webtrees - en to lv translation catalogue (525 entries)

en:  but the details are unknown
lv:  detaļas ir nezināmas

en:  in
lv:  iekšā

en:  per gender
lv:  pa dzimumiem

en:  per time period
lv:  laika posmā

en: %1$s %2$s has a %3$s link to %4$s.
lv: %1$s %2$s satur %3$s saiti uz %4$s.

en: %1$s %2$s times removed ascending
lv: %1$s %2$s reizes noņemts augošā

en: %1$s %2$s times removed descending
lv: %1$s %2$s reizes noņemts krītošā

en: %1$s KB were downloaded in %2$s seconds.
lv: %1$s KB lejupielādēti %2$s sekundēs.

en: %1$s does not exist.
lv: %1$s neeksistē.

en: %1$s does not exist. Did you mean %2$s?
lv: %1$s neeksistē. Vai domāji %2$s?

en: %1$s does not have a link back to %2$s.
lv: %1$s nav saites atpakaļ uz %2$s.

en: %1$s file was extracted in %2$s seconds. | %1$s files were extracted in %2$s seconds.
lv[0]: %1$s datne atarhivēta %2$s sekundēs.
lv[1]: %1$s datnes tika atarhivētas %2$s sekundēs.
lv[2]: %1$s datnes tika atarhivētas %2$s sekundēs.

en: %1$s individual displayed, out of the normal total of %2$s, from %3$s generations. | %1$s individuals displayed, out of the normal total of %2$s, from %3$s generations.
lv[0]: %1$s atsevišķs parādīts, pavisam no %2$s, no %3$s paaudzes.
lv[1]: %1$s atsevišķi parādīti, pavisam no %2$s, no %3$s paaudzes.
lv[2]: %1$s atsevišķi parādīti, pavisam no %2$s, no %3$s paaudzes.

en: %1$s individual is missing birthplace map coordinates: %2$s. | %1$s individuals are missing birthplace map coordinates: %2$s.
lv[0]: %1$s indivīdam pietrūkst dzimšanas kartes koordinātes: %2$s.
lv[1]: %1$s individuāļiem pietrūkst dzimšanas karšu koordinātes: %2$s.
lv[2]: %1$s individuāļiem pietrūkst dzimšanas karšu koordinātes: %2$s.

en: %1$s is a %2$s but a %3$s is expected.
lv: %1$s ir %2$s , bet gaidījām %3$s .

en: %1$s × %2$s pixels
lv: %1$s × %2$s pikseļi

en: %1$s’s %2$s
lv: %1$s %2$s

en: %s BCE
lv: %s PMĒ

en: %s and her ancestors
lv: %s un viņas priekšteči

en: %s and his ancestors
lv: %s un viņa prieksteči

en: %s and the individuals that reference it.
lv: %s un individuāļi, kas atsaucas uz to.

en: %s and their children
lv: %s un viņu bērni

en: %s and their descendants
lv: %s un viņu pēcteči

en: %s anonymous signed-in user | %s anonymous signed-in users
lv[0]: %s anonīmi pierakstījies lietotājs
lv[1]: %s anonīmi pierakstījušies lietotāji
lv[2]: %s anonīmi pierakstījušies lietotāji

en: %s child | %s children
lv[0]: %s bērns
lv[1]: %s bērni
lv[2]: %s bērnu

en: %s day | %s days
lv[0]: %s diena
lv[1]: %s dienas
lv[2]: %s dienas

en: %s day ago | %s days ago
lv[0]: %s dienu iepriekš
lv[1]: %s dienas iepriekš
lv[2]: %s dienas iepriekš

en: %s family has been updated. | %s families have been updated.
lv[0]: %s ģimene tika atjaunota.
lv[1]: %s ģimenes tika atjaunotas.
lv[2]: %s ģimenes tika atjaunotas.

en: %s family tree | %s family trees
lv[0]: %s ģimenes koks
lv[1]: %s ģimeņu koki
lv[2]: %s ģimenes koks

en: %s grandchild | %s grandchildren
lv[0]: %s mazbērns
lv[1]: %s mazbērni
lv[2]: %s mazbērnu

en: %s hour ago | %s hours ago
lv[0]: pirms %s stundas
lv[1]: pirms  %s stundām
lv[2]: pirms %s  stundām

en: %s individual | %s individuals
lv[0]: %s persona
lv[1]: %s personas
lv[2]: %s personas

en: %s individual has been updated. | %s individuals have been updated.
lv[0]: %s persona tika atjaunota.
lv[1]: %s personas tika atjaunotas.
lv[2]: %s personas tika atjaunotas.

