

[ctx: spouse’s sister]
en: sister-in-law
kk: қайын апа

[ctx: spouse’s son]
en: step-son
kk: қадам-ұл

en: table
kk: кесте

en: tag cloud
kk: тег бұлты

en: tenth cousin
kk: оныншы кузен

en: the database connection settings in the file “/data/config.ini.php” are still correct
kk: «/data/config.ini.php» файлындағы дерекқордың қосылым параметрлері әлі де дұрыс

en: the folder “/data” and the file “/data/config.ini.php” have access permissions that allow the webserver to read them
kk: «/ data» қалтасына және «/data/config.ini.php» файлында веб-сервердің оқылуына рұқсат беретін рұқсаттар бар

en: themself
kk: өздері

en: third %s
kk: үшінші %s

en: third cousin
kk: үшінші кузен

en: thirteenth cousin
kk: он үшінші кузен

en: three-quarter circle
kk: шеңбердің төрттен үш бөлігі

en: to %s
kk: %s дейін

en: twelfth cousin
kk: он екінші ағасы

en: twin brother
kk: егіз ағасы

en: twin sibling
kk: егіз бауырлас

en: twin sister
kk: егіз апа

en: unknown
kk: белгісіз

[ctx: unknown century]
en: Unknown
kk: Белгісіз

[ctx: unknown family]
en: unknown
kk: белгісіз

[ctx: unknown gender]
en: Unknown
kk: Белгісіз

[ctx: unknown people]
en: Unknown
kk: Белгісіз

en: unlimited
kk: шектеусіз

en: unreliable evidence
kk: сенімсіз дәлелдемелер

en: update
kk: жаңарту

en: upload
kk: жүктеу

en: view
kk: көзқарас

en: visitors
kk: келушілер

en: webtrees message
kk: webtrees хабарламасы

en: webtrees sends emails with no storage
kk: webtrees сақтаусыз электрондық хаттарды жібереді

en: webtrees uses UTF-8 encoding for accented letters, special characters and non-Latin scripts. If you want to use this GEDCOM file with genealogy software that does not support UTF-8, then you can create it using ISO-8859-1 encoding.
kk: webtrees UTF-8 шифрланған әріптерді, арнайы таңбаларды және латын емес сценарийлерді пайдаланады. Егер осы GEDCOM файлын UTF-8 қолдамайтын генеалогиялық бағдарламалық жасақтамамен қолданғыңыз келсе, оны ISO-8859-1 кодтауы арқылы жасауға болады.

en: wife
kk: әйелі

[ctx: wife’s brother]
en: brother-in-law
kk: балдыз

[ctx: wife’s brother’s wife]
en: sister-in-law
kk: қайын апа

[ctx: wife’s child]
en: step-child
kk: өгей бала

[ctx: wife’s daughter]
en: step-daughter
kk: өгей

[ctx: wife’s father]
en: father-in-law
kk: қайын ата

[ctx: wife’s mother]
en: mother-in-law
kk: қайын ене

[ctx: wife’s sibling]
en: brother/sister-in-law
kk: ағасы / келіні

[ctx: wife’s sister]
en: sister-in-law
kk: қайын апа

[ctx: wife’s sister’s husband]
en: brother-in-law
kk: балдыз

[ctx: wife’s son]
en: step-son
kk: қадам-ұл

en: years
kk: жылдар

en: yes
kk: иә

en: you can connect to the database using other applications, such as phpmyadmin
kk: дерекқорға phpmyadmin сияқты басқа қолданбалармен қосылуға болады

en: younger brother
kk: іні

en: younger sibling
kk: кіші інісі

en: younger sister
kk: сіңлі

en: ±%s year | ±%s years
kk[0]: ±%s жыл
kk[1]: ±%s жыл

en: “%s”
kk: "%s"

en: “%s” has been deleted.
kk: "%s" жойылды.