en: %s individual is private. | %s individuals are private.
lv[0]: %s privāta persona.
lv[1]: %s privātas personas.
lv[2]: %s privātu personu.

en: %s individual with events between %s and %s | %s individuals with events between %s and %s
lv[0]: %s persona ar notikumiem starp %s un %s
lv[1]: %s personas ar notikumiem starp %s un %s
lv[2]: %s personas ar notikumiem starp %s un %s

en: %s message | %s messages
lv[0]: %s ziņojums
lv[1]: %s ziņojumi
lv[2]: %s ziņojumi

en: %s minute ago | %s minutes ago
lv[0]: %s minūti atpakaļ
lv[1]: %s minūtes atpakaļ
lv[2]: %s minūtes atpakaļ

en: %s month | %s months
lv[0]: %s mēnesis
lv[1]: %s mēneši
lv[2]: %s mēneši

en: %s month ago | %s months ago
lv[0]: %s mēnesi atpakaļ
lv[1]: %s mēnešus atpakaļ
lv[2]: %s mēnešus atpakaļ

en: %s note has been updated. | %s notes have been updated.
lv[0]: %s piezīme tika atjaunota.
lv[1]: %s piezīmes tika atjaunotas.
lv[2]: %s piezīmes tika atjaunotas.

en: %s signed-in user | %s signed-in users
lv[0]: %s pierakstījies lietotājs
lv[1]: %s pierakstījušies lietotāji
lv[2]: %s pierakstijušies lietotāji

en: %s year | %s years
lv[0]: %s gads
lv[1]: %s gadi
lv[2]: %s gadu

en: %s year ago | %s years ago
lv[0]: %s gadu atpakaļ
lv[1]: %s gadus atpakaļ
lv[2]: %s gadus atpakaļ

en: %s year anniversary
lv: %s dzimšanas diena

en: &lt;select&gt;
lv: &lt;izvēlēties&gt;

en: A list of the pages that have been viewed the most number of times.
lv: Saraksts ar lapām, kuras tikušas apskatītas visvairāk reižu.

en: A report of family members and their details.
lv: Ģimenes locekļu pārskats un detaļas.

en: A report of individuals who were born in a given time or place.
lv: Pārskats par personām, kas dzimušas dotajā laikā vai vietā.

en: A sidebar showing an individual’s close families and relatives.
lv: Sānjosla, kas parāda personas tuvākos radiniekus.

en: A tab showing the facts and events of an individual.
lv: Cilne, kurā parādīti fakti un notikumi par personu.

[ctx: Abbreviation for May]
en: May
lv: Maijs

en: Accept
lv: Apstiprināt

en: Add
lv: Pievienot

en: Add a fact
lv: Pievienot faktu

en: Add a geographic location
lv: Pievienot jaunu ģeogrāfisko vietu

en: Add a media object
lv: Pievienot jaunu multimediju objektu

en: Add a name
lv: Pievienot vārdu

en: Add a news article
lv: Pievienot jaunu rakstu

en: Add a scrollbar when block contents grow
lv: Pievienot ritjostu, kad bloka saturs palielinās

en: Add a story
lv: Pievienot stāstu

en: Add missing death records
lv: Pievienot iztrūkstošos miršanas datus

en: Add missing married names
lv: Pievienot iztrūkstošos pēc laulību datus

en: Age
lv: Vecums

en: Album
lv: Albums

en: All
lv: Viss

en: All family facts
lv: Visi ģimenes fakti

en: An alternative way to sign in and sign out.
lv: Alternatīvs pieslēgšanās/atslēgšanās ceļš.

en: Ancestors
lv: Priekšteči

en: Anniversary
lv: Gadadiena

en: Anyone with a user account can access this website.
lv: Ikviens ar lietotāja kontu var piekļūt šai lapai.

en: Apply automatic corrections to your genealogy data.
lv: Izmantot automātisko koriģēšanu jūsu ģeneoloģiskajiem datiem.

en: Are you sure you want to delete this message? It cannot be retrieved later.
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo ziņojumu? Tas tiks izdzēsts neatgriezeniski.

en: Author
lv: Autors

en: Author of last change
lv: Pēdējo izmaiņu autors

en: Average age at death
lv: Vidējais miršanas vecums

en: Average number of children per family
lv: Vidējais bērnu skaits ģimenē

en: Batch update
lv: Sistēmas jauninājumi

en: Birth
lv: Dzimis

en: Birth of a brother
lv: Piedzima brālis

en: Birth of a daughter
lv: Piedzima meita

en: Birth of a half-brother
lv: Piedzima pusbrālis

en: Birth of a half-sister
lv: Piedzima pusmāsa

en: Birth of a son
lv: Piedzima dēls

en: Births
lv: Dzimušie

en: Branches
lv: Atzari

en: Branches of the %s family
lv: Atzari %s ģimenei

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Case insensitive
lv: Reģistrjūtīgs

en: Cemeteries
lv: Kapsētas

en: Change flag
lv: Mainīt karogu

en: Charts
lv: Diagrammas

en: City
lv: Pilsēta

en: Communicate directly with other users, using private messages.
lv: Komunicēt pa tiešo ar citiem lietotājiem, izmantojot privātos ziņojumus.

en: Compact tree
lv: Kompaktais koks

en: Confirm password
lv: Apstiprināt paroli

en: Contact method
lv: Saziņas metode

en: Content
lv: Saturs

en: Control panel
lv: Vadības panelis

en: Countries
lv: Valstis

en: Country
lv: Valsts

en: County
lv: Apgabals

en: Current
lv: Tekošais

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Customize this page
lv: Pielāgot šo lapu

en: Date
lv: Datums

en: Date of last change
lv: Pēdējo izmaiņu datums

en: Date sent
lv: Sūtīšanas datums

en: Day
lv: Diena

en: Day not set
lv: Diena nav iestatīta

en: Dead
lv: Miris

en: Death
lv: Miris

en: Death of a brother
lv: Nomira brālis

en: Death of a daughter
lv: Nomira meita

en: Death of a father
lv: Nomira tēvs

en: Death of a half-brother
lv: Nomira pusbrālis

en: Death of a half-sister
lv: Nomira pusmāsa

en: Death of a husband
lv: Nomira vīrs

en: Death of a maternal grandfather
lv: Nomira vectēvs no mātes puses

en: Death of a maternal grandmother
lv: Nomira vecmamma no mātes puses

en: Death of a mother
lv: Nomira māte

en: Death of a parent
lv: Vecāku nāve

en: Death of a paternal grandfather
lv: Nomira vectēvs no tēva puses

en: Death of a paternal grandmother
lv: Nomira vecmamma no tēva puses

en: Death of a sister
lv: Nomira māsa

en: Death of a son
lv: Nomira dēls

en: Death of a wife
lv: Nomira sieva

en: Default
lv: Noklusēts

en: Default chart
lv: Noklusējuma diagramma

en: Default individual
lv: Noklusējuma persona

en: Default map type
lv: Noklusētais kartes tips

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete selected messages
lv: Dzēst izvēlētos ziņojumus

en: Descendants
lv: Pēcteči

en: Description
lv: Apraksts

en: Details
lv: Papildus informācija

en: Display %s
lv: Rādīt %s

en: Divorce
lv: Šķiršanās

en: Document
lv: Dokuments

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: Download geographic data
lv: Lejupielādēt ģeogrāfiskos datus

en: Earliest birth
lv: Vissenāk dzimušais

en: Earliest death
lv: Visagrāk mirušais

en: Edit
lv: Labot

en: Edit the details
lv: Labot papildus informāciju

en: Edit the raw GEDCOM
lv: Labot neapstrādātu GEDCOM

en: Edit the story
lv: Labot stāstu

en: Elevation
lv: Paaugstinājums

en: Email address
lv: E-pasts

en: Event
lv: Notikums

en: Events
lv: Notikumi

en: Events of close relatives
lv: Tuvu radinieku notikumi

en: Exact text
lv: Precīzs teksts

en: Exclude individuals with “%s” as a married name
lv: Izņemot personas ar “%s” kā laulātais uzvārds

en: Extra information
lv: Papildus informācija

[ctx: FEMALE]
en: partner
lv: partnere

[ctx: FEMALE]
en: was born
lv: piedzima

en: Fact or event
lv: Fakts vai notikums

en: Facts and events
lv: Fakti un notikumi

en: Facts for individual records
lv: Fakti par personas ierakstiem

en: Families
lv: Ģimenes

en: Family
lv: Ģimene

en: Family as a spouse
lv: Laulāto ģimene

en: Family book
lv: Ģimenes grāmata

en: Family list
lv: Ģimeņu saraksts

en: Family navigator
lv: Ģimeņu navigācija

en: Family of %s
lv: %s ģimene

en: Family tree
lv: Ģimenes koks

en: Family with %s
lv: Ģimene ar %s

en: Family with parents
lv: Ģimenes ar vecākiem

en: Family with the most children
lv: Ģimene ar visvairāk bērniem

en: Fan chart
lv: Ventilatora diagramma

en: Father
lv: Tēvs

en: Father’s family with %s
lv: Tēva ģimene ar %s

en: Father’s family with an unknown individual
lv: Tēva ģimene ar nezināmu personu

en: Favorites
lv: Favorīti

en: Female
lv: Sieviete

[ctx: Female pedigree]
en: Birth
lv: Dzimis

en: Females
lv: Sievietes

en: Filter
lv: Filtrs

en: Find a fact or event
lv: Atrast faktu vai notikumu

en: Flag
lv: Marķēt

en: For technical support or genealogy questions contact %s.
lv: Tehniskajam atbalstam vai ģenealoģijas jautājumos sazināties ar %s.

en: Forgot password?
lv: Aizmirsi paroli?

en: Friday
lv: Piektdiena

[ctx: GENITIVE]
en: April
lv: Aprīlis

[ctx: GENITIVE]
en: December
lv: Decembrī

[ctx: GENITIVE]
en: February
lv: Februāris

[ctx: GENITIVE]
en: January
lv: Janvāris

[ctx: GENITIVE]
en: March
lv: Marts

[ctx: GENITIVE]
en: May
lv: Maijs

[ctx: GENITIVE]
en: Messidor
lv: Messidors

[ctx: GENITIVE]
en: November
lv: Novembrī

[ctx: GENITIVE]
en: September
lv: Septembris

en: Gender
lv: Dzimums

en: Generations
lv: Paaudzes

en: Geographic data
lv: Ģeogrāfiskie dati

en: Given names
lv: Iedotie vārdi

en: Google Maps™ preferences
lv: Google Maps™ uzstādījumi

en: Gregorian
lv: Gregora

en: He was born
lv: Viņš piedzima

en: Height
lv: Augstums

en: Hijri
lv: Islāma

en: Historical facts
lv: Vēsturiski fakti

en: Home page
lv: Mājaslapa

en: Hourglass chart
lv: Smilšu pulksteņa diagramma

en: Hourglass chart of %s
lv: Smilšu pulksteņa diagramma personai %s

en: Hybrid
lv: Hibrīds

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: April
lv: Aprīlis

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: December
lv: Decembris

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: February
lv: Februāris

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: January
lv: Janvāris

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: May
lv: Maijs

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Messidor
lv: Messidors

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: November
lv: Novembris

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: September
lv: Septembris

en: Icon
lv: Ikona

en: Import
lv: Importēt

en: In this month…
lv: Šajā mēnesī…

en: In this year…
lv: Šajā gadā…

en: Include individuals with “%s” as a married name
lv: Ieskaitot personas ar “%s” kā laulātais uzvārds

en: Individual
lv: Persona

en: Individual record
lv: Personas ieraksts

en: Individual who lived the longest
lv: Persona, kas dzīvojusi visilgāk

en: Individuals
lv: Personas

en: Interactive tree
lv: Interaktīvais koks

en: Interactive tree of %s
lv: %s Interaktīvais koks

en: Jalali
lv: Persiešu

en: Jewish
lv: Ebreju

en: Journal
lv: Žurnāls

en: Julian
lv: Jūlija

en: Keep
lv: Paturēt

en: Keep the existing “last change” information
lv: Paturēt “pēdējo izmaiņu” informāciju

en: Keyword examples
lv: Atslēgas vārdu piemēri

[ctx: LOCATIVE]
en: April
lv: Aprīlī

[ctx: LOCATIVE]
en: December
lv: Decembrī

[ctx: LOCATIVE]
en: February
lv: Februāris

[ctx: LOCATIVE]
en: January
lv: Janvāris

[ctx: LOCATIVE]
en: May
lv: Maijā

[ctx: LOCATIVE]
en: Messidor
lv: Messidors

[ctx: LOCATIVE]
en: November
lv: Novembrī

[ctx: LOCATIVE]
en: September
lv: Septembrī

en: Language
lv: Valoda

en: Last change
lv: Pēdējās izmaiņas

en: Latest birth
lv: Jaunākais dzimušais

en: Latest death
lv: Pēdējais mirušais

en: Latitude
lv: Platums

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Level
lv: Līmenis

en: Lifespans
lv: Dzīves ilguma skala

en: Link to an existing media object
lv: Sasaistīt ar eksistējošu multimedijas objektu

en: Links
lv: Saites

en: Lists
lv: Saraksti

en: Longitude
lv: Garums

en: Lost password request
lv: Paroles atgādināšana

[ctx: MALE]
en: partner
lv: partneris

[ctx: MALE]
en: was born
lv: piedzima

en: Male
lv: Vīrietis

[ctx: Male pedigree]
en: Birth
lv: Dzimis

en: Males
lv: Vīrieši

en: Map
lv: Karte

en: Marriage
lv: Laulība

en: Marriage of a child
lv: Bērna laulības

en: Media
lv: Multimediji

en: Media objects
lv: Multimediju objekti

en: Message
lv: Ziņojums

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Missing data
lv: Trūkstošie dati

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Month
lv: Mēnesis

en: Most common surnames
lv: Visizplatītākie uzvārdi

en: Most viewed pages
lv: Biežāk skatītās lapas

en: Mother
lv: Māte

en: My account
lv: Mans konts

en: My individual record
lv: Mans personīgais ieraksts

en: My page
lv: Mana lapa

en: My pages
lv: Manas lapas

en: My pedigree
lv: Mans ciltsraksts

[ctx: NOMINATIVE]
en: April
lv: Aprīlis

[ctx: NOMINATIVE]
en: December
lv: Decembris

[ctx: NOMINATIVE]
en: February
lv: Februāris

[ctx: NOMINATIVE]
en: January
lv: Janvāris

[ctx: NOMINATIVE]
en: March
lv: Marts

[ctx: NOMINATIVE]
en: May
lv: Maijs

[ctx: NOMINATIVE]
en: November
lv: Novembris

[ctx: NOMINATIVE]
en: September
lv: Septembris

en: Name
lv: Vārds

en: New registration at %s
lv: Jauna reģistrācija %s

en: News
lv: Ziņas

en: Next image
lv: Nākošā bilde

en: No ancestors in the database.
lv: Datubāzē nav priekšteču.

en: No events exist for today.
lv: Šodien nav neviena notikuma.

en: No map data exists for this individual
lv: Šai personai nav norādīti kartes dati

en: No news articles have been submitted.
lv: Nav pievienotas nekādas ziņas.

en: No records to display
lv: Nav ierakstu, ko parādīt

en: No results found.
lv: Nekas nav atrasts.

en: None
lv: Nav

en: Notes
lv: Piezīmes

en: Nothing found.
lv: Nekas netika atrasts.

en: Number of days to show
lv: Redzamo dienu skaits

en: Number of given names
lv: Iedoto vārdu skaits

en: On this day
lv: Šajā dienā

en: On this day…
lv: Šajā dienā…

en: Other
lv: Cits

en: Parents
lv: Vecāki

en: Password
lv: Parole

[ctx: Pedigree]
en: Birth
lv: Dzimis

en: Pedigree map
lv: Ciltsrakstu karte

en: Pedigree map of %s
lv: %s ciltsrakstu karte

en: Phonetic search
lv: Fonētiskā meklēšana

en: Photo
lv: Bilde

en: Place
lv: Vieta

en: Place check
lv: Vietas izvēle

en: Place hierarchy
lv: Vietas hierarhija

en: Play
lv: Atskaņot

en: Preferred contact method
lv: Vēlamā saziņas metode

en: Prefixes
lv: Prefiksi

en: Presentation style
lv: Prezentācijas stils

en: Private
lv: Privāts

en: Random images from the current family tree.
lv: Tekošā ģimenes koka bildes nejaušā secībā.

en: Re-order media
lv: Mainīt secību multimedijiem

en: Real name
lv: Īstais vārds

en: Record
lv: Ieraksts

en: Regular expression
lv: Regulāra izteiksme

en: Relationship to father
lv: Radniecība ar tēvu

en: Relationship to me
lv: Radniecība ar mani

en: Relationship to mother
lv: Radniecība ar māti

en: Relationship to parents
lv: Radniecība ar vecākiem

en: Relationships
lv: Radniecības

en: Remove
lv: Dzēst

en: Remove duplicate links
lv: Dzēst dublētās saites

en: Remove flag
lv: Dzēst karogu

en: Replacement text
lv: Aizvietojamais teksts

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Reports
lv: Ziņojumi

en: Repositories
lv: Krātuves

en: Request a new password
lv: Jaunas paroles pieprasījums

en: Request a new user account
lv: Jauna lietotāja izveidošana

en: Residence
lv: Dzīvesvieta

en: Satellite
lv: Satelīts

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Search
lv: Meklēt

en: Search and replace
lv: Meklēt un nomainīt

en: Search method
lv: Meklēšanas metode

en: Select flag
lv: Izvēlēties karogu

en: Send
lv: Sūtīt

en: Send a message
lv: Sūtīt ziņu

en: Shared notes
lv: Kopīgotās piezīmes

en: She was born
lv: Viņa piedzima

en: Show
lv: Parādīt

en: Show counts before or after name
lv: Norādīt skaitu pirms vai pēc vārda

en: Show details
lv: Rādīt sīkāku informāciju

en: Show inactive places
lv: Parādīt neaktīvās vietas

en: Show only individuals, events, or all
lv: Rādīt tikai personas, notikumus vai visu

en: Show residences
lv: Rādīt dzīvesvietas

en: Show slide show controls
lv: Rādīt bilžu prezentācijas kontroles pogas

[ctx: Show the [first/last] [N] parts of a place name.]
en: first
lv: pirmais

[ctx: Show the [first/last] [N] parts of a place name.]
en: last
lv: pēdējais

en: Show the list of individuals
lv: Rādīt sarakstu ar peronām

en: Show the list of surnames
lv: Rādīt sarakstu ar uzvārdiem

en: Showing %1$s to %2$s of %3$s
lv: Rādam %1$s līdz %2$s no %3$s

en: Sign in
lv: Pieslēgties

en: Sign out
lv: Atslēgties

en: Sitemaps
lv: Lapas kartes

en: Size of map (in pixels)
lv: Kartes izmērs (pikseļos)

en: Slide show
lv: Bilžu prezentācija

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Source
lv: Avots

en: Sources
lv: Avoti

en: Standard
lv: Standarta

en: Start slide show on page load
lv: Atskaņot automātiski bilžu prezentāciju, ielādējot lapu

en: State
lv: Valsts

en: Statistics
lv: Statistika

en: Stop
lv: Apturēt

en: Stories
lv: Stāsti

en: Story
lv: Stāsts

en: Story title
lv: Stāsta virsraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Suffixes
lv: Sufiksi

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Surname
lv: Uzvārds

en: Surname option
lv: Uzvārda uzstādījumi

en: Tag
lv: Tags

en: Templates
lv: Šabloni

en: Terrain
lv: Teritorija

en: The file “%s” does not exist.
lv: Fails «%s» neeksistē.

en: The media file was not found in this family tree.
lv: Multimēdija fails netika atrasts ģimenes kokā.

en: The time zone is required for date calculations, such as knowing today’s date.
lv: Laika zona ir nepieciešama priekš datuma aprēķināšanas, kā piemēram, zināt šodienas datumu.

en: Theme
lv: Dizains

en: There are no facts for this individual.
lv: Nav ievadīts neviens fakts par šo personu.

en: There are no media objects for this individual.
lv: Šai personai nav multimedija objektu.

en: This family tree has no images to display.
lv: Šim ciltskokam nav attēlu ko parādīt.

en: This family tree was last updated on %s.
lv: Šis ciltskoks pēdējo reizi atjaunots %s.

en: This individual does not exist or you do not have permission to view it.
lv: Šī persona neeksistē vai arī Jums nav atļaujas to apskatīt.

en: This information is private and cannot be shown.
lv: Šī informācija ir privāta un nevaram to parādīt.

en: This is your real name, as you would like it displayed on screen.
lv: Šis ir jūsu īstais vārds, kādu vēlaties rādīt.

en: This media file is broken and cannot be watermarked.
lv: Multimēdija fails ir bojāts un tam nevar izmantot ūdenszīmi.

en: This page allows you to bypass the usual forms, and edit the underlying data directly. It is an advanced option, and you should not use it unless you understand the GEDCOM format. If you make a mistake here, it can be difficult to fix.
lv: Šī lapa ļauj apiet parastās formas, un rediģēt pamatā datus tieši. Tā ir uzlabota opcija, un to nedrīkst izmantot, ja vien jūs nesaprotat GEDCOM formātu. Ja jūs šeit pieļaujat kļūdu, to vēlāk būs grūti noteikt.

en: This page has been viewed %s time. | This page has been viewed %s times.
lv[0]: Šī lapa apskatīta %s reizi.
lv[1]: Šī lapa apskatīta %s reizes.
lv[2]: Lapa apskatīta %s reizes.

en: This place has no coordinates
lv: Šajā vietā nav pieejamas koordinātes

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Time zone
lv: Laika zona

en: Timeline
lv: Laika skala

en: Title
lv: Virsraksts

en: Top %s given name | Top %s given names
lv[0]: Top %s iedotais vārds
lv[1]: Top %s iedotie vārdi
lv[2]: Top %s iedotais vārds

en: Top given names
lv: Top iedotie vārdi

en: Top level
lv: Sakne

en: Total dead
lv: Kopā miruši

en: Total events
lv: Notikumi kopā

en: Total families
lv: Kopā ģimenes

en: Total given names
lv: Kopā iedotie vārdi

en: Total individuals
lv: Kopā personas

en: Total places: %s
lv: Vietas kopā: %s

en: Total surnames
lv: Visi uzvārdi

en: Total users
lv: Lietotāji kopā

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Upcoming events
lv: Gaidāmie notikumi

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Update all
lv: Atjaunot visu

en: Use this value
lv: Izmantot šo vērtību

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Username or email address
lv: Lietotājvārds vai e-pasta adrese

en: Users
lv: Lietotāji

en: Vancouver, British Columbia, Canada
lv: Vankūvera, Britu Kolumbija, Kanāda

en: View
lv: Skats

en: View this day
lv: Skatīt šo dienu

en: View this month
lv: Skatīt šo mēnesi

en: View this source
lv: Skatīt šo avotu

en: View this year
lv: Skatīt šo gadu

en: Visible online
lv: Redzams tiešsaistē

en: Visible to other users when online
lv: Redzams pārējiem, kad esmu tiešsaistē

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Welcome %s
lv: Prieks tevi redzēt %s

en: Welcome to this genealogy website
lv: Sveicināti ģenealoģijas mājaslapā

en: Who is online
lv: Kas ir tiešsaistē

en: Whole words only
lv: Tikai visus vārdus

en: Width
lv: Platums

en: Wife’s maiden surname becomes new given name
lv: Sievas pirmslaulību uzvārds ir jaunais uzvārds

en: Wife’s surname replaced by husband’s surname
lv: Sievas uzvārds tiks aizstāts ar vīra uzvārdu

en: Wildcards
lv: Aizstājējzīmes

en: Yahrzeiten
lv: Yahrzeiten modulis

en: Year
lv: Gads

en: You can apply for an account using the link below.
lv: Jūs variet izveidot jaunu kontu, lietojot saiti zemāk.

en: You need to be an authorized user to access this website.
lv: Jums jābūt autorizētam lietotājam, lai piekļūtu šai lapai.

en: Your user account does not have “automatically accept changes” enabled. You will only be able to change one record at a time.
lv: Jūsu lietotāja kontam nav iespējota "automātiskā labojumu apstiprināšana". Jūs varēsiet vienlaicīgi izmainīt tikai vienu ierakstu.

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Zoom in
lv: Pietuvināt

en: Zoom level
lv: Tuvināšanas pakāpe

en: Zoom out
lv: Attālināt

en: add
lv: pievienot

en: after
lv: pēc

en: age
lv: vecums

en: before
lv: pirms

en: birth
lv: dzimis

en: cancel
lv: atcelt

en: child
lv: bērns

en: daughter
lv: meita

en: death
lv: miris

en: degrees
lv: grādi

en: download
lv: lejupielādēt

en: east
lv: austrumi

en: edit
lv: labot

en: elder brother
lv: vecākais brālis

en: elder sister
lv: vecākā māsa

en: father
lv: tēvs

[ctx: father’s daughter]
en: half-sister
lv: pusmāsa

[ctx: father’s son]
en: half-brother
lv: pusbrālis

[ctx: father’s wife]
en: step-mother
lv: tēva sieva

en: first
lv: pirmais

en: gender
lv: dzimums

en: herself
lv: pati

en: hide
lv: paslēpt

en: himself
lv: pats

en: import
lv: importēt

en: last
lv: pēdējais

en: list
lv: saraksts

en: marriage
lv: laulība

en: maximum
lv: maksimums

en: maximum %s day | maximum %s days
lv[0]: maks. %s diena
lv[1]: maks. %s dienas
lv[2]: maks. %s dienas

en: minimum
lv: minimums

en: mother
lv: māte

[ctx: mother’s daughter]
en: half-sister
lv: pusmāsa

[ctx: mother’s husband]
en: step-father
lv: mātes vīrs

[ctx: mother’s son]
en: half-brother
lv: pusbrālis

en: next
lv: nākošais

en: no
lv: nē

en: none
lv: nekāda

en: north
lv: ziemeļi

[ctx: parent’s daughter]
en: half-sister
lv: pusmāsa

[ctx: parent’s son]
en: half-brother
lv: pusbrālis

en: partner
lv: partneris

en: preview
lv: Priekšskatījums

en: previous
lv: iepriekšējais

en: save
lv: saglabāt

en: search
lv: meklēt

en: self
lv: pats

en: show
lv: parādīt

en: sign in
lv: pieslēgties

en: sign out
lv: atslēgties

en: son
lv: dēls

[ctx: son’s son]
en: Death of a grandson
lv: Nomira mazdēls

en: south
lv: dienvidi

en: table
lv: tabula

en: unknown
lv: nezināms

[ctx: unknown family]
en: unknown
lv: Nezināms

en: update
lv: Atjaunināt

en: upload
lv: augšupielādēt

en: view
lv: skatīt

en: webtrees cannot connect to the PhpGedView database: %s.
lv: webtress nesavienojas ar PhpGedView datubāzi: %s.

en: webtrees message
lv: webtress ziņojums

en: webtrees needs a MySQL database, version %s or later.
lv: webtrees nepieciešama MySQL datubāze, versija %s vai  jaunākas.

en: webtrees needs to send emails, such as password reminders and website notifications. To do this, it can use this server’s built in PHP mail facility (which is not always available) or an external SMTP (mail-relay) service, for which you will need to provide the connection details.
lv: webtrees nepieciešams nosūtīt e-pastus, piemēram, paroļu atgādinājumus un paziņojumiem. Lai to izpildītu, var izmantot serveri iebūvēto PHP pasta iekārtu (kas ne vienmēr ir pieejama) vai ārējā SMTP (pasta releja) pakalpojumu, kura dati jums būs jānorāda, lai nodrošinātu savienojumu.

en: webtrees uses UTF-8 encoding for accented letters, special characters and non-Latin scripts. If you want to use this GEDCOM file with genealogy software that does not support UTF-8, then you can create it using ISO-8859-1 encoding.
lv: webtrees izmanto UTF-8 kodējumu, uzsverot burtus, īpašas zīmes un ne-latīņu alfabēta burtus. Ja jūs vēlaties izmantot šo GEDCOM failu ar ģenealoģijas programmatūru, kas neatbalsta UTF-8, tad varat izveidot to, izmantojot ISO-8859-1 kodējumu.

en: webtrees wiki
lv: webtrees vkipedija

en: webtrees’ database must be on the same server as PhpGedView’s
lv: webtrees datubāzei ir jāatrodas uz uz tā paša servera kur PhpGedView

en: west
lv: rietumi

en: years
lv: gadi

en: yes
lv: jā

en: you can connect to the database using other applications, such as phpmyadmin
lv: jūs varat pieslēgties datu bāzei, izmantojot citus paplašinājumus, piemēram, phpmyadmin

en: younger brother
lv: jaunākais brālis

en: younger sibling
lv: jaunākais brālis vai māsa

en: younger sister
lv: jaunākā māsa

en: ±%s year | ±%s years
lv[0]: ±%s gads
lv[1]: ±%s gadi
lv[2]: ±%s gadi

en: “%s”
lv: «%s»

en: “%s” has been added to your favorites.
lv: "%s" tika pievienots jūsu izvēlētiem.

en: “%s” has been deleted.
lv: "%s" tika izdzēsts.
